О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 105
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2002 года N 273
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 105 P020105_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства юстиции Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнения:
в пункте 1 цифру "15" заменить цифрой "23";
дополнить приложениями 16-23 согласно приложениям 1-8 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 273
"Приложение 16 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 105
Министерство юстиции Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
030 "Ведение реестра государственных
имущественных обязательств" на 2002 год
1. Стоимость: 1 800 тысяч тенге (один миллион восемьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 P990223_ "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" и от 1 июля 1999 года N 913 P990913_ "О некоторых мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными кредиторами".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание многофункциональной
информационной электронной системы по имущественным обязательствам
государства, обеспечивающей представление, обработку и анализ как
комплекса имущественных обязательств государства в целом, так и отдельного
конкретного имущественного обязательства.
5. Задачи бюджетной программы: инвентаризация имущественных
обязательств государства; ведение и систематическое обновление реестра.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 наурыз N 273
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің республикалық
бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
P020105_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы "15" деген сан "23" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулының 1-8-қосымшаларына сәйкес 16-23-қосымшалармен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 наурыздағы N 273
қаулысына 1-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
қаулысына 16-қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісi
2002 жылға арналған
030 "Мемлекеттік мүліктік міндеттемелердің тізілімін жүргізу"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 800 мың теңге (бір миллион сегіз жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223 P990223_ және "Шетелдік кредиторлардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу жөніндегі кейбір шаралар туралы" 1999 жылғы 1 шілдедегі N 913 P990913_ қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тұтас алғанда мемлекеттің
мүліктік міндеттемелері кешенін, не жеке нақты мүліктік міндеттемелерін
ұсынуды, өңдеуді және талдауды қамтамасыз ететін, мемлекеттің мүліктік
міндеттемелері бойынша көп функционалдық ақпараттық электрондық жүйені
құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттің мүліктік
міндеттемелерін түгендеу; тізілімді жүргізу және жүйелі жаңарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші   ! Іске !  Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!
N!       !лама.!                 !    іс-шаралар       !мі    !
!       !коды !                 !                     !      !
!       !     !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1.  030       Ведение      Проведение инвентаризации В течение Министерство
реестра      государственных долгов    2002 года юстиции
государс-    определенных по статусу,            Республики
твенных      неопределенных по статусу           Казахстан
имущес-      и незарегистрированных в
твенных      установленном порядке
обяза-       обязательств Республики
тельств      Казахстан перед иностранными
кредиторами. Создание
информационной электронной
системы по имущественным
обязательствам государства.
Обработка и анализ комплекса
имущественных обязательств.
Установка и обслуживание
программного продукта.
Приобретение компьютеров -
2 шт., принтеров - 2 шт.,
ксерокса - 1 шт.,
программного продукта.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
создания и ведения Реестра государственных имущественных обязательств.".
Приложение 2 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 273
"Приложение 17 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 105
Министерство юстиции Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
035 "Законопроектные работы" на 2002 год
1. Стоимость: 154 100 тысяч тенге (сто пятьдесят четыре миллиона сто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 10 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года Z980213_ "О нормативных правовых актах", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года N 1376 P001376_ "О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: систематизация и анализ действующего
законодательства, совершенствование законопроектной и экспертной работы в
Республике, устранение противоречий между нормами действующих нормативных
правовых актов.
5. Задачи бюджетной программы: разработка законопроектов, в том числе
проведение консультационных и экспертных работ, систематизация
действующего законодательства, экспертиза нормативных правовых актов,
разъяснение действующего законодательства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   030         Мемлекеттік        Шетелдік кредитор.    2002  Қазақстан
мүліктік           лардың алдындағы      жыл   Республика.
міндеттемелердің   Қазақстан Республика. ішін. сының
тізілімін жүргізу  сының міндеттемеле.   де    Әділет
рін мәртебе бойынша         министрлігі
анықталған, мәртебе
бойынша анықталмаған
және белгіленген
тәртіппен тіркелмеген
мемлекеттік борыштарын
түгендеуді жүргізу.
Мемлекеттің мүліктік
міндеттемелері
бойынша ақпараттық
электрондық жүйелерді
құру. Мүліктік
міндеттемелер
кешенін өңдеу және
талдау. Бағдарламалық
өнімді орнату және
оған қызмет көрсету.
Компьютер - 2 дана,
принтер - 2 дана,
ксерокс - 1 дана,
бағдарламалық өнімді
сатып алу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттiк
мүліктік міндеттемелердің тізілімін құруды және жүргізуді қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 наурыздағы N 273
қаулысына 2-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
қаулысына 17-қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісi
2002 жылға арналған
035 "Заң жобалау жұмыстары"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 154 100 мың теңге (бір жүз елу төрт миллион бір жүз мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Z980213_ Заңының 10-бабы, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау қызметін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі N 1376 P001376_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қолданылып жүрген заңдарды жүйелеу және талдау, Республикадағы заң жобалау және сараптамалық жұмыстарын жетiлдiру, қолданылып жүрген нормативтiк құқықтық актiлер нормалары арасындағы қайшылықтарды алып тастау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: заң жобаларын әзiрлеу, оның
iшiнде консультациялық және сараптамалы жұмыстарын жүргiзу, қолданылып
жүрген заңдарды жүйелеу, нормативтiк құқықтық актілерге сараптама жасау,
қолданылып жүрген заңдарды түсiндiру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші   ! Іске !  Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!
N!       !лама.!                 !    іс-шаралар       !мі    !
!       !коды !                 !                     !      !
!       !     !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   035      Законопроектные                         В течение Министерство
работы.                                 2002 года юстиции
030 Ведение       Проведение анализа                  Республики
анализа       действующего законода-              Казахстан.
действующего  тельства с целью
законода-     выявления несоответствий
тельства.     между собой, а также
раннее принятых законо-
дательных актов проводимым
в настоящее время реформам.
Выработка рекомендаций по
устранению выявленных
противоречий, предложений
по совершенствованию
законопроектной деятельности.
Разработка комплексного
подхода к планированию и
анализу состояния и
перспектив развития
законотворческой работы.
Оплата услуг согласно
заключенному договору.
031 Консульта-    Организация и проведение
ционные и     консультационных услуг,
экспертные    научной экспертизы для
услуги по     оценки качества,
разработке    обоснованности, правомерности
законо-       проекта, определения
проектов.     возможной эффективности и
выявления возможных
отрицательных последствий
принятия проекта.
Привлечение ученых-правоведов
и практикующих юристов до
36 человек, в среднем 900
чел/дней. Количество
планируемых законопроектов-40.
Проведение 8 конференций и
круглых столов.
Опубликование материалов
конференций, проектов
нормативных правовых актов,
а также научно-практических
комментариев к принятым
законам, тиражом 212 экз.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: приведение норм действующего законодательства в соответствие между собой, устранение противоречий действующих норм в законодательных и подзаконных нормативных правовых актах, обеспечение реформирования и систематизации законотворческой деятельности, направленной на реализацию комплексного подхода к законотворчеству. Внесение на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан законопроектов согласно Плану законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год.".
Приложение 3 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 273
"Приложение 18 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 105
Министерство юстиции Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
079 "Выполнение функций лицензиаров" на 2002 год
1. Стоимость: 2 300 тысяч тенге (два миллиона триста тысяч тенге).

1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   035         Заң жобалау                              2002  Қазақстан
жұмыстары                                 жыл  Республика.
ішінде сының Әділет
030  Қолданылып жүрген Қолданылып жүрген            министрлігі
заңдарға талдау   заңдардың өзара сәйкес
жүргiзу           келмеуiн, сондай-ақ
бастапқыда қабылданған
заң актiлерi жүргiзi.
летiн қазiргi реформа.
ларға сәйкес келмеуiн
айқындау мақсатында
талдау жүргiзу. Заң
жобалау қызметiн
жетiлдiру жөнiнде
айқындалған қайшылықтар
мен ұсыныстарды алып
тастау жөнiндегi
ұсыныстарды жасау.
Заң шығармашылық
жұмыстарын дамытудың
жай-күйi мен болашағын
жоспарлауға және
талдауға кешендi келуiн
әзiрлеу. Жасалған
шартқа сәйкес қызмет
031  Заң жобаларын     көрсетулерге ақы төлеу.
әзiрлеу жөнiндегi Жобаның сапасын бағалау,
консультациялық   оның негiздемесi,
және сараптамалық заңдылығы үшiн, жобаны
қызметтер         қабылдаудың болуы
мүмкiн тиiмдiлігін
анықтау және болуы
мүмкiн терiс зардаптарды
айқындау үшін
консультациялық қызмет.
тердi, ғылыми сараптаманы
ұйымдастыру және жүргiзу.
Саны 36 адамға дейiн,
орта есеппен алғанда 900
адам/күн заңгер-ғалымдар
мен тәжiрибе алып жүрген
заңгерлердi қатыстыру.
Жоспарланатын заң жобалау
саны - 40. Сегiз
конференция мен дөңгелек
үстел жүргiзу. Таралымы
212 дана қабылданған
заңдарға конференциялар
материалдарын, нормативтiк
құқықтық актiлер жобаларын,
сондай-ақ ғылыми-
тәжiрибелiк түсiнiктеме.
лерді басып шығару.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қолданылып
жүрген заңдар нормаларын өзара сәйкес келтiру, қолданылып жүрген заң және
заңға тәуелдi нормативтiк құқықтық актiлер нормаларының қайшылықтарын алып
тастау, заң шығармашылығына кешенді келуiн iске асыруға бағытталған заң
шығармашылық қызметiн реформалауды және жүйелеудi қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыс
жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына заң жобаларын
енгiзу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 наурыздағы N 273
қаулысына 3-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
қаулысына 18-қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісi
2002 жылға арналған
079 "Лицензиарлардың функцияларын орындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 300 мың теңге (екi миллион үш жүз мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 9-10 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года Z952200_ "О лицензировании", постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 P990223_ "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" и от 2 ноября 2001 года N 1389 P011389_ "Вопросы лицензирования деятельности по оценке имущества".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: регулирование отношений, связанных с
государственным лицензированием деятельности или определенных действий,
отнесенных к компетенции Министерства юстиции.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение выдачи лицензий на право
занятия нотариальной и адвокатской деятельностью, деятельностью по оценке
имущества и оказанию платных юридических услуг, не связанных с адвокатской
деятельностью, а также отдельных видов деятельности в сфере оборота
наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1.  079       Выполнение  Выдача лицензий на         В течение Министерство
функций     право занятия нотариальной 2002 года юстиции
лицензиаров и адвокатской деятель-               Республики
ностью, деятельностью по             Казахстан,
оценке имущества и оказанию          Комитет
платных юридических услуг,           регистра-
не связанных с адвокатской           ционной
деятельностью, а также               службы,
отдельных видов деятель-             Комитет по
ности в сфере оборота                борьбе с
наркотических средств,               наркоманией
психотропных веществ и               и нарко-
прекурсоров. Осуществление           бизнесом
предлицензионной экспертизы
(услуги междугородней
телефонной связи - 1 тел.).
Проведение постлицен-
зионного контроля за
деятельностью, подлежащей
лицензированию на
территории Республики
(среднегодовое количество
человеко/дней в командировках
составит 214). Изготовление
5221 бланков государственных
лицензий по всем видам
деятельности. Приобретение
канцелярских товаров.
---------------------------------------------------------------------------

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Z952200_ Заңының 9-10-баптары, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелерi" 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223 P990223_ және "Мүлiктi бағалау жөнiндегi қызметтi лицензиялаудың мәселелерi" 2001 жылғы 2 қарашадағы N 1389 P011389_ қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Әдiлет министрлігінің құзыретiне
жатқызылатын қызметтi немесе белгiленген iс-әрекеттердi мемлекеттік
лицензиялауға байланысты қатынастарды реттеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Нотариалдық және адвокаттық
қызметпен, мүлiктi бағалау жөнiндегi қызметпен және адвокаттық қызметпен
байланысы жоқ ақылы заң қызметiн көрсету жөнiндегi қызметпен, сондай-ақ
есiрткi құралдарының, психотроптық заттардың және прекурсорлардың айналымы
саласындағы қызметтiң жеке түрлерiмен айналысу құқығына лицензияларды
берудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші   ! Іске !  Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!
N!       !лама.!                 !    іс-шаралар       !мі    !
!       !коды !                 !                     !      !
!       !     !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   079         Лицензиарлардың   Нотариалдық және       2002  Қазақстан
функцияларын      адвокаттық қызметпен,  жыл   Республика.
орындау           жылжымайтын мүлiктi   ішінде сының Әділет
бағалау және                 министрлігі,
адвокаттық қызметпен         Тіркеу
байланысы жоқ ақылы          қызметі
заң қызметiн көрсету         комитеті,
жөнiндегi қызметпен,         Нашақорлық
сондай-ақ есiрткi            және есірткі
құралдарының,                бизнесіне
психотроптық заттардың       қарсы күрес
және прекурсорлардың         жөніндегі
айналымы саласындағы         комитет.
қызметтiң жеке
түрлерiмен айналысу
құқығына лицензиялар
беру. Лицензиялау
алдындағы сараптаманы
жүзеге асыру
(қалааралық телефон
байланыс қызметтерi -
1 тел.). Республика
аумақтарындағы
лицензиялауға жататын
(iссапарда орта жылдық
адам/күн саны 214
құрайды) қызметке
постлицензиялық бақылау
жүргiзу. Қызметтiң
барлық түрлерi бойынша
мемлекеттiк
лицензиялардың 5221
бланкiлерiн даярлау.
Кеңсе тауарларын сатып
алу.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
соответствия лицензируемых видов деятельности и отдельных действий
юридических и физических лиц требованиям действующего законодательства.".
Приложение 4 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 273
"Приложение 19 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 105
Министерство юстиции Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
201 "Оснащение исправительных учреждений
инженерно-техническими средствами охраны"
на 2002 год
1. Стоимость: 89 000 тысяч тенге (восемьдесят девять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 2, 8, 21, 77, 80, 97, 99, 125, 163, 167 Z970208_ Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года Z970163_ "О государственных закупках", постановления Правительства Республики Казахстан от 22 января 2001 года N 92 P010092_ "О Программе улучшения материально-технической базы исправительных учреждений Республики Казахстан на 2001-2005 годы" и от 28 декабря 2001 года N 1755 P011755_ "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: снижение количества преступлений среди
осужденных, предотвращение побегов из охраняемых исправительных учреждений.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление материально-технической
базы исправительных учреждений, обновление инженерно-технических средств
охраны.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   201      Оснащение    Оснащение 5 исправительных В течение Министерство
исправи-     учреждений инженерно-      2002 года юстиции
тельных      техническими средствами              Республики
учреждений   охраны: "Пион-ТМ" в                  Казахстан,
инженерно-   количестве 50 комплектов,            Комитет
техни-       "Ночь-12" с линейной                 уголовно-
ческими      частью "Мимоза" - 5                  исполни-
средствами   комплектов. Проведение               тельной
охраны       капитального ремонта в 4             системы
исправительных учреждениях,          Министерства
существующих сооружений              юстиции
инженерно-технических                Республики
средств охраны (забор,               Казахстан,
периметр зоны и др.).                его террито-
риальные
органы,
государс-
твенные
исправи-
тельные
учреждения
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қолданылып
жүрген заңдар талаптарына заңды және жеке тұлғалар қызметi мен жеке
iс-әрекеттерiн лицензиялаудың түрлерi сәйкес келуiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 наурыздағы N 273
қаулысына 4-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
қаулысына 19-қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісi
2002 жылға арналған
201 "Түзеу мекемелерiн инженерлiк-техникалық күзет құралдарымен
жарақтандыру" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 89 000 мың теңге (сексен тоғыз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізі: 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару Z970208_ кодексiнiң 2, 8, 21, 77, 80, 97, 99, 125, 163, 167-баптары, "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Z970163_ Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы түзеу мекемелерінің материалдық-техникалық базасын жақсартудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 92 P010092_ және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755 P011755_ қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: сотталғандар арасындағы қылмыстар
санын азайту, күзетiлетiн түзеу мекемелерiнен қашуды болдырмау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: түзеу мекемелерiнiң
материалдық-техникалық базасын нығайту, күзеттiң инженерлiк-техникалық
құралдарын жаңарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші   ! Іске !  Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!
N!       !лама.!                 !    іс-шаралар       !мі    !
!       !коды !                 !                     !      !
!       !     !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   201        Түзеу мекемелерiн  Түзеу мекемелерiнiң    2002  Қазақстан
инженерлiк-        5-iн күзеттiң          жыл   Республика.
техникалық күзет   инженерлік-техникалық ішінде сының Әділет
құралдарымен       құралдарымен: толық          министрлігі,
жарақтандыру       жиынтығы 50 мөлшерiнде       Қазақстан
"Пион-ТМ", "Мимоза"          Республикасы
желілік бөлiгiмен            Әділет
"Ночь-12" - толық            министрлігі.
жиынтығы 5 мөлшерiнде        нің Қылмыс.
жарақтандыру. Күзеттің       тық-атқару
инженерлік-техникалық        жүйесі
құралдарының (шарбақ,        комитеті
аймақ периметрi және         және оның
басқа да) құрылысы           аумақтық
бар 4 түзеу                  органдары,
мекемелерiнде күрделi        мемлекеттік
жөндеу жүргiзу.              түзеу
мекемелерi.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение
материально-технической базы исправительных учреждений, обновление
инженерно-технических средств охраны, обеспечение необходимого уровня
безопасности персонала исправительных учреждений, способствующих
поддержанию стабильной и прогнозируемой ситуации в местах лишения
свободы.".
Приложение 5 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 273
"Приложение 20 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 105
Министерство юстиции Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
500 "Сопровождение информационно-справочной
системы органов юстиции" на 2002 год
1. Стоимость: 86 681 тысяча тенге (восемьдесят шесть миллионов шестьсот восемьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О государственных закупках", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение бесперебойного и надежного
функционирования информационно-справочной системы органов юстиции.
5. Задачи бюджетной программы: своевременное и полное техническое
обслуживание и сопровождение информационно-справочной системы органов
юстиции.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   500      Сопровождение   Оплата услуг по         В течение Министерство
информационно-  техническому обслужи-   2002 года юстиции
справочной      ванию 1030 компьютеров            Республики
системы         и принтеров, сопрово-             Казахстан.
органов         ждение информационно-
юстиции.        справочной системы,
включая системное
обслуживание, профи-
лактику и ремонт
компьютеров, развитие
прикладного програм-
много обеспечения,
сопровождение програм-
много обеспечения;
передача информации
внутри информационно-
справочной системы
органов юстиции, а
также ее расширение;
обучение персонала-2300.
Аренда выделенных
линий (количество
номеров - 6).
---------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: түзеу
мекемелерiнің материалдық-техникалық базасын нығайту, күзеттiң
инженерлiк-техникалық құралдарын жаңарту, бас бостандығынан айыру
орындарында тұрақты және болжамды ахуалды қолдауға жәрдемдесетiн түзеу
мекемелерi қызметкерлерi қауiпсiздiгiнiң қажеттi деңгейiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 наурыздағы N 273
қаулысына 5-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
қаулысына 20-қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісi
2002 жылға арналған
500 "Әдiлет органдарының ақпараттық-анықтамалық жүйелерiн қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 86 681 мың теңге (сексен алты миллион алты жүз сексен бiр
мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Z970163_ Заңы, "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнің мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223 P990223_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әдiлет органдарының
ақпараттық-анықтамалық жүйелерi үзiлiссiз және берiк жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: әдiлет органдарының
ақпараттық-анықтамалық жүйелерiне уақытылы және толық техникалық қызмет
көрсету және қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші   ! Іске !  Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!
N!       !лама.!                 !    іс-шаралар       !мі    !
!       !коды !                 !                     !      !
!       !     !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   500         Әділет органдар.  Компьютерлер мен       2002  Қазақстан
ының ақпараттық-  принтерлердiң 1030-    жыл   Республика.
анықтамалық       ына техникалық қызмет ішінде сының Әділет
жүйелерiн         көрсету жөнiндегi            министрлігі.
қамтамасыз ету    қызметтерге ақы төлеу,
ақпараттық-анықтамалық
жүйелерiн, компьютер.
лердiң жүйелiк қызмет
көрсетуiн, профилакти.
касын және жөнделуiн
қоса алғанда қамтамасыз
ету, қолданбалы
бағдарламалық қамсыз.
дандыруды дамыту,
бағдарламалық қамсыз.
дандыруды қамтамасыз
ету; әдiлет органдарының
ақпараттық-анықтамалық
жүйелерi ішіндегi
ақпаратты беру, сондай-ақ
оны кеңейту; 2300
қызметкердi оқыту.
Бөлiнген желiлердi
(нөмiрлер саны - 6) жалдау.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное
техническое обеспечение и техническая поддержка компьютерной техники,
обеспечивающие бесперебойную работу информационно-справочной системы
органов юстиции и системы передачи данных.".
Приложение 6 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 273
"Приложение 21 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 105
Министерство юстиции Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 501
"Сопровождение информационной системы
Комитета уголовно-исполнительной системы"
на 2002 год
1. Стоимость: 662 тысячи тенге (шестьсот шестьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О государственных закупках", постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение бесперебойного и
качественного функционирования информационной системы Комитета
уголовно-исполнительной системы.
5. Задачи бюджетной программы: своевременное и полное техническое
обслуживание и сопровождение информационной системы Комитета
уголовно-исполнительной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   501      Сопровождение Оплата услуг по           В течение Министерство
информа-      техническому обслуживанию 2002 года юстиции
ционной       и сопровождению                     Республики
системы       информационной системы              Казахстан,
Комитета      в 16 регионах, передача             Комитет
уголовно-     информации внутри                   уголовно-
исполни-      информационной системы,             исполни-
тельной       а также ее расширение.              тельной
системы                                           системы
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан и
его террито-
риальные
органы
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: әдiлет
органдары ақпараттық-анықтамалық жүйелерiнің және деректер беру
жүйелерiнiң үзiлiссiз жұмысын қамтамасыз ететiн, компьютерлiк техниканы
уақытылы техникалық қамтамасыз ету және техникалық қолдау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 наурыздағы N 273
қаулысына 6-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
қаулысына 21-қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісi
2002 жылға арналған
501 "Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнің ақпараттық жүйесiн
қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 662 мың теңге (алты жүз алпыс екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Z970163_ Заңы, "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755 P011755_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетiнің ақпараттық жүйесi үзiлiссiз және сапалы жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетiнің ақпараттық жүйесiн уақытылы және толық техникалық қызмет
көрсету және қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші   ! Іске !  Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!
N!       !лама.!                 !    іс-шаралар       !мі    !
!       !коды !                 !                     !      !
!       !     !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   501        Қылмыстық-атқару   Он алты аймақтағы      2002  Қазақстан
жүйесi комитетiнің ақпараттық жүйенi      жыл   Республика.
ақпараттық жүйесiн техникалық қызмет     ішінде сының Әділет
қамтамасыз ету     көрсету және                 министрлігі,
қамтамасыз ету               Қазақстан
жөнiндегi қызметтерге        Республикасы
ақы төлеу, ақпараттық        Әділет мини.
жүйе iшiндегi                стрлігінің
ақпаратты беру,              Қылмыстық-
сондай-ақ оны кеңейту.       атқару
жүйесi
комитетi
және оның
аумақтық
органдары
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
бесперебойного и качественного функционирования информационной системы
Комитета уголовно-исполнительной системы, включая связь с его
территориальными органами, технической поддержки компьютерной техники и
всей информационной системы Комитета уголовно-исполнительной системы;
своевременное техническое обслуживание компьютерной техники.".
Приложение 7 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 273
"Приложение 22 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 105
Министерство юстиции Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Создание информационной системы Комитета
уголовно-исполнительной системы" на 2002 год
1. Стоимость: 13 053 тысячи тенге (тринадцать миллионов пятьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года Z970163_ "О государственных закупках", постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 P011755_ "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" и от 5 октября 2000 года N 1501 P001501_ "О вопросах информатизации государственных органов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение оперативной связи с
подведомственными подразделениями Комитета уголовно-исполнительной системы.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение оборудования, закупка и
разработка программного обеспечения для создания информационной системы
Комитета уголовно-исполнительной системы и его территориальных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600       Создание      Приобретение и установка В течение Министерство
информа-      компьютеров - 8 шт.,     2002 года юстиции
ционной       серверов - 2 шт.,                  Республики
системы       модема - 10 шт.,                   Казахстан,
Комитета      системного программного            Комитет
уголовно-     обеспечения - 2 шт. и              уголовно-
исполни-      прочих комплектующих.              исполни-
тельной       Создание системы                   тельной
системы       передачи данных для                системы
организации информа-               Министерства
ционной системы.                   юстиции
Республики
Казахстан и
его террито-
риальные
органы
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң ақпараттық жүйесi, оның аумақтық
органдарымен байланысын, Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң компьютерлiк
техникасын және барлық ақпараттық жүйесiн техникалық қолдауды қоса
алғанда, үзiлiссiз және сапалы жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету; компьютерлiк
техникасына уақытылы техникалық қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 наурыздағы N 273
қаулысына 7-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
қаулысына 22-қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісi
2002 жылға арналған
600 "Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнің ақпараттық жүйесiн құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 13 053 мың теңге (он үш миллион елу үш мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Z970163_ Заңы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнің "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi" 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755 P011755_ және "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру мәселелерi туралы" 2000 жылғы 5 қазандағы N 1501 P001501_ қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетiнiң ведомстволық бағынысты бөлiмшелерiмен жедел байланысын
қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетiнің және оның аумақтық органдарының ақпараттық жүйесiн құру үшiн
құрал-жабдықтарды сатып алу, бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу және
әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші   ! Іске !  Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!
N!       !лама.!                 !    іс-шаралар       !мі    !
!       !коды !                 !                     !      !
!       !     !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1     600      Қылмыстық-атқару   Компьютер - 8 дана,    2002  Қазақстан
жүйесi комитетiнің сервер - 2 дана,       жыл   Республика.
ақпараттық жүйесiн модем - 10 дана,      ішінде сының Әділет
құру               жүйелiк бағдарламалық        министрлігі,
қамтамасыз ету - 2           Қазақстан
дана және толық              Республикасы
жиынтығын құрайтындар.       Әдiлет мини.
дың өзгелерiн сатып          стрлiгінің
алу және орнату.             Қылмыстық-
Ақпараттық жүйенi            атқару
ұйымдастыру үшiн             жүйесi
деректердi беру              комитетi
жүйесiн құру.                және оның
аумақтық
органдары
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
качественной оперативной связи с подведомственными подразделениями
Комитета уголовно-исполнительной системы с целью информационного
обеспечения Комитета и его территориальных органов.".
Приложение 8 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 273
"Приложение 23 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 105
Министерство юстиции Республики Казахстан
-----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
601 "Создание информационно-справочной
системы органов юстиции" на 2002 год
1. Стоимость: 46 221 тысяча тенге (сорок шесть миллионов двести двадцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О государственных закупках", постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" и от 5 октября 2000 года N 1501 "О вопросах информатизации государственных органов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание единой информационно-справочной
системы органов юстиции, улучшение доступа органов юстиции к более
надежной, всеохватывающей и современной системе информации посредством
использования компьютерных технологий.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов, оборудования,
закупка и разработка программного обеспечения для создания информационно-
справочной системы органов юстиции.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   601       Создание    Приобретение и установка   В течение Министерство
информа-    персональных  компьютеров- 2002 года юстиции
ционно-     11 шт., HUB для сдвоенной            Республики
справочной  пары-11 шт., серверов-2 шт.,         Казахстан
системы     сканеров - 6 шт.,
органов     системного программного
юстиции     обеспечения - 1, разработка
комплекса программ по
переводу всех данных из
существующей системы в
промышленные СУБД,
конвертация существующих
информационных массивов.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Комитеттi
және оның аумақтық органдарын ақпараттық қамтамасыз ету мақсатында
Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң ведомстволық бағынысты бөлiмшелерiмен
сапалы жедел байланысын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 наурыздағы N 273
қаулысына 8-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105
қаулысына 23-қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісi
2002 жылға арналған
601 "Әдiлет органдарының ақпараттық-анықтама жүйесiн құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 46 221 мың теңге (қырық алты миллион екi жүз жиырма бiр мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Z970163_ Заңы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223 P990223_ және "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру мәселелерi туралы" 2000 жылғы 5 қазандағы N 1501 P001501_ қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әдiлет органдарының бiрыңғай
ақпараттық-анықтама жүйесiн құру, компьютерлiк технологияларды пайдалану
арқылы ақпараттың тым сенiмдi, өзiне барлығын қамтитын және қазіргі
жүйесiне жету үшiн әдiлет органдарының мүмкiндiгiн жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: әдiлет органдарының
ақпараттық-анықтама жүйесiн құру үшiн активтердi, құрал-жабдықтарды сатып
алу, бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу және әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші   ! Іске !  Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске   ! асыру!орындаушылар
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!
N!       !лама.!                 !    іс-шаралар       !мі    !
!       !коды !                 !                     !      !
!       !     !                 !                     !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   601         Әдiлет органдар.  Арнайы компьютер - 11  2002  Қазақстан
ының ақпараттық-  дана, қосарланған      жыл   Республика.
анықтама жүйесiн  жұпқа НUВ - 11 дана,  ішінде сының Әділет
құру              сервер - 2 дана,             министрлігі
сканер - 6 дана,
жүйелiк бағдарламалық
қамтамасыз етудiң 1-iн
сатып алу және орнату,
қолданыстағы жүйенің
барлық деректерiн
өнеркәсiптiк ДҚЖБ-ға
аудару жөнiндегi
бағдарламалар кешенiн
әзiрлеу, қолданыстағы
ақпараттық массивтердi
конвертациялау.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: формирование единой информационной системы органов юстиции, включающую в себя формирование баз данных о действующем законодательстве, обеспечивающей доступность к более современной, надежной системе информации посредством использования компьютерных технологий.".
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
компьютерлiк технологияларды пайдалану арқылы ақпараттың қазiргi, сенiмдi
жүйесiне қол жетерлiгiн қамтамасыз ететiн, өзiне қолданылып жүрген заңдар
туралы деректер қорын қалыптастыруды қамтитын, әдiлет органдарының
бiрыңғай ақпараттық жүйесiн қалыптастыру.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.