О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 411
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 932. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 411 "О Программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2004-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 17, ст. 213) следующие изменения:
в пункте 2 слова "20 января и 20 июля" заменить словами "1 января и 1 июля";
в пункте 3 слова "1 февраля и 1 августа" заменить словами "10 января и 10 июля";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за выполнением Программы возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Айтимову Б.С.";
в Программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2004-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2004-2005 годы":
в строке, порядковый номер 22:
в графе 2 аббревиатуру "ШОС" заменить аббревиатурой "СНГ";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МВД, МИД, АТК, АБЭКП, ГП (по согласованию), КНБ (по согласованию)";
в графе 5 слово "май" заменить словом " ноябрь";
в строке, порядковый номер 26, в графе 5 слово "июль" заменить словом "ноябрь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 13 сәуiрдегi N 411 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 932 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2004-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 13 сәуiрдегi N 411  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 17, 213-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "20 қаңтар және 20 шілде" деген сөздер "1 қаңтар және 1 шiлде" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "1 ақпан және 1 тамыз" деген сөздер "10 қаңтар және 10 шiлде" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бағдарламаның орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Б.С. Әйтiмоваға жүктелсiн";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2004-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестің 2004-2005 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттік нөмiрi 22-жолда:
2-бағанындағы "ШЫҰ" аббревиатурасы "ТМД" аббревиатурасымен ауыстырылсын;
4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"IIМ, СIМ, КБА, ЭСЖҚА, БП (келiсiм бойынша), ҰҚК (келiсiм бойынша)";
5-бағанындағы "мамыр" деген сөз "қараша" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 26-жолдағы 5-бағанда "шiлде" деген сөз "қараша" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі