О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2001 года N 1271
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
января 2001 года N 140
P010140_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующие изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2001 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 27, 28, 29 исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 42-1, следующего содержания:
"42-1        Об        Минтрудсоцзащиты,    сентябрь   октябрь    ноябрь".
обязательном       Нацбанк
социальном     (по согласованию)
страховании
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 қазан N 1271
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
25 қаңтардағы N 140
P010140_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірлері 27, 28, 29-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-1-жолмен толықтырылсын:
"42-1  Міндетті    Еңбекмині,   қыркүйек   қазан   қараша".
әлеуметтік  Ұлттық банк
сақтандыру  (келісім
туралы      бойынша)
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.