Отдельные вопросы акционерного общества "Центр маркетингово-аналитических исследований"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 795
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Орынбаева Ербола Турмахановича председателем правления акционерного общества "Центр маркетингово-аналитических исследований".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 тамыздағы N 795 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен Ербол Тұрмаханұлы Орынбаевтың "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі