О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2004 года N 65
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2005 года № 383. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2010 года № 1014
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.10.2010 № 1014.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 января 2004 года N 65 "Об утверждении категорий должностных лиц таможенных органов, осуществляющих функции правоохранительных органов в соответствии с законодательными актами, наделенных правом ношения, хранения и пользования огнестрельным оружием, перечней видов огнестрельного оружия и боеприпасов и специальных средств, применяемых должностными лицами таможенных органов", следующее дополнение:
в перечне видов огнестрельного оружия и боеприпасов, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) 9 мм револьвер РСА ТКБ-0216 изделие Кобальт.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 қаңтардағы N 65 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 сәуірдегі N 383 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 қазандағы № 1014 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.02 № 1014 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Заңнамалық кесiмдерге сәйкес құқық қорғау органдарының функцияларын жүзеге асыратын, атыс қаруын алып жүру, сақтау және пайдалану құқығы берiлген кеден органдары лауазымды адамдарының санаттарын және кеден органдарының лауазымды адамдары қолданатын атыс қаруы мен оқ-дәрiлер және арнаулы құралдар түрлерiнiң тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 қаңтардағы N 65  қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген атыс қаруы мен оқ-дәрiлер түрлерiнiң тiзбесiнде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) 9 мм РСА TКБ-0216 Кобальт бұйымы револьверi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі