Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2003 года N 11
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить квоту на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2003 год в размере 0,14 процента к экономически активному населению республики.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2003 жылға арналған квотаны белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 қаңтар N 11
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2003 жылға арналған квота республиканың экономикалық белсенді халқына шаққанда 0,14 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі