О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 999
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 31, слова "август", "сентябрь" заменить соответственно словами "октябрь", "ноябрь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 999 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 31-жолдағы "тамыз", "қыркүйек" деген сөздер тиісінше "қазан", "қараша" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі