Об утверждении перечня продукции, соответствие которой допускается подтверждать декларацией о соответствии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 77. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 апреля 2005 г. N 367 (P050367).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2005 № 367.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О сертификации" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень продукции, соответствие которой допускается подтверждать декларацией о соответствии.
2. Комитету по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке привести нормативные документы государственной системы сертификации Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении одного месяца со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 января 2003 год N 77
Перечень
продукции, соответствие которой допускается
подтверждать декларацией о соответствии
____________________________________________________________________
Код ТН ! Наименование продукции
ВЭД !
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2
--------------------------------------------------------------------
Средства связи
851711000 аппараты электрические телефонные, включая
телефонные аппараты для проводной связи с
беспроводной трубкой
851719900 таксофоны
851721000 аппаратура для факсимильной связи
852520910 аппаратура, передающая для систем транковой и
852521990 сотовой радиосвязи
852520990 аппаратура передающая, включая компоненты
852510900 аппаратура передающая для радиотелефонной и
радиотелеграфной связи
Медицинские изделия
300650000 аптечки для оказания первой помощи
Товары народного потребления, контактирующие
с кожей человека
изделия гигиенические или фармацевтические из
вулканизированной резины:
401490900 маски резиновые для плавания под водой и загубники,
шапочки для купания
401490900 грелки резиновые
401490900 клеенка подкладочная резинотканевая
Оборудование для потенциально опасных производств
731210590 канаты стальные (общего назначения, закрытые
подъемные, закрытые несущие, талевые для
731210820 эксплуатационного и глубокого разведочного
731210840 бурения, арматурные)

Сәйкестiк туралы декларациямен сәйкестiгiн растауға рұқсат етiлетiн өнiмдердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 22 қаңтар N 77. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.20. N 367 қаулысымен
"Сертификаттау туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегi  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған Сәйкестік туралы декларациямен сәйкестiгiн растауға рұқсат етiлетін өнiмдердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгінің Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сертификаттау жүйесінің нормативтiк құжаттарын осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
3. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап бiр ай өткен соң күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2003 жылғы 22 қаңтардағы
N 77 қаулысымен
бекiтiлген
Сәйкестiк туралы декларациямен сәйкестiгiн растауға рұқсат етiлетiн өнiмдердiң тiзбесi
------------------------------------------------------------------
СЭҚ TH                   Өнiмнің атауы
коды
------------------------------------------------------------------
1                           2
------------------------------------------------------------------
Байланыс құралдары
------------------------------------------------------------------
851711000    сымсыз трубкалы сымды байланысқа арналған телефон
аппараттарын қоса алғанда, электр телефон аппараттары
851719900    таксофондар
851711000    факсимильдi байланысқа арналған аппаратура
852520910    транктiк және ұялы радиобайланыс жүйелерiне арналған
852521990    таратушы аппаратура
852520990    құрамдас бөлшектерiн қоса алғанда, таратушы аппаратура
852510900    радиотелефонды және радиотелеграфты байланысқа
арналған таратушы аппаратура
------------------------------------------------------------------
Медициналық бұйымдар
------------------------------------------------------------------
300650000    алғашқы көмек көрceтугe арналған дәрi-дәрмектер
------------------------------------------------------------------
Адамның терiсiмен жанасатын халық тұтынатын тауарлар
------------------------------------------------------------------
вулканизацияланған резеңкеден жасалған гигиеналық
немесе фармацевтикалық бұйымдар:
401490900    су астында жүзуге арналған резеңке маскалар және
ерінқаптар, шомылуға арналған бас киiмдер
401490900    резеңке жылытқыштар
401490900    резеңке маталы төсенiш клеенка
------------------------------------------------------------------
Қаупi ықтимал өндiрiске арналған жабдықтар
------------------------------------------------------------------
731210590    болат арқандар (жалпы мақсаттағы, пайдалануға және
731210820    терең барлау бұрғылауына арналған көтергiш тұйық,
731210840    тартатын тұйық, тальдiк, арматуралық)

731210860
731210880
731210990
--------------------------------------------------------------------
Строительные материалы
--------------------------------------------------------------------
6806** изделия из звукоизоляционных, теплоизоляционных
392111000 и звукопоглощающих материалов
392112000
392113*
392114000
701690300 стеклопакеты
701690900
--------------------------------------------------------------------
Тара упаковочная
732399910 крышки металлические для стеклянной тары
--------------------------------------------------------------------
Продукция легкой промышленности
5208** ткани хлопчатобумажные
5209**
5210**
5211**
5212**
5111** ткани шерстяные
5112**
511300000 ткани из грубого волоса животных или конского
волоса
6401** обувь кожаная, резиновая, текстильная из
6402** заменителей кожи и резины
6403**
6405**
Товары деревообработки
360500000 спички
940130100 мебель бытовая
940130900
940140000
940150000
940161000
940169000
940171000
940179000
940180000
--------------------------------------------------------------------
* При указании в графе 1 товарной позиции (первых шести цифр кода ТН ВЭД) декларированию подлежат виды продукции всех товарных субпозиций (шесть цифр кода ТН ВЭД) и подсубпозиций (девять цифр кода ТН ВЭД), входящих в данную субпозицию.
** При указании в графе 1 товарной позиции (первых четырех цифр кода ТН ВЭД) декларированию подлежат виды продукции всех товарных субпозиций (шесть цифр кода ТН ВЭД) и подсубпозиций (девять цифр кода ТН ВЭД), входящих в данную товарную позицию.

731210860
731210880
731210990
------------------------------------------------------------------
Құрылыс материалдары
------------------------------------------------------------------
6806**       дыбыс тұтқыш, жылу сақтағыш және дыбыс сiңiргiш
392111000    материалдардан жасалған бұйымдар
392112000
392113*
392114000
701690300    шыны пакеттер
701690900
------------------------------------------------------------------
Буып-түю ыдыстары
------------------------------------------------------------------
732399910    шыны ыдыстарға арналған металл қақпақшалар
------------------------------------------------------------------
Жеңіл өнеркәсiп өнiмдерi
------------------------------------------------------------------
5208**       мақта маталар
5209**
5210**
5211**
5212**
5111**       жүн маталар
5112**
511300000    жануарлардың немесе жылқының қылшық жүнiнен
тоқылған маталар
6401**       былғарыдан, резеңкеден, тоқымадан және былғары мен
6402**       резеңке алмастырғыштардан жасалған аяқ киiм
6403**
6405**
------------------------------------------------------------------
Өңделген ағаш тауарлары
------------------------------------------------------------------
360500000    сіріңкелер
940130100    тұрмыстық жиһаз
940130900
940140000
940150000
940161000
940169000
940171000
940179000
940180000
------------------------------------------------------------------
*1-бағанда тауарлық позицияны көрсеткен кезде (CЭҚ ТН кодының алғашқы алты саны) барлық тауарлық қосалқы позициялардың (СЭҚ TH кодының алты саны) және осы қосалқы позицияға кiретiн кiшi қосалқы позициялардың (СЭҚ TH кодының тоғыз саны) өнiм түрлерi декларациялауға жатады.
**1-бағанда тауарлық позицияны көрсеткен кезде (CЭҚ TH кодының алғашқы төрт саны) барлық тауарлық қосалқы позициялардың (СЭҚ TH кодының алты саны) және осы тауарлық позицияға кiретiн кiшi қосалқы позициялардың (СЭҚ ТН кодының тоғыз саны) өнiм түрлерi декларациялауға жатады.