О проведении Международных спортивных игр государств-участников Содружества Независимых Государств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2003 года N 180. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2009 № 691.
В целях расширения интеграции государств-участников Содружества Независимых Государств в области физической культуры и спорта Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту и Международной конфедерации спортивных организаций о проведении с 26 по 30 июня 2003 года в городе Астане Международных спортивных игр государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - Международные игры).
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению Международных игр.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с акиматом города Астаны, Министерством образования и науки Республики Казахстан, Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан провести культурно-спортивный праздник торжественного открытия Международных игр, приуроченного к Международному дню борьбы с наркоманией.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественный порядок в местах проживания участников Международных игр и проведения соревнований.
5. Министерству здравоохранения Республики Казахстан организовать медицинское обслуживание участников Международных игр.
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан оказать содействие совместно с Комитетом по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан в организации культурной программы участников Международных игр и обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода их подготовки и проведения.
7. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в перевозке участников Международных игр.
8. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам Международных игр по списку, представленному Агентством Республики Казахстан по туризму и спорту.
9. Финансирование мероприятий по подготовке и проведению Международных игр осуществить за счет и в пределах средств, предусматриваемых в республиканском бюджете на 2003 год соответствующим государственным учреждениям-администраторам программ, ответственным за исполнение этих мероприятий.

Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Халықаралық спорт ойындарын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 ақпандағы N 180 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .
Дене шынықтыру және спорт саласындағы Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң интеграциясын кеңейту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң және Спорт ұйымдары халықаралық конфедерациясының 2003 жылғы 26-30 маусымда Астана қаласында Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Халықаралық спорт ойындарын (бұдан әрi - Халықаралық ойындар) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған Халықаралық ойындарды дайындау мен өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi Астана қаласының әкiмдiгiмен, Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiмен бiрлесiп, Нашақорлыққа қарсы күрестiң халықаралық күнiне орайластырылған Халықаралық ойындардың салтанатты ашылуының мәдени-спорттық мерекесiн өткiзсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Халықаралық ойындарға қатысушылардың тұратын және жарыстар өтетiн жерлерiнде қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Халықаралық ойындарға қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi комитетiмен бiрлесiп, Халықаралық ойындарға қатысушыларға арналған мәдени бағдарламаны ұйымдастыруға жәрдем көрсетсiн және оның дайындығы мен өту барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жариялауды қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Халықаралық ойындарға қатысушыларды тасымалдауға жәрдем көрсетсiн.
8. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi ұсынған тiзiм бойынша Халықаралық ойындарға қатысушылардың және ресми адамдардың келу және кету құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсiн.
9. Халықаралық ойындарды дайындау мен өткiзу жөнiндегi iс-шараларды қаржыландыру 2003 жылға арналған республикалық бюджетте бұл iс-шаралардың орындалуына жауапты тиiстi мемлекеттiк мекемелерге-бағдарламалардың әкiмшілерiне көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылсын.

10. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2003 года N 180
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
Международных спортивных игр государств-участников
Содружества Независимых Государств
Мухамеджанов               - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович             Республики Казахстан, председатель
Турлыханов                 - Председатель Агентства Республики
Даулет Болатович             Казахстан по туризму и спорту,
заместитель председателя
Рогатин                    - президент Международной конфедерации
Борис Николаевич             спортивных организаций, заместитель
председателя (по согласованию)
Абенов                     - советник Премьер-Министра Республики
Султан Мурашевич             Казахстан
Айдарханов                 - вице-Министр здравоохранения
Арман Тергеуович             Республики Казахстан
Алимбекова                 - начальник финансово-экономического
Гульнар Смадиловна           отдела Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
Байбулов                   - Председатель Комитета по борьбе с
Болат Абылкахович            наркоманией и наркобизнесом
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Бектурганов                - вице-Министр образования и науки
Нуралы Султанович            Республики Казахстан
Борщевский                 - директор Департамента гуманитарного
Сергей Ефимович              сотрудничества Исполнительного
комитета СНГ (по согласованию)
Ефименко                   - первый вице-президент Международной
Анатолий Нестерович          конфедерации спортивных организаций
(по согласованию)
Жумагулов                  - заведующий Отделом социально-
Бакытжан Турсынович          культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Закирьянов                 - президент Казахской академии спорта и
Кайрат Кайруллинович         туризма (по согласованию)
Канагатов                  - заместитель Председателя Агентства
Елсияр Баймухамедович        Республики Казахстан по туризму и
спорту
Куралов                    - председатель Центрального совета
Утепкали Нысангалиевич       физкультурно-спортивного общества
профсоюзов "Казахстан"
(по согласованию)
Куанышев                   - вице-Министр иностранных дел
Дулат Оразбекович            Республики Казахстан
Козлов                     - советник Департамента гуманитарного
Александр Сергеевич          сотрудничества Исполнительного
комитета СНГ (по согласованию)
Мухамеджанов               - заместитель акима города Астаны
Тулеген Мухамеджанович
Пасько                     - заместитель директора Департамента
Игорь Петрович               гуманитарного сотрудничества и
экологической безопасности
Исполнительного комитета СНГ
(по согласованию)
Пшенко                     - ответственный секретарь Постоянного
Константин Андреевич         комитета Межпарламентской Ассамблеи
государств-участников СНГ по культуре,
информации, туризму и спорту (по
согласованию)
Разложко                   - руководитель спортивных программ
Василий Степанович           Международной конфедерации спортивных
организаций (по согласованию)
Лавриненко                 - первый вице-Министр транспорта и
Юрий Иванович                коммуникаций Республики Казахстан
Отто                       - вице-Министр внутренних дел Республики
Иван Иванович                Казахстан
Рябченко                   - первый вице-Министр культуры,
Олег Григорьевич             информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Утеулина                   - советник Премьер-Министра
Хафиза Мухтаровна            Республики Казахстан

10. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 20 ақпандағы
N 180 қаулысымен
бекітілген
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Халықаралық спорт ойындарын дайындау мен өткiзу жөнiндегі ұйымдастыру комитетiнiң
ҚҰРАМЫ
Мұхаметжанов                    - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Әлiмұлы                  Премьер-Министрiнiң
орынбасары, төраға
Тұрлыханов                      - Қазақстан Республикасы Туризм
Дәулет Болатұлы                   және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң
төрағасы, төрағаның орынбасары
Рогатин                         - Спорт ұйымдары халықаралық
Борис Николаевич                  конфедерациясының президентi,
төрағаның орынбасары (келiсiм
бойынша)
Әбенов                          - Қазақстан Республикасы
Сұлтан Мұрашұлы                   Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi
Айдарханов                      - Қазақстан Республикасының
Арман Тергеуұлы                   Денсаулық сақтау вице-министрi
Әлiмбекова                      - Қазақстан Республикасының
Гүлнар Смәдiлқызы                 Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгi қаржы-экономика
бөлiмiнiң бастығы
Байболов                        - Қазақстан Республикасының
Болат Әбiлхақұлы                  Әдiлет министрлiгi
Нашақорлыққа және есiрткi
бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы
Бектұрғанов                     - Қазақстан Республикасының
Нұралы Сұлтанұлы                  Білiм және ғылым вице-министрi
Борщевский                      - ТМД Атқару комитетi
Сергей Ефимович                   Гуманитарлық ынтымақтастық
департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Ефименко                        - Спорт ұйымдары халықаралық
Анатолий Нестерович               конфедерациясының бiрiншi
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Жұмағұлов                       - Қазақстан Республикасы
Бақытжан Tұpcынұлы                Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Зәкiриянов                      - Қазақ спорт және туризм
Қайрат Қайроллаұлы                академиясының президентi
(келiсiм бойынша)
Қанағатов                       - Қазақстан Республикасының
Елсияр Баймұхаметұлы              Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгi төрағасының
орынбасары
Құралов                         - Кәсiподақтардың "Қазақстан"
Өтепқали Нысанғалиұлы             дене шынықтыру-спорт қоғамы
орталық кеңесiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Қуанышев                        - Қазақстан Республикасының
Дулат Оразбекұлы                  Сыртқы iстер вице-министрi
Козлов                          - ТМД Атқару комитетi
Александр Сергеевич               Гуманитарлық ынтымақтастық
департаментінің кеңесшiсі
(келiсiм бойынша)
Мұхаметжанов                    - Астана қаласы әкімiнiң
Төлеген Мұхаметжанұлы             орынбасары
Пасько                          - ТМД Атқару комитетi
Игорь Петрович                    Гуманитарлық ынтымақтастық
және экологиялық қауiпсiздiк
департаментi директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Пшенко                          - ТМД-ға қатысушы
Константин Андреевич              мемлекеттердiң Парламентаралық
Ассамблеясы Мәдениет, ақпарат,
туризм және спорт жөнiндегi
тұрақты комитетiнiң жауапты
хатшысы (келiсiм бойынша)
Разложко                        - Спорт ұйымдары халықаралық
Василий Степанович                конфедерациясы спорттық
бағдарламаларының жетекшiсi
(келiсiм бойынша)
Лавриненко                      - Қазақстан Республикасының
Юрий Иванович                     Көлiк және коммуникациялар
бiрiншi вице-министрi
Отто                            - Қазақстан Республикасының Iшкi
Иван Иванович                     iстер вице-министрi
Рябченко                        - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич                  Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм бiрiншi
вице-министрi
Өтеулина                        - Қазақстан Республикасы
Хафиза Мұхтарқызы                 Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi