О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 93. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88) следующие изменения:
в составе Республиканской бюджетной комиссии, определенном вышеназванным распоряжением:
строки:
"Масимов - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович Казахстан, заместитель председателя",
"Мусин - Министр экономики и бюджетного
Аслан Еспулаевич планирования Республики Казахстан",
"Орынбаев - заместитель Руководителя Администрации
Ербол Турмаханович Президента Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Масимов - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович председатель",
"Мусин - Заместитель Премьер-Министра Республики
Аслан Еспулаевич Казахстан - Министр экономики и бюджетного
планирования, заместитель председателя",
"Орынбаев - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Ербол Турмаханович Республики Казахстан";
ввести в состав указанной Комиссии Школьника Владимира Сергеевича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан членом Комиссии;
вывести из состава указанной Комиссии: Ахметова Д.К., Тлеубердина А.А.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 93 Өкiмi. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537 өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған өкiммен белгiленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамында:
"Мәсімов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы Министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары",
"Мусин - Қазақстан Республикасы Экономика және
Аслан Есболайұлы бюджеттiк жоспарлау министрi",
"Орынбаев - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсiмов - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы Министрi, төраға",
"Мусин - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы Министрiнiң орынбасары - Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрi, төрағаның
орынбасары",
"Орынбаев - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы Министрi Кеңсесiнiң Басшысы";
көрсетiлген Комиссияның құрамына Комиссия мүшесi болып Школьник Владимир Сергеевич - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары енгiзiлсiн;
көрсетілген Комиссияның құрамынан Д.К.Ахметов, А.А.Тiлеубердин шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi