О Билисбекове Н.Д.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года N 170
Назначить Билисбекова Нургали Даулетбековича заместителем Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Н.Д.Білісбеков туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 170 Өкімі
Нұрғали Дәулетбекұлы Білісбеков Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті