О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год.
2. Координацию законопроектной работы Правительства и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
утвержден постановлением
Правительства Республики
Казахстан от 25 января
2001 года N 140
План законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан
на 2001 год
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 19 марта 2001 г. N 356 P010356_ ; от 9 апреля 2001 г. N 477 Р010477_ ; от 26 апреля 2001 года N 565 P010565_ ; от 13 июня 2001 г. N 817 Р010817_ ; от
15 июня 2001 г. N 822
P010822_
; от 18 июня 2001 г. N 832
Р010832_
; от 20
июня 2001 г. N 841
P010841_
; от 25 июля 2001 года N 1005
Р011005_
; от 16
августа 2001 г. N 1073
P011073_
; от 14 сентября 2001 г. N 1206
Р011206_
;
от 3 октября 2001 г. N 1271
P011271_
; от 4 октября 2001 г. N 1280
P011280_
; от 9 ноября 2001 г. N 1426
Р011426_
; от 16 ноября 2001 г. N
1456
P011456_
; от 27 ноября 2001 г. N 1524
Р011524_
; от 29 декабря 2001
г. N 1767
P011767_
.
---------------------------------------------------------------------------
N  !Наименование                !Разработчик!  Срок представления
п/п!законопроекта               !           !
---------------------------------------------------------------------------
!                            !           !в Минюст!в Прави-!в Парла-
!                            !           !        !тельство!мент
---------------------------------------------------------------------------
1  О внесении изменений и           МВД      январь   февраль   март
дополнений в Закон
Республики Казахстан
Z922200_
"О внутренних
войсках Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан"
2  О внесении изменений и           МКИиОС,  январь   февраль   март
дополнений в Закон Респуб-       Минюст
лики Казахстан
Z924000_
"О
свободе вероисповедания и
религиозных объединений"
3  (исключена - N 356 от 19.03.01 г.)
4  О внесении изменений и           МКИиОС     январь   февраль   март
дополнений в Закон Респуб-
лики Казахстан
Z980326_
"О
национальном архивном фонде
и архивах"
5  "О внесении изменений и          Агентство   январь   апрель    июль
дополнений в Закон Респуб-      по
лики Казахстан
Z970098_
"О      статистике
государственной статистике"
6  Об органах юстиции              Минюст      февраль   март    апрель
7  (строка исключена - постановлением Правительства РК от 26 апреля 2001
года N 565
P010565_
)
8  (исключена - N 477 от 9.04.01 г.)
9  О внесении изменений и         Минсельхоз  февраль    март   апрель
дополнений в Закон Респуб-
лики Казахстан
Z990344_
"О карантине растений"
9-1 О внесении изменений и         Минфин      февраль    апрель  май
дополнений в Закон
Республики Казахстан
Z990464_
"О
государственном и
гарантированном
государством
заимствовании и долге"
10 (исключена - N 822 от 15.06.2001 г.)
11  О государственной дактилос-      МВД,       март     апрель   май
копической регистрации в        Минюст
Республике Казахстан
12  Об инновационной               Минэконом-   март     апрель   май
деятельности                   торг,
МЭМР,
Минобрнауки
13  О почте                        Минтранском  март     апрель   май
14  (исключена - N 1456 от 16.11.2001 г.)
15  О внесении изменений и         Минюст,      март     апрель    май
дополнений в некоторые         МВД,
законодательные акты           АДЗ, КНБ
Республики Казахстан по        (по согла-
вопросам проведения            сованию),
судебной экспертизы            Генпро-
куратура
(по согласо-
ванию)
16  О государственной защите и     МИД,         апрель    май    июнь
поддержке инвестиций           Минфин,
Минэконом-
торг

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 қаңтар N 140
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға
арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспары бекітілсін.
2. Үкіметтің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының
орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне
жүктелсін.
3.Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 25 қаңтардағы
N 140 қаулысымен бекітілген
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.03.19. N 356
P010356_
,
2001.04.09. N 477
P010477_
, 2001.04.26. N 565
Р010565_
, 2001.06.15. N
822
P010822_
, 2001.06.20. N 841
Р010841_
, 43-1 жолмен толықтырылды -
2001.07.25. N 1005
P011005_
, 48-1 жол өзгерді - 2001.08.16. N 1073
P011073_
, Жоспар өзгерді - 2001.09.14. N 1206
Р011206_
, 27,28,29-жолдар
алып тасталды, 42-1-жолмен толықтырылды 2001.10.03. N 1271
P011271_
,
40-жол өзгерді - 2001.10.04. N 1280
P011280_
, 14-жол алынып тасталды -
2001.11.16. N 1456
P011456_
,36-1-жолмен толықтырылды - 2001.11.26. N 1524
P011524_
, 30, 31, 34, 35-1, 37, 42, 44, 46, 47, 48, 48-1-жолдар алынып
тасталды - 2001.12.29. N 1767
P011767_
қаулыларымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң
жобалау жұмыстарының жоспары
___________________________________________________________________________
N     Заң жобасының атауы      Әзірлеуші             Ұсыну мерзімі
Р/н                                           _____________________________
Әділет-  Үкіметке  Парла-
миніне             ментке
___________________________________________________________________________
1  "Қазақстан Республикасы Ішкі    ІІМ          қаңтар   ақпан    наурыз
істер министрлігінің ішкі
әскерлері туралы" Қазақстан
Республикасының
Z922200_
Заңына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
___________________________________________________________________________
2  "Діни сенім бостандығы және     МАКМ          қаңтар   ақпан    наурыз
діни ұйымдар туралы" Қазақстан  Әділетмині
Республикасының Заңына өзгеріс.
тер мен толықтырулар енгізу
туралы
___________________________________________________________________________
3
___________________________________________________________________________
4  "Ұлттық мұрағат қоры және мұра.  МАКМ         қаңтар   ақпан    наурыз
ғаттар туралы" Қазақстан Респу.
бликасының
Z980326_
Заңына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________________
5  "Мемлекеттік статистика туралы"  Статистика   қаңтар   сәуір    шілде
Қазақстан Республикасының Заңы.  жөніндегі
на өзгерістер мен толықтырулар   агенттік
енгізу туралы
Z970098_
___________________________________________________________________________
6  Әділет органдары туралы          Әділетмині   ақпан    наурыз   сәуір
___________________________________________________________________________
7  "Мемлекеттік және кепілденген    Қаржымині    ақпан    наурыз   сәуір
қарыз алу мен борыш туралы"
Қазақстан Республикасының
Z990464_
Заңына өзгерістер мен толық.
тырулар енгізу туралы
__________________________________________________________________________
8
___________________________________________________________________________
9  "Өсімдіктер карантині туралы"     Ауылшармині   ақпан    наурыз   сәуір
Қазақстан Республикасының Заңы.
на
Z990344_
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
___________________________________________________________________________
9-1. "Мемлекеттік және мемлекет      Қаржымині      ақпан   сәуір    мамыр
кепілдік берген қарыз алу
мен борыш туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________________
10
___________________________________________________________________________
11 Қазақстан Республикасындағы       ІІМ           наурыз  сәуір     мамыр
Мемлекеттік дактилоскопиялық      Әділетмині
тіркеу туралы
___________________________________________________________________________
12 Инновациялық қызмет туралы        Экономсауда.  наурыз  сәуір     мамыр
мині, ЭМРМ,
Білімғылым.
мині
___________________________________________________________________________
13 Почта туралы                      Көліккоммині  наурыз  сәуір    мамыр
___________________________________________________________________________
14
___________________________________________________________________________
15 Қазақстан Республикасының Сот     Әділетмині,   наурыз   сәуір   мамыр
сараптамасын жүргізу мәселелері   ІІМ,
жөніндегі кейбір заң актілеріне   ДСА,
өзгерістер мен толықтырулар       ҰҚК (келісім
енгізу туралы                     бойынша),
Бас прокурату.
ра (келісім
бойынша)
___________________________________________________________________________
16 Инвестицияларды мемлекеттік қор.  СІМ,          сәуір    мамыр   маусым
ғау және қолдау туралы            Қаржымині,
Экономсауда.
мині
___________________________________________________________________________

16-1 О внесении изменений и        Минюст       апрель    май   июнь
дополнений в Закон
Республики Казахстан
"О нормативных правовых
актах"
17 (исключена - N 817 от 13.06.2001 г.)
18 (исключена - N 1005 от 25.07.2001 г.)
19  О медико-социальной            АДЗ,          апрель    май   июнь
реабилитации лиц, больных      Минюст,
наркоманией                    Минтруд-
соц-
защиты,
МВД
20  Об обязательном страховании    Нацбанк       апрель    май   июнь
гражданско-правовой            (по
ответственности владельцев     согласо-
автотранспортных средств       ванию),
Минтранс-
ком, МВД
21  Об обязательном страховании    Нацбанк       апрель    май   июнь
гражданско-правовой            (по
ответственности перевозчика    согласо-
перед пассажирами              ванию),
Минтранс-
ком, МВД
22  О внесении изменений и         Минфин        апрель    май   июнь
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам государственного
имущества
23 (исключена - N 832 от 18.06.2001 г.)
24  О внесении изменений и          Минюст,      май   июнь    июль
дополнений в Закон              МВД,
Республики Казахстан
Z914800_
Агентство
"О гражданстве Республики       по миграции
Казахстан"                      и демографии
25  О внесении изменений и          КНБ (по      май    июнь    июль
дополнений в некоторые          согласо-
законодательные акты            ванию)
Республики Казахстан,
касающиеся государственной
границы Республики Казахстан
26  О франчайзинге                  Минэконом-   май    июль   сентябрь
торг,
МЭМР
27 -29 (исключены - N 1271 от 3.10.2001 г.)
30  (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
31  (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
32  О защите растений               Минсельхоз   июнь  сентябрь октябрь
33  О внесении изменений и          Минфин,      июль  август   сентябрь
дополнений в Закон              Минэконом-
Республики Казахстан
Z990357_
торг,
"О бюджетной системе"           Мингос-
доходов,
Нацбанк
(по согла-
сованию)
34  (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
35  (исключена - постановлением Правительства РК от 27 ноября 2001 г. N
1524
P011524_
)
35-1 (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
36  О геодезии и картографии        Агентство    июль   август   сентябрь
по зем-
ресурсам
36-1 О внесении изменений           Минфин       июль    август    декабрь
и дополнений в
Указ Президента
Республики Казахстан,
имеющий силу Закона,
Z952732_
"О
бухгалтерском учете"
37 (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
38 (исключена - N 1426 от 9.11.2001 г.)
39  О республиканском бюджете       Минфин,      август   август  сентябрь
на 2002 год                     Мингосдохо-
дов, Мин-
экономторг
40  О государственном               Минтранском  август  сентябрь  октябрь
регулировании
гражданской авиации
41  О внесении изменений и          Минобрнауки  август  сентябрь  октябрь
дополнений в Закон
Республики Казахстан
Z990389_
"Об образовании"
42 (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
42-1 Об                        Минтрудсоцзащиты, сентябрь  октябрь  ноябрь
обязательном                   Нацбанк
социальном                (по согласованию)
страховании
43  Об органах финансовой           Агентство    сентябрь  октябрь  ноябрь
полиции Республики              финансовой
Казахстан                       полиции
43-1 О внесении                     Комитет по   сентябрь  октябрь  ноябрь
изменений и                    судебному
дополнений в                   администри-
Закон                          рованию при
Республики                     Верховном
Казахстан                      Суде
Z980253_
Республики
"Об исполнитель-               Казахстан
ном производстве               (по согла-
и статусе                      сованию),
судебных                       Минфин,
исполнителей"                  Генпроку-
ратура (по
согласованию)
44 (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
45  О семеноводстве                 Минобр-      октябрь  ноябрь  декабрь
науки,
Минсель-
хоз
46 (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
47 (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
48 (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
48-1 (исключена - N 1767 от 29.12.2001 г.)
_________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Сельдемирова И.Г.)

16-1 "Нормативтік құқықтық             Әділетмині  сәуір    мамыр  маусым
актілер туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________________
17
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.06.13. N 817 қаулысымен.
P010817_
___________________________________________________________________________
18
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.07.25. N 1005 қаулысымен.
P011005_
___________________________________________________________________________
19 Нашақорлықпен ауыратын адамдарды  ДСА,            сәуір   мамыр   маусым
медициналық-әлеуметтік оңалу      Әділетмині,
туралы                            Еңбекмині,
ІІМ
___________________________________________________________________________
20 Автокөлік құралдары иелерінің     Ұлттық Банк     сәуір   мамыр   маусым
азаматтық-құқықтық жауапкершілі.  (келісім
гін міндетті сақтандыру туралы    бойынша),
Көліккоммині,
ІІМ
___________________________________________________________________________
21 Тасымалдаушының жолаушылар алдын. Ұлттық Банк     сәуір   мамыр   маусым
дағы азаматтық-құқықтық жауапкер. (келісім
шілігін міндетті сақтандыру       бойынша),
туралы                            Көліккоммині,
ІІМ
___________________________________________________________________________
22 Қазақстан Республикасының мемле.  Қаржымині       сәуір   мамыр   маусым
кеттік мүлік мәселелері жөніндегі
кейбір заң актілеріне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы
___________________________________________________________________________
23
___________________________________________________________________________
24 "Қазақстан Республикасының аза.   Әділетмині,     мамыр   маусым  шілде
маттығы туралы" Қазақстан Респу.  ІІМ,
бликасының
Z914800_
Заңына өзге.  Көші-қон
рістер мен толықтырулар енгізу    жөніндегі агент.
туралы                            тік
___________________________________________________________________________
25 Қазақстан Республикасының мемле.  ҰҚК (келісім    мамыр  маусым  шілде
кеттік шекарасына қатысты         бойынша)
Қазақстан Республикасының кейбір
заң актілеріне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
___________________________________________________________________________
26 Франчайзинг туралы                 Экономсауда.  мамыр  маусым қыркүйек
мині, ЭМРМ
___________________________________________________________________________
27
___________________________________________________________________________
28
___________________________________________________________________________
29
___________________________________________________________________________
30
___________________________________________________________________________
31
___________________________________________________________________________
32 Өсімдіктерді қорғау туралы         Ауылшармині  маусым  қыркүйек  қазан
___________________________________________________________________________
33 "Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан   Қаржымині,    шілде   тамыз  қыркүйек
Республикасының
Z990357_
Заңына    Экономсауда.
өзгерістер мен толықтырулар        мині,
енгізу туралы                      Мемкірісмині,
Ұлттық Банк
(келісім
бойынша)
___________________________________________________________________________
34
___________________________________________________________________________
35 Қазақстан Республикасы Президенті. Қаржымині     шілде  тамыз  қыркүйек
нің "Бухгалтерлік есеп туралы" заң
күші бар
Z952732_
Жарлығына
өзгерістер енгізу туралы
___________________________________________________________________________
35-1.
___________________________________________________________________________
36 Геодезия және картография туралы    Жерресурс    шілде  тамыз  қыркүйек
- агенттігі
___________________________________________________________________________
36-1 Қазақстан Республикасы            Қаржыминi   шiлде  тамыз  желтоқсан
Президентiнiң "Бухгалтерлiк есепке
алу туралы" заң күшi бар
Z952732_
Жарлығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы
___________________________________________________________________________
37
___________________________________________________________________________
38
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.11.09. N 1426
P011426_
қаулысымен.
___________________________________________________________________________
39 2002 жылға арналған республикалық   Қаржымині,   тамыз  тамыз  қыркүйек
бюджет туралы                       Мемкірісмині,
Экономсауда.
мині
___________________________________________________________________________
40 Азаматтық авиацияны мемлекеттік     Көліккоммині тамыз қыркүйек  қазан
реттеу
___________________________________________________________________________
41 "Білім туралы" Қазақстан Республи.  Білімғылым.  тамыз  қыркүйек  қазан
касының
Z990389_
Заңына өзгерістер  мині
мен толықтырулар енгізу туралы
___________________________________________________________________________
42
___________________________________________________________________________
42-1 Міндетті                          Еңбекмині,   қыркүйек  қазан қараша
әлеуметтік  Ұлттық банк
сақтандыру  (келісім
туралы      бойынша)
___________________________________________________________________________
43 Қаржы полициясының органдары        Қаржы        қыркүйек  қазан қараша
туралы                              полициясы
агенттігі
___________________________________________________________________________
43-1. "Атқарушы.                       Қазақстан    қыркүйек  қазан қараша
лық іс жүргізу және                 Республи.
сот орындаушыларының мәртебесі      касының
туралы" Қазақстан Республикасының   Жоғарғы
Заңына өзгерістер мен толық.        Соты жа.
тырулар енгізу туралы               нындағы Сот
Z980253_
әкімшілігі жө.
ніндегі комитет
(келісім бойынша),
Қаржымині, Бас Проку.
ратура (келісім
бойынша)
___________________________________________________________________________
44
___________________________________________________________________________
45 Тұқым шаруашылығы туралы            Білімғылым.  қазан қараша желтоқсан
мині,
Ауылшармині
___________________________________________________________________________
46
___________________________________________________________________________
47
___________________________________________________________________________
48
___________________________________________________________________________
48-1.
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.