О передаче некоторых республиканских государственных казенных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 394
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в установленном законодательством порядке:
Республиканское государственное казенное предприятие "Аксенгерское опытное хозяйство Казахского научно-исследовательского института овцеводства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, Республиканское государственное казенное предприятие Совхоз "Капальский" Талдыкорганского научно-исследовательского института сельского хозяйства - в коммунальную собственность Алматинской области;
Республиканское государственное казенное предприятие "Госплемзавод Задарьинский" Казахского научно-исследовательского института каракулеводства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, Республиканское государственное казенное предприятие "Опытное хозяйство "Комсомольский" Южно-Казахстанского научно-исследовательского института сельского хозяйства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, Республиканское государственное казенное предприятие "Кзыл-Кумское опытное хозяйство Южно-Казахстанского научно-исследовательского института сельского хозяйства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан - в коммунальную собственность Южно-Казахстанской области.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 6 января 2006 года N 26 .
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акимами Алматинской и Южно-Казахстанской областей в установленном законодательством порядке обеспечить передачу республиканских государственных казенных предприятий, указанных в пункте 1 настоящего постановления, в коммунальную собственность.
3. Акимам Алматинской и Южно-Казахстанской областей в установленном законодательством порядке осуществить иные мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын коммуналдық меншiкке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 394 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Заңнамада белгiленген тәртiппен мыналар:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Қазақ қой шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының "Ақсеңгiр" тәжiрибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Талдықорған ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының "Қапал" кеңшары республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны - Алматы облысының коммуналдық меншiгiне;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Қазақ қаракөл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының "Задария" мемлекеттiк мал тұқымын асылдандыру зауыты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының "Комсомол" тәжiрибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының Қызылқұм тәжiрибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны - Оңтүстiк Қазақстан облысының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.01.06.  N 26 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Алматы және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының әкiмдерiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарды коммуналдық меншiкке берудi қамтамасыз етсiн.
3. Алматы және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының әкiмдерi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын өзге де iс-шараларды жүзеге асырсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі