О создании Республиканского государственного предприятия "Спортивно-оздоровительный центр "Олимп" на праве хозяйственного ведения Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2004 года N 234
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное предприятие "Спортивно-оздоровительный центр "Олимп" на праве хозяйственного ведения Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту с местонахождением на территории Кыргызской Республики (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту.
3. Определить основным предметом деятельности Предприятия осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области спорта и санаторно-курортного лечения.
4. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту в установленном порядке:
1) сформировать уставной капитал Предприятия путем передачи в него имущества Дома отдыха "Автомобилист Казахстана", расположенного по адресу: Киргизская Республика, Иссык-Кульский район, село Корумды;
2) обеспечить утверждение устава и государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
3) совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан обеспечить регистрацию Предприятия на территории Кыргызской Республики в соответствии с ее законодательством.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегі агенттігінiң "Олимп" спорт-сауықтыру орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 ақпандағы N 234 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қырғыз Республикасының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегі агенттігінiң "Олимп" спорт-сауықтыру орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегі агенттігi Кәсiпорынды мемлекеттік басқару органы болып белгiленсiн.
3. Кәсiпорын қызметiнiң негізгі мәнi спорт және санаториялық-курорттық емдеу саласындағы өндiрiстiк-шаруашылық қызметтi жүзеге асыратын болып белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгi белгiленген тәртiппен:
1) мынадай мекен-жай бойынша: Қырғыз Республикасы, Ыстықкөл ауданы, Қорымды селосында орналасқан "Қазақстан автомобилисi" демалыс үйiнiң мүлкiн Кәсiпорынға беру жолымен оның жарғылық капиталын қалыптастырсын;
2) Кәсіпорынның Жарғысын бекiтсiн және оның әдiлет органдарында мемлекеттік тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігімен бiрлесiп, Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес оның аумағында Кәсiпорынның тiркеуiн қамтамасыз етсiн.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі