Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 43
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые паспорта республиканских бюджетных программ Министерства финансов Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям
1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 28 марта 2002 г. N  43a ; от 25 апреля 2002 г. N  43б ; от 22 мая 2002 г. N  43в ; от 22 ноября 2002 г. N 43г .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 064
"Содержание здания "Дом министерств"
на 2002 год
1. Стоимость: 122 221 000 (сто двадцать два миллиона двести двадцать одна тысяча) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года" N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 1999 года N 20  P990020_ "О подведомственных организациях Министерства финансов Республики Казахстан" и от 11 января 2000 года N 48  P000048_ "Об утверждении Положения о Министерстве финансов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: хозяйственное обслуживание здания "Дом министерств" (далее - Здание); обеспечение бесперебойного функционирования технологического оборудования Здания.
5. Задачи бюджетной программы: поддержка и техническое обслуживание технологического оборудования Здания, охрана, хозяйственное обслуживание Здания.

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 11 қаңтар N 43
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекітілсін. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.03.28. N 43a қаулысымен.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.25. N 43b қаулысымен.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.22. N 43v қаулысымен.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 43g қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
064 "Министрлiктер үйi" ғимаратын ұстау" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 122 221 000 (бiр жүз жиырма екi миллион екi жүз жиырма бiр мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы ; "Республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің ведомстволық бағыныстағы ұйымдары туралы" 1999 жылғы 11 қаңтардағы N  20 және "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi туралы ереженi бекіту туралы" 2000 жылғы 11 қаңтардағы N  48 қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Министрлiктер үйi" ғимаратына (бұдан әрi - Ғимарат) шаруашылық қызмет көрсету; Ғимараттың технологиялық жабдықтарының iркілiссiз жұмыс істеуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Ғимараттың технологиялық жабдықтарын қолдау және оған техникалық қызмет көрсету, Ғимаратты күзету, оған шаруашылық қызмет көрсету.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   064   000   Содержание   1) поддержка, техническое В те-  Министерство
здания "Дом  обслуживание и ремонт:    чение  финансов
министерств" электротехнического       года   Республики
оборудования, инженерных         Казахстан
сетей и коммуникаций,
приточно-вытяжной системы
вентиляции, пожарной
безопасности, пожарной
сигнализации и дымоудаления,
автоматической телефонной
станции с внешними и
внутренними сетями;
обслуживание наружных
инженерных сетей;
проведение профилактических
работ системы хладо-
теплоснабжения, горячего
и холодного водоснабжения;
работу лифтов;
2) охрана Здания;
3) содержание в чистоте
внутренних помещений и
фасада здания, а также
прилегающей к нему
территории, санитарная
обработка Здания, вывоз
мусора и снега с территории
и другие необходимые
работы для обеспечения
нормального функционирования
Здания;
4) обеспечение хозяйственного
обслуживания Здания с общей
площадью 27 031,0 кв.м.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: бесперебойное и безаварийное функционирование всего технологического оборудования здания "Дом министерств"; создание нормальных трудовых и социально-бытовых условий для государственных служащих.
Приложение 6 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 036
"Приватизация, управление госимуществом,
постприватизационная деятельность и регулирование
споров, связанных с этим и с кредитованием,
учет, хранение имущества, полученного или
взысканного в счет исполнения
обязательств по кредитам и госгарантиям" на 2002 год
1. Стоимость: 500 000 000 (пятьсот миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 23 декабря 1995 года N 2721  U952721_ "О приватизации" (статьи 2, 14, 17); Закон Республики Казахстан от 26 июня 1998 года  Z980233_ "О национальной безопасности" (статья 18); Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2000 года  Z000109_ "Об оценочной деятельности в Республике Казахстан" (статья 6); Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года  Z970163_ "О государственных закупках" (статьи 1-29);  P990930_ Положение о Комитете государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 930;  P001095_ Концепция управления государственным имуществом и приватизации в Республике Казахстан, одобренная постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2000 года N 1095; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290  P010290_ "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)";   P010880_ Отраслевая программа повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2001-2002 годы, утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 880; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2001 года N 998  P010998_ "О внедрении системы комплексного мониторинга функционирования и эффективности управления объектами государственной собственности, а также объектами, в которых государство имеет долю собственности".

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  064              "Министрліктер 1) Мыналарды:    Бір    Қазақстан
үй" ғимаратын  электрлік-тех.   жылдың Республикасының
ұстау          никалық жабдық.  ішінде Қаржы министр.
тарды, инженер.         лігі
лік желілер мен
коммуникациялар.
ды, желдеткiш.
тің ағынды-сықпа
жүйесін, өрт
қауiпсiздiгін,
өрт дабылы мен
түтін жойғышты,
сыртқы және iшкi
желiлерi бар
автоматты телефон
станциясын қолдау,
оған техникалық
қызмет көрсету
және жөндеу;
сыртқы инженерлiк
желiлерге қызмет
көрсету; суық-
жылумен қамтама.
сыз ету, ыстық
және суық сумен
жабдықтау жүйеле.
ріне, лифт жұмы.
сына алдын алу
жұмыстарын
жүргiзу;
2) Ғимаратты
күзету;
3) Ғимараттың iшкi
үй-жайлары мен
қасбетін, сондай-ақ
оған жапсарлас
аумақты таза ұстау,
Ғимаратты санитар.
лық өңдеу, аумақтан
қоқыс пен қарды
алып кету және
Ғимараттың қалыпты
жұмыс істеуін
қамтамасыз етуi
үшiн қажеттi басқа
жұмыстар;
4) жалпы алаңы
27 031,0 ш.м.
Ғимаратқа шаруашы.
лық қызмет көрсе.
тудi қамтамасыз
ету.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Министрлiктер үйi" ғимаратының бүкiл технологиялық жабдықтарының iркіліссiз және авариясыз жұмыс iстеуi; мемлекеттiк қызметшiлер үшiн қалыпты еңбек және әлеуметтiк-тұрмыстық жағдайлар жасау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
2-қосымша
3-қосымша
4-қосымша
5-қосымша
Ескерту. 2,3,4,5-қосымшалар алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 43g қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
036 "Жекешелендiру, меммүлікті басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет, оған және несиелендiруге қатысты дауларды реттеу, несиелер мен мем.кепiлдiк бойынша мiндеттемелердi орындау есебіне алынған не өндiрiп алынған мүлiктi есепке алу, сақтау" республикалық бюджеттік бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 500 000 000 (бес жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекешелендіру туралы" 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 заң күші бар Жарлығы (2, 14, 17-баптар); "Ұлттық қауiпсiздiк туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 26 маусымдағы Заңы (18-бап); "Қазақстан Республикасындағы бақылау қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 30 қарашадағы Заңы (6-бап); "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Заңы (1-29-баптар); Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 5 шiлдедегi N 930 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Мемлекеттiк мүлік және жекешелендiру комитетi туралы ереже; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 21 шілдедегi N 1095 қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасында мемлекеттiк мүлiктi басқару және жекешелендiру тұжырымдамасы; "Кейбір акционерлiк қоғамдар мен республикалық мемлекеттік кәсiпорындардың (Ұлттық компаниялардың) қызметiн тиiмдi басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 маусымдағы N 880 қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттік мүлiкті басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған салалық бағдарламасы; "Мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң, сондай-ақ меншігiнде мемлекеттің үлесi бар объектiлердiң жұмыс iстеуіне және оларды басқарудың тиiмдiлігіне кешендi мониторинг жүйесiн енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 24 шiлдедегi N 998 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение эффективного управления приватизации государственной собственности.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление продажи объектов приватизации с использованием всех инструментов приватизации, в том числе на организованном рынке ценных бумаг посредством привлечения брокеров; анализ эффективности управления государственной собственностью; обеспечение постприватизационного контроля; учет и хранение имущества полученного или взысканного в счет исполнения обязательств по кредитам и госгарантиям; защита интересов государства в арбитражных процессах, связанных с приватизацией, управлением государственной собственностью и кредитованием с привлечением юридических консультантов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   036       Приватизация,  Закупка услуг на про-    В тече- Министерство
управление     ведение: оценки стои-    ние     финансов
госимуществом, мости 70 акционерных     года    Республики
постпривати-   обществ, 20 республи-            Казахстан
зационная      канских  государственных
деятельность   предприятий и 600
и регулиро-    объектов социальной сферы
вание споров,  и недвижимости; оценки
связанных с    эффективности управления
этим и с кре-  активами и проверки
дитованием,    исполнения контрактных
учет, хране-   обязательств по 353
ние имущества, приватизированным объектам и
полученного    объектам, в которых
или взыска-    государство имеет долю
нного в счет   собственности; продажи
исполнения     акций 30 объектов "второго
обязательств   эшелона" на фондовой бирже;
по кредитам    работ по учету и хранению
и госгаран-    имущества, полученного или
тиям           взысканного в счет
исполнения обязательств по
кредитам и госгарантиям,
по 4 предприятиям-заемщикам.
2                            Координация работы       В тече-  Министерство
международных юридичес-  ние      финансов
ких консультантов  в     года     Республики
судебных разбирательствах         Казахстан
с компаниями "АЭС" и
"Уорлд Уайд Минералз", а
также в спорах, связанных
с кредитованием.
3                            Публикации информацион-  В тече-  Министерство
ных сообщений о торгах   ние      финансов
по 690 объектам респуб-  года     Республики
ликанской собственности           Казахстан
в республиканской
официальной печати.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк меншiктi тиiмдi басқару мен жекешелендiрудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жекешелендiрудiң барлық құралдарын пайдалана отырып, жекешелендiру объектiлерiн оның iшiнде брокерлердi тарту жолымен бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында сатуды жүзеге асыру; мемлекеттік меншiктi басқарудың тиiмділігiн талдау; жекешелендiруден кейiнгi бақылауды қамтамасыз ету; несиелер мен мем.кепiлдiк бойынша мiндеттемелердi орындау есебiне алынған не өндiрiп алынған мүлiктi есепке алу және сақтау; жекешелендiруге, мемлекеттiк мүлiктi басқаруға және несиелендiруге қатысты төрелiк процестерде заңдық кеңесшiлердi тартып мемлекет мүдделерiн қорғау.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  036              Жекешелендiру, Мыналарды:
меммүлiктi     70 акционерлiк
басқару,       қоғамның, 20
жекешелендiру. республикалық
ден кейінгi    мемлекеттік
қызмет, оған   кәсіпорынның
және несиелен. және 600 әлеу.
дiруге қатысты меттік сала
дауларды       мен жылжымайтын
реттеу, несие. мүлік объектісі
лер мен мем.   құнын бағалауды;
кепілдiк       активтерді бас.
бойынша мін.   қарудың тиімді.
деттемелердi   лігін бағалау
орындау        және 353 жекеше.
есебiне алын.  лендірілген
ған не өндiріп объекті мен мен.
алынған мүлiк. шігінде мемле.
тi есепке алу, кеттің үлесі
сақтау         бар объектiлер
бойынша
активтердi
басқарудың
тиімділігін
бағалау және
келiсiм-шарттық
мiндеттемелердің
орындалуын
тексерудi; қор
биржасында 30
"екiншi эшелон"
объект акцияларын
сатуды; 4
борышкер кәсіпорын
бойынша несиелер
мен мем.кепілдiк
бойынша
мiндеттемелердi
орындау есебіне
алынған не өндiріп
алынған мүлiктi
есепке алу, сақтау
жөнiндегi
жұмыстарды
жүргiзуге
арналған қызмет
көрсетулердi
сатып алу
2.                                  "АЭС" және "Уорд  Бір   Қазақстан
Уайд Минералз"   жылдың Республикасының
компанияларымен  ішінде Қаржы
сот анықтаула.          министрлігі
рындағы, сондай-
ақ несиелендiруге
байланысты
даулардағы халық.
аралық заңи кон.
сультанттарының
жұмысын үйлестiру.
3.                                  Республикалық      Бір  Қазақстан
ресми баспасөз.  жылдың Республикасының
дерде республи.  ішінде Қаржы
калық меншiктегi        министрлiгi
690 объект
бойынша сауда
туралы ақпарат.
тық хабарламалар.
дың жарияланым.
дары.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: в 2002 году ожидаемые поступления в республиканский бюджет от приватизации объектов республиканской собственности составляют 26 550 млн.тенге, дивидендов на пакеты акций, являющихся республиканской собственностью, в сумме 5 800 млн. тенге и доли прибыли республиканских государственных предприятий в размере 500,9 млн. тенге.
Приложение 7 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение информационной системы ведения
реестра государственной собственности"
на 2002 год
1. Стоимость: 86 010 000 (восемьдесят шесть миллионов десять тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 года N 246  P980246_ "О мерах по обеспечению информационного обмена и ведения информационной базы данных по государственной собственности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение системного учета и мониторинга государственной собственности, хода ее приватизации, унификации порядка сбора и обработки информации и идентификации баз данных, формируемых различными государственными органами, а также повышение эффективности управления государственной собственностью и контроля за ее использованием.
5. Задачи бюджетной программы: ведение реестра государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства (далее - Реестр), модернизация систем управления базами данных Реестра, учет государственных пакетов акций, учет результатов приватизации, информационное обеспечение контроля за использованием государственной собственности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы                !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!            !                         !зации  !
!     !раммы!            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   500        Сопровождение Закупка услуг по:       В те-   Министерство
информацион-  ведению Реестра, содер- чение   финансов
ной системы   жащего 39883 органи-    года    Республики
ведения       заций, в том числе 26663        Казахстан
реестра       действующих;
госсобствен-  номинальному держанию 242
ности         государственных пакетов
акций;
модернизации программного
обеспечения по учету
государственной собственности

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 2002 жылы республикалық бюджетке күтiлетiн түсiмдер республикалық меншiк объектiлерiн жекешелендiруден 26 550 млн. теңгенi, республикалық меншiк болып табылатын акциялардың пакеттерiне дивидендтерден 5 800 млн. теңге сомасын және республикалық мемлекеттік кәсiпорындардың пайда үлесi 500,9 млн. теңге мөлшерiн құрайды.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
500 "Мемлекеттiк меншiк тiзiлiмiн жүргiзудiң ақпараттық жүйесiн
қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 86 010 000 (сексен алты миллион он мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Ақпарат алмасуды қамтамасыз ету және мемлекеттiк меншiк жөнiндегi деректердiң ақпараттық базасын жүргiзу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 21 наурыздағы N 246 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк меншiктi, оны жекешелендiрудiң барысын, әр түрлi мемлекеттiк органдар қалыптастыратын ақпарат жинау мен өңдеудiң және деректер қорын сәйкестендiрудiң тәртiбiн бiрегейлендiрудi жүйелi есепке алу және мониторингiн енгiзу, сондай-ақ мемлекеттiк меншiктi басқару мен оны пайдаланудың тиiмдiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк кәсiпорындар мен мекемелердiң, мемлекеттiң үлестiк қатысуы бар шаруашылық серiктестiктерiнiң тiзiлiмiн (бұдан әрi - Тiзiлiм) жүргiзу, Тiзiлiмнiң деректер қорын басқару жүйелерiн жаңғырту, акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн есепке алу, жекешелендiру нәтижелерiн есепке алу, мемлекеттiк меншiктiң пайдалануын бақылауды ақпараттық қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары: ---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  500              Мемлекеттік    39883, оның       Жыл   Қазақстан
меншік         iшiнде жұмыс     iшiнде Республикасының
тiзiлiмiн      iстейтiн 26663          Қаржы
жүргiзудiң     ұйым қамтылған          министрлігі
ақпараттық     Тiзiлiм жүргізу;
жүйесiн        242 акциялардың
қамтамасыз     мемлекеттiк
ету            пакеттерiн
атаулы ұстау;
мемлекеттiк
меншіктi есепке
алу жөнiндегі
бағдарламалық
қамтамасыз
етудi жаңғырту
жөнiндегi қызмет
көрсетулердi
сатып алу
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание условий для контроля за состоянием государственного имущества и принятия решений по его использованию с учетом государственных интересов.
Приложение 8 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 400
"Субвенция Акмолинскому областному бюджету"
на 2002 год
1. Стоимость: 7 191 511 000 (семь миллиардов сто девяносто один миллион пятьсот одиннадцать тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года  Z990357_ "О бюджетной системе", статья 18 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: финансовая поддержка местных бюджетов для обеспечения функций местных исполнительных органов.
5. Задачи бюджетной программы: субвенционная поддержка областного бюджета Акмолинской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   400        Субвенция     Обеспечение выделения    В те-   Министерство
Акмолинскому  финансовых средств из    чение   финансов
областному    республиканского бюджета 2002    Республики
бюджету       в областной бюджет       года    Казахстан
Акмолинской области
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: 100% перечисление бюджетных денег из республиканского бюджета в местные бюджеты.
Приложение 9 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 401
"Субвенция Алматинскому областному бюджету"
на 2002 год

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: мемлекеттiк мүлiктiң жай-күйiн бақылау мен мемлекеттiк мүдделердi ескере отырып оның пайдаланылуы жөнiнде шешiм қабылдау үшiн жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
400 "Ақмола облыстық бюджетiне субвенция" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7 191 511 000 (жетi миллиард бiр жүз тоқсан бiр миллион бес жүз он бiр мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 1-бабы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 18-бабы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жергiлiктi атқарушы органдардың функцияларын қамтамасыз ету үшiн жергiлiктi бюджеттердi қаржылық қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Ақмола облысының облыстық бюджетiн субвенциялық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
. 15.217.400         Ақмола         Республикалық     2002  Қазақстан
облыстық       бюджеттен         жыл   Республикасының
бюджетіне      Ақмола облыс.    ішінде Қаржы
субвенция      ының облыстық           министрлігі
бюджетіне
қаржы
қаражатын
бөлуді
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: республикалық бюджеттен жергілікті бюджеттерге бюджет ақшасын 100% аудару.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
401 "Алматы облыстық бюджетiне субвенция"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 10 289 366 000 (десять миллиардов двести восемьдесят девять миллионов триста шестьдесят шесть тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", статья 18 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: финансовая поддержка местных бюджетов для обеспечения функций местных исполнительных органов.
5. Задачи бюджетной программы: субвенционная поддержка областного бюджета Алматинской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
400        Субвенция     Обеспечение выделения    В те-   Министерство
Алматинскому  финансовых средств из    чение   финансов
областному    республиканского бюджета 2002    Республики
бюджету       в областной бюджет       года    Казахстан
Алматинской области
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: 100% перечисление бюджетных денег из республиканского бюджета в местные бюджеты.
Приложение 10 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 402
"Субвенция Жамбылскому областному бюджету"
на 2002 год
1. Стоимость: 6 877 104 000 (шесть миллиардов восемьсот семьдесят семь миллионов сто четыре тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", статья 18 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

1. Құны: 10 289 366 000 (он миллиард екi жүз сексен тоғыз миллион үш жүз алпыс алты мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 1-бабы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 18-бабы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жергiлiктi атқарушы органдардың функцияларын қамтамасыз ету үшiн жергiлiктi бюджеттердi қаржылық қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Алматы облысының облыстық бюджетiн субвенциялық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1. 15.217.401         Алматы         Республикалық    2002  Қазақстан
облыстық       бюджеттен         жыл   Республикасының
бюджетіне      Алматы облыс.    ішінде Қаржы
субвенция      ының облыстық           министрлігі
бюджетіне
қаржы
қаражатын
бөлуді
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: республикалық бюджеттен жергілікті бюджеттерге бюджет ақшасын 100% аудару.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
10-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
402 "Жамбыл облыстық бюджетiне субвенция"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 6 877 104 000 (алты миллиард сегiз жүз жетпiс жетi миллион жүз төрт мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 1-бабы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 18-бабы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   408        Субвенция      Обеспечение выделения    В те-   Министерство
Западно-       финансовых средств из    чение   финансов
Казахстанскому республиканского бюджета 2002    Республики
областному     в областной бюджет       года    Казахстан
бюджету        Западно-Казахстанской
области
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: 100% перечисление бюджетных денег из республиканского бюджета в местные бюджеты.
Приложение 17 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 086
"Специальный резерв Правительства Республики
Казахстан для кредитования
нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва"
на 2002 год
1. Стоимость: 600 000 000 (шестьсот миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 13 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", статья 30 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение своевременной реализации местных бюджетных программ в течение финансового года в случае кассового разрыва.
5. Задачи бюджетной программы: реализация механизма по поддержкенижестоящих бюджетов областей, городов Астаны и Алматы в случае наличия кассового разрыва в течение финансового года.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   086       Специальный   Обеспечение выделения   В течение  Министерство
резерв        финансовых средств из     2002     финансов
Правительства республиканского бюджета  года     Республики
Республики    областным бюджетам,                Казахстан
Казахстан     бюджетам городов Астаны и
для кредито-  Алматы на возвратной основе
вания         в соответствии с решениями
нижестоящих   Правительства Республики
бюджетов на   Казахстан
покрытие
кассового
разрыва

1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1. 15.217.408        Батыс          Республикалық     2002  Қазақстан
Қазақстан      бюджеттен Батыс   жыл   Республикасының
облыстық       Қазақстан        ішінде Қаржы
бюджетіне      облысының               министрлігі
субвенция      облыстық
бюджетіне қаржы
қаражатын
бөлуді
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: республикалық бюджеттен жергілікті бюджеттерге бюджет ақшасын 100% аудару.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
17-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
086 "Кассалық алшақты жабуға арналған төмен тұрған
бюджеттердi несиелендiру үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
арнайы резервi" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 600 000 000 (алты жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 13-бабы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 30-бабы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қаржы жылы iшiнде кассалық алшақтық жағдайында жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың уақытылы iске асырылуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қаржы жылы iшiнде кассалық алшақтық болған жағдайда облыстардың, Астана және Алматы қалаларының төмен тұрған бюджеттерін қолдау жөнiндегi тетiктi iске асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1. 13.217.086        Кассалық       Қазақстан         2002  Қазақстан
алшақты жабуға Республикасы      жыл   Республикасының
арналған төмен Үкіметінің       ішінде Қаржы
тұрған         шешімдеріне             министрлігі
бюджеттерді    сәйкес қайтар.
несиелендіру   ымды негізде
үшін Қазақстан республикалық
Республикасы   бюджеттен
Үкіметінің     облыстық
арнайы резерві бюджеттерге,
Астана және
Алматы
қалаларының
бюджеттеріне
қаржы қаражатын
бөлуді
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение покрытия кассового разрыва местных бюджетов в течение финансового года.
Приложение 18 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость: 7 459 353 000 (семь миллиардов четыреста пятьдесят девять миллионов триста пятьдесят три тысячи) тенге.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 ноября 2002 г. N 43г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года  Z990453_ "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575  U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39  P020039_ "Об утверждении лимитов штатной численности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 ноября 2002 г. N  43г .
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппаратов центрального и территориальных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1    001  001  Аппарат        Содержание центрального  В те-  Министерство
центрального   аппарата Министерства    чение  финансов
органа         финансов Республики      года   Республики
Казахстан в пределах            Казахстан
лимита штатной
численности 1125 единиц.
2    001  002  Аппараты       Содержание территори-    В те-  Министерство
территориаль-  альных подразделений     чение  финансов
альных         Министерства финансов    года   Республики
органов        Республики Казахстан в          Казахстан
пределах лимита штатной
численности 16148 единиц.
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 ноября 2002 г. N  43г .

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: қаржы жылы ішінде жергілікті бюджеттердің кассалық алшақтығын жабуды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
18-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
001 "Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7 459 353 000 (жетi миллиард төрт жүз елу тоғыз миллион үш жүз елу үш мың) теңге. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 43g қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 1-30-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы ___ қаңтардағы N ____ қаулысы; "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысы. <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 43g қаулысымен.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: оларға жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi орталық аппаратының және оның аумақтық бөлiмшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң орталық аппараттарын және аумақтық бөлiмшелерiн ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  001       001    Орталық        1125 бірлік штат  Бір   Қазақстан
органның       санының лимиті    жыл   Республикасының
аппараты       шегінде Қазақ.   ішінде Қаржы
стан Республика.        министрлігі
сы Қаржы
министрлігінің
орталық
аппаратын ұстау <*>
2.  001       002    Аумақтық       16148 бірлік штат Бір   Қазақстан
органдардың    санының лимиті    жыл   Республикасының
аппараттары    шегінде Қазақ.   ішінде Қаржы
стан Республика.        министрлігі
сы Қаржы
министрлігінің
аумақтық бөлім.
шелерін ұстау <*>
---------------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 43g қаулысымен.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Министерство финансов Республики Казахстан функций.
Приложение 19 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 047
"Оплата услуг по обеспечению приема в бюджет
наличных денег" на 2002 год
1. Стоимость: 50 000 000 (пятьдесят миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626  P990626_ "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", статья 5 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 209-II ЗРК  K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: своевременное и полное зачисление банками второго уровня и организациями, имеющие лицензию Национального Банка Республики Казахстан на соответствующие виды банковских операций (далее - Агентами) принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов в уплату налогов и других платежей в бюджет Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы:
1) осуществление Агентами приема наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов в течение рабочего дня;
2) ежедневное зачисление принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов на транзитный счет наличности (908);
3) своевременный перевод денег в доход государственного бюджета в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!бюд- !под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктелген функциялардың сапалы және уақытылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
19-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
047 "Бюджетке қолма-қол ақша қабылдауды қамтамасыз ету жөнiндегi
қызметтерге ақы төлеу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50 000 000 (елу миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209-ІІ ҚРЗ Кодексiнiң 5-бабы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: екiншi деңгейдегi банктердiң және банктiк операциялардың тиiстi түрлерiне арналған Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің лицензиясы бар ұйымдардың (бұдан әрi - Агенттердiң) салық және Қазақстан Республикасының бюджетiне төленетiн басқа да төлемдердi төлеуге жеке тұлғалардан және мемлекеттiк органдардың өкiлдерiнен қабылданған қолма-қол ақшаны уақытылы және толық есепке алуы.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi:
1) Агенттердiң жеке тұлғалардан және мемлекеттік органдардың өкiлдерiнен жұмыс күнiнiң iшiнде қолма-қол ақша қабылдауды жүзеге асыруы;
2) жеке тұлғалардан және мемлекеттік органдардың өкiлдерiнен қабылданған қолма-қол ақшаны қолма-қол ақшаның транзиттiк шотына (908) күнделiктi есепке алу;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ақшаны мемлекеттік бюджеттің кiрiсiне уақытылы аудару.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
047   000 Оплата услуг   Своевременное и полное  В течение Министерство
по обеспечению зачисление Агентами       2002    финансов
приема в       принятых наличных денег   года    Республики
бюджет         от физических лиц и               Казахстан
наличных       представителей государст-
денег          венных учреждений в
уплату налогов и других
платежей в бюджет
Республики Казахстан.
Предполагаемый объем
принимаемых наличных
денег Агентами в сумме
20,0 млрд.тг. Ставка
вознаграждения по оплате
банковских услуг из
расчета 0,25%.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: полное и своевременное перечисление принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов в доход государственного бюджета.
Приложение 20 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 066
"Трансферты, передаваемые из республиканского
бюджета в Национальный Фонд" на 2002 год
1. Стоимость: 12 614 796 000 (двенадцать миллиардов шестьсот четырнадцать миллионов семьсот девяносто шесть тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: в соответствии с подпунктом 1 пункта 7 Указа Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543  U010543_ "О некоторых вопросах Национального Фонда Республики Казахстан", статья 24 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", пункт 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование накоплений государства.
5. Задача бюджетной программы: исполнение сберегательной функции Национального Фонда Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!бюд- !под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
47        00     Бюджетке       Агенттердiң      2002   Қазақстан
қолма-қол ақша салық және       жылдың Республикасының
қабылдауды     Қазақстан        ішінде Қаржы
қамтамасыз ету Республикасының         министрлігі
жөнiндегі      бюджетiне
қызметтерге    төленетін басқа
ақы төлеу      да төлемдердi
төлеуге жеке
тұлғалардан және
мемлекеттiк
мекемелердiң
өкiлдерінен
қабылданған
қолма-қол ақшаны
уақытылы және
толық есепке
алуы.
20,0 млрд. тг.
сомасында
Агенттер
қабылдайтын
қолма-қол
ақшаның
болжамдалатын
көлемi.
0,25% есеппен
банктiк
қызметтерге
ақы төлеу
жөнiндегі сыйақы
ставкасы.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Жеке тұлғалардан және мемлекеттік органдардың өкiлдерiнен қабылданған қолма-қол ақшаны мемлекеттiк бюджеттiң кiрiсiне толық және уақытылы аудару.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
20-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық Қорға берiлетiн трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 12 614 796 000 (он екi миллиард алты жүз он төрт миллион жетi жүз тоқсан алты мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбiр мәселелерi туралы" 29.01.01 ж. N 543 Жарлығы 7-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 24-бабы, "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 9-бабының 1-тармағы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiң жинақтауларын қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жинақтаушы функциясын орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   066   000  Трансферты,   Обеспечение выделения    В тече- Министерство
передаваемые  денежных средств из      ние     финансов
из республи-  республиканского бюджета 2002    Республики
канского                               года    Казахстан
бюджета в
Национальный
Фонд
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: исполнение сберегательной функции Национального Фонда за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета.
Приложение 21 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 068
"Выполнение обязательств Правительства Республики
Казахстан перед странами СНГ" на 2002 год
1. Стоимость: 309 200 000 (триста девять миллионов двести тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:
Соглашение между Правительствами Республики Казахстан и Республики Узбекистан об урегулировании долговых обязательств и требований за 1992 год от 27 марта 1998 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение обязательств Правительства Республики Казахстан перед Правительством Республики Узбекистан.
5. Задача бюджетной программы: погашение части задолженности образовавшейся за 1992 год до открытия корреспондентских счетов перед Республикой Узбекистан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   068        Выполнение    Погашение части задол-  В течение Министерство
обязательств  женности образовавшейся    года   финансов
Правительства в результате взаиморас-           Республики
Республики    четов за 1992 год до              Казахстан
Казахстан     открытия корреспон-
перед стра-   дентских счетов
нами СНГ

1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1. 15.217.066   00   Республикалық  Республикалық     2002  Қазақстан
бюджеттен      бюджеттен ақша   жылдың Республикасының
Ұлттық қорға   қаражатын бөлуді ішінде Қаржы
берілетін      қамтамасыз ету          министрлігі
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Республикалық бюджеттен берілетін ресми трансферттердің есебінен Ұлттық қордың жинақтаушы функциясын орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
21-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
068 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ТМД елдерi алдындағы
мiндеттемелерiн орындау" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 309 200 000 (үш жүз тоғыз миллион екi жүз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы мен Өзбекстан Республикасының Үкiметтерi арасындағы 1992 жыл үшiн борыштық мiндеттемелер мен талаптарды реттеу туралы 1998 жылғы 27 наурыздағы келiсiм.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Өзбекстан Республикасының Үкiметi алдындағы мiндеттемелерiн орындау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Корреспонденттiк шоттар ашылғанға дейiн Өзбекстан Республикасы алдында 1992 жыл үшiн пайда болған берешектiң бiр бөлiгiн өтеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
068      00     Қазақстан      Корреспонденттiк  2002  Қазақстан
Республикасы   шоттар ашылғанға жылдың Республикасының
Үкiметінің     дейiн өзара есеп ішінде Қаржы
ТМД елдерi     айырысулар              министрлігі
алдындағы      нәтижесiнде
мiндеттемеле.  1992 жыл үшiн
рiн орындау    пайда болған
берешектің бiр
бөлiгiн өтеу ---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Республиканская бюджетная программа 68 "Выполнение обязательств Правительства Республики Казахстан перед странами СНГ" предусматривает полное погашение обязательств Правительства Республики Казахстан перед Правительством Республики Узбекистан возникшим по Соглашению между Правительствами Республики Казахстан и Республики Узбекистан об урегулировании долговых обязательств и требований за 1992 год от 27 марта 1998 года.
Приложение 22 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 084
"Приобретение акций международных финансовых
организаций" на 2002 год
1. Стоимость: 275 442 000 (двести семьдесят пять миллионов четыреста сорок две тысячи) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: пункты 1, 2 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 264  Z010264_ "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном Банке Реконструкции и Развития, Международной финансовой корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве гарантии инвестиций, Международном центре по урегулированию инвестиционных споров, Европейском Банке Реконструкции и Развития, Азиатском Банке Развития, Исламском Банке Развития".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: приобретение статуса акционера в ряде крупных и авторитетных финансовых организациях, таких как Международный Банк Реконструкции и Развития, Европейский Банк Реконструкции и Развития, Азиатский Банк Развития, Исламский Банк Развития и т.д. для привлечения льготных кредитов на поддержание реформ в экономике и финансовой сфере, получения технической помощи для Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение акций международных финансовых организаций. Обеспечение регулярной оплаты членских взносов международным финансовым организациям в соответствии с графиком платежей, предусмотренным организациями для Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: 68 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің ТМД елдерi алдындағы мiндеттемелерiн орындау" республикалық бюджеттiк бағдарламасы Қазақстан Республикасы мен Өзбекстан Республикасының Үкiметтерi арасындағы 1992 жыл үшiн борыштық міндеттемелер мен талаптарды реттеу туралы 1998 жылғы 27 наурыздағы келiсiм бойынша туындаған Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Өзбекстан Республикасының Үкiметi алдындағы мiндеттемелерiн толық өтеудi көздейдi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
22-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
084 "Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 275442 мың теңге (екi жүз жетпiс бес миллион төрт жүз қырық екi мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық Қайта құру және Даму Банкiне, Халықаралық қаржы Корпорациясына, Халықаралық даму Қауымдастығына, Инвестициялар Кепiлдiгiнiң Көпжақты Агенттiгiне, Инвестициялық Дауларды Реттеу жөнiндегi Халықаралық Орталыққа, Еуропа Қайта Құру және Даму Банкiне, Азия Даму Банкiне, Ислам Даму Банкiне мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 264 Заңы 2-бабының 1 және 2-тармағы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Экономика және қаржы саласындағы реформаларды қолдауға арналған жеңiлдiк несиелерiн тарту, Қазақстан Республикасына арналған техникалық көмектi алу үшiн Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкi, Еуропа Қайта Құру және Даму Банкi, Азия Даму Банкi, Ислам Даму Банкi және сол сияқты iрi және беделдi қаржы ұйымдары қатарында акционер мәртебесiн алу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу. Қазақстан Республикасы үшiн ұйымдар көздеген төлемдер кестесiне сәйкес халықаралық қаржы ұйымының мүшелiк жарналарды тұрақты төлеуiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1    084  00  "Приобретение  1. МБРР - инкассация    В течение Министерство
акций между-   части средств простого     года   финансов
народных       векселя N 001/002 от              Республики
финансовых     28 сентября 1995 года.            Казахстан
|             организаций"   2. ЕБРР - выплата       В течение
пятого наличного           года
взноса; инкассация
частей средств первого,
второго, третьего,
четвертого и пятого
векселей.
3. ИБР - оплата         В течение
седьмого членского         года
износа.
4. АБР - инкассация     В течение
части средств простого     года
векселя от 17 мая 1996
года N 27-3-10/3719
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: являясь акционером международных финансовых организаций, Республика Казахстан привлекает программные и проектные займы на льготных условиях от данных организаций.
Приложение 23 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 043
"Банковское обслуживание счетов внешних грантов"
на 2002 год
1. Стоимость: 995 000 (девятьсот девяносто пять тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" от 15 декабря 2001 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский бюджет.
4. Цель бюджетной программы: банковское обслуживание счетов внешних грантов.
5. Задачи бюджетной программы: финансирование банковских услуг по обслуживанию счетов внешних грантов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   043   081  Банковское   Направление средств     в течение  Министерство
обслуживание республиканского          2002     финансов
счетов внеш- бюджета на финансирование года     Республики
них грантов  банковских услуг по                Казахстан
обслуживанию счетов
внешних грантов согласно
предъявленным к оплате
счетам.

1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1   084              "Халықаралық   1. ХҚДБ - 28.09.  Жыл   Қазақстан
қаржы          95 ж. N 001/002  ішінде Республикасының
ұйымдарының    жай векселi             Қаржы
акцияларын     қаражатының бiр         министрлігі
сатып алу"     бөлiгiн инкас.
салау.
2. ЕҚДБ -         Жыл
бесiншi қолма-   ішінде
қол жарнасын
төлеу; бiріншi,
екіншi, үшiншi,
төртіншi және
бесіншi век.
сельдер қаража.
тының бiр бөлi.
гін инкассалау.
3. ИДБ - жетiншi
мүшелiк жарнаны
төлеу.             Жыл
4. АДБ - 17.05.   ішінде
96 ж. N 27-3-10/
3719 жай векселi
қаражатының бiр
бөлiгін инкассалау.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Халықаралық қаржы ұйымдарының акционерi бола отырып, Қазақстан Республикасы осы ұйымдардан жеңiлдiк жағдайларда бағдарламалық және жобалау заемдарын тартады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
23-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
043 "Сыртқы гранттардың шоттарына банктiк қызмет көрсету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 995 000 (тоғыз жүз тоқсан бес мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 15.12.2001 жылғы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның атауы: сыртқы гранттардың шоттарына банктiк қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: сыртқы гранттардың шоттарына қызмет көрсету жөнiндегi банктiк қызметтердi қаржыландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.   043      081    Сыртқы         Көрсетiлген    2002 жыл Қазақстан
гранттардың    шоттарды        iшінде  Республикасының
шоттарына      төлеуге сәйкес          Қаржы
банктiк        сыртқы                  министрлiгi
қызмет         гранттардың
көрсету        шоттарына
банктік қызмет
көрсету жөнiн.
дегі банктік
қызметтердi
қаржыландыруға
арналған
республикалық
бюджет
қаражатын
бағыттау
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение обслуживания счетов внешних грантов.
Приложение 24 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 052
"Выплаты курсовой разницы по льготным
жилищным кредитам" на 2002 год
1. Стоимость: 178 009 000 (сто семьдесят восемь миллионов девять тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:
Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 304  P010304_ "О мерах по обеспечению защиты интересов граждан, получивших льготные жилищные кредиты, выданные закрытым акционерным обществом "Жилстройбанк", в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 года N 1344 "О новой жилищной политике".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: смягчение социальных последствий перехода к режиму свободно плавающего обменного курса тенге для граждан, получивших льготные жилищные кредиты.
5. Задача бюджетной программы:
выплата курсовой разницы, начисляемой на фактически уплаченные суммы погашения основного долга и вознаграждения гражданами, получившими долгосрочные льготные кредиты в соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 года N 1344 "О новой жилищной политике" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1994 года N 850  P940850_ "О введении ссудо-сберегательных счетов и выдачи кредитов на жилищные мероприятия" (далее - Заемщики) и определенными Соглашением по вопросу уточнения круга Заемщиков, подписанного между Министерством финансов Республики Казахстан и Открытым акционерным обществом "Банк ЦентрКредит" от 8 декабря 2000 года;
исполнение условий Договора между Министерством финансов Республики Казахстан и Открытым акционерным обществом "Банк ЦентрКредит" заключенным 30 марта 2001 года.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!бюд- !под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындауда күтілетін нәтижелер: сыртқы гранттардың шоттарына қызмет көрсетуді жүргізу.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
24-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
052 "Жеңiлдiктi тұрғын үй несиелерi бойынша бағамдық айырманы төлеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 178 009 000 (жүз жетпiс сегiз миллион тоғыз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы, "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 Жарлығына сәйкес "Тұрғынүйқұрылысбанкi" жабық акционерлiк қоғамы берген жеңiлдiкті тұрғын үй несиелерiн алған азаматтардың мүдделерiн қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 304 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жеңiлдiктi тұрғын үй несиелерiн алған азаматтар үшiн еркiн өзгермелi теңге айырбас бағамының режимiне ауысудың әлеуметтiк салдарын жеңiлдету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 Жарлығына және "Жәрдем-жинақ шотын жүргiзу және тұрғын үй шараларына кредит беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1994 жылғы 29 шiлдедегi N 850 қаулысына сәйкес ұзақ мерзiмдi жеңiлдiктi несиелердi алған және 2000 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі мен "ЦентрКредитБанкi" ашық акционерлiк қоғамының арасында қол қойылған Заемшылар аясын нақтылау мәселесi жөніндегi келiсiмiмен анықталған азаматтардың негiзгi борыш пен сыйақыны iс жүзiндегi өтеу сомасына есептелетiн бағамдық айырманы төлеу.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен "ЦентрКредитБанкi" ашық акционерлiк қоғамының арасында 2001 жылғы 30 наурызда жасалған Шарттың ережелерiн орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   052        Выплаты     1. Направление средств    В течение Министерство
курсовой    республиканского бюджета     года   финансов
разницы по  на выплату по льготным              Республики
льготным    кредитам, выданным закрытым         Казахстан
жилищным    акционерным обществом
кредитам    "Жилстройбанк" курсовой
разницы за период с 1 апреля
1999 года по 31 декабря
2001 года.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение курсовой разницы, начисляемой на фактически уплаченные Заемщиками суммы погашения основного долга и вознаграждения.
Приложение 25 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 467
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
Жамбылской области на подготовку к празднованию
2000-летия г. Тараза" на 2002 год
1. Стоимость: 1 500 000 000 (один миллиард пятьсот миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года N 56-I "О культуре"
Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 273-II "О республиканском бюджете на 2002 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 157   P010157_   "О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2001-2002 годах".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение празднования 2000-летия г.Тараза Жамбылской области.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка бюджета Жамбылской области в целях проведения мероприятий по празднованию 2000-летия г.Тараза согласно решению Правительства Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  052              Жеңiлдiктi     1. 1999 жылғы   Бір жыл Қазақстан
тұрғын үй      1 сәуірден       ішінде Республикасының
несиесі        бастап 2001 жыл.        Қаржы
бойынша        ғы 31 желтоқсан.        министрлігі
бағамдық       ды қоса алған.
айырманы       дағы кезеңде
төлеу          "Тұрғынүйқұрылыс.
банкі" жабық
акционерлік
қоғамы берген
жеңілдікті
несиелер бойынша
бағамдық
айырманы төлеуге
республикалық
бюджеттің
қаражатын
бағыттау
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Заемшы іс жүзінде төлеген негізгі борыш пен сыйақыны өтеу сомасына есептелетін бағамдық айырманы төлеу.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
25-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
467 "Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеуге дайындыққа арнап
Жамбыл облыстық бюджетiне мақсаттық инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 500 000 000 (бiр миллиард бес жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 56-І Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 273-ІІ Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , "2001-2002 жылдарда республикалық деңгейде өткiзiлетiн мерейтойлар мен атаулы күндердiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 157 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Жамбыл облысы Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеудi өткiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шешiмiне сәйкес Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеу жөнiндегi iс-шараларды жүргізу мақсатында Жамбыл облысының бюджетiн қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   467   000  "Целевые     Обеспечение выделения     октябрь  Министерство
инвестици-   средств из республикан-    2002    финансов
онные        ского бюджета бюджету      года    Республики
трансферты   Жамбылской области в               Казахстан
бюджету      в соответствии с решением
Жамбылской   Правительства Республики
области на   Казахстан
подготовку к
празднованию
2000-летия
г.Тараза"
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение утвержденных Правительством Республики Казахстан Плана мероприятий по подготовке и проведению 2000-летия г. Тараза Жамбылской области.
Приложение 26 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 046
"Резерв Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов" на 2002 год
1. Стоимость: 4 428 000 000 (четыре миллиарда четыреста двадцать восемь миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 13 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года N 357-I "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 273-II "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408  P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ликвидация чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мероприятий по ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иным непредвиденным расходам, определяемых решениями Правительства Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы                !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   046   000  Резерв         Определяются решениями    2002  Администра-
Правительства  Правительства Республики   год  торы респуб-
Республики     Казахстан                       ликанских
Казахстан                                      бюджетных
для ликвидации                                 программ,
чрезвычайных                                   акимы
ситуаций                                       областей,
природного и                                   городов
техногенного                                   Астаны,
характера и                                    Алматы
иных
непредвиденных
расходов

1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
----------------------------------------------------------------------------
1.  467            "Тараз қаласының Қазақстан         2002  Қазақстан
2000 жылдығын   Республикасы     жылғы  Республикасының
мерекелеуге     Үкiметiнiң       қазан  Қаржы
дайындыққа      шешiмiне сәйкес         министрлігі
арнап Жамбыл    республикалық
облыстық        бюджеттен Жамбыл
бюджетiне       облысының
мақсаттық       бюджетiне
инвестициялық   қаражат бөлудi
трансферттер"   қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен Жамбыл облысы Тараз қаласының 2000 жылдығына дайындалу және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
26-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
046 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға арналған
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4 428 000 000 (төрт миллиард төрт жүз жиырма сегiз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi N 357-І Заңының 13-бабы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 273-ІІ Заңы, "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiмен анықталған табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар жөнiнде iс-шаралар өткiзу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары: ---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  046              Табиғи және    Қазақстан       2002 ж. Республикалық
техногендiк    Республикасы            бюджеттiк
сипаттағы      Үкiметiнiң              бағдарламалар.
төтенше        шешiмдерiмен            дың әкiмшiлерi,
жағдайларды    анықталады              облыстардың,
жоюға және                             Астана, Алматы
өзге де                                қалаларының
күтпеген                               әкімдері
шығыстарға
арналған
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
резерві
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы - ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и осуществление иных непредвиденных расходов.
Приложение 27 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 083
"Кредитование проекта водоснабжения и водоотведения
г. Алматы" на 2002 год
1. Стоимость: 1 236 800 000 (один миллиард двести тридцать шесть миллионов восемьсот тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 11 июля 2001 года N 232-II  Z010232_ "О ратификации Протокола о финансировании между Правительством Французской Республики и Правительством Республики Казахстан (проект реабилитации и модернизации инфраструктуры водообеспечения и канализации города Алматы)"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2000 года N 960  P000960_ "О привлечении внешнего займа Правительства Франции для проекта модернизации и реконструкции системы водоснабжения и водоотведения города Алматы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963  P001963_ "Об утверждении программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства правительственного внешнего займа.
4. Цель бюджетной программы: выделение кредита из республиканского бюджета местному бюджету Алматинской области в соответствии с Протоколом о финансировании по проекту "Реабилитация и модернизация инфраструктуры водообеспечения и канализации города Алматы".
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования средствами для осуществления реализации проекта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   083   088  Кредитование  Обеспечение выделения   в течение  Аким
проекта       финансовых средств      2002 года  г. Алматы
водоснабжения согласно предъявленных
и водоотведе-  к оплате счетам
ния г. Алматы

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстарды жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
27-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
083 "Алматы қаласын сумен жабдықтау мен су қашыртқы жобасын
несиелендiру" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 236 800 мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Француз Республикасының Үкiметi мен Қазақстан Республикасының Үкiметi арасындағы қаржыландыру туралы хаттаманы (Алматы қаласының сумен қамтамасыз ету және кәрiз инфрақұрылымын оңалту мен жаңғырту жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 11 шiлдедегi N 232-II Заңы ; "Алматы қаласын сумен жабдықтау мен су қашыртқы жүйесiн жаңғыртуды және қайта құруды жетiлдiру жобасына арналған Франция Үкiметiнiң сыртқы заемын тарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 27 маусымдағы N 960 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк инвестицияларының бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: үкiметтiк сыртқы заем.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Алматы қаласын сумен қамтамасыз ету және кәрiз инфрақұрылымын оңалту мен жаңғырту" жобасы бойынша қаржыландыру туралы хаттамаға сәйкес Алматы облысының жергiлiктi бюджетiне республикалық бюджеттен несие бөлу.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: жобаны iске асырылуын жүзеге асыру үшiн қаражатпен қаржыландыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  083       088   Алматы қаласын   Төлеуге ұсыныл. 2002    Алматы
сумен қамтамасыз ған шоттарға    жылдың  қаласының
ету және су      сәйкес қаржы    iшінде  әкiмi
қашыртқы жобасын қаражатының
несиелендіру     бөлiнуiн
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение технического состояния системы водоснабжения города Алматы, внедрение новых технологий, обеспечение финансовой устойчивости водопроводно-канализационной службы города Алматы.
Приложение 28 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 069
"Осуществление аудита инвестиционных проектов"
на 2002 год
1. Стоимость: 26 612 000 (двадцать шесть миллионов шестьсот двенадцать тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" от 15 декабря 2001 года; соглашения о займах, заключенных с МБРР и АБР, ратифицированные Республикой Казахстан.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление аудита деятельности исполнительных агентств, ответственных за реализацию инвестиционных проектов, финансируемых за счет средств правительственных внешних займов, в соответствии с условиями Соглашений о займах.
5. Задачи бюджетной программы: проверка деятельности исполнительных агентств, ответственных за реализацию инвестиционных проектов, финансируемых за счет средств правительственных внешних займов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   069   100 Осуществление   Проведение аудита      1-ое      Министерство
аудита          не менее 10-ти         полугодие финансов
инвестиционных  инвестиционных         2002      Республики
проектов за     проектов               года      Казахстан,
счет                                           администраторы
внутренних                                       бюджетных
источников                                       программ
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение одного из обязательных условий Соглашений о займах, ратифицированных Парламентом Республики Казахстан.
Приложение 29 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 051
"Мероприятия по переносу административного центра
Алматинской области в город Талдыкорган"
на 2002 год

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Алматы қаласын сумен қамтамасыз ету жүйесінің техникалық жағдайын жақсарту, жаңа технологияларды енгізу, Алматы қаласының су құбыры-кәріз қызметінің қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
28-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
069 "Инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге асыру"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 26 612 мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы; Қазақстан Республикасы бекiткен ХҚДБ-мен және АДБ-мен жасасқан Заемдар туралы келiсiмдер.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: Республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Заемдар туралы келiсiмдердiң шарттарына сәйкес үкiметтiк сыртқы заемдардың қаражаты есебiнен қаржыландырылатын инвестициялық жобаларды iске асыруға жауапты атқарушы агенттiктер қызметiнiң аудитiн жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: үкiметтiк сыртқы заемдардың қаражаты есебiнен қаржыландырылатын инвестициялық жобаларды iске асыруға жауапты атқарушы агенттiктердiң қызметiн тексеру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  069       100    Iшкi көздердiң Кемiнде          2002   Қазақстан
есебінен       10 инвестиция.  жылдың  Республикасының
инвестициялық  лық жобалардың  1-жарты Қаржы
жобалардың     аудитін         жылдығы министрлігі,
аудитін        жүргiзу                 бюджеттік бағ.
жүзеге асыру                           дарламалардың
әкiмшiлерi
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Парламенті бекіткен Заемдар туралы келісімдердің міндетті шарттарының бірін орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
29-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
051 "Алматы облысының әкiмшілік орталығын Талдықорған қаласына
көшiру жөнiндегi iс-шаралар" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 800 000 000 (восемьсот миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 585  U010585_ "О переносе административного центра Алматинской области"; Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: завершение мероприятий по передислокации территориальных подразделений центральных государственных органов в город Талдыкорган.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление ремонтно-строительных работ зданий и сооружений для административного размещения территориальных подразделений центральных государственных органов, передислоцируемых в город Талдыкорган на втором этапе, приобретение служебного жилья государственным служащим, передислоцируемых по квоте, а также передислокация территориальных подразделений центральных государственных органов в город Талдыкорган.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !рамм !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !рамм !грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   051       Мероприятия по 1) Приобретение, капи-  В течение Центральные
переносу       тальный ремонт, реконст-   года   исполни-
администра-    рукция зданий,                    тельные
тивного центра сооружений для админист-          государст-
Алматинской    ративного размещения              венные
области в      территориальных подраз-           органы, их
город          делений центральных               территори-
Талдыкорган    государственных органов в         альные
соответствии с решением           подразде-
Правительства Республики          ления, пере-
Казахстан                         дислоциро-
2) Перевозка имущества и          ванные в
документов в соответствии         город
с решением Правительства          Талдыкорган
Республики Казахстан
3) Приобретение служебного        Аким
жилья государственным             Алматинской
служащим, передислоцируемым       области
по квоте в соответствии с
решением Правительства
Республики Казахстан

1. Құны: 800 000 000 (сегiз жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Алматы облысының әкiмшілік орталығын көшiру туралы" 2001 жылғы 14 сәуiрдегi N 585 Жарлығы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: орталық мемлекеттiк органдардың аумақтық бөлiмшелерiн Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шараларды аяқтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: екiншi кезеңде Талдықорған қаласына көшірiлген орталық мемлекеттiк органдардың аумақтық бөлiмшелерiн әкiмшiлiк орналастыру үшiн ғимараттар мен үй-жайлардың жөндеу-құрылыс жұмыстарын жүзеге асыру, квота бойынша қоныс аударған мемлекеттiк қызметшiлерге тұрғын үй сатып алу, сондай-ақ орталық мемлекеттiк органдардың аумақтық бөлiмшелерiн Талдықорған қаласына көшiру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.   051             Алматы облыс.  1) Қазақстан     Бір    Орталық атқа.
ының әкімшілік Республикасы    жылдың  рушы мемлекет.
орталығын Тал. Үкiметiнiң      ішінде  тік органдар,
дықорған қала. шешiмiне                олардың Талды.
сына көшіру    сәйкес                  қорған қаласына
жөніндегі      орталық                 көшірілген
іс-шаралар     мемлекеттiк             аумақтық бөлім.
органдардың             шелері
аумақтық
бөлiмшелерiн
әкiмшілік
орналастыру
үшін ғимарат.
тар, үй-жайлар
сатып алу,
оларды күрделi
жөндеу, қайта
жаңарту;
2) Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
шешiмiне сәйкес
мүлiктер мен
құжаттарды
тасымалдау;
3) Қазақстан            Алматы
Республикасы            облысының әкімі
Үкiметiнiң
шешiмiне сәйкес
квота бойынша
көшірiлген
мемлекеттiк
қызметшiлерге
қызметтiк тұрғын
үй сатып алу.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное завершение мероприятий по передислокации территориальных подразделений центральных государственных органов в город Талдыкорган.
Приложение 30 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 465
"Целевые инвестиционные трансферты Восточно-
Казахстанскому областному бюджету для строительства моста
через р. Иртыш в г. Семипалатинск" на 2002 год
1. Стоимость: 57 357 000 (пятьдесят семь миллионов триста пятьдесят семь тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 мая 1997 года N 103-I  Z970103_ "О ратификации Соглашения о займе (Строительство моста через р. Иртыш в г. Семипалатинск) между Республикой Казахстан и Фондом Зарубежного Экономического Сотрудничества"; постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 года N 1212  P971212_ "О реализации проекта строительства моста через р. Иртыш"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963  P001963_ "Об утверждении программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
правительственного внешнего займа.
4. Цель бюджетной программы: строительство моста через реку Иртыш.
5. Задачи бюджетной программы: финансирование консультационных услуг по надзору за строительством.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   465   080  Целевые     Оплата консультационных    В тече Аким Восточно-
инвестици-  услуг по надзору за        ние    Казахстанской
онные тран- строительством моста       2002   области
сферты      фирме "Катахира инж."      года
Восточно-
Казахстан-
скому
областному
бюджету для
строительства
моста через
р. Иртыш в г.
Семипалатинск

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелерін Талдықорған қаласына көшіру жөніндегі іс-шараларды уақытылы аяқтау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
30-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
465 "Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiр салу үшiн
Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 57 357 000 (елу жетi миллион үш жүз елу жетi мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жапонияның Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық қоры мен Қазақстан Республикасы арасындағы Ертiс өзенiне салынатын көпiр құрылысының жобасы бойынша қарыз туралы 1997 жылғы 12 наурыздағы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 мамырдағы N 103-1 Заңы ; "Ертiс өзенiне салынатын көпiрдiң жобасын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1212 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттiк инвестицияларының бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: үкiметтiк сыртқы заем.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiр салу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: құрылысты қадағалау жөнiндегi консультациялық қызметтердi қаржыландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.   465       080   Семей қаласында 1) "Катахира      2002   Шығыс
Ертiс өзенi     инж." фирмасына  жылдың  Қазақстан
арқылы өтетін   көпiрдің         ішінде  облысының
көпiр салу үшiн құрылысын                әкімі
Шығыс Қазақстан қадағалау
облыстық        жөнiндегi
бюджетіне       консультациялық
берiлетін       қызметтерге
мақсатты инвес. ақы төлеу
тициялық транс.
ферттер ---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства моста.
Приложение 31 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 082
"Кредитование проекта водоснабжения и санитарии
г. Атырау" на 2002 год
1. Стоимость: 850 300 000 (восемьсот пятьдесят миллионов триста тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 октября 1999 года N 470-I  Z990470_ "О ратификации Соглашения о займе (Пилотный проект водоснабжения и санитарии г. Атырау) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963 "Об утверждении программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства правительственного внешнего займа.
4. Цель бюджетной программы: выделение кредита из республиканского бюджета местному бюджету Атырауской области в соответствии с   Z990470_   Соглашением о займе по "Пилотному проекту водоснабжения и санитарии г. Атырау".
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования средствами для осуществления реализации инвестиционного проекта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   082   088  Кредитование   Обеспечение выделения  в течение  Акимат
проекта        финансовых средств     2002 года  Атырауской
водоснабжения  согласно предъявленным            области
и санитарии    к оплате счетам
г. Атырау
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение качества услуг водоснабжения в городе Атырау, повышение стабильности в деятельности и финансовой устойчивости Водоканала города Атырау.
Приложение 32 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 035
"Оплата за пользование клиринговой связью, электронной
почтой, внутризоновыми каналами" на 2002 год

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: көпiр құрылысын аяқтау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
31-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
082 "Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясының
жобасын несиелендiру" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 850 300 мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкi арасындағы (Атырау қаласының сумен жабдықталуының және санитариясының пилоттық жобасы) Заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 қазандағы N 470-I Заңы ; "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттiк инвестицияларының бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: үкiметтiк сыртқы заем.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясының пилоттық жобасы" бойынша Заем туралы келiсiмге сәйкес Атырау облысының жергiлiктi бюджетiне республикалық бюджеттен несие бөлу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: инвестициялық жобаның iске асырылуын жүзеге асыру үшiн қаражатпен қаржыландырылуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  082      088     Атырау қаласын Төлеуге ұсыныл.  2002    Атырау
сумен          ған шоттарға    жылдың   облысының
жабдықтау      сәйкес қаржы    ішінде   әкімияты
және оның      қаражатының
санитариясының бөлінуін қамта.
жобасын        масыз ету
несиелендiру
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Атырау қаласында сумен жабдықтау қызметтерінің сапасын арттыру, Атырау қаласының Су арнасы қызметінің тұрақтылығын және қаржылық орнықтылығын арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
32-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
(бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі)
035 "Клиринг байланысын, электрондық почтаны, iшкi аймақтық
арналарды пайдаланғаны үшiн ақы төлеу" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 528 048 000 (пятьсот двадцать восемь миллионов сорок восемь тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 29 и 30 Закона Республики Казахстан от 29 июня 1998 года N 237-I  Z980237_ "О платежах и переводах денег", постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626  P990626_ "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: телекоммуникационное обеспечение исполнения республиканского бюджета и расчетно-кассового обслуживания местного бюджета Комитетом казначейства и его территориальными подразделениями, телекоммуникационное обеспечение информационных систем министерства и его территориальных подразделений, организация удаленного регламентированного и публичного доступа к информационным ресурсам Министерства финансов.
5. Задачи бюджетной программы: качественное и своевременное получение услуг платежных систем по межбанковской системе переводов денег и системе розничных платежей, телекоммуникационных услуг передачи данных, электронной почты, сети Интернет, закупка резервного телекоммуникационного оборудования для Дома министерств.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   035    00  Оплата за     1. Получение услуг     В течение  Министерство
пользование   платежных систем по      года     финансов
клиринговой   межбанковской системе             Республики
связью,       переводов денег и                 Казахстан
электронной   системе розничных                 (далее -
почтой,       платежей                          МФ РК)
внутризо-
новыми
каналами
2. Получение услуг      В течение    МФ РК
электронной почты Х400    1-го
и телекоммуникационных  полугодия
услуг передачи данных
в сети Банкнет для
системы БАСК
3. Получение            В течение    МФ РК
телекоммуникационных       года
услуг передачи данных
по скоростным каналам
связи и оплата за
оборудование согласно
договору (на 2001-2004
годы) N 197-39-Д3/43
от 9 апреля 2001 года и
дополнений к нему

1. Құны: 528 048 000 (бес жүз жиырма сегiз миллион қырық сегiз
мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Ақша төлемi мен аударымы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 29 маусымдағы Заңының 29 және 30-баптары, "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазынашылық комитетiнiң және оның аумақтық бөлiмшелерінің республикалық бюджеттің атқарылуын телекоммуникациялық қамтамасыз етуi және жергiлiктi бюджетке есеп айырысу-кассалық қызмет көрсетуi, министрлiктің және оның аумақтық бөлiмшелерінің ақпараттық жүйелерiн телекоммуникациялық қамтамасыз ету, Қаржы министрлiгiнің ақпараттық ресурстарына қашықтан реттелген және көпшiлiк қатынауды ұйымдастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақша аударымының банкаралық жүйесi және бөлшектiк төлем жүйесi бойынша төлем жүйелерiнiң қызметтерiн, деректер берудiң, электрондық поштаның, Интернет желiсiнің телекоммуникациялық қызметтерiн сапалы және уақытылы алу, Министрлiктер үйi үшiн резервтiк телекоммуникациялық жабдықтар сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.  035       00     Клиринг бай.   1. Ақша аударым. Бiр    Қазақстан
ланысын, элек. ының банкаралық  жыл    Республикасының
трондық почта. жүйесi және      ішінде Қаржы
ны, байланыс.  бөлшектiк төлем         министрлігі
тың iшкi       жүйесi бойынша          (бұдан әрі -
аймақтық арна. төлем жүйелер.          ҚР ҚМ)
ларын пайда.   iнiң қызмет.
ланғаны үшiн   терiн алу
ақы төлеу
2. Х400 элек.   1-жарты      ҚР ҚМ
трондық пошта.  жылдық
сының қызмет.   ішінде
терiн және БАСК
жүйесi үшiн
Банкнет желiсiн.
де деректер
берудiң телеком.
муникациялық
қызметтерiн алу
3. Байланыстың   Бір жыл     ҚР ҚМ
жылдам арналары  ішінде
бойынша дерек.
тердi берудің
телекоммуника.
циялық қызмет.
терiн алу және
9.04.2001 жылғы
N 197-39-ДЗ/43
шартына (2001-
2004 жылдарға
арналған) және
оған толықтыру.
ларға сәйкес
жабдықтар үшiн
ақы төлеу

1. Стоимость: 100 000 000 (сто миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 22 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 273-II, Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год",  Z000074_ Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности г. Приозерска от 20 января 1995 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: финансовая поддержка областного бюджета Карагандинской области для обеспечения жизнедеятельности г. Приозерска.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета областному бюджету Карагандинской области на поддержку инфрастуктуры г. Приозерска.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!бюд- !под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   440        Трансферты   Обеспечение выделения   В течение Министерство
Карагандин-  трансфертов из респуб-    года    финансов
скому        ликанского бюджета                Республики
областному   областному бюджету                Казахстан
бюджету для  Карагандинской области
поддержания
инфраструктуры
г. Приозерска
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета областному бюджету Карагандинской области на поддержку инфраструктуры г. Приозерска.
Приложение 36 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
300 "Приобретение жилья для государственных
служащих в г.Астане" на 2002 год

1. Құны: 100 000 000 (жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 273-II Заңының 22-бабы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы, Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Сарышаған сынақ полигонын пайдалану мен жалдау және Приозерск қаласының тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз ету шарттары туралы 1995 жылғы 20 қаңтардағы келiсiм.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Приозерск қаласының тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз ету үшiн Қарағанды облысының облыстық бюджетiн қаржылық қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қарағанды облысының облыстық бюджетiне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1.   440             Қарағанды      Қарағанды       Бір жыл Қазақстан
облыстық       облысының       ішінде  Республикасының
бюджетiне      облыстық                Қаржы
Приозерск      бюджетіне               министрлігі
қаласының      республикалық
инфрақұрылымын бюджеттен
қолдауға       трансферттер
арналған       бөлуді
трансферттер   қамтамасыз ету
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындауда күтілетін нәтижелер: Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
Ескерту. 36-46-қосымшалармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.03.28. N 43a қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
36-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
300 "Астана қаласында мемлекеттiк қызметшілер үшiн тұрғын үй сатып
алу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 750 000 тысяч (семьсот пятьдесят миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года  Z990453_ "О государственной службе".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание социально-бытовых условий для государственных служащих.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение жильем государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1.  300         Приобретение       Приобретение жилья В тече- Министерство
жилья для          для                ние     финансов
государственных    государственных    года    Республики
служащих           служащих в                 Казахстан
в г. Астане        г. Астане
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение жильем государственных служащих в г. Астане.
Приложение 37 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
442 "Трансферты Павлодарскому областному бюджету для
проведения работ по демеркуризации" на 2002 год
1. Стоимость: 295 000 тысяч (двести девяносто пять миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

1. Құны: 750 000 мың (жетi жүз елу миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк қызметшiлер үшiн әлеуметтік-тұрмыстық жағдайлар жасау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлердi тұрғын үймен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  300        Астана қала.  Астана қаласында мемле.   Бір    Қазақстан
сында         кеттік қызметшілер үшін   жыл    Республикасы.
мемлекеттік   тұрғын үй сатып алу       ішінде ның Қаржы
қызметшiлер                                    министрлігі
үшін тұрғын
үй сатып алу
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Астана қаласындағы мемлекеттік қызметшілердi тұрғын үймен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
37-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
42 "Демеркуризация бойынша жұмыстар жүргiзу үшiн Павлодар облыстық
бюджетіне берiлетiн трансферттер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 295 000 мың теңге (екi жүз тоқсан бес миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: демеркуризация выведенного из
эксплуатации производства хлора и каустика в г.Павлодаре.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета областному бюджету Павлодарской области на проведение работ по демеркуризации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код !Код  ! Наименование      ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про- !под- ! программ          !реализации        !реали-!исполнители  !
!грам-!про- !(подпрограмм)      !Программы         !зации !             !
!мы   !грам-!                   !(подпрограммы)    !      !             !
!     !мы   !                   !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  442         Трансферты Павло-   Перечисление транс-  В те- Министерство
дарскому областному фертов Павлодарскому чение финансов
бюджету для прове-  областному бюджету   2002  Республики
дения работ по      для проведения       года  Казахстан,
демеркуризации      работ по демерку-          Акимат
ризации в соответ-         Павлодарской
ствии с проектно-          области
сметной документа-
цией, прошедшей в
установленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по демеркуризации согласно проектно-сметной документации.
Приложение 38 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
456 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для строительства инженерных сетей
Правительственного центра в г.Астане"
на 2002 год
1. Стоимость: 885 000 тысяч (восемьсот восемьдесят пять миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574  U010574_ "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534  P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".

4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Павлодар қаласында пайдаланудан шығарылған хлор және каустик өндiрудi демеркуризациялау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: демеркуризация жөнiндегi жұмыстарды жүргiзуге Павлодар облысының облыстық бюджетiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  442       Демеркуризация  Белгіленген тәртiппен    2002   Қазақстан
бойынша жұмыс.  мемлекеттiк сараптама.   жылдың Республикасы.
тар жүргiзу     дан және бекiтуден       ішінде ның Қаржы
үшiн Павлодар   өткен жобалық-сметалық          министрлігі,
облыстық        құжаттамаға сәйкес              Павлодар
бюджетiне       демеркуризация жөнін.           облысының
берілетiн       дегі жұмыстарды                 әкімі
трансферттер    жүргізу үшiн Павлодар
облыстық бюджетiне
трансферттер бөлудi
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес демеркуризация бойынша орындалған жұмыстардың көлемі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
38-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
456 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында Yкiмет орталығының
инженерлiк желiлерiн салуға арналған мақсатты инвестициялық
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 885 000 мың (сегiз жүз сексен бес миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение Правительственного центра объектами инженерной инфраструктуры.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства инженерных сетей Правительственного центра в г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  456        Целевые инвестици-   Перечисление целе-  В те- Министерство
онные трансферты     вых инвестиционных  чение финансов
бюджету г.Астаны для трансфертов бюджету года  Республики
строительства инже-  г. Астаны для строи-      Казахстан,
нерных сетей Прави-  тельства инженерных       Акимат
тельственного центра сетей Правитель-          г.Астаны
в г.Астане           ственного центра в
г.Астане в соответ-
ствии с проектно-
сметной документацией,
прошедшей в установ-
ленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по строительству инженерных сетей Правительственного центра в г.Астане согласно проектно-сметной документации.
Приложение 39 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
457 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для реконструкции русла р.Ишим"
на 2002 год
1. Стоимость: 800 000 тысяч (восемьсот миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574  U010574_ "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534  P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Үкiмет орталығын инженерлiк инфрақұрылым объектiлерiмен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында Үкiмет орталығының инженерлiк желiлерiн салуға трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  458        Астана қала.   Астана қаласының бюдже.  Бір    Қазақстан
сының бюдже.   тiне белгiленген тәртiп. жылдың Республикасы.
тіне Астана    пен мемсараптаудан       ішінде ның Қаржы
қаласында      және бекiтуден өткен            министрлігі,
Yкiмет         жобалау-құжаттамалық            Астана
орталығының    сметаға сәйкес Астана           қаласының
инженерлiк     қаласында Үкiмет                әкімияты
желiлерiн      орталығының инженерлiк
салуға         желiлерiн салуға
арналған       мақсатты инвестициялық
мақсатты       трансферттер аудару.
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында Үкiмет орталығының инженерлiк желiлерiн салу жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
39-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
457 "Астана қаласының бюджетiне Есiл өзенiнiң арнасын қайта жаңартуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 800 000 мың (сегіз жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізі: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 534 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка схемы инженерной защиты от затопления территории нового административного и делового центра г. Астаны, формирование средствами архитектуры и дизайна набережной р.Есил и экономическое обоснование инженерно-технических мероприятий.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для реконструкции русла р.Ишим.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  457        Целевые инвестици-  Перечисление целевых  В    Министерство
онные трансферты    инвестиционных       тече- финансов
бюджету г.Астаны    трансфертов бюджету  ние   Республики
для реконструкции   г.Астаны для         года  Казахстан,
русла р.Ишим        реконструкции русла        Акимат
р.Ишим в соответствии      г.Астаны
с проектно-сметной
документацией,
прошедшей в установ-
ленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по реконструкции русла р.Ишим согласно проектно-сметной документации.
Приложение 40 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
458 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для инженерной защиты от подтопления,
дренаж и понижение грунтовых вод в г.Астане"
на 2002 год
1. Стоимость: 50 000 тысяч (пятьдесят миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574  U010574_ "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534  P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласының жаңа әкiмшiлiк және іскерлiк орталығының аумағын тасқын судан инженерлiк қорғаудың схемасын әзiрлеу, Есiл өзенiнiң жағалауын сәулет және дизайн құралдарымен қалыптастыру және инженерлiк-экономикалық iс-шаралардың экономикалық негіздемесі.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетiне Есiл өзенінің арнасын қайта жаңарту үшiн трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  457        Астана қала.   Астана қаласының бюдже.  Бір    Қазақстан
сының бюдже.   тiне белгiленген тәртіп. жыл    Республикасы.
тiне Есiл      пен мемсараптаудан       ішінде ның Қаржы
өзенiнiң       және бекiтуден өткен            министрлігі
арнасын        жобалау-сметалық
қайта жаңар.   құжаттамаға сәйкес
туға арнал.    Есiл өзенiнiң арнасын
ған мақсатты   қайта жаңарту үшiн
инвестициялық  мақсатты инвестициялық
трансферттер   трансферттер аудару
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Есiл өзенiнiң арнасын қайта жаңарту жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
40-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
458 "Астана қаласының бюджетiне тасып кетуден инженерлiк сақтауға,
қашыртқы және Астана қаласында топырақтық сулардың деңгейiн
төмендетуге арналған мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50 000 мың (елу миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка проекта "Инженерная защита от подтопления, дренаж, понижение грунтовых вод в г.Астане" с обязательным проведением инженерно-изыскательских работ.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для проведения работ по инженерной защите от подтопления, дренажу и понижению грунтовых вод в г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  458         Целевые инвестици-   Перечисление целевых В    Министерство
онные трансферты     инвестиционных      тече- финансов
бюджету г.Астаны для трансфертов бюджету ние   Республики
инженерной защиты    г.Астаны для инже-  года  Казахстан,
от подтопления,      нерной защиты от          Акимат г.
дренаж и понижение   подтопления, дренажа      Астаны
грунтовых вод в      и понижения грунтовых
г.Астане             вод в г.Астане в
соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в установ-
ленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по инженерной защите от подтопления, дренажу и понижению грунтовых вод в г.Астане согласно проектно-сметной документации.
Приложение 41 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
459 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для ликвидации накопителя сточных вод
Талдыколь с рекультивацией в г.Астане"
на 2002 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мiндеттi түрде инженерлiк-iздестiру жұмыстарын жүргізе отырып, "Тасып кетуден инженерлiк сақтау, қашыртқы және Астана қаласында топырақтық сулардың деңгейiн төмендету" жобасын әзiрлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетiне тасып кетуден инженерлiк сақтау, қашыртқы және Астана қаласында топырақтық сулардың деңгейiн төмендету жөнiндегi жұмыстарды жүргiзуге трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  458        Астана қала.   республикалық бюджеттен  Бір    Қазақстан
сының бюдже.   Астана қаласының бюдже.  жылдың Республикасы.
тіне тасып     тіне мемсараптаудан      ішінде ның Қаржы
кетуден        және бекiтуден өткен            министрлігі,
инженерлiк     жобалау-сметалық                Астана
сақтауға,      құжаттамаға сәйкес              қаласының
қашыртқы және  тасып кетуден инженер.          әкімияты
Астана қала.   лік сақтау, қашыртқы
сында топырақ. және Астана қаласында
тық сулардың   топырақтық сулардың
деңгейін       деңгейiн төмендетуге
төмендетуге    мақсатты инвестициялық
арналған       трансферттер аудару
мақсатты
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес бөлiнген қаражаттың сомасына жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес тасып кетуден инженерлiк сақтауға, қашыртқы және Астана қаласында топырақтық сулардың деңгейiн төмендету жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
41-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
459 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында қайта қалпына
келтiре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жоюға арналған
мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 250 000 тысяч тенге (двести пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574  U010574_ "О Государственной программе социально-экономического развития г. Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534  P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ликвидация накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией в г.Астане.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для ликвидации накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией в г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код !Код  ! Наименование      ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про- !под- ! программ          !реализации        !реали-!исполнители  !
!грам-!про- !(подпрограмм)      !Программы         !зации !             !
!мы   !грам-!                   !(подпрограммы)    !      !             !
!     !мы   !                   !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !          4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  459    00   Целевые инвестици-   Перечисление целе-  В те- Министерство
онные трансферты     вых инвестиционных  чение финансов
бюджету г.Астаны для трансфертов бюджету года  Республики
ликвидации накопи-   г.Астаны для ликви-       Казахстан,
теля сточных вод     дации накопителя          Акимат г.
Талдыколь с          сточных вод Талдыколь     Астаны
рекультивацией в     с рекультивацией в
г.Астане             соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в установ-
ленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.

1. Құны: 250 000 мың (екi жүз елу миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы, "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласында қайта қалпына келтiре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жою.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында қайта қалпына келтiре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жоюға трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  459        Астана қала.   Астана қаласының бюдже.  Бір    Қазақстан
сының бюджетi. тiне белгiленген тәртiп. жыл    Республикасы.
не Астана      пен мемсараптаудан және  ішінде ның Қаржы
қаласында      бекiтуден өткен жоба.           министрлігі,
қайта қалпына  лау-сметалық құжаттамаға        Астана
келтiре        сәйкес ағынды сулардың          қаласының
отырып,        жинауышын жоюға мақсатты        әкімияты
Талдыкөл       инвестициялық трансферт.
ағынды         тер аудару
сулардың
жинауышын
жоюға арнал.
ған мақсатты
инвестициялық
трансферттер ---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по ликвидации накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией в г.Астане согласно проектно-сметной документации.
Приложение 42 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Паспорт
республиканской бюджетной программы
460 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для выноса коллектора на
Кургальджинской трассе" на 2002 год
1. Стоимость: 1 000 000 тысяч (один миллиард) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574  U010574_ "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534  P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение системы канализации г.Астаны, связанное с выводом из эксплуатации существующего коллектора и увеличением объема подачи сточных вод на канализационные очистные сооружения с учетом перспективы роста населения и промышленности.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для выноса существующего канализационного коллектора.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында қайта қалпына келтiре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жою жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
42-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
460 "Астана қаласының бюджетiне Қорғалжын трассасына коллекторды
шығаруға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттік бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 000 000 мың (бiр миллиард) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзі: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 сәуірдегi N 534 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: халықтың және өнеркәсiптiң өсу перспективасын ескере отырып, бар коллектордың пайдаланудан шығуына және кәрiздiк су тазарту ғимараттарында ағынды суларды беру көлемінiң артуына байланысты Астана қаласының кәріз жүйесін жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетіне бар кәріздік коллекторды шығаруға арналған трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !          4        !          5       !   6  !       7     !
--------------------------------------------------------------------------!
1  460        Целевые инвестици-    Перечисление целе-  В те- Министерство
онные трансферты бюд- вых инвестицион-    чение финансов
жету г.Астаны для     ных трансфертов     года  Республики
выноса коллектора     бюджету г.Астаны          Казахстан,
на Кургальджинской    для выноса                Акимат
трассе                коллектора на             г.Астаны
Кургальджинской
трассе в соответ-
ствии с проектно-
сметной докумен-
тацией, прошедшей
в установленном
порядке
госэкспертизу и
утверждение.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по выносу коллектора на Кургальджинской трассе согласно проектно-сметной документации.
Приложение 43 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
464 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для строительства магистральной автодороги
в г.Астане "Центр левого берега-проспект Абылай хана"
с автодорожным мостом через р.Ишим" на 2002 год
1. Стоимость: 1 450 000 тысяч (один миллиард четыреста пятьдесят миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574  U010574_ "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534  P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство магистральной автодороги "Центр левого берега - проспект Абылай хана" с автодорожным мостом через р.Ишим".

1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  460        Астана қала.   Астана қаласының бюдже.  Бір    Қазақстан
сының          тiне белгiленген тәртiп. жылдың Республикасы.
бюджетiне      пен мемсараптаудан және  ішінде ның Қаржы
Қорғалжын      бекiтудi өткен                  министрлігі,
трассасына     жобалау-сметалық құжат.         Астана
коллекторды    тамаға сәйкес Қорғалжын         қаласының
шығаруға       трассасына коллекторды          әкімияты
арналған       шығаруға мақсатты
мақсатты       инвестициялық трансферт.
инвестициялық  тер аудару
трансферттер ---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Қорғалжын трассасына коллекторды шығару жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
43-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
464 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында Есiл өзенi арқылы
өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау
орталығы-Абылай хан даңғылы" магистралды автожолын салуға арналған
мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 450 000 мың (бiр миллиард төрт жүз елу миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы ; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан даңғылы" магистралды автожолын салу.

5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства магистральной автодороги в г.Астане "Центр левого берега - проспект Абылай хана" с автодорожным мостом через р.Ишим".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код !Код  ! Наименование      ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про- !под- ! программ          !реализации        !реали-!исполнители  !
!грам-!про- !(подпрограмм)      !Программы         !зации !             !
!мы   !грам-!                   !(подпрограммы)    !      !             !
!     !мы   !                   !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !        4          !         5        !   6  !      7      !
---------------------------------------------------------------------------
1   464        Целевые             Перечисление        В те-  Министерство
инвестиционные      целевых             чение  финансов
трансферты бюджету  инвестиционных      года   Республики
г.Астаны для        трансфертов                Казахстан,
строительства       бюджету г.Астаны           Акимат
магистральной       для строительства          г. Астаны
автодороги в        магистральной
г.Астане "Центр     автодороги
левого берега -     в г.Астане
проспект Абылай     Центр левого берега
хана" с             - проспект Абылай
автодорожным        хана" с автодорожным
мостом через        мостом через р.Ишим
р.Ишим              в соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в
установленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по строительству магистральной автодороги в г.Астане "Центр левого берега - проспект Абылай хана" с автодорожным мостом через р.Ишим" согласно проектно-сметной документации.
Приложение 44 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
483 "Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому
областному бюджету для проведения капитального
ремонта водопроводов и канализационных сетей и
строительства жилья, дренажной системы, блочных
водоочистных сооружений" на 2002 год
1. Стоимость: 5 000 000 тысяч (пять миллиардов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".

5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: "Астана қаласында Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан даңғылы" магистралды автожолын салу үшiн Астана қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  464        Астана қала.   Белгiленген тәртiппен    Бір    Қазақстан
сының          мемлекеттiк сараптаудан  жыл    Республикасы.
бюджетiне      және бекiтуден өткен     ішінде ның Қаржы
Астана         жобалау-сметалық құжат.         министрлігі,
қаласында      тамаға сәйкес Есiл өзенi        Астана
Есiл өзенi     арқылы өтетiн автожол           қаласының
арқылы         көпiрiн қоса алғанда            әкімшілігі
өтетiн         "Сол жақ жағалау орта.
автожол        лығы-Абылай хан даңғылы"
көпiрiн қоса   магистралды автожолын
алғанда "Сол   салуға Астана қаласының
жақ жағалау    бюджетiне мақсатты|
орталығы-      инвестициялық транс.
Абылай хан     ферттер аудару
даңғылы"
магистралды
автожолын
салуға
арналған
мақсатты
инвестициялық
трансферттер ---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында "Есіл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан даңғылы" магистралды автожолын салу бойынша орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
44-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
483 "Су құбырларын және кәрiс желiлерiне күрделi жөндеу жүргiзу,
тұрғын үй, қашыртқы жүйесін, бөлек су тазартқыш құрылыстарын
салу үшiн Атырау облыстық бюджетiне мақсатты инвестициялық
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5 000 000 мың (бес миллиард) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социально-экономическое развитие Атырауской области.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета областному бюджету Атырауской области на проведение капитального ремонта водопроводов и канализационных сетей, строительство жилья, дренажной системы, блочных водоочистных сооружений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !        5         !   6  !       7     !
--------------------------------------------------------------------------
1   483         Целевые             Перечисление      В тече- Министерство
инвестиционные      целевых           ние     финансов
трансферты          инвестиционных    года    Республики
Атыраускому         трансфертов               Казахстан,
областному бюджету  Атыраускому               Акимат
для проведения      областному                Атырауской
капитального        бюджету для               области
ремонта             проведения
водопроводов и      капитального
канализационных     ремонта
сетей и строи-      водопроводов и
тельства жилья,     канализационных
дренажной           сетей и
системы, блочных    строительства
водоочистных        жилья, дренажной
сооружений          системы, блочных
водоочистных
сооружений в
соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в
установленном
порядке
госэкпертизу и
утверждение.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по проведению капитального ремонта водопроводов и канализационных сетей, строительству жилья, дренажной системы, блочных водоочистных сооружений согласно проектно-сметной документации.
Приложение 45 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
484 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для разработки технико-экономических
обоснований проекта водоснабжения и
водоотведения в г.Астане" на 2002 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Атырау облысының әлеуметтiк-экономикалық дамуы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: су құбырларын және кәрiс желiлерiне күрделi жөндеу жүргiзу, тұрғын үй, қашыртқы жүйесiн, бөлек су тазартқыш құрылыстарын салуға Атырау облысының облыстық бюджетiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  464        Су құбырларын  Белгiленген тәртiппен    Бір    Қазақстан
және кәрiс     мемлекеттiк сараптаудан  жыл    Республикасы.
желiлерiне     және бекiтуден өткен     ішінде ның Қаржы
күрделi        жобалау-сметалық құжат.         министрлігі,
жөндеу         тамаға сәйкес су құбыр.         Атырау
жүргізу,       ларын және кәрiс желі.          облысының
тұрғын үй,     лерiне күрделi жөндеу           әкімияты
қашыртқы       жүргізу, тұрғын үй,
жүйесiн,       қашыртқы жүйесiн, бөлек
бөлек су       су тазартқыш құрылыс.
тазартқыш      тарын салу үшiн Атырау
құрылыстарын   облыстық бюджетiне
салу үшiн      мақсатты инвестициялық
Атырау         трансферттер аудару
облыстық
бюджетiне
мақсатты
инвестициялық
трансферттер  ---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес су құбырларын және кәрiс желiлерiне күрделi жөндеу жүргiзу, тұрғын үй, қашыртқы жүйесiн, бөлек су тазартқыш құрылыстарын салу жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
45-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
484 "Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жобасының
техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу үшін Астана қалалық
бюджетiне мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 75 000 тысяч (семьдесят пять миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574  U010574_ "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534  P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение системы водоснабжения и
водоотведения в г.Астане.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны на разработку
технико-экономического обоснования проекта водоснабжения и водоотведения в г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!граммы!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!      !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!      !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !        5         !   6  !       7     !
--------------------------------------------------------------------------
1    484    00  Целевые           Перечисление целевых    В    Министерство
инвестиционные    инвестиционных       течение финансов
трансферты        трансфертов           года   Республики
бюджету г.Астаны  бюджету г.Астаны             Казахстан,
для разработки    для разработки               Акимат
технико-          технико-                     г.Астаны
экономических     экономических
обоснований       обоснований проекта
проекта           водоснабжения и
водоснабжения и   водоотведения в
водоотведения в   г.Астане"
г.Астане

1. Құны: 75 000 мың теңге (жетпiс бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы ; "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 534 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жүйесiн жақсарту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жобасының техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзірлеуге Астана қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асы жөнiндегi іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  484  00    Астана қала.   "Астана қаласында сумен  Жыл    Қазақстан
сында сумен    жабдықтау және су тарту" ішінде Республикасы.
жабдықтау      жобасының техникалық-           ның Қаржы
және су тарту  экономикалық негіздеме.         министрлігі,
жобасының      лерiн әзiрлеу үшін              Астана
техникалық-    Астана қаласының бюдже.         қаласының
экономикалық   тіне мақсатты инвести.          әкімияты
негіздемеле.   циялық трансферттер
рiн әзiрлеу    аудару
үшiн Астана
қалалық
бюджетiне
мақсатты
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: разработка технико-экономических обоснований проекта водоснабжения и водоотведения в г.Астане, прошедшие в установленном порядке госэкспертизу.
Приложение 46 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
485 "Целевые инвестиционные трансферты
бюджету г.Астаны на строительство
электрической подстанции и устройство
линий электропередач" на 2002 год
1. Стоимость: 1 000 000 тысяч (один миллиард) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574  U010574_ "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534  P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение надежного электроснабжения объектов правительственной зоны и нового центра города Астаны.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства электрической подстанции и устройство линий электропередач.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!граммы!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!      !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!      !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !        5         !   6  !       7     !
--------------------------------------------------------------------------
1   485    00   Целевые           Перечисление целевых    В    Министерство
инвестиционные    инвестиционных       течение финансов
трансферты        трансфертов           года   Республики
бюджету г.Астаны  бюджету г.Астаны             Казахстан,
на строительство  на строительство             Акимат
электрической     электрической                г.Астаны
подстанции и      подстанции и
устройство линий  устройство линий
электропередач    электропередач
в соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в
установленном
порядке
госэкспертизу и
утверждение.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: белгiленген тәртiппен мемлекеттiк сараптамадан өткен Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жобасының техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
46-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
485 "Электр қосалқы станциясын салуға және электр беру желiлерiн
құруға Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер" республикалық бюджеттік бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 000 000 мың теңге (бiр миллиард) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзі: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы ; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегі N 534 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: үкiмет аймағы мен Астана қаласы жаңа орталығының объектiлерiн электрмен сенiмдi жабдықтауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: электр қосалқы станциясын салуды және электр беру желiлерiн құруды аяқтау үшiн Астана қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1  485       Электр қосалқы  Белгіленген тәртіппен    Жыл    Қазақстан
станциясын      мемлекеттiк сараптамадан ішінде Республикасы.
салуға және     және бекiтуден өткен            ның Қаржы
электр беру     жобалық-сметалық құжат.         министрлігі,
желiлерiн       тамаға сәйкес электр            Астана
құруға          қосалқы станциясын              қаласының
Астана қаласы.  салуға және электр              әкімияты
ның бюджетiне   беру желілерін құруға
берiлетiн       Астана қаласының
мақсатты        бюджетiне мақсатты
инвестициялық   инвестициялық
трансферттер    трансферттер аудару
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по строительству электрической подстанции и устройство линий электропередач согласно проектно-сметной документации.
Приложение 47
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
441 "Целевые трансферты областным бюджетам
областей, на территории которых расположены
летно-испытательные полигоны и комплекс
космодрома "Байконур", для оказания
адресной социальной помощи населению"
на 2002 год
1. Стоимость: 305 000 тысяч тенге (триста пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 16 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения, проживающего на территориях, на которых расположены летно-испытательные полигоны и комплекс космодрома "Байконур".
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областных
бюджетов, на территории которых расположены летно-испытательные полигоны и комплекс космодрома "Байконур", в целях оказания населению адресной социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации !
!     !раммы!грамм)      !                         !      !
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1   441        Целевые       Обеспечение выделения     2002  Министерство
трансферты    средств из республиканс-  год   финансов
областным     кого бюджета в                  Республики
бюджетам, на  областные бюджеты в             Казахстан,
территории    соответствии с решением         Акимы
которых       Правительства                   Акмолинской,
расположены   Республики Казахстан            Актюбинской,
летно-испы-                                   Атырауской,
тательные                                     Восточно-
полигоны и                                    Казахстанской,
комплекс                                      Жамбылской,
космодрома                                    Западно-
"Байконур",                                   Казахстанской,
для оказания                                  Карагандинс-
адресной                                      кой,
социальной                                    Костанайской,
помощи                                        Кызылординс-
населению                                     кой
Павлодарской,
Северо-
Казахстанской
областей

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес электр қосалқы станциясын салу және электр беру желiлерiн құру жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Ескерту. 47-49-қосымшалармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.04.25. N 43b қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
47-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
441 "Халыққа атаулы әлеуметтік көмек көрсету үшін аумағында
ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешені
орналасқан облыстардың облыстық бюджеттеріне берілетін мақсатты
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 305 000 мың теңге (үш жүз бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 16-бабы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Аумағында ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешені орналасқан жерлерде тұратын халықты әлеуметтік қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Халыққа атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аумағында ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешені орналасқан облыстық бюджеттерді қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1     441             Халыққа атаулы  Қазақстан        2002   Қазақстан
әлеуметтік      Республикасы     жыл    Республикасы.
көмек көрсету   Үкіметінің              ның Қаржы
үшін аумағында  шешіміне сәйкес         министрлігі,
ұшу-сынақ       республикалық           Ақмола,
полигондары     бюджеттен               Ақтөбе,
және "Байқоңыр" облыстық                Атырау, Шығыс
ғарыш айлағы    бюджеттерге             Қазақстан,
кешені          қаражат бөлуді          Жамбыл, Батыс
орналасқан      қамтамасыз ету          Қазақстан,
облыстың                                Қарағанды,
облыстық                                Қостанай,
бюджеттеріне                            Қызылорда,
берілетін                               Павлодар,
мақсатты                                Солтүстік
трансферттер                            Қазақстан
облыстарының
әкімдері.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание адресной социальной помощи населению территорий, на которых расположены летно-испытательные полигоны и комплекс космодрома "Байконур".
Приложение 48 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
443 "Целевые трансферты Кызылординскому
областному бюджету для оказания адресной
социальной помощи населению Аральского и
Казалинского районов" на 2002 год
1. Стоимость: 200 000 тысяч тенге (двести миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного бюджета Кызылординской области в целях оказания населению Аральского и Казалинского районов адресной социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации !
!     !раммы!грамм)      !                         !      !
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1   443        Целевые       Обеспечение выделения     2002  Министерство
трансферты    средств из                год   финансов
Кызылординс-  республиканского бюджета        Республики
кому          в областной бюджет              Казахстан,
областному    Кызылординской области          Аким
бюджету для                                   Кызылординс-
оказания                                      кой области.
адресной
социальной
помощи
населению
Аральского и
Казалинского
районов

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Аумағында ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешені орналасқан халыққа атаулы әлеуметтік көмек көрсету.
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
48-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
443 "Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына атаулы әлеуметтік көмек көрсету үшін Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін мақсатты
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 200 000 мың теңге (екі жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының халқын әлеуметтік қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Қызылорда облысының облыстық бюджетін қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1     443              Арал және       Республикалық   2002   Қазақстан
Қазалы аудан.   бюджеттен       жыл    Республикасы.
дарының тұр.    Қызылорда              ның Қаржы
ғындарына       облысының              министрлігі,
атаулы әлеумет. облыстық               Қызылорда
тік көмек       бюджетіне              облысының
көрсету үшін    қаражат                әкімі.
Қызылорда       бөлуді
облыстық        қамтамасыз ету
бюджетіне
берілетін
мақсатты
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание адресной социальной помощи населению Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.
Приложение 49 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
444 "Целевые трансферты Актюбинскому
областному бюджету для оказания адресной
социальной помощи населению Шалкарского района"
на 2002 год
1. Стоимость: 100 000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года  Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715  P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения Шалкарского района Актюбинской области.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного бюджета Актюбинской области в целях оказания населению Шалкарского района адресной социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !Программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации !
!     !раммы!грамм)      !                         !      !
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!------!-------------
1   444        Целевые       Обеспечение выделения     2002  Министерство
трансферты    средств из                год   финансов
Актюбинскому  республиканского бюджета        Республики
областному    в областной бюджет              Казахстан,
бюджету для   Актюбинской области             Аким
оказания                                      Актюбинской
адресной                                      области
социальной
помощи
населению
Шалкарского
района
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание адресной социальной помощи населению Шалкарского района Актюбинской области.
Приложение N 50 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 065
"Страхование здания "Дом министерств"
на 2002 год

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету.
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
49-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
444 "Шалқар ауданының тұрғындарына атаулы әлеуметтік көмек көрсету
үшін Ақтөбе облыстық бюджетіне берілетін мақсатты трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 100 000 мың теңге (жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ақтөбе облысы Шалқар ауданының халқын әлеуметтік қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Ақтөбе облысының облыстық бюджетін қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзімі!
!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1     444              Шалқар          Республикалық   2002   Қазақстан
ауданының       бюджеттен       жыл    Республикасы.
тұрғындарына    Ақтөбе                 ның Қаржы
атаулы          облысының              министрлігі,
әлеуметтік      облыстық               Ақтөбе
көмек           бюджетіне              облысының
көрсету үшін    қаражат                әкімі.
Ақтөбе          бөлуді
облыстық        қамтамасыз ету
бюджетіне
берілетін
мақсатты
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ақтөбе облысы Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 22 мамырдағы
N 43 қаулысына
N 50 қосымша
Ескерту. 50-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.22. N 43v қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
065 "Министрліктер үйі" ғимаратын сақтандыру"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2002 жылға арналған
Паспорты

1. Стоимость: 10 417 (десять миллионов четыреста семнадцать) тысяч тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 36 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года   Z010273_   "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: Средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение сохранности государственного имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая.
5. Задача бюджетной программы: Страхование здания "Дом министерств" на случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственные
!бюд- !под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
___________________________________________________________________________
1. 065         Страхование   1. В соответствии с          В    Министерство
здания "Дом   Законом от 16.07.1997    течение финансов
министерств"  года  "О госу-              года  Республики
дарственных закупках"             Казахстан
проведение открытого
конкурса.
2. Заключение договора
договора на страхование
здания "Дом министерств".
Выплата страхового взноса
в соответствии с
заключенным договором,
на основании Закона
Республики Казахстан
от 18.12.2000 года
"О страховой
деятельности" и в соответ-
ствии с условиями
страхования, предложенными
страховыми агентствами.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Надежная страховая защита здания "Дом министерств", а также своевременные страховые выплаты при наступлении страхового случая.
Приложение 52
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2002 год

1. Құны: 10 417 (он миллион төрт жүз он жеті) мың теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 36-бабы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: Республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттік мүліктің сақтығын қамтамасыз ету, сақтандыру оқиғасы туындаған кезде шығындарды қалпына келтіру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Табиғи апаттар, өрт, жарылыстар және басқа да қатерлер оқиғаларында "Министрліктер үйі" ғимаратын сақтандыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !   Жауапты
р! коды  !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру ! орындаушылар
/!       !          !дарламалардың)!ламаны) іске   !мерзім.!
р!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі! дері  !
!       !          !              !   іс-шаралар  !       !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1   065             "Министрліктер  1. "Мемлекеттік  Жыл    Қазақстан
үйі" ғимаратын  сатып алу ту.    ішінде Республикасы.
сақтандыру      ралы" 16.07.            ның
1997 жылғы Заң.         Қаржы
ға сәйкес ашық          министрлігі
конкурс өткізу.
2. "Министрлік.
тер үйі" ғимаратын
сақтандыруға ар.
налған шарт жа.
сасу. "Сақтан.
дыру қызметі ту.
ралы" Қазақстан
Республикасының
18.12.2000 жылғы
Заңының негізінде
шарт жасасуға сәй.
кес және сақтандыру
агенттіктері ұсын.
ған сақтандыру
шарттарына сәйкес
сақтандыру жарнасын
төлеу.
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Министрліктер үйі" ғимаратын қорғау тұрғысынан сенімді сақтандыру, сондай-ақ сақтандыру оқиғасы басталған кезде уақытылы сақтандыру төлемдерін төлеу.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
51-қосымша
Ескерту. 51-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.22. N 43v қаулысымен.
Ескерту. 51-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 43g қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 52 қосымша
Ескерту. 52-70-қосымшалармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 43g қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
010 "Бiлiктiлiктi арттыру және кадрларды қайта даярлау"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 3 714 000 (три миллиона семьсот четырнадцать тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 8  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 344 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года";  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О концепции обучения государственных служащих";  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение профессионального уровня работников Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений.
5. Задача бюджетной программы: повышение уровня квалификации специалистов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1   010        Повышение
квалификации
и переподго-
товка кадров
005  Повышение    Проведение обучающих    В тече- Министерство
квалификации программ-семинаров      ние     финансов
государст-   Количество семинаров в  года    Республики
венных       среднем - 7.                    Казахстан
служащих     Количество участников в
одном семинаре в
среднем - 28 человек.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспеченность налоговых органов Министерства финансов Республики Казахстан квалифицированными кадрами.
Приложение 53
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
037 "Обеспечение финансовых органов нормативными
правовыми актами" на 2002 год
1. Стоимость: 27 104 000 (двадцать семь миллионов сто четыре тысячи) тенге.

1. Құны: 3 714 000 (үш миллион жетi жүз он төрт мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативті-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегі Заңының 8-бабы, "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрі iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 17 ақпандағы N 344 Жарлығы "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетi және оның аумақтық бөлiмшелерi қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мамандардың кәсiби деңгейiн арттыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асырудың іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағда.! Кіші !Бағдарлама !Бағдарлама (шағын!Жүзеге ! Жауапты
N !рлама !бағда.!(шағын бағ.!бағдарламаны) жү.!асыру  ! орындау.
!коды  !рлама !дарлама)   !зеге асыру бойын.!мерзімі! шылар
!      !коды  !атауы      !ша іс-шаралар    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !   3  !     4     !        5        !   6   !    7
------------------------------------------------------------------
1     010         Біліктілікті
арттыру және
кадрларды
қайта
даярлау
005  Мемлекеттік  Оқыту бағдарлама  Жыл    Қазақстан
кіріс        семинарларын      бойы   Республика.
министрлігі  өткізу Семинар.          сының Қаржы
органдарының лардың орта саны         министрлігі
біліктілікті - 7. Бір семинар.
арттыру және ға қатысушылардың
кадрларды    орта саны - 28
қайта        адам.
даярлау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің салық органдарын білікті кадрлармен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 53 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
037 "Қаржылық органдарды нормативтiк құқықтық актiлермен
қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОPTЫ
1. Құны: 27 104 000 (жиырма жетi миллион жүз төрт мың) теңге.

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; статья 8  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 344 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года";  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год";  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О концепции обучения государственных служащих";  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы о Министерстве финансов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение органов финансовой системы нормативными правовыми актами, литературой, необходимой для работы, повышение уровня профессионализма и правовой культуры сотрудников налоговых органов.
5. Задачи бюджетной программы: своевременное обеспечение необходимой нормативно-правовой и другой литературой; печатание нормативных правовых актов и иной печатной продукции служебного характера; печатание ведомственных нормативных правовых актов в средствах массовой информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1   037        Обеспечение  1. Подготовка конкурс-  В тече- Министерство
финансовых   ной документации на     ние     финансов
органов      приобретение:           года    Республики
нормативными 1) периодических                Казахстан
правовыми    изданий нормативных
актами       правовых актов (подпис-
ка около 10 изданий для
центрального аппарата
Министерства финансов
Республики Казахстан и
его территориальных
подразделений);

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы; "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 17 ақпандағы N 344 Жарлығы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қаржы жүйесiнiң органдарын жұмысқа қажеттi нормативтiк-құқықтық актiлермен, әдебиетпен қамтамасыз ету, салық органдары қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейi мен құқықтық мәдениетiн жоғарлату.
5. Бюджеттiк бағдарлама мiндеттерi: қажеттi нормативтiк-құқықтық актiлермен және өзге де әдебиеттермен уақтылы қамтамасыз ету; нормативтiк-құқықтық актiлердi және қызметтiк сипаттағы өзге де баспа өнiмдерiн басып шығару; бұқаралық ақпарат құралдарында ведомстволық нормативтiк құқықтық актiлердi басып шығару.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) жүзеге! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру бойынша       !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    037      Қаржы       1. Мыналарды сатып    Жыл    Қазақстан
органдарын  алуға конкурстық      ішінде Республика.
нормативтiк құжаттама әзiрлеу:           сының Қаржы
құқықтық    1) нормативтiк               министрлігі
актiлермен  құқықтық актiлердiң
қамтамасыз  мерзiмдi баспасы
ету         (Қазақстан Республи.
касы Қаржы министр.
лiгiнiң орталық
аппараты мен оның
аумақтық құрылымдары
үшiн 10-ға жуық
баспаға жазылу);

2) нормативно-правовой
и другой литературы
(закупка изданий для
центрального аппарата
Министерства финансов
Республики Казахстан и
его территориальных
подразделений);
3) печатание норматив-
ных правовых актов и
другой печатной продук-
ции служебного харак-
тера (тираж около
45 000 экземпляров);
4) печатание ведомст-
венных нормативных
правовых актов в
средствах массовой
информации (по мере
необходимости).
2. Печатание и приоб-
ретение нормативных
правовых актов, в том
числе, в среднем: книг
по составлению форм
налоговой отчетности
- 8 000 экземпляров;
нормативных правовых
актов - 20 571
экземпляров.
3. Приобретение нор-
мативных правовых
актов для налоговых
органов в среднем
693 экземпляра.
4. Приобретение
программного обеспе-
чения на CD-дисках
для обновления и
поддержания ранее
установленной
нормативно-правовой
базы "Юрист" на 1000
рабочих мест в
территориальных
налоговых органах.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспеченность нормативными правовыми актами, иной литературой, печатной продукцией, необходимых в работе центрального аппарата и территориальных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан, повышение профессионального уровня сотрудников.
Приложение 54
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Исполнение обязательств "Карагандашахтуголь"
по возмещению ущерба, нанесенного здоровью работников
ликвидированных шахт" на 2002 год
1. Стоимость: 93 000 000 (девяносто три миллиона) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1996 года N 908 "О дополнительных мерах по финансово-экономическому оздоровлению предприятий Карагандинского угольного бассейна".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: возмещение ущерба, нанесенного здоровью бывшим работникам акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь" (далее - АОЗТ "Карагандашахтуголь").
5. Задачи бюджетной программы: исполнение обязательств по погашению задолженности по возмещению ущерба, причиненного здоровью работников ликвидированных шахт АОЗТ "Карагандашахтуголь".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпрограм-!раммы)                 !зации  !
!     !раммы!мы)         !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------

2) нормативтiк
құқықтық және басқа
да әдебиет (Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң орталық
аппараты мен оның
аумақтық құрылымдары
үшiн басылымдар
сатып алу);
3) нормативтiк-
құқықтық актiлердi
және қызметтiк
сипаттағы өзге де
баспа өнiмдерiн басып
шығару (тиражы 45 000
данаға жуық);
4) бұқаралық ақпарат
құралдарында
ведомстволық
нормативтiк құқықтық
актiлердi басып
шығару (қажеттiлiкке
қарай).
2. Нормативтiк құқықтық
актiлердi басып
шығару оның iшiнде
орта есеппен: салық
есептiлiгi нысандарын
жасау бойынша кiтаптар
- 8 000 дана;
нормативтiк құқықтық
актілер - 20 571 дана.
3. Салық органдары
үшiн орта есеппен 693
дана нормативтiк
құқықтық актiлер
сатып алу.
4. Аумақтық салық
органдарында 1000
жұмыс орнына бұрын
орнатылған "Юрист"
нормативтiк құқықтық
базасын жаңғырту мен
ұстауға СД дискiлердегi
бағдарламалық қамтамасыз
етулер сатып алу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң орталық аппараты мен аумақтық бөлiмшелерiнiң жұмысына қажеттi нормативтiк құқықтық актiлермен, өзге де әдебиетпен, баспа өнiмдерiмен қамтамасыз етiлуi, қызметкерлердiң кәсiби деңгейiн жоғарлату.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 54 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
039 "Таратылған шахталар қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегі "Қарағандышахтакөмiр" мiндеттемелердi орындау" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 93 000 000 (тоқсан үш миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтi-құқықтық негiзi: "Қарағанды көмiр бассейнiнiң кәсiпорындарын қаржы-экономикалық сауықтыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 шiлдедегi қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қарағандышахтакөмiр" Жабық Үлгiдегi Акционерлiк Қоғамының (бұдан әрi - "Қарағандышахтакөмiр" ЖҮАҚ) бұрынғы қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қарағандышахтакөмiр" ЖҮАҚ-ның бұрынғы қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi мiндеттемелердi орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) жүзеге! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру бойынша       !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1   039        Исполнение   Выплата сумм по возме-  В тече- Министерство
обязатель-   щению ущерба нанесенно- ние     финансов
ств "Кара-   го здоровью работников  года    Республики
гандашахт-   быших шахт АОЗТ "Кара-          Казахстан
уголь" по    гандашахтуголь" общей
возмещению   численностью по состоя-
ущерба, на-  нию на 1 января 2002
несенного    года - 1245 человек
здоровью
работников
ликвидиро-
ванных шахт
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение обязательств перед работниками АОЗТ "Карагандашахтуголь" общей численностью по состоянию на 1 января 2002 года - 1245 человек, согласно реестру кредиторов, утвержденному судом с целью погашения задолженности по регрессным искам.
Приложение 55
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
079 "Выполнение функций лицензиаров"
на 2002 год
1. Стоимость: 16 220 000 (шестнадцать миллионов двести двадцать тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 12-13   Закона Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года "Об аудиторской деятельности",  статьи 1-8 ,  11-26 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании",  Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции",  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201",  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года N 878 "Об утверждении Правил лицензирования аудиторской деятельности",  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года N 1258 "Правила лицензирования производства этилового спирта и алкогольной продукции, хранение и реализации этилового спирта, хранения и оптовой реализации алкогольной продукции (кроме пива), а также розничной торговли алкогольной продукции (кроме пива)",  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы о Министерстве финансов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: лицензирование аудиторской деятельности в Республике Казахстан, лицензирование деятельности по производству и обороту этилового спирта и алкогольной продукции, обеспечение максимально полного поступления акцизов в условиях жесткого государственного регулирования оборота этилового спирта и алкогольной продукции.

1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    039      Таратылған   "Қарағандышахтакөмір"  Жыл  Қазақстан
шахталар     ЖҮАҚ-ның бұрынғы      бойы  Республика.
қызметкер.   қызметкерлерінің            сының Қаржы
лерінің      денсаулығына келті.         министрлігі
денсаулығына рілген зиянды өтеу
келтірілген  бойынша 2002 жылғы
зиянды өтеу  1 қаңтардағы жағдай
жөніндегі    бойынша жалпы саны -
"Қарағанды.  1245 адамға соманы
шахтакөмір"  төлеу.
міндеттеме.
лерді орындау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi - кредиторлар талабының тiзiлiмiне сәйкес сотпен бекiтiлген керi талаптар бойынша борышты өтеу мақсатында, "Қарағандышахтакөмiр" ЖҮАҚ-ның бұрынғы қызметкерлерiнiң алдындағы денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу бойынша 2002 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша жалпы саны - 1245 адамға соманы төлеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 55 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
079 "Лицензиарлар функцияларын орындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 16 220 000 (он алты миллион екi жүз жиырма мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Аудиторлық қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 20 қарашадағы Заңының 12, 13-баптары "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңының 1-8, 11-26-баптары, "Этил спиртi және алкоголь өнiмiн өндiру мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысы , "Аудиторлық қызметтi лицензиялаудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 маусымдағы N 878 қаулысы , "Этил спиртi және алкоголь өнiмiн өндiрудi лицензиялау этил спиртiн сақтау және өткiзу, алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау және көтерме өткiзу, сондай-ақ алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) бөлшек өткiзу" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 тамыздағы N 1258 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында аудиторлық қызметтi лицензиялау, этил спиртi және алкоголь өнiмiн өндiру мен айналымы қызметiн жүзеге асыру құқығына лицензия беру бөлiгiнде Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Акцизделетiн өнiмдердi өндiру мен айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi функцияларын атқарумен қамтамасыз ету; этил спиртi мен алкоголь өнiмiнiң айналымын қатаң мемлекеттiк реттеу шарттарында акциздердің неғұрлым толық түсуiн қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: регулирование аудиторской деятельности и выдача лицензий аудиторам и аудиторским организациям в Республике Казахстан; лицензирование деятельности в области производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции; контроль за оборотом этилового спирта и алкогольной продукции; сбор соответствующих налогов в бюджет; борьба с нелегальным производством и оборотом этилового спирта и алкогольной продукции; оптимизация оптовых складов алкогольного рынка.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1  079         Выполнение   1. Командировки, свя-   В тече- Министерство
функций      занные с:               ние     финансов
лицензиаров  1) участием в заседа-   года    Республики
ниях Квалификационной           Казахстан
комиссии по аттестации
кандидатов в аудиторы
(6 выездов);
2) проверкой соблюдения
квалификационных требо-
ваний и установленных
правил лицензиатами
(4 выезда);
3) участием в судебных
процессах по отзыву и
приостановлению дейст-
вия лицензии (11 выез-
дов);
4) доставкой бланков
лицензий (1 выезд).
2. Закупка бланков
лицензий (300 бланков).
3. Закупка канцелярских
товаров для выполнения
функций (4 закупки).
4. Опубликование в
средствах массовой
информации объявлений и
данных о лицензиатах
(5 публикаций в респуб-
ликанских СМИ).
5. Проведение проверок
700 лицензиатов на
предмет их соответствия
действующему законо-
дательству, из них 490
субъектов, осуществляю-
щих оборот алкогольной
продукцией и 210
субъектов, осуществляю-
щих производство этило-
вого спирта и алкоголь-
ной продукции. Комплек-
сное обследование
лицензиатов. Проведение
не менее 4-х раз в год
работ по юстировке
(наладке), остановке на
ремонт и пуску в работу
спиртоизмеряющих аппа-
ратов, установленных на
действующих 18 спиртза-
водах.
Среднегодовое количест-
во командируемых - 120
человек (1000 человеко/
дней).
6. Приобретение около
2 000 штук бланков го-
сударственных лицензий
на соответствующие
лицензируемые виды
деятельности, 35 000
штук одноразовых инди-
каторных пломб, канце-
лярских товаров, зап-
равка картриджей,
подписка на газеты,
журналы и другую
литературу (пищевая
промышленность, пиво и
напитки, винодельческая
отрасль и другие).

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасында аудиторлар мен аудиторлық ұйымдарға лицензияларды беру және аудиторлық қызметтi реттеу; этил спиртi және алкоголь өнiмiн өндiру мен айналымы саласындағы қызметтi лицензиялау; этил спиртi және алкоголь өнiмiн өндiру мен айналымын бақылау; бюджетке тиiстi салықтарды жинау; этил спирті және алкоголь өнiмiн заңсыз өндiру мен айналымына қарсы күрес; алкоголь рыногінiң көтерме қоймаларын оңтайландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шара             !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    079       Лицензиар. 1. Iссапарлар:        Жыл    Қазақстан
лардың     1) аудиторларға кан.  ішінде Республика.
функция.   дидаттарды аттестация.       сының Қаржы
ларын      лау бойынша бiлiктi.         министрлігі
орындау    лiк комиссиясының
отырыстарында қатысу.
ымен (6 жолсапар);
2) лицензиаттармен
бекiтiлген ережелерiн
және бiлiктiлiк
талаптарын сақтауды
тексеруiмен (4
жолсапар);
3) лицензияны қайтару
және тоқтату бойынша
сот процестерiнде
қатысуымен (11
жолсапар);
4) лицензия бланкi.
лерiн жеткiзуiмен
байланысты.
2. Лицензия бланкi.
лерiн сатып алу
(300 бланк).
3. Функцияны орындауға
кеңсе тауарларды
сатып алу (4 сатып алу).
4. Лицензиат туралы
деректемелерiн және
хабарламаларды
бұқаралық ақпараттық
құралдарда жариялау
(республикалық БАҚ-а
5 жарияланым).
5. 700 лицензиатқа
қолданыстағы заңнамаға
олардың сәйкес келетiн
затына тексеру жүргiзу,
оның 490-ы алкоголь
өнiмiнiң айналымын
жүзеге асыратын
субъектi және 210-ы
этил спиртi мен
алкоголь өнiмiн
шығаруды жүзеге
асыратын субъектiлер.
Лицензиаттарды кешендi
зерттеу. Жылына кем
дегенде 4 рет жөндеуге
дәлдеме (реттеу),
аялдау және қолданыстағы
18 спирт зауыттарында
белгiленген спирт
өлшейтiн аппараттарды
жұмысқа қосу жөнiндегi
жұмыстарды жүргiзу.
Орта жылдық iссапарға
жiберiлетiндер саны
- 120 адам (1000
күн/адам).
6. Қызметтiң тиiстi
лицензиаланатын
түрлерiне 2 000-дай
дана бланк, 35 000
дана бiржолғы
көрсеткiштi пломбы,
кеңсе тауарлары,
картридждердi толтыру,
газеттер, журналдар
және басқа да
әдебиеттерге (тамақ
өнеркәсiбi, сыра және
сусындар, шарап
өнеркәсiбi және
басқалар) жазылу.

7. Обслуживание и про-
ведение профилактичес-
кой работы систем авто-
матизированного учета
объемов выработки
алкогольной продукции,
установленного на ли-
ниях розлива предприя-
тий-производителей
алкогольной продукции.
8. Оплата услуг связи,
почтово-телеграфной
связи.
9. Размещение не реже
1-2 раз в квартал в
объеме до 1000 кв. см.
в официальных изданиях
средств массовой инфор-
мации рекламной инфор-
мации для обеспечения
проведения конкурса на
импорт этилового спирта
и алкогольной продукции.
10. Проведение до 3 000
испытаний образцов
этилового спирта и
алкогольной продукции,
вырабатываемых товаро-
производителями респуб-
лики и импортируемые в
страну.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Дальнейшее развитие качества аудиторской деятельности, так как аудит является одним из неотъемлемых инструментов рыночной экономики, установление должного контроля за аудиторами и аудиторскими организациями, пополнение государственного бюджета (лицензионный сбор). Прогнозируемое количество производства этилового спирта и алкогольной продукции составит - 30 000 тысяч дал и прогнозируемое поступление соответствующих налогов в бюджет - 10 900 800 тысяч тенге.
Приложение 56
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 201
"Материально-техническое обеспечение налоговых органов
Министерства финансов Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 252 308 000 (двести пятьдесят два миллиона триста восемь тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана - новый город",  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для успешного исполнения возложенных функциональных задач, поставленных Правительством Республики Казахстан перед налоговыми органами и Комитетом по работе с несостоятельными должниками Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление и развитие материально-технической базы налоговых органов Республики Казахстан и Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпрог-   !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!рамм)       !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------

7. Алкоголь өнiмдерiн
шығару көлемiн есепке
алудың автоматтан.
дырылған жүйелерiне
профилактикалық
жұмыстармен қызмет
көрсету және жүргiзу.
8. Байланыс, пошта-
телеграфтық байланыс
қызметiне төлем.
9. Этил спиртi мен
алкоголь өнiмiнiң
импортына конкурс
өткiзумен қамтамасыз
ету үшiн бұқаралық
ақпарат құралдарының
ресми басылымдарында
1000 шарш.см-ге
дейiнгi көлемде
тоқсанына 1-2 реттен
жиi емес орналастыру.
10. Республиканың тауар
өндiрушiлерi шығаратын
және елге импортталатын
этил спиртi мен
алкоголь өнiмiнiң
үлгiлерiне 3 000 дейiн
сынақ жүргiзу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: аудит аудиторлар мен аудиторлық ұйымдарға лауазымдылық бақылауды орнату, мемлекеттiк бюджеттi толтыру (лицензиялық алым) сауда экономиканың қажеттi құралының бiреуi болып табылатындықтан аудиторлық қызметiнiң сапасын бұдан әрi дамыту, этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндiрудiң болжанған саны - 30 000 мың және бюджетке тиiстi болжанған түсiм - 10 900 800 мың теңгенi құрады.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
56-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
201 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық
органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 252 308 000 (екi жүз елу екi миллион үш жүз сегiз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 маусымдағы N 645 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының салық органдары мен Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитеттiң алдына Қазақстан Республикасының Үкiметi қойған жүктелген функционалдық мiндеттерiн табысты орындау үшiн тиiстi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Салық органдары мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетiнiң материалдық-техникалық базаларын нығайту және дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шара             !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1   201        Материально- Приобретение служебных  В тече- Министерство
техническое  зданий для 14 областных ние     финансов
обеспечение  налоговых комитетов,    года    Республики
налоговых    налоговых комитетов по          Казахстан
органов      городам Астане, Алматы
Министерства и их районных структур-
финансов     ных подразделений,
Республики   здания для вновь соз-
Казахстан    данного налогового
комитета на территории
специальной экономичес-
кой зоны "Астана -
новый город", гаража.
Проведение капитального
ремонта зданий 14
областных налоговых
комитетов, налоговых
комитетов по городам
Астане, Алматы и их
районных структурных
подразделений.
Приобретение в среднем:
автотранспорта - 11
единиц, офисной мебели
- 18 комплектов, рабо-
чих станций - 45 штук,
мини АТС - 9 штук, ис-
точников бесперебойного
питания - 18 штук,
серверы - 3 штуки,
музейного и архивного
оборудования, оборудо-
вания для операционных
залов налоговых коми-
тетов, технических
средств документирова-
ния и аудио-, видеоинфор-
мации, офисной, орга-
низационной и бытовой
техники - 30 штук.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение потребности в материально-технических средствах и осуществление частичного ремонта зданий налоговых органов Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 57
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 501
"Сопровождение информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 1 075 553 000 (один миллиард семьдесят пять миллионов пятьсот пятьдесят три тысячи) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)";  Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы государственных органов Республики Казахстан";   Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы";  Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота";  постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 года N 1059 "О реализации Проекта Модернизации Казначейства";  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан".

1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    201       Қазақстан   14 облыстық салық    Жыл    Қазақстан
Республика. комитеттерi, Астана, ішінде Республика.
сының       Алматы қалалары             сының Қаржы
Қаржы мини. бойынша салық               министрлігі
стрлiгiнiң  комитеттерi және
салық ор.   олардың аудандық
гандарын    құрылымдық бөлiмше.
материалдық лерi үшiн қызметтiк
-техникалық ғимарат, "Астана -
қамтамасыз  жаңа қала" арнайы
ету         экономикалық аймақ
аумағында қайта
құрылған салық
комитетi үшiн
ғимарат, гараж
сатып алу.
14 облыстық салық
комитеттерi, Астана,
Алматы қалалары
бойынша салық
комитеттерi және
олардың аудандық
құрылымдық бөлiмше.
лерiнiң ғимараттарына
күрделi жөндеу
жүргiзу.
Орташа мыналарды
сатып алу:
автокөлiк - 11 бiрлiк,
офистiк жиhаз - 18
жиынтық, жұмыс
станциялары - 45 дана,
кiшi АТС - 9 дана,
үздiксiз қоректендiру
көздерi - 18 дана,
серверлер - 3 дана,
мұражай және мұрағат
жабдықтары, салық
комитеттерiнiң
операциялық залдары
үшiн жабдықтар,
құжаттау және аудио-
видеоақпараттың
техникалық құралдары,
офистiк, ұйымдастыру
және тұрмыстық
техникалар - 30 дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: материалдық-техникалық құралдарға деген мұқтаждықты қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi салық органдарының ғимараттарына ішінapa жөндеудi жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
57-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
501 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
органдарының, ақпараттық, жүйелерiн сүйемелдеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 075 553 000 (бiр миллиард жетпiс бес миллион бес жүз елу үш мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының Кодексi (Салық кодексi); "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдар жүйесiн одан әрi реформалау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; "Қазынашылықты жаңарту жобасын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қазандағы N 1059 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования информационно-телекоммуникационных систем Министерства финансов Республики Казахстан, техническая поддержка, сопровождение и текущая доработка программного обеспечения новой автоматизированной информационной системы казначейства (далее - казначейская система), а также обеспечение запасными частями, расходными материалами компьютерного оборудования, обеспечение функционирования информационных систем и телекоммуникаций общего назначения в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение, администрирование и поддержка функционирующих и вводимых в действие информационных систем;
осуществление системно-технического обслуживания средств вычислительной и организационной техники, корпоративной телекоммуникационной сети, локально-вычислительных сетей системы министерства и структурированной кабельной системы Дома министерств;
обеспечение информационной безопасности вычислительной сети и защиты информации, в том числе при обработке закрытой информации;
сопровождение Web-сервера Министерства финансов Республики Казахстан;
обеспечение запасными частями и расходными материалами вычислительных средств и оборудования Министерства финансов и его территориальных подразделений;
обеспечение бесперебойного функционирования в Комитете казначейства и его территориальных органах программного, технического и системного обеспечения информационных систем Казначейства в реальном режиме времени;
оптимизация конфигурации центрального сервера казначейства;
анализ и настройка системных и программных параметров с целью оптимизации системы, то есть уменьшения времени реакции;
системное и прикладное программное обучение работников Казначейства;
консультации конечных пользователей по работе в информационной системе, анализ сбойных ситуаций;
взаимодействие с группой технического сопровождения компании "ORACLE" и компании "Colvir"; консультации пользователей по эксплуатации автоматизированной системы Казначейства "Баск-M", СУБД INFORMIX;
анализ аварийных и сбойных ситуаций, возникающих при эксплуатации системы "Баск-М";
оказание консультативной и практической помощи по восстановлению программного обеспечения и баз данных, разрушенных в результате аварийных и сбойных ситуаций или при отказе вычислительной техники;
устранение возможных недоработок или ошибок программного обеспечения, выявленных в процессе эксплуатации системы "Баск-М";
доработка программного обеспечения без изменения принципов построения комплекса и структур баз данных;
консультации и обучение персонала;
разработка документации;
обеспечение телекоммуникационной связи;
ремонт и обслуживание средств вычислительной техники;
обеспечение расходными материалами и запасными частями для вычислительной техники;
администрирование локально-вычислительной сети;
тиражирование программного обеспечения;
сопровождение и обслуживание серверных комнат, в том числе услуги по монтажу и наладке оборудования, прокладке и оборудованию для локально-вычислительных сетей.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету, қазынашылықтың автоматтандырылған жаңа жүйесi бағдарламалық қамтамасыз етулерiн (бұдан әрi - қазынашылық жүйе) техникалық ұстау, сүйемелдеу және ағымдағы пысықтау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Салық комитетiндегi және оның аумақтық бөлiмшелерiндегi компьютерлiк жабдықтарды, жалпы мақсаттағы ақпараттық жүйе мен телекоммуникациялардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз етудi қосалқы бөлшектермен, шығыс материалдармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жұмыс iстеп тұрған және қолданысқа енгiзiлетiн ақпараттық жүйелердi сүйемелдеу, әкiмшiлiктендiру және қолдау; министрлiк пен министрлiктер үйiнiң құрылымданған кабелдiк жүйесiнiң есептеу және ұйымдастырушылық техника құралдарын, корпорациялық телекоммуникациялық желiсiн, жергiлiктi есептеу желiлерiн жүйелi техникалық қызмет көрсетуiн жүзеге асыру; есептеу желiсiнiң ақпараттық қауiпсiздiгiн және ақпаратты, оның iшiнде жабық ақпаратты өңдеу кезiнде қорғауды қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Web-серверiн сүйемелдеу; Қаржы министрлiгi мен оның аумақтық бөлiмшелерiнiң есептеу құралдары мен жабдықтарын қосалқы бөлшектермен және шығыс материалдарымен қамтамасыз ету; Қазынашылық комитетi мен оның аумақтық органдарында Қазынашылықтың ақпараттық жүйелерiнiң уақыттың шынай режимiнде бағдарламалық, техникалық және жүйелiк қамтамасыз етулерiн үздiксiз қоректендiрудi қамтамасыз ету; қазынашылықтың орталық серверiн конфигурациялауды оңтайландыру; жүйенi оңтайландыру, яғни реакция уақытын азайту мақсатында жүйелiк және бағдарламалық өлшемдердi талдау және баптау; Қазынашылық қызметкерлерiн жүйелiк және қолданбалы бағдарламалық оқыту; ақпараттық жүйемен жұмыс, жаңылысу жағдайларын талдау бойынша соңғы пайдаланушыларға кеңес беру; "ORACLE" және "Соlvir" компанияларының техникалық сүйемелдеу тобымен өзара қарым-қатынас; Қазынашылықтың "Бакс-м", СУБД INFORMIX автоматтандырылған жүйелерiн пайдаланушылармен кеңес; "Бакс - М" жүйесiн пайдалану кезiнде туындайтын авариялық және жаңылысу жағдайларын талдау; авариялық және жаңылысу жағдайлары нәтижесiнде немесе есептеуiш техниканың бас тартуы кезiнде бұзылған бағдарламалық қамтамасыз етулер мен дерекқорларды қалпына келтiру бойынша консультациялық және тәжiрибелiк көмек көрсету; "Бакс - М" жүйесiн пайдалану барысында анықталған, бағдарламалық қамтамасыз етулердiң орын алуы мүмкiн жетiспеушiлiктерi мен қателерiн жою; дерекқордың құрылымы мен кешенiн жасау қағидаларын өзгертпестен бағдарламалық қамтамасыз етудi пысықтау; персоналды оқыту және кеңес беру; құжаттаманы әзiрлеу; телекоммуникациялық байланысты қамтамасыз ету, есептеуiш техника құралдарын жөндеу және қызмет көрсету; есептеуiш техника құралдарын шығыс материалдарымен және қосалқы бөлшектермен қамтамасыз ету; жергiлiкті-есептеу техникасын әкiмшiлiктендiру; бағдарламалық қамтамасыз етулердi даналау; серверлiк бөлмелердi сүйемелдеу және қызмет көрсету, оның iшiнде жабдықтарды монтаждау және реттеу, локальды-есептеу желiлерiн жабдықтау, қою бойынша.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпрог-   !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!рамм)       !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1   501        Сопровожде-
ние информа-
ционных
систем
органов
Министерства
финансов
Республики
Казахстан
030   Сопровожде-  1. Приобретение услуг   январь- Министерство
ние информа- по сопровождению        октябрь финансов
ционных      "Информационного Web-           Республики
систем       сервера Министерства            Казахстан
Министерства финансов Республики             (далее -
финансов     Казахстан" в сети               МФ РК)
Республики   Интернет по договору
Казахстан    по договору N 23
от 11.03.01 г.
2. Приобретение услуг   фев-    МФ РК
по обеспечению базой    раль-
данных "законодатель-   де-
ство" территориальных   кабрь
органов министерства
- 49 абонентов.
3. Централизованное     В тече- МФ РК
обеспечение запасными   ние
частями и расходными    года
материалами
территориальных
подразделений минис-
терства - 3390
компьютеров, 2417
принтеров.
4. Приобретение         В тече- МФ РК
информационно-          ние
вычислительных услуг    года
по сопровождению
информационных систем
Министерства финансов
и его территориальных
подразделений.
5. Приобретение услуг   В тече- МФ РК
по обеспечению информа- ние
ционной безопасности    года
вычислительной сети и
защиты информации.
6. Приобретение услуг   В тече- МФ РК
по администрированию и  ние
системно-техническому   года
обслуживанию вычисли-
тельных средств в
министерстве и его
территориальных орга-
нах:
профилактика;
ремонт;
проектирование;
монтаж вычислительных
сетей;
установка,
настройка оборудования;
установка, настройка
программного обеспече-
ния;
оперативное реагирова-
ние на вызовы пользо-
вателей и устранение
мелких отказов работы
техники;
оказание консультаций
пользователям;
администрирование
информационно-телеком-
муникационных систем и
сетей.
2   501   031  Сопровожде-  1. Годовая техническая  Февраль, МФ РК
ние инфор-   поддержка компании      апрель,
мационной    ORACLE в соответствии   июль,
системы      с условиями контракта   октябрь
Казначейства MF/HP990324 от 19 мая
1999 года.
2. Получение определен- Февраль, МФ РК
ного количества рабочих май,
дней технического обес- сентябрь,
печения от инженеров    декабрь
Службы Технической
поддержки ORACLE:
начальный визит (ORA) +
начальное обследование
- 20 рабочих дней;
плановые визиты Техни-
ческого Менеджера - 24
рабочих дня;
квартальные визиты
Технического Менеджера
- 16 рабочих дней;
плановые визиты специа-
листов - 12 рабочих дней;
квартальные визиты
специалистов - 8 рабочих
дней;
обследование процессов
резервирования - 15
рабочих дней;
планирование ресурсов и
параметров системы - 15
рабочих дней;
технический семинар по
передаче знаний - 10
рабочих дней;
обследование общего
состояния системы с
целью выявления потен-
циальных проблем - 15
рабочих дней;
аварийные вызовы - 40
рабочих дней;
поддержка функциональ-
ности стандартных при-
ложений ORACLE (252
рабочих дня).

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шара             !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    501       Қазақстан
Республи.
касының
Қаржы ми.
нистрлiгi
органда.
рының ақ.
параттық
жүйелерiн
сүйемелдеу
030  Қазақстан  1. 11.03.01 ж. N 23   қаңтар  Қазақстан
Республи.  шарт бойынша "Қазақ.  -қазан  Республика.
касының    стан Республикасының          сының Қаржы
Қаржы ми.  Қаржы министрлiгiнiң          министрлігі
нистрлiгi  ақпараттық Web                (бұдан әрі
органдар.  ceрверiн" Интернет            - ҚР ҚМ)
ының ақпа. желiсiне сүйемелдеу
раттық     жөнiндегi қызмет
жүйелерін  көрсетулердi сатып
сүйемелдеу алу
2. Министрлiктiң      ақпан -    ҚР ҚМ
аумақтық органдарын   желтоқсан
"заңнама" дерекқоры.
мен қамтамасыз ету
жөнiндегi қызметтердi
сатып алу - 49
абонент
3. Министрлiктiң       Жыл       ҚР ҚМ
аумақтық бөлiмшелерiн  ішінде
қосалқы бөлшектермен
және шығыс материал.
дарымен қамтамасыз
ету - 3390 компьютер,
2417 - принтер
4. Қаржы министрлiгi   Жыл       ҚР ҚМ
және оның аумақтық     ішінде
бөлiмшелерiнiң
ақпараттық жүйелерiн
сүйемелдеу жөнiндегi
ақпараттық - есептеу
қызметтерiн сатып алу
5. Есептеу желiсiнiң   Жыл       ҚР ҚМ
ақпараттық қауiпсiз.   ішінде
дiгiн және ақпаратты
қорғауды қамтамасыз
ету жөнiндегi
қызметтердi сатып алу
6. Министрлікте және   Жыл       ҚР ҚМ
оның аумақтық орган.   ішінде
дарында есептeу
құралдарында әкiмші.
лендiру және оған
жүйелiк-техникалық
қызмет көрсету
жөнiндегi қызметтерiн
сатып алу:
алдын алу;
жөндеу;
жобалау;
есептеу желiлерiн
монтаждау;
жабдықты орнату,
баптау;
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
орнату, баптау;
пайдаланушылардың
шақыруына жедел
әрекет ету және
техника жұмысының
ұсақ iстен шығуларын
жою;
пайдаланушыларға
консультациялар беру;
ақпараттық-телекомму.
никациялық жүйелердi
және желiлердi
әкiмшiлендiру.
2    501  031  Қазынашы.  1. 1999 жылғы 19 мамыр. Ақпан,   ҚР ҚМ
лықтың     дағы MF/HP990324        сәуір,
ақпараттық келiсiм-шарттың         шілде,
жүйесiн    талаптарына сәйкес      қазан
қолдау     ORACLE компаниясымен
жылдық техникалық
қолдау.
2. Oracle Техникалық    Ақпан,   ҚР ҚМ
қолдау қызметiнiң       мамыр,-
инженерлерiнен          қыркүйек,
техникалық қамтамасыз   желтоқсан
ету жұмыс күндерiнiң
белгiлi бiр санын алу:
бастапқы келу (ORA)+
бастапқы тексеру
- 20 жұмыс күні;
Техникалық Менеджердiң
жоспарлы келулерi -
24 жұмыс күнi;
Техникалық Менеджердiң
тоқсандық келулерi -
16 жұмыс күнi;
мамандардың жоспарлы
келуi - 12 жұмыс күні;
мамандардың тоқсандық
келулерi - 8 жұмыс күні;
резервке алу
процестерiн тексеру -
15 жұмыс күнi;
жүйенiң параметрлерi
мен ресурстарын
жоспарлау - 15 жұмыс
күнi;
бiлiм беру жөнiндегi
техникалық семинар
- 10 жұмыс күнi;
әлеуеттi проблемаларды
анықтау мақсатында
жүйенiң жалпы жағдайын
тексеру - 15 жұмыс күнi;
апаттық шақырулар - 40
жұмыс күнi;
ORACLE стандарттық
қосымшаларының жұмыс
iстеуiн қолдау (252
жұмыс күнi).

3. Получение услуг      Февраль,  МФ РК
компании Colvir пo      март,
сопровождению системы   апрель
"Баск-М":
замена версий
программного обеспе-
чения будет выпол-
няться не реже 1 раза
в месяц;
каждая замена версии
потребует 1 день
поддержки в режиме
горячей линии;
период закрытия месяца
- 1 рабочий день;
выполнение функций
управления сопровожде-
нием -18 рабочих дней;
сопровождение техни-
ческим специалистом
1 категории - 12 чел/
дней;
сопровождение техни-
ческим специалистом
2 категории - 66 чел/
дней;
сопровождение техни-
ческим специалистом
3 категории - 66 чел/
дней.
3   501   032  Сопровожде-  1. Приобретение услуг   В тече- МФ РК
ние информа- телекоммуникаций по     ние
ционных сис- обеспечению связи между года
тем, теле-   центральным аппаратом
коммуникаций Налогового комитета
общего наз-  Министерства финансов
начения и    Республики Казахстан и
систем       его территориальными
налогового   подразделениями по
администри-  договору с ОАО "Казах-
рования      телеком" N МГД 1505/1
от 31 мая 2001 года.
2. Техническое обслужи- В тече- МФ РК
вание компьютерного     ние
оборудования (700 сер-  года
веров, 12658 компьюте-
ров, 5081 принтеров);
сопровождение информа-
ционных систем в
Налоговом комитете
Министерства финансов
Республики Казахстан и
его территориальных
подразделениях по до-
говору с ЗАО "Нацио-
нальные информационные
технологии" N МГД
1809/1 от 24 октября
2001 года.
3. Сопровождение        В тече- МФ РК
пилотного проекта       ние
информационной системы  года
"Электронные формы
налоговой отчетности"
в том числе: инсталля-
ция, оказание консуль-
таций, внесение изме-
нений и дополнений в
программное обеспече-
ние - 180 человеко-дней
по договору с ЗАО "New
Age Technologies"
N МГД 1109/1 от 25
сентября 2001 года.
4. Сопровождение        В тече- МФ РК
информационной системы  ние
гарантированной дос-    года
тавки сообщений для
налогоплательщиков и
для подразделений
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
в том числе: инсталля-
ция, оказание консуль-
таций, внесение изме-
нений и дополнений в
программное обеспече-
ние - 180 человеко-
дней по договору с ЗАО
"New Age Technologies"
N МГД 1809/7 от 3
октября 2001 года.
5. Сопровождение        В тече- МФ РК
информационной системы  ние
защиты информации       года
налоговых органов
Министерства финансов
Республики Казахстан,
в том числе:
обеспечение функцио-
нирования центра
сертификации, внесение
изменений и дополнений
в программное обеспе-
чение криптопровайдера
"ТумарСSР" - 1919
человеко-дней;
техническая поддержка
и консультации - 300
календарных дней;
подготовка материалов
для информационной
телепередачи для
налогоплательщиков о
развитии системы;
обучение 40 специалис-
тов Налогового комите-
та Министерства
финансов Республики
Казахстан по договору
с ТОО "НИЛ Гамма тех-
нологии" N МГД 1809/6

3. "Баск-М" жүйесiн    Ақпан,    ҚР ҚМ
сүйемелдеу бойынша     наурыз,
Colvir компаниясының   сәуір
қызметтерiн алу:
бағдарламалық
қамтамасыз етудiң
нұсқаларын айырбастау
айына кемiнде 1 рет
орындалатын болады;
нұсқаларды айырбастау
қалыпты желi режимiнде
1 күн қолдауды талап
етедi;
айды жабу кезеңi 1
жұмыс күнi;
басқарманың функцияларын
сүйемелдеу мен орындау
- 18 жұмыс күнi;
1 санаттағы техникалық
маманның сүйемелдеуi
- 12 адам/күн;
2 санаттағы техникалық
маманның сүйемелдеуi
- 66 адам/күн;
3 санаттағы техникалық
маман сүйемелдеуi -
66 адам/күн;
3    501  032  Ақпараттық 1. 2001 жылы 31 мамырда  Жыл     ҚР ҚМ
жүйелердi, "Қазақтелеком" ААҚ-мен   ішінде
жалпы мақ. жасалған N МКМ 1505/1
саттағы    шартына сәйкес Қазақстан
телекомму. Республикасының Қаржы
никацияны  министрлiгi Салық
және салық комитетiнiң орталық
әкiмшiлiк. аппараты мен оны
тендiруi   аумақтық бөлiмшелерiнiң
жүйесiн    арасында байланысты
сүйемелдеу қамтамасыз ету бойынша
телекоммуникация қызмет.
терiн сатып алу;
2. Компьютерлiк жабдыққа  Жыл     ҚР ҚМ
техникалық қызмет         ішінде
көрсету (700 серверлер,
12658 компьютер, 5081
принтер); "Ұлттық
ақпараттық технологиялар"
ЖАҚ-пен 2001 жылдың 24
қазанында жасалған N МКМ
1809/1 шарт бойынша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Салық
комитетiнiң орталық
аппараты мен оны аумақтық
бөлiмшелерiнде ақпараттық
жүйелердi сүйемелдеу;
3. "Салық есептілігiнiң   Жыл    ҚР ҚМ
электронды нысандары"     ішінде
пилоттық жобасын
сүйемелдеу: оның iшiнде:
инсталляция, кеңес беру,
бағдарламалық қамтамасыз
етуге өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу -
2001 жылдың 25
қыркүйегінде "New Age
Technologies" ЖАҚ-пен
жасалған N МКМ 1109/1
шарт бойынша 180 күн-адам.
4. Салық төлеушiлерге      Жыл    ҚР ҚМ
және Қазақстан Республи.   ішінде
касының Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң
құрылымдық бөлiмшелерiне
арналған хабарламаларды
кепiлдiк берiлген
жеткiзу ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу,
оның ішінде:
инсталляция, кеңес
беру, бағдарламалық
қамтамасыз етуге
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу -
2001 жылдың 3 қазанында
"New Age Technologies"
ЖАҚ-пен жасалған N МКМ
1109/1 шарт бойынша
180 күн-адам.
5. Қазақстан Республика. Жыл     ҚР ҚМ
сының Қаржы министрлігі  ішінде
салық органдарының
ақпараттарын қорғау
ақпараттық жүйесiн
сүйемелдеу, оның iшiнде:
сертификация орталығының
жұмыс iстеуiн қамтамасыз
ету "Тұмар CSP" крипто.
провайдерi бағдарламалық
қамтамасыз етуiне
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
1919 күн-адам;
техникалық қолдау және
кеңестер - 300 күнтiз.
белiк күн;
салық төлеушiлерге
арнап жүйенi дамыту
туралы ақпараттық
хабарларға материалдар
әзiрлеу;

от 8 октября 2001 года.
6. Сопровождение        В тече- МФ РК
пилотного проекта       ние
информационной системы  года
дистанционного обучения
и тестирования специа-
листов Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан, его терри-
ториальных органов -
42,58 человеко-дней по
договору с ТОО "Глосса"
N МГД 3005/4 от 21 июня
2002 года.
7. Сопровождение        В тече- МФ РК
пилотного проекта       ние
информационной системы  года
"Ведомственные кадры
МГД РК" - 72 календар-
ных дня по договору с
РГП "ЦИФС" Министерства
финансов Республики
Казахстан N МГД 1109/6
от 8 октября 2001 года.
8. Сопровождение прог-  В тече- МФ РК
раммного обеспечения    ние
"Лука-Бюджет" в Налого- года
вом комитете Министер-
ства финансов Респуб-
лики Казахстан и его
территориальных
подразделениях, в том
числе:
конвертация баз данных,
оказание консультаций
- 540 человеко-дней;
инсталляция программ-
ного обеспечения в
Таможенном комитете
МГД РК - 1 комплект по
договору с ТОО "Фирма
ПлюсМикро" N 0312/2 от
7 декабря 2001 года.
9. Монтаж и наладка     Январь- МФ РК
оборудования серверных  июль
комнат, необходимых
для обслуживания и
поддержки серверного и
коммуникационного
оборудования в налого-
вых комитетах по
Павлодарской, Коста-
найской, Мангистауской
областям в том числе:
систем кондициониро-
вания, пожаротушения,
структурированной
кабельной системы,
системы электропитания,
контроля и ограничения
доступа - 1120
человеко-дней по
договору с ТОО "ABS"
N МГД 1809/4 от 21
ноября 2001 года.
10. Инсталляция и       Март -  МФ РК
техническая поддержка   декабрь
трех приобретаемых
серверов для Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан и двух
территориальных
подразделений.
11. Приобретение        Март-   МФ РК
запасных частей для     май
обслуживания мультиме-
дийного центра по
разъяснению налогового
законодательства - 1
комплект.
12. Приобретение        Март-   МФ РК
расходных материалов    июнь
для налоговых органов
на 1765 принтеров
модели HP 1200.
13. Приобретение        Апрель- МФ РК
расходных материалов и  июнь
запасных частей для
компьютерного, комму-
никационного, сетевого
оборудования и сопутст-
вующего оборудования,
в том числе картриджей
для 5081 принтеров,
запасных частей для
8000 компьютеров.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: эффективная работа прикладного и системного обеспечения информационных систем Министерства финансов Республики, в том числе информационной системы Казначейства; своевременное исполнение республиканского бюджета и расчетно-кассового обслуживания местных бюджетов, мониторинга требованиями и обязательствами государства, своевременного формирования периодической бухгалтерской и контрольно-ревизионной отчетности, функционирования Web-сайтов Министерства, обеспечение информационной поддержки ведения финансово-хозяйственной деятельности; обеспечение бесперебойной работы  информационных систем, доставки сообщений, компьютерного, сетевого, коммуникационного оборудования.
Приложение 58
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 503
"Сопровождение информационной налоговой системы
"Интегрированная налоговая информационная система"
(ИНИС) на 2002 год

2001 жылдың 8 қазанында
"НИЛ Гамма технология"
ЖШС-мен N МКМ 1809/6
шарт бойынша Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлiгі Салық
комитетiнiң 40 маманын
оқыту.
6. Қазақстан Республика.  Жыл    ҚР ҚМ
сының Қаржы министрлiгi   ішінде
Салық комитетiнiң, оның
аумақтық органдарының
мамандарын қашықтықтан
оқыту және тестiлеу
ақпараттық жүйесінiң
пилотты жобасын
сүйемелдеу - 2002
жылдың 22 маусымындағы
"Глосса" ЖШС-мен N MKM
3005/4 шарт бойынша
42,58 адам.
7. "ҚР МКМ ведомстволық   Жыл    ҚР ҚМ
кадрлары" ақпapаттық      ішінде
жүйесінің пилотты
жобасын сүйемелдеу -
2002 жылдың 8 қазанын.
дағы Қазақстан Peспуб.
ликасының Қаржы
министрлігі "ЦИФC"
РМК-мен N МКМ 1109/6
шарт бойынша 72
күнтізбелік күн.
8. Қазақстан Республика.  Жыл    ҚР ҚМ
сының Қаржы министрлiгi   ішінде
Салық комитетінде және
оның аумақтық органдар.
ында "Лука-Бюджет"
бағдарламалық қамтамасыз
етулерiн сүйемелдеу,
оның ішінде:
дерекқорды конвертация.
лау, кеңес беру -
540 күн-адам;
ҚР MKM Кеден комитетінде
бағдарламалық қамтамасыз
етудi инсталляциялау -
"Фирма ПлюсМикро" ЖШС-мен
2001 жылғы 7 желтоқсандағы
N 0312/2 шарт бойынша
1 жиынтық.
9. Павлодар, Қостанай,    Қаңтар  ҚР ҚМ
Маңғыстау облыстары       -шілде
бойынша салық комитет.
терінде серверлік және
коммуникациялық жабдыққа
қызмет көрсетуге
қажетті серверлiк
бөлмелердi монтаждау
және баптау, оның ішінде:
желдеткiш, өрт сөндіру
жүйелерiн, электрмен
қоректену жүйелерiн,
қол жеткiзуді бақылау
және шектеу - "ABS"
ЖШС-мен 2001 жылғы 21
қарашадағы N MKM 1809/4
шарт бойынша 1120
күн-адам.
10. Қазақстан Республика. Наурыз-  ҚР ҚМ
сының Қаржы министрлiгi   желтоқсан
Салық комитеті үшiн
сатып алынатын үш және
аумақтық бөлiмшелер
үшін сатып алынатын екі
серверді инсталляциялау
және техникалық қолдау.
11. Салық заңдарын        Наурыз   ҚР ҚМ
түсіндіру жөніндегі       - мамыр
мультимедиялық орталыққа
қызмет көрсету үшін
қосалқы бөлшектер алу -
1 жиынтық.
12. Салық органдары       Наурыз   ҚР ҚМ
үшiн HP 1200 моделдi      -маусым
1765 принтерге арнап
шығыс материалдарын алу.
13. Компьютерлік,         Сәуір -  ҚР ҚМ
коммуникациялық, желілік  маусым
жабдықтар және көмекші
жабдықтар үшiн шығыс
материалдаpын, оның
ішінде 5081 принтерге
картридж, 8000 компьютерге
қосалқы бөлшек сатып алу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің ақпараттық жүйелерiн, оның iшiнде Қазынашылықтың ақпараттық жүйесiн қолданбалы және жүйелi қамтамасыз етудiң тиiмдi жұмысы; республикалық бюджеттiң және жергілікті бюджеттерге есеп айырысу-кассалық қызмет көрсетудiң уақытылы атқарылуы, мемлекеттiң талаптарымен және мiндеттемелерiмен мониторингін, мерзiмді бухгалтерлiк және бақылау-тексеру есептiлiгiн уақтылы қалыптастыру, министрлік Web-сайттарының жұмыс iстеуiн, қаржы-шаруашылық қызметтiң жүргiзiлуiн ақпараттық қолдауды қамтамасыз ету; ақпараттық жүйелердiң, хабарламалар жеткiзудiң, компьютерлік, желiлiк, коммуникациялық жабдықтың кідiрiссiз жұмысын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 58 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
503 "Тұтастандырылған салықтық ақпараттық
жүйе" (ТСАЖ) салық ақпараттық жүйенi сүйемелдеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 309 289 000 (триста девять миллионов двести восемьдесят девять тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: функционирование единой централизованной информационной налоговой системы в территориальных налоговых органах и центральном аппарате Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение информационной налоговой интегрированной системы Республики Казахстан (далее по тексту - ИНИС РК), в том числе новых функций ("Учет доходов физических лиц, облагаемых у источника выплаты", "Регистрация плательщиков НДС. Система приема и обработки реестров счетов-фактур, выписанных с НДС", "Контроль и учет разовых талонов", "Учет сроков пребывания нерезидентов", "Отсрочка уплаты налогов", "Учет и контроль контрольно-кассовых машин", "Система мультимедийной связи по разъяснению налогового законодательства"; расширение функциональности компонентов ИНИС РК "Электронный контроль налогового аудита"; сопровождение серверных комнат, в том числе услуги по монтажу и наладке оборудования, прокладке и оборудованию для локально-вычислительных сетей; установка источников бесперебойного питания.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
503        Сопровожде-  Сопровождение системы   Январь, Министерство
ние информа- ИНИС РК в части интег-  апрель  финансов
ционной      рирования с информа-            Республики
налоговой    ционными системами в            Казахстан
системы      том числе: внесение из-
"Интегриро-  менений и дополнений -
ванная       7738 человеко-дней;
налоговая    обучение 21 администра-
информацион- тора ИНИС РК, 304 спе-
ная система" циалистов Налогового
(ИНИС)       комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан; разработка
документации - 1 комп-
лект; подготовка мате-
риалов для информа-
ционных телепередач
для налогоплательщиков
о развитии системы по
договору с ТОО "Фирма
"ПлюсМикро" N МГД 1109/3

1. Құны: 309 289 000 (үш жүз тоғыз миллион екi жүз сексен тоғыз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң аумақтық салық органдары мен орталық аппаратында бiртұтас орталықтандырылған ақпараттық салық жүйесiнiң жұмыс iстеуi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының тұтастандырылған салықтық ақпараттық жүйесiн (мәтiн бойынша бұдан әрi ҚР ТСАЖ), соның iшiнде жаңа функцияларды ("Төлем көзiнен салық салынатын жеке тұлғалардың кiрiстерiнiң eceбi", "ҚҚС төлеушiлердi тiркеу. ҚҚС-мен жазылған шот-фактуралардың тiзiлiмдерiн қабылдау және өңдеу жүйесi", "Бiр жолғы талондарды бақылау және есепке алу", "Резидент еместердiң болу мерзiмiнiң есебi", "Салықтарды төлеу мерзiмiн ұзарту", "Бақылау-касса машиналарын есепке алу және бақылау", "Салық заңнамасын түсiндiру бойынша мультимедиялық байланыс жүйесi") сүйемелдеу; "Салық аудитiне электрондық бақылау" ҚР ТСАЖ компонентiнiң атқарымдылығын кеңейту; серверлiк бөлмелердi сүйемелдеу, соның iшiнде монтаж және жабдықтарды реттеу, жергiлiктi есептеу жүйелерi үшiн төсеу және жабдықтау бойынша қызмет көрсету; үздiксiз тамақтандыру көздерiн орнату.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шара             !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    503       "Тұтастан. Ақпараттық жүйелердi Қаңтар- Қазақстан
дырылған   тұтастандыру бөлi.   сәуір   Республика.
салықтық   гiнде ҚР ТСАЖ                сының Қаржы
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу,          министрлігі
жүйе"      соның iшiнде:
(ТСАЖ)     өзгерiстер мен
кедендiк   толықтырулар енгiзу,
ақпараттық - 7738 адам-күн;
жүйенi     ҚР ТСАЖ 21 әкiмшi,
сүйемелдеу Қазақстан Республи.
касы Қаржы министр.
лiгi Салық комитет.
iнiң 304 маманын
оқыту; құжаттаманы
әзiрлеу - 1 жинақ.
талым; "ПлюсМикро"
фирмасы" ЖШС-пен

от 28 сентября 2001
года.
Сопровождение пилотно-  Апрель- Министерство
го проекта информа-     декабрь финансов
ционной системы "Учет           Республики
доходов физических              Казахстан
лиц, облагаемых у ис-
точника выплаты", в
том числе:
сопровождение и адми-
нистрирование системы
- 180 человеко-дней по
договору с ЗАО "New
Age Technologies"
N МГД 0611/4 от
21 ноября 2001 года.
Сопровождение пилотно-  Апрель- Министерство
го проекта информа-     декабрь финансов
ционной системы "Ре-            Республики
гистрация плательщиков          Казахстан
НДС. Система приема и
обработки реестров
счетов-фактур, выпи-
санных с НДС", в том
числе сопровождение и
администрирование
системы - 180 человеко-
дней по договору с
ЗАО "New Age Techno-
logies" N МГД 1109/4
от 25 сентября 2001
года.
Сопровождение пилотно-  Январь- Министерство
го проекта информа-     декабрь финансов
ционной системы                 Республики
мультимедийной связи            Казахстан
по разъяснению налого-
вого законодательства
- 3650 человеко-дней
по договору с ОАО
"Казахтелеком" N МГД
1809/5 от 12 декабря
2001 года.
Монтаж и наладка        Март-   Министерство
оборудования сервер-    июнь    финансов
ных комнат, необхо-             Республики
димых для обслужива-            Казахстан
ния и поддержки
серверного, коммуни-
кационного оборудо-
вания в налоговых
комитетах по Алма-
тинской области
- на 2 объектах в том
числе: систем конди-
ционирования; пожаро-
тушения; структуриро-
ванной кабельной сис-
темы; системы элек-
тропитания; контроля
и ограничения доступа.
Приобретение 300        Фев-    Министерство
жестких дисков для      раль -  финансов
увеличения объема       март    Республики
хранения архивной ин-           Казахстан
формации на серверах.
Сопровождение компо-    Фев-    Министерство
ненты ИНИС РК "Элек-    раль -  финансов
тронный контроль на-    декабрь Республики
логового аудита", в             Казахстан
том числе: доработка,
внесение изменений в
программное обеспе-
чение - 1130 человеко
-дней; разработка
документации - 1
компл.; обучение - 21
администратора, 167
специалистов Налого-
вого комитета Минис-
терства финансов
Республики Казахстан
и его территориальных
органов; подготовка
материалов для инфор-
мационных телепередач
для налогоплательщи-
ков о развитии сис-
темы.
Сопровождение разра-    Июнь-   Министерство
батываемых компонент    декабрь финансов
ИНИС РК - 4 системы             Республики
("Контроль и учет               Казахстан
разовых талонов",
"Отсрочка уплаты
налогов", "Учет и
контроль контрольно-
кассовых машин",
"Учет сроков пребы-
вания нерезидентов").
Работы по установке     Август- Министерство
дополнительных мест     декабрь финансов
локально-вычислитель-           Республики
ной сети в Налоговом            Казахстан
комитете по городу
Астана на 20 рабочих
мест.
Работы по установке     Август-
и настройке серверов    декабрь
- 10 штук.
Приобретение услуг      Март -  Министерство
по установке 2-х        июнь    финансов
источников беспере-             Республики
бойного питания в               Казахстан
двух территориальных
органах Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан

2001 жылғы 28
қыркүйектегi N 1109/3
шарт бойынша жүйенi
дамыту туралы салық
төлеушiлерге арналған
ақпараттық телехабар.
ларға материалдар
дайындау.
"Төлем көзiнен салық   Сәуір-    Қазақстан
салынатын жеке         желтоқсан Республи.
тұлғалардың кiрiстер.            касының
iнiң eceбi" ақпарат.             Қаржы
тық жүйесiнiң                    министр.
пилоттық жобасын                 лігі
сүйемелдеу, соның
iшiнде: жүйенi
сүйемелдеу және
әкiмшiлiктендiру -
"New Age Technologies"
ЖАҚ-мен 2001 жылғы
21 қарашадағы N MKM
0611/4 шарты бойынша
180 адам/күн.
"ҚҚС төлеушiлердi     Сәуір-   Қазақстан
тiркеу. ҚҚС-мен      желтоқсан Республика.
жазылған шот-                  сының Қаржы
фактуралардың                  министрлігі
тiзiлiмдерiн қабылдау
және өңдеу жүйесi"
ақпараттық жүйесiнiң
пилоттық жобасын
сүйемелдеу, соның
iшiнде жүйенi
сүйемелдеу және
әкiмшiлiктендiру -
"New Age Technologies"
ЖАҚ-мен 2001 жылғы
25 қыркүйектегi N
1109/4 шарты бойынша
180 адам-күн.
Салық заңнамасын      Қаңтар-  Қазақстан
түсiндiру бойынша    желтоқсан Республика.
мультимедиялық                 сының
байланыстың                    Қаржы
ақпараттық жүйесiнiң           министрлігі
пилоттық жобасын
сүйемелдеу - "Қазақ.
телеком" ААҚ-мен
2001 жылғы 12
желтоқсандағы N МКМ
1809/5 шарты бойынша
3650 адам-күн.
Алматы облысы         Наурыз-  Қазақстан
бойынша салық         маусым   Республика.
комитеттерiнде                 сының
серверлiк және                 Қаржы
коммуникациялық қызмет         министрлігі
көрсету мен
қолдау үшін қажетті
серверлік бөлмелердiң
монтажы және
жабдықтарын реттеу -
соның iшiнде
2 объектiге:
кондиционерлеу; өрт
сөндiру жүйелері;
құрылымдалған
кабельдi жүйелер;
электрмен қоректенетiн;
мүмкiндiктi бақылау
және шектеу жүйелерi.
Серверлерде          Ақпан-  Қазақстан
мұрағаттық ақпарат.  наурыз  Республика.
тарды сақтау көлемiн         сының Қаржы
ұлғайтуға арналған           министрлігі
300 қатқыл дискiлер
сатып алу.
"Салық аудитiн       Ақпан-   Қазақстан
электронды бақылау" желтоқсан Республика.
ҚР ТСАЖ компонент.            сының Қаржы
терiн сүйемелдеу,             министрлігі
соның iшiнде:
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
жетiлдiру,
өзгерiстер енгiзу
- 1130 адам-күн;
құжаттаманы әзiрлеу
- 1 жинақталым; 21
әкiмшi, Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрлiгі Салық
комитетiнiң және
оның аумақтық
органдарының 167
маманын оқыту;
жүйелерді дамыту
туралы салық
төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телехабарларға
материалдар дайындау.
ҚР ТСАЖ әзiрленiп     Маусым-  Қазақстан
жатқан компонентін   желтоқсан Республика.
сүйемелдеу - 4 жүйе            сының
("Бiр жолғы                    Қаржы
талондарды бақылау             министрлігі
және есепке алу",
"Салықтарды төлеу
мерзiмiн ұзарту",
"Бақылау-касса
машиналарын есепке
алу және бақылау",
"Резидент еместердiң
болу мерзiмiнiң
eceбi").
Астана қаласы        Тамыз-   Қазақстан
бойынша Салық       желтоқсан Республика.
комитетiнде 20 жұмыс          сының
орынға жергiлiктi             Қаржы
есептеу желiсiнiң             министрлігі
қосымша орындарын
орнату бойынша
жұмыстар
Серверлердi орнату   Тамыз-
және күйге келтiру  желтоқсан
бойынша жұмыстар -
10 дана
Қазақстан Респуб.    Наурыз- Қазақстан
ликасы Қаржы         маусым  Республика.
министрлiгi Салық            сының Қаржы
комитетiнiң екi              министрлігі
аумақтық Салық
комитетінде үздіксіз
тамақтандырудың
2 көзін орнату
бойынша қызмет
көрсетулердi сатып
алу.
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: сопровождение, автоматизация процессов налогового администрирования, повышение качества и оперативности информации, создание серверных помещений в территориальных органах Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан для бесперебойной работы информационных систем, доставки сообщений, компьютерного, сетевого, коммуникационного оборудования в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.
Приложение 59
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 504
"Сопровождение информационной системы
"Мониторинг крупных предприятий"
на 2002 год
1. Стоимость: 25 546 000 (двадцать пять миллионов пятьсот сорок шесть тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 5  Закона Республики Казахстан от 5 января 2001 года "О государственном контроле при применении трансфертных цен";  постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу";  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении Перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сбор информации с предприятий, крупных налогоплательщиков для построения государственной налоговой и экономической политики государства. Постоянное отслеживание обоснованности расчетов налогооблагаемого дохода, начисления налогов и платежей, контроль их уплаты.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение программного обеспечения; организация системы защиты информации при поступлении отчетов от крупных предприятий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
504        Сопровожде-  Сопровождение и расши-  В тече- Министерство
ние инфор-   рение функциональности  ние     финансов
мационной    системы "Мониторинг     года    Республики
системы      крупных предприятий", в         Казахстан
"Мониторинг  том числе подключение к
крупных      внешним источникам
предприятий" информации по рыночным
ценам на отдельные виды
товаров, подлежащих
государственному конт-
ролю при применении
трансфертных цен в
международных, деловых
операциях - 1 система.
Сопровождение информа-
ционной системы защиты
информации налоговых
органов Министерства
финансов Республики
Казахстан, в том числе:
внесение изменений и
дополнений в программ-
ное обеспечение крипто-
провайдера "Тумар CSP"
- 13324 человеко-дней;
по договору с ТОО "НИЛ
Гамма технологии" N МГД
1809/6 от 8 октября
2001 года.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: салықтық әкiмшiлiктендiру процестерiн сүйемелдеу, автоматтандыру, ақпараттың, сапасы мен жеделдігін көтеру, ақпараттық жүйелердiң үздiксiз жұмыс iстеуi үшiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң аумақтық органдарында серверлiк үй-жайлар құру, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiне хабарламалар, компьютерлiк, желiлiк, коммуникациялық жабдықтар жеткiзу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 59 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
504 "Ipi кәсiпорындардың мониторингi" ақпараттық жүйесiн
сүйемелдеу" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 25 546 000 (жиырма бес миллион бес жүз қырық алты мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Трансферттiк бағаларды қолдану кезiндегi мемлекеттiк бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 қаңтардағы Заңы ; "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 сәуiрдегi N 448 қаулысы ; "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiң мемлекеттiк салық және экономикалық саясатын жасау үшін кәсiпорындардан, iрi салық төлеушiлерден ақпарат жинау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: бағдарламалық қамтамасыздықты сүйемелдеу; iрi кәсiпорындардан есептердiң түскен кезде ақпараттарды қорғау жүйесiн ұйымдастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шара             !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    504       "Ірі кәсi. "Ipi кәсiпорындардың  Жыл    Қазақстан
порындар.  мониторингі" ақпарат. бойы   Республика.
дың мони.  тық жүйесiн                  сының Қаржы
торингi"   сүйемелдеу және              министрлігі
ақпараттық қызмет ауқымын
жүйесiн    кеңейту, оның iшiнде
cүйемелдеу халықаралық, iскерлiк
операцияларда транс.
ферттiк бағалар
қолдану кезiнде
мемлекеттiк бақылауға
жататын тауарлардың
жекелеген түрлерiне
рыноктағы бағалары
бойынша сыртқы
ақпарат көздерiне
қосу - 1 жүйе;
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi
салық органдарының
ақпараттарды қорғау
жүйесiнiң ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу,
оның iшiнде:
2001 жылғы 8
қарашадағы N МКМ
1809/6 "НИЛ Гамма
технология" ЖШС
келiсiм-шарт
бойынша; "Tұмар СSР"
криптопровайдер
бағдарламалық
қамтамасыздығына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
- 13324 адам-күн.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: сбор информации с предприятий, крупных налогоплательщиков для построения государственной налоговой и экономической политики государства, выявление скрытых резервов в части поступления налогов и других обязательных платежей в бюджет от крупных налогоплательщиков.
Приложение 60
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 505
"Сопровождение информационной системы
"Контроль за оборотом и производством акцизной продукции"
на 2002 год
1. Стоимость: 6 720 000 тенге (шесть миллионов семьсот двадцать тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статьи 3 ,   13 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции";  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 339 "О программе по усилению государственного регулирования оборота нефтепродуктов на территории Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение контроля за производством и оборотом акцизной продукции предприятий, имеющих лицензии на соответствующие виды деятельности.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение системы "Контроль за оборотом и производством акцизной продукции"; прокладка локально-вычислительной сети в территориальных подразделениях Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
505        Сопровожде-  Сопровождение информа-  Июнь -  Министерство
ние информа- ционной системы "Конт-  декабрь финансов
ционной сис- роль за оборотом и              Республики
темы "Конт-  производством акцизной          Казахстан
роль за      продукции", в том числе
оборотом и   администрирование баз
производст-  данных, формирование
вом акцизной отчетности - 1 система
продукции"
Прокладка локально-     Апрель- Министерство
вычислительной сети в   август  финансов
территориальных под-            Республики
разделениях Налогового          Казахстан
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан - 10 объектов
по 20 пользователей.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi - мемлекеттің мемлекеттiк салық және экономикалық саясатын жасау үшiн кәсiпорындардан, iрi салық төлеушілерден салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер түсiмi бөлiгінде жасырын көздерiн әшкерлеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 60 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
505 "Акцизделетiн өнiмдер өндiрiсi мен айналымын бақылау"
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 6 720 000 (алты миллион жетi жүз жиырма мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Этил спиртi мен алкоголь өнiмiнiң өндiрiлуiн және айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 3-бабы, 13-бабы; "Қазақстан Республикасының аумағында Мұнай өнімдерінің айналымын мемлекеттiк реттеудi күшейту жөнiндегi бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 2 наурыздағы N 339 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тиiстi қызмет түрлерiне лицензиясы бар кәсiпорындардың акцизделетiн өнiмдер өндiрiсi мен айналымын бақылауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Акцизделетiн өнiмдер өндiрiсi мен айналымын бақылау" жүйесiн сүйемелдеу; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң құрылымдық бөлiмшелерiн жергiлiктi есептеу желiсiн салу үшiн коммуникациялық жабдықтармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!(кіші бағ.!бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!дарлама)  !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!атауы     !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    505       "Акцизде.  "Акцизделетiн өнiмдер Маусым- Қазақстан
летiн      өндiрiсi мен айна.    желтоқ. Республика.
өнiмдер    лымын бақылау"        сан     сының
өндiрiсi   ақпараттық жүйесiн            Қаржы
мен айна.  сүйемелдеу, оның              министрлігі
лымын      iшiнде қор базасын
бақылау"   әкiмшiлiктендiру,
ақпараттық есептiлiктi
жүйесiн    қалыптастыру - 1
сүйемелдеу жүйе.
Қазақстан Республи.   Сәуір- Қазақстан
касы Қаржы министр.   тамыз  Республика.
лiгi Салық комитет.          сының Қаржы
iнiң құрылымдық              министрлігі
бөлiмшелерiн жергi.
лiктi есептеу
желiсiн салу үшiн
коммуникациялық
жабдықтарын сатып
алу - 20 пайдалану.
шылар бойынша 10
объект.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: бесперебойное функционирование информационной системы "Контроль за оборотом и производством акцизной продукции", получение оперативной и достоверной информации в целях анализа и контроля производства и оборота алкогольной продукции, табачной продукции и нефтепродуктов.
Приложение 61
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 506
"Сопровождение информационной системы
"Государственный реестр налогоплательщиков и объектов
налогообложения Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 39 033 000 (тридцать девять миллионов тридцать три тысячи) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 529  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)";  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 579 "Об утверждении Правил формирования и ведения Государственного реестра налогоплательщиков Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования системы "Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения Республики Казахстан".
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение системы; установка интерфейсов с уполномоченными органами (органами статистики, органами, осуществляющими государственную регистрацию юридических и физических лиц, объектов налогообложения, выдающими документы разрешительного и регистрационного характера и другими уполномоченными органами, определяемыми Правительством Республики Казахстан).
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
506        Сопровожде-  Сопровождение информа-
ние информа- ционной системы "Госу-
ционной      дарственный реестр
системы      налогоплательщиков и
"Государст-  объектов налогообложе-
венный       ния Республики Казах-
реестр нало- стан" в том числе, кон-
гоплательщи- вертация регистрацион-
ков и объек- ных данных ИНИС РК,
тов налого-  реестров непроизводст-
обложения    венных платежей, прием
Республики   и обработка данных из
Казахстан    клиентских приложений
поставщиков информации,
администрирование баз
данных, формирование
отчетности, анализ и
мониторинг данных -
1 система;
установка интерфейсов
с уполномоченными ор-
ганами (органами ста-
тистики, органами,
осуществляющими госу-
дарственную регистра-
цию юридических и
физических лиц, объек-
тов налогообложения,
выдающими документы
разрешительного и
регистрационного
характера и другими
уполномоченными орга-
нами, определяемыми
Правительством Респуб-
лики Казахстан) -
48 объектов.
Работы по установке и
настройке серверов для
налоговых комитетов
пилотных зон -
10 штук.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi - "Акцизделетiн өнiмдер өндiрiсi мен айналымын бақылау" ақпараттық жүйесiнiң толассыз қызмет етуi, алкоголь, мұнай және темекi өнiмдерiнiң өндiрiсi мен айналымын бақылау және талдау жасау мақсатында жедел және нақты ақпараттарды алу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 61 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
506 "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң және
салық салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмi" ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 39 033 000 (отыз тоғыз миллион отыз үш мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтi-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық Кодексi) 529-бабына сәйкес; "Қазақстан Республикасы салық төлеушiнiң мемлекеттiк тiзiлiмдi жасау және жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 мамырдағы N 788 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң және салық салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмi" ақпараттық жүйесiнiң толассыз қызмет етуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жүйенi сүйемелдеу уәкiлеттi органдармен (статистика органдары, заңды және жеке тұлғаларды, салық салу объектiлерiн мемлекеттiк тiркеудi жүзеге асыратын органдары, рұқсаттылық және тiркеу маңызы бар құжаттарды беретiн және Қазақстан Республикасы Yкiметi айқындайтын басқа да уәкiлеттi органдармен) интерфейс жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!(шағын ба.!бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!ғдарлама) !асыру бойынша       !мерзiмi!
!коды !лама!атауы     !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    506       "Қазақстан  "Қазақстан Респуб.  Маусым-   Қазақстан
Республи.   ликасы салық төлеу. желтоқсан Республика.
касы салық  шiлерiнiң және                сының
төлеушiлер. салық салу объект.            Қаржы
iнiң және   iлерiнiң мемлекеттiк          министрлігі
салық салу  тiзiлiмiн" ақпарат.
объектiлер. тық жүйесiн сүйемел.
iнiң мем.   деу, оның iшiнде
лекеттiк    ҚР ҰАИҚ тiркеу
тiзiлiмiн"  мәлiметтерiн,
ақпараттық  өндiрiстiк емес
жүйесін     төлемдердi жаңғырту,
сүйемелдеу  ақпаратты берушi
клиент ұсыныстарынан
мәлiметтердi
қабылдау және
өңдеудi, есептiлiктi
қалыптастыру,
мәлiметтердiң
мониторингi және
талдау - 1 жүйе;
уәкiлеттi органдармен
(статистика органдары,
заңды және жеке
тұлғаларды, салық
салу объектiлерiн
мемлекеттiк тiркеудi
жүзеге асыратын
органдары, рұқсаттылық
және тiркеу маңызы
бар құжаттарды
беретiн, және
Қазақстан Республикасы
Үкiметi айқындайтын
басқа да уәкiлеттi
органдармен) интерфейс
жасау - 48 объект.
Пилоттық аймақтың
салық комитеттерi үшін
серверлердi орнату
және күйге келтiру
бойынша жұмыста -
10 дана.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: бесперебойное функционирование информационной системы "Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения Республики Казахстан", получение информации от уполномоченных органов (органов статистики, органов, осуществляющих государственную регистрацию юридических и физических лиц, объектов налогообложения, выдающих документы разрешительного и регистрационного характера и других уполномоченных органов, определяемых Правительством Республики Казахстан).
Приложение 62
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 505 787 000 (пятьсот пять миллионов семьсот восемьдесят семь тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)";  Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы государственных органов Республики Казахстан";   Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 г. N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы";  Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 г. N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота";  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 г. N 367 "О плане мероприятий по реализации Государственной Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"; Программа информатизации Министерства финансов Республики Казахстан на 2000-2002 гг., утвержденная приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 23 октября 2000 г. N 459.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение комплексной информатизации, направленной на достижение современного уровня информатизации бюджетных процедур, а также обеспечение своевременной модернизации и оснащение средствами вычислительного, коммуникационного, сетевого оборудования и организационной техники, системного программного обеспечения, интегрирование информационных систем и обеспечение защиты информации, создание и развитие информационных систем и телекоммуникаций общего назначения в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi: "Қазақстан Республикасы салық төлеушілерiнің және салық салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмi" ақпараттық жүйесінің толассыз қызмет етуiн қамтамасыз ету, уәкілеттi органдардан (статистика органдары, заңды және жеке тұлғаларды, салық салу объектiлерiн мемлекеттiк тiркеудi жүзеге асыратын органдары, рұқсаттылық және тiркеу маңызы бар құжаттарды беретiн, және Қазақстан Республикасы Үкiметi айқындайтын басқа да уәкiлетті органдар) ақпараттар aлу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
62-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
Бюджет бағдарламасының әкімшісі
600 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі органдарының
ақпараттық жүйелерiн құру" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 506 787 000 (бес жүз бес миллион жеті жүз сексен жетi мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: "Салық және бюджетке төленетін басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi . "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi реформалау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Ақпараттық қауiпсіздiгiн қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 10 шiлдедегi N 100-ө өкiмі , "Мемлекеттік аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегі N 427 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi ic-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысы , Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2000 жылғы 23 қазандағы N 459 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң ақпараттандыру бағдарламасы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бюджеттiк рәсiмдердi ақпараттандыруды қазiргi заманғы деңгейiне қол жеткiзуге бағытталған кешендi ақпараттандыруды жүргiзу, сондай-ақ есептеу, коммуникациялық, желiлiк жабдықтарды және ұйымдастыру техникасын, жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi құралдармен уақтылы жаңғыртуды және жарақтандыруды қамтамасыз ету, ақпараттық жүйелердi бiрiктіру және ақпаратты қорғауды қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi мен оның құрылымдық бөлiмшелерiнде ақпараттық жүйелер мен жалпы мақсаттағы телекоммуникацияларды құру және дамыту.

5. Задачи бюджетной программы: разработка и развитие автоматизированных систем финансовых расчетов (АСФР) и интегрированной системы управления финансово-хозяйственной деятельностью государственных учреждений, создание базы данных (информационных ресурсов) общего пользования, закупка лицензионного системного программного обеспечения и программных средств защиты информации и их технической поддержки, а также закупка вычислительного, сетевого оборудования, организационной техники и аппаратно-программных средств защиты информации в соответствии с Программой информатизации Министерства финансов Республики Казахстан, создание пилотных проектов информационных систем "Электронные формы налоговой отчетности", "Система гарантированной доставки сообщений для налогоплательщиков Республики Казахстан", "Ведомственные кадры", "Центр дистанционного обучения"; приобретение оборудования для серверных помещений в налоговых комитетах; приобретение серверов для пилотной зоны "Информационная налоговая интегрированная система - 2".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программ    !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпрог-   !раммы)                 !зации  !
!     !раммы! рамм)      !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1   600        Создание
информацион-
ных систем
органов
Министерства
финансов
Республики
Казахстан
030  Создание     1. Закупка вычислитель- Фев-    Министерство
информацион- ного, сетевого оборудо- раль -  финансов
ных систем   вания и оргтехники для  апрель; Республики
органов      обновления парка ком-   Октябрь Казахстан
Министерства пьютерной техники в     - де-   (далее-МФ РК)
финансов     условиях внедрения      кабрь
Республики   средств управления ре-
Казахстан    сурсами и информацион-
ных систем, в том чис-
ле: 400 персональных
компьютеров, 20 Note-
Book, 69 принтеров,
160 блоков бесперебой-
ного питания, 18 мно-
жительных аппаратов,
12 факсов, 26 сканеров
планшетных, сетевое
оборудование для
областных подразделе-
ний министерства и
сопутствующие товары.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қаржылық есеп айырысулардың автоматтандырылған жүйелерiн (ҚЕАЖ) және мемлекеттiк мекемелердiң қаржы-шаруашылық қызметiн басқарудың бiрiктiрiлген жүйесiн әзiрлеу және дамыту, жалпы пайдаланудың дерекқорын (ақпарат ресурстарын) құру, лицензиялық жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi және ақпаратты қорғаудың және оларды техникалық қолдаудың бағдарламалық құралдарын сатып алу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Ақпараттандыру бағдарламасына сәйкес ақпаратты қорғаудың есептеу, жүйелiк жабдықтарын, ұйымдастыру техникасын және аппараттық-бағдарламалық құралдарын сатып алу, "Салық есептiлiгiнiң электронды нысандары", "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiне арналған хабарламаларды кепiлдендiрiлген жеткiзу жүйесi", "Ведомстволық кадрлар", "Қашықтық оқыту орталығы" ақпараттық жүйелердiң пилоттық жобаларын құру; салық комитеттерiнде серверлiк бөлмелер үшiн жабдықтар сатып алу; "Ақпараттық салықтық жүйелердiң пилоттық жобаларын құру; салық комитеттерiнде серверлiк бөлмелер үшiн жабдықтар сатып алу; "2-Ақпараттық салықтық бiрiктiру жүйесi" пилоттық аймаққа арналған серверлер сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!(кіші бағ.!бағдарламаларды)    ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!дарлама.  !іске асыру жөніндегі!мерзiмi!
!коды !лама!лардың)   !iс-шара             !       !
!     !коды!атауы     !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    600      Қазақстан   1. Ресурстарды бас.          Қазақстан
Республика. қару құралдарын              Республикасы
сы Қаржы    және ақпарат жүйеле.         Қаржы
министрлігі рi жағдайларында             министрлігі
органдар.   компьютерлік техника         (бұдан әрі -
ының ақпа.  паркін жаңарту үшiн          ҚР ҚМ)
раттық      есептeу, жүйелiк
жүйелерін   жабдықтар және
құру        ұйымдастыру техника.
сын, оның ішiнде:
министрлiктің облыс.
тық бөлiмшелерi үшiн
030 Қазақстан   400 дербес компьютер,
Республика. 20 NoteВоок, 109
сы Қаржы    принтер, 160 үздiксiз
министрлігі қоректендiрудiң блогын,
органдар.   22 көбейту аппаратын,
ының ақпа.  15 факc, 32 планшеттi
раттық      сканер, желiлiк
жүйелерін   жабдықтар және iлеспе
құру        тауарлар сатып алу.

2. Закупка средств      Март-   МФ РК
управления и мониторин- июнь
га сети и обеспечения
защиты информации
3. Закупка серверного   Апрель- МФ РК
оборудования и систем-  август
ного программного
обеспечения (два комп-
лекта)
4. Приобретение услуг   В тече- МФ РК
по разработке и разви-  ние
тию автоматизированных  года
систем финансовых рас-
четов и системы управ-
ления финансово-хозяй-
ственной деятельностью
госучреждения в соот-
ветствии с Программой
информатизации МФ РК
5. Закупка услуг по     1-ое    МФ РК
проектированию, монтажу полуго-
локальных вычислитель-  дие
ных систем, установке
и настройке рабочих
станций и клиентского
программного обеспече-
ния для системы казна-
чейства.
031  Создание     1. Приобретение обору-  Январь- МФ РК
и развитие   дования для серверных   июль
информацион- комнат в налоговых ко-
ных систем,  митетах по Павлодарс-
телекоммуни- кой, Костанайской,
каций общего Мангистауской областям:
назначения   система кондиционирова-
и систем     ния - 3 системы;
налогового   система газового пожа-
администри-  ротушения и пожарной
рования      сигнализации - 3 систе-
мы;
структурированная ка-
бельная система RIT SCS
категории 5-3 системы;
система электропитания
- 3 системы;
система контроля и огра-
ниченного доступа -
3 системы по договору с
ТОО "ABS" N МГД 1809/4
от 21 ноября 2001 года.
2. Разработка пилотного Январь- МФ РК
проекта информационной  апрель
системы "Электронные
формы налоговой отчет-
ности" - 1 система, в
том числе: разработка
программного обеспече-
ния и внедрение на 5
объектах; тиражирование
программного обеспече-
ния на CD-диски - 65054
штук; подготовка мате-
риалов для информацион-
ных телепередач для
налогоплательщиков о
создании и развитии
системы и 5 видеороли-
ков длительностью 30
секунд по договору с
ЗАО "New Age Techno-
logies" N МГД 1109/1
от 25 сентября 2001
года.
3. Разработка пилот-    Январь- МФ РК
ного проекта информа-   апрель
ционной системы гаран-
тированной доставки
сообщений для налого-
плательщиков и под-
разделений Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан - 1 система,
в том числе: разработ-
ка программного обес-
печения; разработка
документации - 1 комп-
лект; обучение спе-
циалистов Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан и его
территориальных под-
разделений - 25 че-
ловек; тиражирование
программного обеспе-
чения на CD-диски -
100030 штук; подго-
товка материалов для
информационных теле-
передач для налого-
плательщиков о соз-
дании и развитии
системы по договору
с ЗАО New Age Techno-
logies»N МГД 1809/7 от
3 октября 2001 года.
4. Разработка пилот-    Январь- МФ РК
ного проекта "Ведом-    апрель
ственные кадры" - 1
система, в том числе:
разработка программ-
ного обеспечения и
внедрение на 5 объек-
тах;
разработка документа-
ции - 1 комплект;
обучение специалистов
Министерства государ-
ственных доходов
Республики Казахстан
и его территориальных
подразделений - 115
человек;
подготовка материалов
для информационных
телепередач для
налогоплательщиков о
создании и развитии
системы по договору
с РГП "ЦИФС" N МГД
1109/6 от 8 октября
2002 года.

2. Жүйенiң басқару              ҚР ҚМ
және мониторинг
құралдарын сатып алу
және ақпаратты
қoрғауды қамтамасыз
ету.
3. Серверлiк жабдықтар
жүйелiк бағдарламалық
қамтамасыз етудi
сатып алу (екi
жинақталым).
4. ҚР ҚМ Ақпараттандыру         ҚР ҚМ
бағдарламасына сәйкес
қаржылық есеп
айырысулардың
автоматтандырылған
жүйелерiн және
мемлекеттiк мекеменiң
қаржы-шаруашылық
қызметiн басқару
жүйесiн әзiрлеу және
жөнiндегi қызметтердi
сатып алу.
5. Қазынашылық жүйесi           ҚР ҚМ
үшiн жергiлiктi
есептеу жүйелерiн
жобалау, монтаждау,
жұмыс станцияларын
және клиенттiк
бағдарламалық қамтамасыз
етудi орнату
және икемдеу жөнiндегi
қызметтердi сатып алу.
031 Жалпы мақ.  1. Павлодар, Қостанай,  Қаңтар-  ҚР ҚМ
саттағы     Маңғыстау облыстары     шілде
ақпараттық  бойынша салық
жүйесi мен  комитеттерiне серверлiк
телекомму.  бөлмелер үшiн
никациялар. жабдықтар сатып алу:
ды құру     "ABS" ЖШС-мен 2001
және дамыту жылғы 21 қарашадағы
N МКМ 1809/4 шарт
бойынша кондиционерлеу
жүйесi - 3 жүйе; газ
өртiн өшiру және өрт
дабылы жүйесi - 3 жүйе;
5 санатты RiT SCS
құрылымдалған кабелдiк
жүйе - 3 жүйе;
электрмен қоректендiру
жүйесi - 3 жүйе;
бақылау және мүмкiндiктi
шектеу жүйесi.
2. "Салық есептемесiнiң  Қаңтар-  ҚР ҚМ
электронды нысандары"    сәуір
ақпараттық жүйесiнiң
пилоттық жобасын
әзiрлеу - 1 жүйе,
соның iшiнде: 5
объектiге бағдарламалық
қамтамасыз ету әзiрлеу
және енгiзу;
CD-дискiсiне бағдар.
ламалық қамтамасыз
етудi тираждау - 65054
дана "Nеw Age
Тесhnоlogies" ЖАҚ-мен
2001 жылғы 3 қазандағы
N МКМ 1809/7 шарт
бойынша жүйенi құру
мен дамыту туралы
салық төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телехабарларға
материалдар және ұзақтығы
30 секундтық 5 видео-
ролик әзiрлеу.
3. Салық төлеушiлер      Қаңтар-  ҚР ҚМ
және Қазақстан           сәуір
Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Салық
Комитетi мен оның
құрылымдық бөлiмшелерiне
арналған хабарламаларды
кепiлдендiрiлген
жеткiзу ақпараттық
жүйесiнiң пилоттық
жобасын әзiрлеу - 1 жүйе,
соның iшiнде:
бағдарламалық қамтамасыз
ету; құжаттама әзiрлеу
- 1 жинақталым; оның
құрылымдық бөлiмшелер.
iнiң мамандарын оқыту -
25 адам; CD-дискiсiне
бағдарламалық қамтамасыз
етудi тираждау - 65054
дана; "New Age
Тесhnоlogies" ЖАҚ-мен
2001 жылғы 3 қазандағы
N МКМ 1809/7 шарт
бойынша жүйенi құру
мен дамыту туралы
салық төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телехабарларға
материалдар әзiрлеу.
4. "ҚР MKM ведомстволық  Қаңтар-  ҚР ҚМ
кадрлары" пилоттық       сәуір
жобасын әзiрлеу - 1
жүйе, соның iшiнде:
5 объектiге бағдарла.
малық қамтамасыз етудi
әзiрлеу және енгiзу;
құжаттама әзiрлеу - 1
жинақталым; Қазақстан
Республикасы Мемлекеттiк
кiрiс министрлiгiнiң
және оның құрылымдық
бөлiмшелерiнiң
мамандарын оқыту -
115 адам; "ЦИФС"
РМК-мен 2002 жылғы 8
қазандағы N МКМ 1109/6
шарты бойынша жүйенi
құру мен дамыту туралы
салық төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телехабарларға
материалдар әзiрлеу.

5. Разработка пилот-    Январь- МФ РК
ного проекта информа-   февраль
ционной системы
"Центр дистанционного
обучения и тестирова-
ния персонала" - 1
система, в том числе:
разработка программ-
ного обеспечения и
внедрение на 3 объек-
тах;
разработка документа-
ции - 1 комплект;
обучение специалистов
Министерства государ-
ственных доходов Рес-
публики Казахстан и
его территориальных
подразделений - 57
человек;
подготовка материалов
информационных теле-
передач для налого-
плательщиков о созда-
нии и развитии системы
по договору с ТОО
"Глосса" N МГД 3005/4
от 21 июня 2002 года.
6. Приобретение и       Февраль- МФ РК
оплата по договору      март
трех серверов для На-
логового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан и
двух его территориаль-
ных подразделений.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение современного уровня информатизации бюджетных процедур, требований и обязательств государства на базе новых технологических решений и инструментальных средств, а также обеспечение эффективного управления и мониторинга ресурсами вычислительной сети и защиты информации. Уровень модернизации вычислительной техники составит 19,1%, процент пополнения вычислительного парка составит 4,7%. Автоматизация процессов налогового администрирования, повышение качества и оперативности информации, обеспечение защиты и гарантированной доставки сообщений (информации), создание серверных помещений в территориальных налоговых комитетах Министерства финансов Республики Казахстан для бесперебойной работы информационных систем, доставки сообщений, компьютерного, сетевого, коммуникационного оборудования в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.
Приложение 63
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 603
"Развитие информационной налоговой системы
"Интегрированная налоговая информационная система"
(ИНИС) на 2002 год
1. Стоимость: 425 475 000 (четыреста двадцать пять миллионов четыреста семьдесят пять тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание единой централизованной информационной налоговой системы.

5. "ҚР МКМ қызметкер.   Қаңтар   ҚР ҚМ
лерiн дистанциялық      -ақпан
оқыту және тестiден
өткiзу орталығы"
пилоттық жобасын
әзiрлеу - 1 жүйе,
соның iшiнде: 3
объектiге бағдарлама.
лық қамтамасыз етудi
әзiрлеу және енгiзу;
құжаттама әзiрлеу - 1
жинақталым; Қазақстан
Республикасы Мемлекеттiк
кiрiс министрлiгiнiң
және оның құрылымдық
бөлiмшелерiнiң
мамандарын оқыту - 57
адам; "IST Vesta"
ЖШС-мен 2002 жылғы
8 қазандағы N МКМ
1109/6 шарт бойынша
жүйенi құру мен дамыту
туралы салық
төлеушiлерге арналған
ақпараттық телехабарларға
материалдар әзiрлеу.
6. Қазақстан Республика.   Ақпан-  ҚР ҚМ
сының Мемлекеттiк          наурыз
кiрiс министрлiгi мен
екi құрылымдық бөлiмшелерi
үшiн үш сервердi шарт
бойынша сатып және төлеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: жаңа технологиялық шешiмдердiң және аспапты құралдардың негiзiнде бюджеттiк-қаржылық жоспарлауды ақпараттандырудың және бюджеттiк рәсiмдер мониторингiнiң қазiргi заманғы деңгейiн, мемлекеттiң талаптары мен мiндеттемелерiн қамтамасыз ету, сондай-ақ есептеу жүйесiнiң ресурстарын тиiмдi басқару және мониторингiн және ақпаратты қорғауды қамтамасыз ету. Есептеу техникасын жаңғырту деңгейi 19,1%-ды құрайды, есептеу паркiнiң толықтыру пайызы 4,7%-ды құрайды. Салықтық әкiмшiлiктендiру процестерiн сүйемелдеу, автоматтандыру, ақпараттың сапасы мен жеделдiгiн көтеру, ақпараттық жүйелердiң үздiксiз жұмыс iстеуi үшiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң аумақтық салық комитеттерiнде серверлiк үй-жайлар құру, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне және оның құрылымдық бөлiмшелерiне хабарламалар, компьютерлiк, желiлiк, коммуникациялық жабдықтар жеткiзу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 63 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
603 "Тұтастандырылған салықтық ақпараттық жүйе" (ТСАЖ)
кедендiк ақпараттық жүйенi дамыту" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 425 475 000 (төрт жүз жиырма бес миллион төрт жүз жетпiс бес мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бiртұтас орталықтандырылған ақпараттық салық жүйесiн құру.

5. Задачи бюджетной программы: расширение информационной налоговой интегрированной системы Республики Казахстан (далее - ИНИС РК); расширение компоненты системы ИНИС РК: "Учет доходов физических лиц, облагаемых у источника выплаты", "Регистрация плательщиков НДС. Система приема и обработки реестров счетов-фактур, выписанных с НДС"; разработка компоненты системы ИНИС РК: "Контроль и учет разовых талонов", "Учет и контроль отсрочек уплаты платежей", "Учет и контроль контрольно-кассовых машин", "Учет сроков пребывания нерезидентов"; обеспечение налоговых комитетов компьютерным оборудованием, сканерным оборудованием для обработки электронных форм, обеспечение оборудованием серверных помещений, для построения структурированной кабельной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
603        Развитие     Приобретение системного I квар- Министерство
информацион- программного обеспече-  тал     финансов
ной налого-  ния Informix Dynamic            Республики
вой системы  Server 9.3, Informix            Казахстан
"Интегриро-  Dynamic Server 9.3WE,
ванная на-   Informix 4GL 7.3 по
логовая      договору с ТОО "Фирма
информацион- "ПлюсМикро" N МГД
ная система" 1109/3 от 28 сентября
(ИНИС)       2001 года.
Расширение компоненты   Январь- Министерство
ИНИС РК "Учет доходов   апрель  финансов
физических лиц, обла-           Республики
гаемых у источника              Казахстан
выплаты" - 1 система,
в том числе: разработ-
ка программного обеспе-
чения; разработка
документации - 1 комп-
лект; обучение специа-
листов - 315 человек,
тиражирование программ-
ного обеспечения на
CD-диски - 100000 штук;
подготовка материалов
для информационных
телепередач для нало-
гоплательщиков о раз-
витии системы по
договору с ЗАО "New
Age Technologies"
N МГД 0611/4 от 21
ноября 2001 года.
Расширении компоненты   Январь- Министерство
ИНИС РК "Регистрация    апрель  финансов
плательщиков НДС.               Республики
Система приема и обра-          Казахстан
ботки реестров счетов-
фактур, выписанных с
НДС" - 1 система, в
том числе: разработка
программного обеспече-
ния; разработка доку-
ментации - 1 компл.;
обучение специалистов
- 128 человек; тиражи-
рование программного
обеспечения на CD-
диски - 100000 штук;
подготовка информа-
ционных телепередач
для налогоплательщиков
и 5 видеороликов дли-
тельностью 30 секунд
по договору с ЗАО "New
Age Technologies"
N МГД 1109/4 от 25
сентября 2001 года.
Приобретение 25 скане-  Январь- Министерство
ров для обработки       май     финансов
электронных форм по             Республики
договору с ЗАО                  Казахстан
"Glotur" N 1809/2 от
8 октября 2001 года и
дополнительного согла-
шения от 5 декабря
2001 года
Разработка новых        Март-   Министерство
компонент ИНИС РК-4     июнь    финансов
системы ("Контроль и            Республи-
учет разовых талонов",          ки
"Отсрочка уплаты                Казахстан
налогов", "Учет и
контроль контрольно-
кассовых машин", "Учет
сроков пребывания
нерезидентов").
Приобретение оборудо-   Март-   Министерство
вания для серверных     июнь    финансов
комнат Налогового               Республи-
комитета по Алматин-            ки
ской области: систем            Казахстан
кондиционирования - 2
системы; систем
пожаротушения - 2
системы;
структурированной
кабельной системы - 2
системы;
систем электропитания,
контроля и ограничения
доступа - 2 системы.
Приобретение источни-   Март-   Министерство
ков бесперебойного      июнь    финансов
питания для серверных           Республики
помещений в 2-х терри-          Казахстан
ториальных органах
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
- 2 штуки.
Приобретение кондицио-  Март-   Министерство
неров для серверного    июнь    финансов
помещения в центральном         Республики
аппарате Налогового             Казахстан
Комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан - 4 штуки.
Приобретение рабочих    Май-    Министерство
станций для террито-    июль    финансов
риальных органов                Республики
Налогового комитета             Казахстан
Министерства финансов
Республики Казахстан -
25 штук и клавиатурных
переключателей -
18 штук.
Приобретение оборудо-   Август- Министерство
вания для расширения    декабрь финансов
локально-вычислитель-           Республики
ной сети в Налоговом            Казахстан
комитете по городу
Астана на 20 рабочих
мест.
Приобретение сервера    Август- Министерство
для налоговых комите-   декабрь финансов
тов пилотных зон -              Республики
8 штук.                         Казахстан

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының тұтастандырылған салықтық ақпараттық жүйесiн (мәтiн бойынша бұдан әрi ҚР ТСАЖ) кеңейту; ҚР ТСАЖ жүйесiнiң компонентін кеңейту: "Төлем көзiнен салық салынатын жеке тұлғалардың кiрiстерiнiң eceбi", "ҚҚС төлеушiлердi тiркеу. ҚҚС-мен жазылған шот-фактуралардың тiзiлiмдерiн қабылдау және өңдеу жүйесi" ҚР ТСАЖ жүйесiнiң компонентiн әзiрлеу: "Бiр жолғы талондарды бақылау және есепке алу", "Төлеу мерзiмi ұзартылған төлемдердiң есебi және бақылау", "Бақылау-касса машиналарын есепке алу және бақылау", "Резидент еместердiң болу мерзiмiнiң eceбi" салық комитеттерiн электронды нысандарды өңдеуге арналған компьютерлiк жабдықтармен, сканерлiк жабдықтармен қамтамасыз ету; құрылымдалған кабельдi жүйелер құруға серверлiк үй-жайларды жабдықтармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шара             !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    603       "Тұтастан. "ПлюсМикро" фирмасы" І тоқсан Қазақстан
дырылған   ЖШС-пен 2001 жылғы            Республика.
салықтық   28 қыркүйектегi               сының
ақпараттық N МКМ 1109/3 шарт             Қаржы
жүйе"      бойынша Informix              министрлігі
(ТСАЖ)     Dynamic Server
кедендiк   9.3WE, Informix 4GL
ақпараттық 7.3. жүйелiк
жүйенi     бағдарламалық
дамыту     қамтамасыз етудi
сатып алу.
"Төлем көзiнен       Қаңтар-  Қазақстан
салық салынатын      сәуір    Республика.
жеке тұлғалардың              сының
кiрiстерiнiң есебi"           Қаржы
ҚР ТСАЖ компонент.            министрлігі
терiн кеңейту - 1
жүйе, соның iшiнде:
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу; құжаттаманы
әзiрлеу - 1
жинақталым;
мамандарды оқыту -
315 адам; CD-
дискiлерiне
бағдарламалық
қамтамасыз етудiң
таралымын көбейту -
100000 дана;
"New Age Technologies"
ЖАҚ-мен 2001 жылғы
21 қарашадағы N 0611/4
шарты бойынша жүйенi
дамыту туралы салық
төлеушiлерге арналған
ақпараттық телехабар.
ларға материалдар
дайындау.
"ҚҚС төлеушiлердi      Қаңтар- Қазақстан
тiркеу. ҚҚС-мен        сәуір   Республика.
жазылған шот-фактура.          сының
лардың тiзiлiмдерiн            Қаржы
қабылдау және өңдеу            министрлігі
жүйесi" ҚР ТСАЖ
компоненттерiн кеңейту
- 1 жүйе, соның
iшiнде: бағдарламалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу; құжаттаманы
әзірлеу - 1
жинақталым; мамандарды
оқыту - 128 адам;
СD-дискiлерiне
бағдарламалық
қамтамасыз етудiң
таралымын көбейту -
100000 дана; "New Age
Technologies" ЖАҚ-мен
2001 жылғы 25
қыркүйектегi N МКМ
1109/4 шарты бойынша
жүйенi дамыту туралы
салық төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телехабарларға және
ұзақтығы 30 секундтық
5 видео-роликке
материалдар дайындау.
"Glotur" ЖАҚ-мен 2001  Қаңтар- Қазақстан
жылғы 8 қазандағы N    мамыр   Республика.
1809/2 шарты мен 2001          сының
жылғы 5 желтоқсандағы          Қаржы
қосымша келiсiм бойынша        министрлігі
электронды нысандарды
өңдеуге 25 сканер
сатып алу.
ҚР ТСАЖ жаңа компонент. Наурыз Қазақстан
терiн әзiрлеу - 4 жүйе  -мамыр Республика.
("Бiр жолғы талондарды         сының
бақылау және есепке            Қаржы
алу", "Салықтарды төлеу        министрлігі
мерзiмiн ұзарту",
"Бақылау-касса
машиналарын есепке алу
және бақылау", "Резидент
еместердiң болу
мерзiмiнiң есебi").
Алматы облысы бойынша  Наурыз- Қазақстан
салық комитетiнiң      маусым  Республика.
серверлiк бөлмелерiне          сының
жабдықтар сатып алу:           Қаржы
кондиционерлеу жүйесi          министрлігі
- 2 жүйе; өрт сөндiру
жүйесi - 2 жүйе;
құрылымдалған кабельдi
жүйелер - 2 жүйе;
электрмен қоректенетiн;
мүмкiндiктi бақылау
және шектеу жүйелерi -
2 жүйе.
Қазақстан Республикасы Наурыз  Қазақстан
Қаржы министрлiгi      -маусым Республика.
Салық комитетi аумақтық        сының
органдарының екi салық         Қаржы
комитетiнде серверлік          министрлігі
үй-жайлар үшін үздiксiз
тамақтандырудың көздерiн
сатып алу - 2 дана.
Қазақстан Республикасы Наурыз- Қазақстан
Қаржы министрлiгi      маусым  Республика.
Салық комитетiнiң              сының
орталық аппаратында            Қаржы
серверлiк үй-жай үшiн          министрлігі
кондиционерлер сатып
алу - 4 дана.
Қазақстан Республикасы  Мамыр- Қазақстан
Қаржы министрлiгi       шiлде  Республика.
Салық комитетi                 сының
аумақтық органдарының          Қаржы
салық комитеттерi              министрлігі
үшiн жұмыс станцияларын
сатып алу - 25 дана
және клавиатуралық
қосқыштар - 18 дана.
20 жұмыс орынға Астана  Тамыз  Қазақстан
қаласы бойынша Салық   желтоқ. Республика.
комитетiне кең          сан    сының
жергiлiкті есептеу             Қаржы
жүйесiн үшiн                   министрлігі
жабдықтарды сатып алу
Салық комитеттердiң
пилоттық аймақтар үшін
серверлерді сатып алу
- 8 дана.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация процессов налогового администрирования, повышение качества и оперативности информации.
Приложение 64
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 604
"Развитие информационной системы
"Мониторинг крупных предприятий"
на 2002 год
1. Стоимость: 6 496 000 (шесть миллионов четыреста девяносто шесть тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 5  Закона Республики Казахстан от 5 января 2001 года "О государственном контроле при применении трансфертных цен";  постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу",  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении Перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение прозрачности финансово-хозяйственной деятельности крупных налогоплательщиков на основе анализа электронных отчетов и форм, предоставляемых ежемесячно территориальными налоговыми комитетами. Постоянное отслеживание обоснованности расчетов налогооблагаемого дохода, начисления налогов и платежей, контроль их уплаты.
5. Задачи бюджетной программы: развитие системы "Мониторинг крупных предприятий" в части развития системы защиты информации при передаче информации от крупных предприятий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
604        Развитие     Развитие системы защиты I квар- Министерство
информацион- информации налоговых      тал   финансов
ной системы  органов Министерства            Республики
"Мониторинг  финансов Республики             Казахстан
крупных      Казахстан, в том числе:
предприятий" разработка программного
обеспечения криптопро-
вайдера "Тумар CSP" -
4214 человеко-дней;
по договору с ТОО "НИЛ
Гамма технологии" N МГД
1809/6 от 8 октября
2001 года.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: салықтық әкiмшiліктендiру процестерiн автоматтандыру, ақпараттың сапасы мен жеделдiгiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 64 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
604 "Ipi кәсiпорындардың мониторингi" ақпараттық жүйесiн
сүйемелдеу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРTЫ
1. Құны: 6 496 000 (алты миллион төрт жүз тоқсан алты мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Трансферттiк бағаларды қолдану кезiндегi мемлекеттiк бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 қаңтардағы Заңының 5-бабы; "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 сәуiрдегi N 448 қаулысы , "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: аумақтық салық комитеттерi ай сайын беретiн электрондық есептер мен нысандарды талдау негiзiнде iрi салық төлеушiлердiң қаржы-шаруашылық қызметiнiң ашықтығын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: iрi кәсiпорындардан ақпараттарды беру кезiнде ақпараттарды қорғау жүйесін дамыту бөлiгiнде "Ipi кәсiпорындардың мониторингi" ақпараттық жүйесiн дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шара             !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    604       "Ipi кәсi. Қазақстан Республи.  1-тоқсан Қазақстан
порындар.  касы Қаржы министр.           Республика.
дың мони.  лiгi салық органдар.          сының
торингi"   ының ақпараттарды             Қаржы
ақпараттық қорғау жүйесiнiң              министрлiгi
жүйесiн    ақпараттық жүйесiн
дамыту     дамыту, оның iшiнде:
2001 жылғы 8 қара.
шадағы N МКМ 1809/6
"НИЛ Гамма техноло.
гия" ЖШС келiсiм-
шарт бойынша
"Тұмар CSP" крипто.
провайдер бағдарла.
малық қамтамасыз.
дығын әзiрлеу -
4214 адам-күн.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: сбор информации с предприятий, крупных налогоплательщиков для построения государственной налоговой и экономической политики государства, выявление скрытых резервов в части поступления налогов и других обязательных платежей в бюджет от крупных налогоплательщиков.
Приложение 65
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 605
"Развитие информационной системы
"Контроль за оборотом и производством акцизной продукции"
на 2002 год
1. Стоимость: 14 068 000 (четырнадцать миллионов шестьдесят восемь тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 3 ,   статья 13 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции";  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 339 "О программе по усилению государственного регулирования оборота нефтепродуктов на территории Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение контроля за производством и оборотом акцизной продукции предприятий, имеющих лицензии на соответствующие виды деятельности.
5. Задачи бюджетной программы: развитие системы "Контроль за оборотом и производством акцизной продукции"; обеспечение территориальных подразделений Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан коммуникационным оборудованием для прокладки локально-вычислительной сети.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
605        Развитие     Развитие информационной Июнь -  Министерство
информацион- системы "Контроль за    Декабрь финансов
ной системы  оборотом и производст-          Республики
"Контроль за вом акцизной продукции",        Казахстан
оборотом и   в том числе разработка
производст-  системы по контролю за
вом акцизной оборотом и производст-
продукции"   вом нефтепродуктов и
табачных изделий - 1
система.
Приобретение коммуника- Апрель- Министерство
ционного оборудования   август  финансов
для прокладки локально-         Республики
вычислительной сети в           Казахстан
территориальных подраз-
делениях Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан - 10 объектов
по 20 пользователей.
Приобретение двух       Август- Министерство
серверов для налоговых  декабрь финансов
комитетов пилотных зон.         Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi - мемлекеттiң мемлекеттiк салық және экономикалық саясатын жасау үшiн кәсiпорындардан, iрi салық төлеушiлерден ақпараттар жинау, iрi салық төлеушiлерден салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер түсiмi бөлiгінде жасырын көздерiн әшкерлеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 65 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
605 "Акцизделетiн өнiмдер өндiрiсi мен айналымын бақылау"
ақпараттық жүйесiн дамыту" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 14 068 000 (он төрт миллион алпыс сегiз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Этил спиртi мен алкоголь өнiмiнiң өндiрiлуiн және айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 3-бабы, 13-бабы; "Қазақстан Республикасының аумағында Мұнай өнiмдерiнiң айналымын мемлекеттiк реттеудi күшейту жөнiндегi бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 2 наурыздағы N 339 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тиiстi қызмет түрлерiне лицензиясы бар кәсiпорындардың акцизделетiн өнімдер өндiрiсi мен айналымын бақылауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Акцизделетiн өнiмдер өндiрiсi мен айналымын бақылау" жүйесiн дамыту; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерiн жергiлiктi есептеу желiсiн салу үшiн коммуникациялық жабдықтармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шара             !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    605       "Акцизде.  "Акцизделетiн өнiмдер Маусым Қазақстан
летiн      өндiрiсi мен айналы.  - жел. Республика.
өнiмдер    мын бақылау" ақпарат. тоқсан сының Қаржы
өндiрiсi   тық жүйесiн дамыту,          министрлігі
мен        оның iшiнде мұнай
айналымын  және темекi өнiмдерi
бақылау"   өндiрiсi мен айналы.
ақпараттық мын бақылау
жүйесiн    ақпараттық жүйесiн
дамыту     дамыту - 1 жүйе.
Қазақстан Республи.   Сәуір- Қазақстан
касы Қаржы министр.   тамыз  Республика.
лiгiнiң құрылымдық           сының Қаржы
бөлiмшелерiн                 министрлігі
жергiлiктi есептеу
желiсiн салу үшiн
коммуникациялық
жабдықтарын сатып
алу - 20 пайдалану.
шылар бойынша 10
объект.
Салық комитеттерiнiң  Тамыз- Қазақстан
пилоттық аймақтар    желтоқ. Республика.
үшiн екi серверлердi   сан   сының Қаржы
сатып алу                    министрлігі
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: сквозной контроль на всех стадиях производства и оборота подакцизной продукции (алкогольной продукции, табачной продукции и нефтепродуктов), легализация производства и упорядочение рынка подакцизной продукции, обеспечение своевременности и полноты уплаты налогов по подакцизной продукции.
Приложение 66
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 606
"Развитие информационной системы
"Государственный реестр налогоплательщиков и объектов
налогообложения Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 233 022 000 (двести тридцать три миллиона двадцать две тысячи) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 529  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)";  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 579 "Об утверждении Правил формирования и ведения Государственного реестра налогоплательщиков Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: контроль над правильностью исчисления и своевременностью уплаты налогов и других обязательных платежей в бюджет, а также определения налогооблагаемой базы Республики Казахстан на основе информации, поступающей в Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан от территориальных налоговых комитетов и уполномоченных органов (органов статистики, органов, осуществляющих государственную регистрацию юридических и физических лиц, объектов налогообложения, выдающих документы разрешительного и регистрационного характера и других уполномоченных органов, определяемых Правительством Республики Казахстан).
5. Задачи бюджетной программы: расширение функций информационной системы "Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения Республики Казахстан"; увеличение мощности серверного оборудования; создание хранилища данных Государственного реестра налогоплательщиков и объектов налогообложения Республики Казахстан; изменение программной платформы; обеспечение защиты информации; обеспечение серверами налоговых комитетов пилотных зон.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi - акцизделетiн өнiмдердi өндiру және айналымының (алкоголь, мұнай және темекi өнiмдерi) барлық сатысында жiтi бақылау, акцизделетiн өнiмдер рыногын реттеу және өндiрiсiн заңдастыру, акцизделетiн өнiмдер бойынша салықты уақтылы және толық төлеудi қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 66 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
606 "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң және салық
салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмiн" ақпараттық жүйесiн
дамыту" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3 714 000 (үш миллион жетi жүз он төрт мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтi-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық Кодексi) 529-бабына сәйкес; "Қазақстан Республикасы салық төлеушiнiң мемлекеттiк тiзiлiмдi жасау және жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 мамырдағы N 788 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: салықтар және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң дұрыс есептелуi мен уақтылы төленуiн бақылау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының салық салынатын базасын айқындау мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiне аумақтық салық комитеттерiнен және уәкiлеттi органдардан (статистика органдары, заңды және жеке тұлғаларды, салық салу объектiлерiн мемлекеттiк тiркеудi жүзеге асыратын органдары, рұқсаттау және тiркеу маңызы бар құжаттарды беретiн, және Қазақстан Республикасы Yкiметi айқындайтын басқа да уәкiлеттi органдар).
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң және салық салу объектiлерінiң мемлекеттiк тiзiлiмiн" ақпараттық жүйесiнiң қызмет ауқымын кеңейту; сервер жабдықтарының қуатын молайту; Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң және салық салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмiнiң дерекқорын құру; бағдарламалық платформасын өзгерту; ақпаратты қорғауды қамтамасыз ету; пилот аймағындағы салық комитеттерiн серверлермен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!  атауы   !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!          !асыру жөніндегі     !мерзiмi!
!коды !лама!          !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
606        Развитие     Расширение функций      Июнь -  Министерство
информацион- информационной системы  декабрь финансов
ной системы  "Государственный реестр         Республики
"Государст-  налогоплательщиков и            Казахстан
венный       объектов налогообложе-
реестр нало- ния Республики Казах-
гоплатель-   стан", в том числе
щиков и      система анализа - 1
объектов     система.
налогообло-
жения
Республики
Казахстан"
Увеличение мощности     Сен-    Министерство
серверного оборудования тябрь - финансов
и изменение программной ноябрь  Республики
платформы информацион-          Казахстан
ной налоговой системы
"Государственный реестр
налогоплательщиков и
объектов налогообложе-
ния Республики Казах-
стан" - 1 комплект.
Приобретение серверов   Апрель- Министерство
для налоговых комитетов июль    финансов
пилотных зон - 10 штук.         Республики
Казахстан
Приобретение источников Август-
бесперебойного питания  декабрь
для налоговых комитетов
- 7 штук.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание аналитической системы, позволяющей контролировать правильность исчисления и своевременность уплаты налогов и других обязательных платежей в бюджет.
Приложение 67
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 607
"Создание информационной системы
"Электронные формы налоговой отчетности"
на 2002 год
1. Стоимость: 105 350 000 (сто пять миллионов триста пятьдесят тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статьи 12 ,   68, 69 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение уровня соблюдения налогового законодательства, улучшение налогового администрирования, повышение собираемости налогов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение системного программного обеспечения для распознавания рукописного текста при приеме и обработке электронных форм налоговой отчетности методом сканирования; обучение специалистов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений работе с системой "Электронные формы налоговой отчетности"; тиражирование программного обеспечения на CD-диски для налогоплательщиков; подготовка материалов для информационных телепередач.

1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    606      "Қазақстан  "Қазақстан Республи. Маусым- Қазақстан
Республика. касы салық төлеушi.  желтоқ. Республика.
сы салық    лерiнiң және салық   сан     сының Қаржы
төлеушiлер. салу объектiлерiнiң          министрлігі
iнiң және   мемлекеттiк тiзiлi.
салық салу  мiн" ақпараттық
объектілер. жүйесiнiң қызмет
iнiң мемле. ауқымын кеңейту, оның
кеттiк      ішінде талдау жүйе
тiзiлiмiн"  - 1 жүйе
ақпараттық
жүйесiн     "Қазақстан Республи. Қыркүйек Қазақстан
дамыту      касы салық төлеуші.  -қараша  Республика.
лерiнiң және салық            сының
салу объектiлерiнiң           Қаржы
мемлекеттiк                   министрлігі
тізiлiмiн" ақпарат.
тық жүйесінің сервер
жабдықтарының қуатын
молайту және
бағдарламалық
платформасын өзгерту
- 1 қаттама
Пилот аймағындағы     Сәуір-  Қазақстан
салық комитеттері     шілде   Республика.
үшiн серверлер                сының Қаржы
сатып алу - 10 дана.          министрлігі
Салық комитеттер      Тамыз-
үшiн үздіксіз         желтоқ.
қоректендiру көздерiн сан
сатып алу - 7 дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi: салықтар және бюджетке бөленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң дұрыс есептелуi мен уақтылы төленуiн бақылауға мүмкiндiк беретін аналитикалық жүйе құру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
N 67 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
607 "Салық есептілiгiнiң электронды нысандары" ақпараттық
жүйесiн құру" республикалық бюджеттік бағдарламаның
2002 жылға арналған
ПАСПОPTЫ
1. Құны: 105 350 000 (жүз бес миллион үш жүз елу мың) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативті-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық Кодексi) 12, 68, 69-баптарына сәйкес.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: салық заңының орындалуын сақтау деңгейiн арттыру, салық әкiмшiліктендiруiн жақсарту, салық жинауды жоғарлату.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: сканермен көшіру әдiсімен салық есептiлiгінiң электронды нысандарын қабылдау және өңдеу кезiнде қолжазба мәтiндi тану үшін жүйелi бағдарламалық қамтамасыздықты сатып алу; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi мен оның құрылымдық бөлiмшелерiнiң қызметкерлеріне "Салық есептілiгiнiң электронды нысандары" жүйесiн оқыту; салық төлеушiлер үшiн СD-таспадағы бағдарламалық қамтамасыздықты көбейту; ақпаратты телехабарларды даярлау.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!            !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!            !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
607        Создание     Приобретение лицензион- Январь- Министерство
информацион- ного программного       май     финансов
ной системы  обеспечения распознава-         Республики
"Электронные ния рукописного текста          Казахстан
формы        ABBYY FormReader 4.1
налоговой    для пилотного проекта
отчетности"  информационной системы
"Электронные формы
налоговой отчетности;
разработка документации;
обучение 117 специалис-
тов Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан и
его территориальных
подразделений;
тиражирование программ-
ного обеспечения на
134946 CD-дисков;
подготовка материалов
для информационных
телепередач по договору
с ЗАО "New Age Techno-
logies" N МГД 1109/1 от
25 сентября 2001 года.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прием налоговой отчетности с помощью Internet, электронной почты, электронного сканирования стандартных форм на бумажном носителе, оптимизация заполнения и обработки деклараций, упрощение сдачи налоговых деклараций налогоплательщиками, усовершенствование налогового администрирования.
Приложение 68
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 702
"Проведение процедур реорганизации и банкротства"
на 2002 год
1. Стоимость: 5 000 000 (пять миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 94  Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление процедур банкротства несостоятельных должников.
5. Задачи бюджетной программы: исковая работа налоговых органов с неплатежеспособными должниками в целях погашения задолженности по налогам и другим обязательным платежам в бюджет в рамках реализации действующего законодательства о банкротстве.

6. Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асырудың іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (шағын ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!(шағын    !бағдарламаны) жүзеге! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!бағдарла. !асыру бойынша       !мерзiмi!
!коды !лама!ма) атауы !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    607       "Салық     "Салық есептiлiгiнiң  Қаңтар Қазақстан
есептiлi.  электронды нысандары" -мамыр Республика.
гiнiң      ақпараттық жүйесi            сының Қаржы
электронды пилоттық жобасы үшiн         министрлігі
нысандары" АВВҮҮ FormReader 4.1
ақпараттық қолжазба мәтiндi
жүйесін    тануды лицензиялық
құру       бағдарламалық қамтама.
сызды сатып алу;
Қазақстан Республи.
касы Қаржы министр.
лiгiнiң Салық
комитетi мен оның
құрылымдық бөлiмше.
лерiнiң 117 қызмет.
керлерiн оқыту;
134946 СD-таспадағы
бағдарламалық қамтама.
сыздықты көбейту;
2001 жылғы 25
қыркүйектегi N 1109/1
"New Age Technologies"
ЖШС келiсiм-шарт
бойынша ақпаратты
телехабарлар үшiн
материалдар даярлау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi: Интернеттiң, электронды поштаның, қағаз тасығыштағы стандартты нысандарды электронды көшiру көмегімен салық есептiлiгін қабылдау. Декларацияларды толтыру мен өңдеудi тиiмдiлеу. Салық төлеушiлердiң салық декларацияларын тапсыруын оңайлату. Салықтық әкiмшілiктендiру бiлiктiгiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
68-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
702 "Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсiмдерiн өткізу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны 5 000 000 (бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 94-бабы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дәрменсiз борышкерлердiң банкроттық рәсiмiн өткiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: банкроттық туралы қолданыстағы заңдарды iске асыру шегiнде салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер бойынша берешектердi өтеу мақсатында салық органдарының дәрменсiз борышкерлермен талап-арыз жұмыстары.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпрограм-!раммы)                 !зации  !
!     !раммы!мы)         !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1   702        Проведение   Размещение в средствах  В тече- Министерство
процедур     массовой информации в   ние     финансов
реорганиза-  среднем 1600 объявлений года    Республики
ции и        о возбуждении произ-            Казахстан
банкротства  водства по делу о
банкротстве
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прекращение налоговых обязательств несостоятельных налогоплательщиков, сокращение задолженности и увеличение поступлений в бюджет.
Приложение 69
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 703
"Печатание акцизных и учетно-контрольных марок,
свидетельств и патентов" на 2002 год
1. Стоимость: 25 000 000 (двадцать пять миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статьи 264 ,  371, 374, 549  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс); статьи 9-11  Закона Республики Казахстан от 19 июня 1997 года "Об индивидуальном предпринимательстве".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение полного охвата налогоплательщиков, занимающихся индивидуальным предпринимательством на основе свидетельств и патентов, юридических лиц-сельхозтоваропроизводителей, а также лиц, занимающихся отдельными видами предпринимательской деятельности.
5. Задачи бюджетной программы: выдача налоговыми органами налогоплательщикам свидетельств, патентов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программ    !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпрог-   !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!рамм)       !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!(кіші     !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!бағдарла. !асыру бойынша       !мерзiмi!
!коды !лама!ма) атауы !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    702       Қайта      Банкроттық туралы iс   Жыл   Қазақстан
ұйымдас.   бойынша iстi қозғау   iшiнде Республика.
тыру       туралы орташа алғанда        сының Қаржы
және       1600 хабарландыруды          министрлiгi
банкроттық бұқаралық ақпарат
рәсiмдерін құралдарында
өткiзу     орналастыру
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: дәрменсiз салық төлеушiлердiң салық мiндеттемелерiн тоқтатуы, берешектi қысқарту және бюджетке түсiмдердiң ұлғаюы.
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
69-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
703 "Акциздік және есепке алу-тексеру маркаларын,
куәлiктер мен патенттердi басып шығаруы республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны - 25 000 000 (жиырма бес миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтi-құқықтық негізi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiнiң (Салық кодексi) 264, 371, 374, 549 баптары; "Жеке кәсiпкерлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 маусымдағы Заңының 9-11 баптары.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: куәлiктер және патенттер негiзiнде жеке кәсiпкерлiкпен айналысушы салық төлеушiлердi, ауыл шаруашылық өнiмiн өндiрушi заңды тұлғаларды, сондай-ақ кәсiпкерлiк қызметтiң жекелеген түрлерiмен айналысатын тұлғаларды толық қамтуды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: салық органдарының салық төлеушiлерге куәлiктер, патенттер бepуi.
6. Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!(кіші     !бағдарламаны) іске  ! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!бағдарла. !асыру бойынша       !мерзiмi!
!коды !лама!ма) атауы !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1   703        Печатание    Изготовление и приобре- В тече- Министерство
акцизных и   тение бланков в среднем  ние    финансов
учетно-      в количестве 6 122,7     года   Республики
контрольных  тысяч штук, в том числе:        Казахстан
марок,       свидетельств о государ-
свидетельств ственной регистрации -
и патентов   964 тысяч штук; патентов
и бланков строгой отчет-
ности - 5 158,7 тысяч
штук.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: рост поступлений от хозяйствующих и зарегистрированных субъектов предпринимательской деятельности на 10%, недопущение отсутствия регистрации налогоплательщиков, осуществляющих отдельные виды предпринимательской деятельности.
Приложение 70
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 705
"Оценка, хранение и реализация имущества, поступившего
в собственность государства по отдельным основаниям"
на 2002 год
1. Стоимость: 80 000 000 (восемьдесят миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статьи 27 ,  29-31, 40, 41, 43-56, 74 Закона Республики Казахстан от 30 июня 1998 года "Об исполнительском производстве и статусе судебных исполнителей";  Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471 "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования";  Инструкция о порядке учета, оценки и реализации конфискованного, бесхозяйного имущества, перешедшего по праву наследования к государству, кладов, находок, а также изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней, утвержденная приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10 октября 1994 года N 250 "а";  постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение полного поступления в бюджет средств от дальнейшего использования имущества, поступившего в собственность государства по отдельным основаниям.
5. Задачи бюджетной программы: оплата услуг, связанных с оценкой, транспортировкой, складированием, хранением, пересылкой и иными затратами по реализации имущества, перешедшего в собственность государства по отдельным основаниям.

1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    703       Акциздік   Орташа есеппен        Жыл    Қазақстан
және       6 122,7 мың дана      ішінде Республика.
есептi-    мөлшерiнде бланкiлер         сының Қаржы
тексеру    дайындау және сатып          министрлігі
маркалар.  алу, оның iшiнде:
ды,        мемлекеттік тiркеу
куәлiктер  туралы куәлiк -
және       964 мың дана;
патенттер  патенттер мен қатаң
басып      есептiлiк бланкiлерi
шығару     - 5 158,7 мың дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижесi - кәсiпкерлiк қызметтiң шаруашылық жүргiзушi және тiркелген субъектiлерiнен түсiм өсiмi 10%, кәсiпкерлiк қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысатын салық төлеушiлердi тiркеуi болдырмауға жол бермеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
70-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
705 "Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне түскен
мүлiктi бағалау, сақтау және сату" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны - 80 000 000 (сексен миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Атқарушылық iс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы" 1998 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 27, 29-31, 40, 41, 43-56, 74 баптары; "Сот әкiмшiлiктендiруiнiң жаңа жүйесiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 12 қазандағы N 471 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1994 жылғы 10 қазандағы N 250 "a" бұйрығымен бекiтiлген Тәркiленген, мұрагерлiк құқығы бойынша мемлекетке өткен қараусыз мүлікті, көмбенi, олжаны, сондай-ақ қымбат металдан және бағалы тастардан жасалған бұйымдарды есепке алу, бағалау және өткiзу тәртібi туралы нұсқаулық; "Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүліктi есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 шiлдедегі N 833 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздерi - республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгіне түскен мүлiктi одан әрi пайдаланудан түскен қаржының бюджетке толық түсуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне түскен мүлiктi сату кезiнде бағалау, тасымалдау, сақтау, салып жіберуге және өзге де шығындарға байланысты қызметтерге ақы төлеу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализа-!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программ    !ции программы (подпрог-!реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпрог-   !раммы)                 !зации  !
!     !раммы!рамм)       !                       !       !
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !           5           !    6  !      7
--!-----!-----!------------!-----------------------!-------!-------------
1  705         Оценка, хра- Выявление, осмотр,       В те-  Министерство
нение и реа- оценка имущества должни- чение  финансов
лизация иму- ка; организация и про-   года   Республики
щества, пос- ведение описи и ареста          Казахстан
тупившего    имущества должника,
в собствен-  перевозка и хранение
ность госу-  такого имущества; реа-
дарства по   лизация арестованного
отдельным    имущества.
основаниям
Оплата расходов за
оценку, хранение,
сертификацию, эксперти-
зу, транспортировку,
уничтожение, реализацию,
пересылку имущества,
перешедшего в собствен-
ность государства по
состоянию на 1 января
2002 года общей стоимос-
тью 494 053 тысяч тенге,
в том числе: ценные
бумаги - 298 800 тысяч
тенге, спирт, спиртосо-
держащая жидкость,
алкогольная продукция -
111 361,8 тысяч тенге,
а также имущества,
которое поступит в
собственность государ-
ства по отдельным
основаниям в течение
2002 года.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: пополнение доходной части республиканского бюджета средствами от реализации конфискованного имущества, обеспечение исполнения судебных решений. Поступление в бюджет средств от реализации имущества, поступившего в собственность государства по отдельным основаниям, в размере 150 000 000 тенге.

6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асырудың iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ. !Кiшi!Бағдарлама!Бағдарламаны (кiшi  ! Жүзеге!  Жауапты
N !дар. !бағ.!(кіші     !бағдарламаны) жүзеге! асыру !орындаушылар
!лама !дар.!бағдарла. !асыру бойынша       !мерзiмi!
!коды !лама!ма) атауы !iс-шаралар          !       !
!     !коды!          !                    !       !
------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3 !     4    !          5         !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1    705       Жекелеген  Борышкердiң мүлкiн    Жыл    Қазақстан
негiздер   анықтау, қарау,       iшiнде Республика.
бойынша    бағалау; борышкердiң         сының Қаржы
мемлекет   мүлкiн тізу мен тыйым        министрлігі
меншiгiне  салуды ұйымдастыру;
түскен     мұндай мүлiктi
мүлiктi    тасымалдау мен сақ.
бағалау,   тауды ұйымдастыру;
сақтау     тыйым салынған
және сату  мүлiктi сату.
2002 жылдың
1 қаңтарындағы
жағдай бойынша
мемлекет меншiгiне
өткен мүлiкті
бағалау, сақтау,
сертификаттау,
сараптама өткiзу,
тасымалдау, жою, сату,
салып жiберу бойынша
жалпы сомасы 494 053
мың теңге, соның
iшінде: бағалы
қағаздар - 298 800
мың теңге, спирт,
құрамында спирті бар
сұйықтық, алкоголь
өнiмдерi - 111 361,8
мың теңге, сондай-ақ
2002 жыл iшiнде
жекелеген негiздер
бойынша мемлекет
меншiгiне түсетін
мүлік.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың болжамды нәтижесi: сот шешiмдерiн орындауды қамтамасыз ету, тәркiленген мүлiктi сатудан түскен қаражаттардан республикалық бюджеттiң кiрiс бөлiгiн толықтыру. Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне түскен мүлiктi сатудан бюджетке 150 000 000 теңге мөлшерiнде қаржы түсуi.