О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года N 169
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст.513) следующее дополнение:
перечень акционерных обществ, государственные пакеты акций которых не подлежат приватизации, в том числе ее предварительным стадиям до 2006 года, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 42, следующего содержания:
"42. ЗАО "Республиканский информационно-выставочный центр по малому предпринимательству" (город Астана) 100%".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 18 ақпан N 169
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекешелендіруге жатпайтын мемлекеттік меншік объектілерінің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қазандағы N 1587 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 513-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2006 жылға дейін акциялардың мемлекеттік пакеттері жекешелендіруге, оның ішінде жекешелендірудің алдын ала сатыларына жатпайтын акционерлік қоғамдардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-жолмен толықтырылсын:
"42. "Шағын кәсіпкерлік жөніндегі республикалық ақпараттық-көрме орталығы" ЖАҚ (Астана қаласы) 100%.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі