О признании утратившими силу некоторых решений Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 июля 2018 года № 122
В целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии по перечню согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 24 июля 2018 г. № 122
ПЕРЕЧЕНЬ
решений Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии, признанных утратившими силу
1. Решение Комиссии таможенного cоюза от 20 мая 2010 г. № 254 "О таможенной стоимости товаров, перемещаемых через таможенную границу таможенного союза, в отношении которых не требуется представление документа, подтверждающего страну происхождения товаров".
2. Решение Комиссии таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 262 "Об Инструкции о порядке оформления отказа в выпуске товаров".
3. Решение Комиссии Таможенного cоюза от 8 декабря 2010 г. № 494 "Об Инструкции о порядке предоставления и использования таможенной декларации в виде электронного документа".
4. Пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 июля 2014 г. № 98 "Об Инструкции о порядке регистрации или отказа в регистрации декларации на товары".

Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 24 шілдедегі № 122 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді жүйеге келтіру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 24 шілдедегі
№122 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің
ТІЗБЕСІ
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы "Кеден одағының кедендік шекарасынан өткізілетін, оларға қатысты тауарлардың шығарылған елін растау ұсыну талап етілмейтін тауарлардың кедендік құны туралы" №254 шешімі.
2. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы "Тауарларды шығарудан бас тартуды ресімдеу тәртібі туралы нұсқаулық туралы" №262 шешімі.
3. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы "Кедендік декларацияны электрондық құжат түрінде ұсыну және пайдалану тәртібі туралы нұсқаулық туралы" №494 шешімі.
4. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 2 шілдедегі "Тауарлар декларациясын тіркеу немесе тіркеуден бас тарту тәртібі туралы нұсқаулық туралы" №98 шешімінің 2-тармағы.