О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2005 года N 290
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего
состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции
Республики Казахстан
В целях реализации  Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый текст присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әдiлет органдары қылмыстық-атқару жүйесiнiң қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнiн бекiту туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 наурыздағы N 290 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әдiлет органдары қылмыстық-атқару жүйесiнiң қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнiн бекiту туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасының әдiлет органдары
қылмыстық-атқару жүйесiнiң қатардағы және басшы
құрамдағы адамдары антының мәтiнiн бекiту туралы
"Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы  Заңын iске асыру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының әдiлет органдары қылмыстық-атқару жүйесiнiң қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнi бекiтiлсiн.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi