О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года N 1082
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2002 года N 4. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2009 года № 301
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.03.2009 № 301.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года N 1082 P011082_ "О запрете на вывоз сельскохозяйственной техники" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 29, ст. 143) следующее дополнение:
пункт 1 после слов "производимой в Республике Казахстан" дополнить словами ", и гусеничных тягачей марки МТ-ЛБВ (код ТН ВЭД СНГ 870 190 900),".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 тамыздағы N 1082 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 қаңтар N 4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығы техникасын әкетуге тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 тамыздағы N 1082 P011082_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 29, 143-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін: 1-тармақ "(ТМД СЭҚ ТН коды 843 351 000-843 359 800, 870 110 100-870 190 900)" деген сөздерден кейін "және МТ-ЛБВ маркалы шынжыр табанды сүйрегіштерді (ТМД СЭҚ ТН коды 870 190 900)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі