О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 года N 342
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2001 года N 1100. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 2003 года N 668
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 года N 342 P960342_  "О некоторых вопросах применения таможенного режима временного ввоза (вывоза) товаров" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 13, ст. 100) следующее дополнение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
Перечень временно ввозимых (вывозимых) товаров и транспортных средств, освобождаемых от уплаты таможенных пошлин и налогов, дополнить пунктом 20 следующего содержания:
"20. Комбайны, предназначенные для уборки зерновых, технических, масличных и других культур, жатки фронтальные навесные, прицепные".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 наурыздағы N 342 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 тамыз N 1100. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 шілдедегі N 668 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Уақытша тауарлар әкелуге (әкетуге) кеден режимін қолданудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 28 наурыздағы N 342 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 13, 100-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
Кеден бажы мен салығын төлеуден босатылған, уақытша әкелінетін (әкетілетін) тауарлар мен көлік құралдарының тізбесі мынадай мазмұндағы 20-тармақпен толықтырылсын:
"20. Астық, техникалық, май және басқа да дақылдар жинауға арналған комбайндар, фронтальдық, жабынды, тіркемелік жаткалар".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі