О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 143
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года N 143г
В целях рационального использования бюджетных средств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 143 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения и дополнение:
1) в приложении 24 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в программе 054 "Централизованный закуп лабораторного оборудования и расходных материалов":
в графе 5:
слова "ларингоскоп универсальный - 13 единиц", "аппарат "Изольда" - 14 единиц", "аппарат ЭДО - 5 единиц" исключить;
после слов "УЗИ портативный - 3 единицы" дополнить словами "реограф - 1 единица, настольный спирограф с персональным компьютером - 2 единицы, медицинский шкаф - 11 единиц";
слова "а также 19 наименований расходных материалов" заменить словами "а также 15 наименований расходных материалов";
2) в приложении 25 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в программе 055 "Противодействие эпидемии СПИДа":
в подпрограмме 031 "Мероприятия по предупреждению заражений ВИЧ":
в графе 5:
цифру "19000" заменить цифрой "58637";
цифру "20000" заменить цифрой "50000";
цифру "9500" заменить цифрой "11500".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 2 қараша N 143г
Бюджет қаражатын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
6-тармақтың кестесінде:
054 "Лабораториялық жабдықтар мен шығын материалдарын орталықтандырылған сатып алу" деген бағдарламасында:
5-бағанда:
"әмбебап ларингоскоп - 13 бірлік", "ЭДО аппараты - 5 бірлік" деген сөздер алынып тасталсын;
"портативті УЗИ - 3 бірлік" деген сөздерден кейін "реограф - 1 бірлік, дербес компьютері бар үстел спирографы - 2 бірлік, медициналық шкаф - 11 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;
"және шығын материалдарының 19 атауы" деген сөздер ", сондай-ақ шығыс материалдарының 15 атауы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 25-қосымшада:
6-тармақтың кестесінде:
055 "ЖҚТБ індетіне қарсы іс-қимыл" деген бағдарламасында:
031 "АҚТҚ-ын жұқтырудың алдын алу жөніндегі іс-шаралар" деген
шағын бағдарламасында:
5-бағанда:
"19000" деген сан "58637" деген санмен ауыстырылсын;
"20000" деген сан "50000" деген санмен ауыстырылсын;
"9500" деген сан "11500" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі