О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 164
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2004 года N 1079
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 164 "Об утверждении Правил подготовки и использования сетей телекоммуникаций общего пользования для нужд государственных органов, обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 53) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил подготовки и использования сетей телекоммуникаций общего пользования, ресурсов единой сети телекоммуникаций для нужд государственных органов, органов обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан";
в преамбуле:
слова "18 мая 1999 года" заменить словами "5 июля 2004 года";
слова "и постановления Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы" исключить;
в пункте 1 слова "для нужд государственных органов, обороны" заменить словами ", ресурсов единой сети телекоммуникаций для нужд государственных органов, органов обороны";
в Правилах подготовки и использования сетей телекоммуникаций общего пользования для нужд государственных органов, обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила подготовки и использования сетей телекоммуникаций общего пользования, ресурсов единой сети телекоммуникаций для нужд государственных органов, органов обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан";
по всему тексту слова "национального оператора", "национальным оператором связи", "национальным оператором" и "национальный оператор связи" заменить словами "оператора междугородной и международной связи", "оператором междугородной и международной связи", "оператором междугородной и международной связи" и "оператор междугородной и международной связи";
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 164 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қазандағы N 1079 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының, қорғанысының, қауiпсiздiгiнiң және құқық тәртiбiн қорғаудың мұқтаждары үшiн жалпы пайдаланыстағы телекоммуникациялар желiлерiн дайындау мен пайдаланудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 164  қаулысына  (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 53-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының, қорғаныс, қауiпсiздiк және құқық тәртiбiн қорғау органдарының мұқтаждары үшiн жалпы пайдаланыстағы телекоммуникациялар желiлерiн, бiртұтас телекоммуникациялар желiлерiнiң ресурстарын дайындау мен пайдаланудың ережесiн бекiту туралы";
кiрiспеде:
"1999 жылғы 18 мамырдағы" деген сөздер "2004 жылғы 5 шiлдедегi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"және "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367  қаулысын " деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақта "қорғанысының, қауiпсiздiгiнiң және құқық тәртiбiн қорғаудың" деген сөздер "қорғаныс, қауiпсiздiк және құқық тәртiбiн қорғау органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын, "желілерiн" деген сөзден кейiн ", бiртұтас телекоммуникациялар желілерiнiң ресурстарын" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының, қорғанысының, қауiпсiздiгiнiң және құқық тәртiбiн қорғаудың мұқтаждары үшiн жалпы пайдаланыстағы телекоммуникациялар желiлерiн дайындау мен пайдаланудың ережесiнде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының, қорғаныс, қауiпсiздiк және құқық тәртiбiн қорғау органдарының мұқтаждары үшiн жалпы пайдаланыстағы телекоммуникациялар желiлерiн, бiртұтас телекоммуникациялар желiлерiнiң ресурстарын дайындау мен пайдаланудың ережесi";
барлық мәтiн бойынша "ұлттық оператордың", "ұлттық байланыс операторы" және "ұлттық оператор" деген сөздер "қалааралық және халықаралық байланыс операторының", "қалааралық және халықаралық байланыс операторы" және "қалааралық және халықаралық байланыс операторы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

"1) порядок подготовки и использования сетей телекоммуникаций общего пользования (далее - СТОП), ресурсов единой сети телекоммуникаций (далее - ЕСТ) для нужд государственных органов, органов обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан в мирное время, при возникновении чрезвычайных ситуаций, при проведении особо важных работ и мероприятий и в военное время;";
в пункте 2:
абзацы шестой и седьмой исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"ресурсы единой сети телекоммуникаций для нужд государственных органов, органов обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан - совокупность сетей телекоммуникаций (ресурса нумерации), предназначенных для оказания услуг связи государственным органам, органам обороны, безопасности и охраны правопорядка Республики Казахстан;";
в пункте 3:
слова "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" заменить словами "Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан";
после слов "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан," дополнить словами "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи,";
слова "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения" заменить словами "Министерство здравоохранения Республики Казахстан";
в заголовках 2, 3 и 4:
после аббревиатуры "СТОП" дополнить аббревиатурой ", ЕСТ";
после слов "государственных органов" дополнить словом "органов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"1) бейбiт уақытта, төтенше жағдайлар туындаған кезде, айрықша маңызды жұмыстар мен iс-шаралар жүргiзген кезде және соғыс уақытында Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының, қорғаныс, қауiпсiздiк және құқық тәртiбiн қорғау органдарының мұқтаждары үшiн жалпы пайдаланыстағы телекоммуникациялар желiлерiн (бұдан әрi - ЖПТЖ), бiртұтас телекоммуникациялар желілерiнiң ресурстарын (бұдан әрi - БТЖ) дайындау мен пайдаланудың тәртiбiн;";
2-тармақта:
алтыншы және жетiншi абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының, қорғаныс, қауiпсiздiк және құқық тәртiбiн қорғау органдарының мұқтаждары үшiн бiртұтас телекоммуникациялар желiлерiнiң ресурстары - Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына, қорғаныс, қауiпсiздiк және құқық тәртiбiн қорғау органдарына байланыс қызметтерiн көрсетуге арналған телекоммуникациялар желiлерiнiң (нумерация ресурсының) жиынтығы;";
3-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi," деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi," деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2, 3 және 4-тақырыптарда:
"ЖПТЖ-ны" деген аббревиатурадан кейiн ", БТЖ-ны" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
"қорғаудың" деген сөз "қорғау органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшінe енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi