О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 123. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный вышеназванным распоряжением, Сапарбаева Бердибека Машбековича - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, членом Комиссии;
вывести из состава указанной Комиссии Султанова Б.Т.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі N 123 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына Сапарбаев Бердібек Машбекұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі, Комиссия мүшесі болып енгізілсін;
көрсетілген Комиссияның құрамынан Б.Т.Сұлтанов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті