О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнений в Закон Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1411
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнений в  Закон Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменения и дополнений в Закон Республики
Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан"
Статья 1. Внести в  Закон Республики Казахстан от 21 сентября 1994 г. "О транспорте в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 15, ст. 201; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст. 186; 1998 г., N 24, ст. 447; 2001 г., N 23, ст. 309, 321; N 24, ст. 338; 2003 г., N 10, ст. 54; 2004 г., N 18, ст. 110) следующие изменение и дополнения:
в части первой статьи 13:
в абзаце четвертом:
после слов "провезти с собой бесплатно одного ребенка" дополнить словами "на всех видах транспорта, за исключением воздушного,";
слово "воздушном," исключить;
в абзаце пятом:
после слов "на международных перевозках," дополнить словами "на всех видах транспорта, за исключением воздушного,";
абзац шестой дополнить словами ", на всех видах транспорта, за исключением воздушного";
дополнить абзацами седьмым и восьмым следующего содержания:
"- провезти с собой бесплатно одного ребенка в возрасте до 2 лет на воздушном транспорте, без права предоставления ему отдельного места;
- приобрести билеты на детей в возрасте от 2 до 12 лет на воздушном транспорте с оплатой 50 процентов от полной стоимости билета, кроме международных перевозок, при перевозке, осуществляемой перевозчиком Республики Казахстан.".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 апреля 2005 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1411 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
міндетін атқарушы
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс пен
толықтырулар енгiзу туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi  Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 15, 201-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 2, 186-құжат; 1998 ж., N 24, 447-құжат; 2001 ж., N 23, 309, 321-құжаттар; N 24, 338-құжат; 2003 ж., N 10, 54-құжат; 2004 ж., N 18, 110-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
13-баптың бiрiншi бөлiгiнде:
төртiншi абзацта:
"өзiмен бiрге 7 жасқа дейiнгi" деген сөздердiң алдынан "әуe көлiгiн қоспағанда, барлық көлiк түрлерiнде" деген сөздермен толықтырылсын;
"әуе," деген сөз алынып тасталсын;
бесiншi абзацта:
"билеттiң толық құнының" деген сөздердiң алдынан "әуе көлiгiн қоспағанда, барлық көлiк түрлерінде" деген сөздермен толықтырылсын;
алтыншы абзац "Қазақстан Республикасының тасымалдаушысы" деген сөздердiң алдынан "әуе көлiгін қоспағанда, барлық көлiк түрлерiнде," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жетiншi және сегізiншi абзацтармен толықтырылсын:
"- өзiмен бiрге 2 жасқа дейiнгi бiр баланы әуе көлiгiнде, оған жеке орын беру құқығынсыз тегiн алып жүруге;
- Қазақстан Республикасының тасымалдаушысы жүзеге асыратын тасымалдау кезiнде халықаралық тасымалдардан басқа, билеттiң толық құнының 50 процентiн төлей отырып, әуе көлiгінде 2-ден 12 жасқа дейiнгi балаларға билеттер сатып алуға.".
2-бап. Осы Заң 2005 жылғы 1 сәуiрден бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті