О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2005 года N 634
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы" следующие изменения и дополнения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
1) в таблице "Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы":
в разделе "Государственная программа "Образование":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 5 цифры "62497989" заменить цифрами "67809171";
в графе 7 цифры "20184782" заменить цифрами "25495964";
в строке, порядковый номер 2:
в графе 5 цифры "7591499" заменить цифрами "8111501";
в графе 7 цифры "2598966" заменить цифрами "3118968";
в строке "Итого по Программе":
в графе 5 цифры "22783748" заменить цифрами "28614932";
в разделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "2855109" заменить цифрами "2853109";
в разделе "Государственная программа реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы":
в графе 8 строки, порядковый номер 15, цифры "469200" заменить цифрами "669200";
в разделе "Государственная программа развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы":
в строке, порядковый номер 25:
графу 2 изложить в следующей редакции: "Реабилитация автодороги Алматы - Астана";
в графе 6 цифры "21863099" заменить цифрами "21262233";
в графе 7 цифры "796265" заменить цифрами "1397131";
в строке, порядковый номер 27:
в графе 7 цифры "3974061" заменить цифрами "4462893";
в графе 8 цифры "1138040" заменить цифрами "649208";
в строке, порядковый номер 29:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 маусымдағы N 634 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы
N 917  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде (5-бөлiм):
1) "2005-2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген кестеде:
"Бiлiм бepу" мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
5-бағандағы "62497989" деген сандар "67809171" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "20184782" деген сандар "25495964" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолда:
5-бағандағы "7591499" деген сандар "8111501" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "2598966" деген сандар "3118968" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
5-бағандағы "22783748" деген сандар "28614932" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "2855109" деген сандар "2853109" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды реформалаудың және дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 15-жолдың 8-бағанындағы "469200" деген сандар "669200" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының автокөлiк саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмірi 25-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын: "Алматы - Астана автожолын оңалту";
6-бағандағы "21863099" деген сандар "21262233" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "796265" деген сандар "1397131" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірi 27-жолда:
7-бағандағы "3974061" деген сандар "4462893" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1138040" деген сандар "649208" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 29-жолда:

в графе 5 цифры "38912621" заменить цифрами "42635215";
в графе 7 цифры "12708330" заменить цифрами "16444375";
в графе 8 цифры "1244963" заменить цифрами "1231512";
в строке, порядковый номер 31:
в графе 5 цифры "32620456" заменить цифрами "41170222";
в графе 7 цифры "4077941" заменить цифрами "299000";
в графе 8 цифры "16242405" заменить цифрами "22406758";
в графе 9 цифры "11921886" заменить цифрами "18086240";
в строке, порядковый номер 33:
в графе 5 цифры "32215936" заменить цифрами "30412354";
в графе 7 цифры "10522621" заменить цифрами "8719039";
дополнить строками, порядковые номера 33-1, 33-2, следующего содержания:
--------------------------------------------------------------------
1|             2           |    3      |    4     |    5    |  6
--------------------------------------------------------------------
"33-1 Реконструкция автодороги   МТК    2002-2005     4281014  379910
Ушарал - Достык
33-2  Строительство автодороги   МТК    2001-2005     1443523  1152982
Риддер - граница
Российской Федерации
___________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
--------------------------------------------------------------------
1  |       7    |      8        |          9     |      10
--------------------------------------------------------------------
33-1    200000
33-2    290541
___________________________________________________________________";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "39422576" заменить цифрами "39156337";
в графе 8 цифры "36969292" заменить цифрами "42631362";
в графе 9 цифры "34116810" заменить цифрами "40281164";
в разделе "Государственная агропродовольственная программа на 2003-2005 годы":
в строке, порядковый номер 46:
в графе 5 цифры "7128544" заменить цифрами "7488059";
в графе 7 цифры "999148" заменить цифрами "1358663";
в строке, порядковый номер 47:
в графе 5 цифры "9178971" заменить цифрами "9087229";
в графе 7 цифры "741830" заменить цифрами "49747";
в графе 8 цифры "1842882" заменить цифрами "1816470";
в графе 9 цифры "1801043" заменить цифрами "1774252";
в графе 10 цифры "4793216" заменить цифрами "5446760";
в строке, порядковый номер 48:
в графе 5 цифры "10333165" заменить цифрами "10248934";
в графе 7 цифры "361416" заменить цифрами "86614";
в графе 8 цифры "2442285" заменить цифрами "2430225";
в графе 9 цифры "3795818" заменить цифрами "3761418";
в графе 10 цифры "3733646" заменить цифрами "3970677";
в строке, порядковый номер 49:
в графе 5 цифры "83435" заменить цифрами "81462";
в графе 7 цифры "83435" заменить цифрами "38665";

5-бағандағы "38912621" деген сандар "42635215" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "12708330" деген сандар "16444375" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1244963" деген сандар "1231512" деген сандармен ауыстырылсын;
peттік нөмiрi 31-жолда:
5-бағандағы "32620456" деген сандар "41170222" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "4077941" деген сандар "299000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "16242405" деген сандар "22406758" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "11921886" деген сандар "18086240" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 33-жолда:
5-бағандағы "32215936" деген сандар "30412354" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "10522621" деген сандар "8719039" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 33-1, 33-2-жолдармен толықтырылсын:
"33-1 Үшарал - Достық  ККM      2002-        4281014 379910  200000
автожолын қайта           2005
жаңарту
33-2  Риддер - Ресей   ККM      2001-        1443523 1152982 290541
Федерациясының            2005
шекарасы
автожолын салу                                             ";
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "39422576" деген сандар "39156337" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "36969292" деген сандар "42631362" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "34116810" деген сандар "40281164" деген сандармен ауыстырылсын;
"2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк аграрлық азық-түлiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 46-жолда:
5-бағандағы "7128544" деген сандар "7488059" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "999148" деген сандар "1358663" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірi 47-жолда:
5-бағандағы "9178971" деген сандар "9087229" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "741830" деген сандар "49747" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1842882" деген сандар "1816470" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "1801043" деген сандар "1774252" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "4793216" деген сандар "5446760" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 48-жолда:
5-бағандағы "10333165" деген сандар "10248934" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "361416" деген сандар "86614" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2442285" деген сандар "2430225" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "3795818" деген сандар "3761418" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "3733646" деген сандар "3970677" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 49-жолда:
5-бағандағы "83435" деген сандар "81462" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "83435" деген сандар ""38665" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 5 цифры "1384000" заменить цифрами "599095";
в графе 6 цифры "450000" заменить цифрами "450813";
в графе 7 цифры "350000" заменить цифрами "148282";
в графе 8 цифры "584000" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 88-1, следующего содержания:
--------------------------------------------------------------------
1|             2           |    3      |    4     |    5    |  6
--------------------------------------------------------------------
"88-1 Строительство              МСХ      2005-2006   459535
Арало-
Сарыбулакского
группового
водопровода
(IV очередь) в
Кызылординской
области.
Подключение
разводящих сетей
в аулах Актан батыр,
Жанкожа батыр,
Бекарыстан би,
Майдаколь, Туктибаева
Казалинского района
_______________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
--------------------------------------------------------------------
1  |       7    |      8        |          9     |      10
--------------------------------------------------------------------
88-1    201718        257817
_____________________________________________________________________";
в строке, порядковый номер 91:
в графе 4 цифры "1991 - 2006" заменить цифрами "1991 - 2005";
в графе 5 цифры "1001500" заменить цифрами "256161";
в графе 6 цифры "352000" заменить цифрами "200000";
в графе 7 цифры "150000" заменить цифрами "56161";
в графе 8 цифры "499500" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 91-1, следующего содержания:
--------------------------------------------------------------------
1|             2           |    3      |    4     |    5    |  6
--------------------------------------------------------------------
"91-1 Строительство              МСХ     2005-2006   186584
водозаборных
сооружений в новых
поселках Бекет-1,
Жансеит, Ортакшыл
с подключением к
Жиделинскому водоводу
Шиелийского района,
Кызылординской области
______________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
--------------------------------------------------------------------
1  |       7    |      8        |          9     |      10
--------------------------------------------------------------------
91-1    93839          92745
_____________________________________________________________________";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "5172054" заменить цифрами "4010320";
в графе 8 цифры "4803804" заменить цифрами "4067875";
в графе 9 цифры "2279640" заменить цифрами "2268177";
в графе 10 цифры "5766232" заменить цифрами "6109382";
в разделе "Программа по комплексному решению проблем Приаралья на 2004-2006 годы":
в строке, порядковый номер 99:
в графе 5 цифры "11773987" заменить цифрами "11691334";
в графе 7 цифры "3681572" заменить цифрами "2917764";
в графе 8 цифры "1989349" заменить цифрами "2670504";
в строке, порядковый номер 100:
в графе 5 цифры "1666622" заменить цифрами "1663410";
в графе 7 цифры "316375" заменить цифрами "313163";
в строке "Итого по Программе":

5-бағандағы "1384000" деген сандар "599095" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "450000" деген сандар "450813" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "350000" деген сандар "148282" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "584000" деген сандар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 88-1-жолмен толықтырылсын:
"88-1 Қызылорда       АШМ       2005 -       459535  201718  257817
облысындағы               2006
Арал-Capыбұлақ
топтық су
құбырын салу
(IV кезек).
Қазалы
ауданының
Ақтан батыр,
Жанқожа батыр,
Бекарыстан би,
Майдакөл,
Түктiбаев
ауылдарында
тарату
желiлерiн қосу                                             ";
реттiк нөмiрi 91-жолда:
4-бағандағы "1991-2006" деген сандар "1991-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "1001500" деген сандар "256161" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "352000" деген сандар "200000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "150000" деген сандар "56161" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "499500" деген сандар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 91-1-жолмен толықтырылсын:
"91-1 Қызылорда       АШМ       2005 -       186584  93838   92745
облысы Шиелi              2006
ауданының
Жиделi
сутартқышына
қосу арқылы
Бекет-1,
Жансейiт,
Ортақшыл жаңа
кенттерiнде су
жиналғы
құрылыстарын
салу                                                       ";
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "5172054" деген сандар "4010320" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "4803804" деген сандар "4067875" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "2279640" деген сандар "2268177" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "5766232" деген сандар "6109382" деген сандармен ауыстырылсын;
"Арал өңiрiнiң проблемаларын кешендi шешу жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 99-жолда:
5-бағандағы "11773987" деген сандар "11691334" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3681572" деген сандар "2917764" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1989349" деген сандар "2670504" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 100-жолда:
5-бағандағы "1666622" деген сандар "1663410" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "316375" деген сандар "313163" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:

в графе 7 цифры "50067899" заменить цифрами "50812570";
в графе 8 цифры "40748603" заменить цифрами "39890086";
в графе 9 цифры "40977950" заменить цифрами "38679815";
в графе 10 цифры "4467740" заменить цифрами "4601112";
в строке "Всего":
в графе 7 цифры "190905363" заменить цифрами "194631734";
в графе 8 цифры "192443777" заменить цифрами "195116881";
в графе 9 цифры "160816417" заменить цифрами "162823302";
в графе 10 цифры "81686894" заменить цифрами "83053991";
2) в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы":
в разделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
дополнить строкой, порядковый номер 301-1, следующего содержания:
--------------------------------------------------------------------
1|             2           |    3      |    4     |    5    |  6
--------------------------------------------------------------------
"301-1 Реконструкция сетей       МСХ     2005-2006   129667
водоснабжения села
Бородулиха
Бородулихинского района
Восточно-Казахстанской
области
______________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------
301-1    30000                 99667
______________________________________________________________________";
в строке, порядковый номер 311:
в графе 7 цифры "39684" заменить цифрами "60407";
в графе 8 цифры "20723" исключить;
в строке, порядковый номер 313:
в графе 4 цифры "2005-2006" заменить цифрами "2005";
в графе 7 цифры "31413" заменить цифрами "93650";
в графе 8 цифры "62237" исключить;
в строке, порядковый номер 317:
в графе 4 цифры "2005-2006" заменить цифрами "2005";
в графе 7 цифры "25000" заменить цифрами "46955";
в графе 8 цифры "21955" исключить;
в строке, порядковый номер 319:
в графе 7 цифры "35000" заменить цифрами "62077";
в графе 8 цифры "29473" заменить цифрами "2397";
в строке, порядковый номер 322:
в графе 4 цифры "2005-2006" заменить цифрами "2004-2005";
графу 6 дополнить цифрами "1194";
в графе 7 цифры "25000" заменить цифрами "47901";
в графе 8 цифры "22901" исключить;
в строке, порядковый номер 324:
в графе 4 цифры "2005" заменить цифрами "2004-2005";
графу 6 дополнить цифрами "1536";
в графе 7 цифры "20000" заменить цифрами "41064";

7-бағандағы "50067899" деген сандар "50812570" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "40748603" деген сандар "39890086" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "40977950" деген сандар "38679815" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "4467740" деген сандар "4601112"" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
7-бағандағы "190905363" деген сандар "194631734" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "192443777" деген сандар "195116881" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "160816417" деген сандар "162823302" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "81686894" деген сандар "83053991" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердiң есебiнен қаржыландырылатын басымды жергілiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005-2007 жылдарға арналған тiзбесi" деген кестеде:
"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 301-1-жолмен толықтырылсын:
"301-1 Шығыс          АШМ       2005-        129667  30000   99667
Қазақстан                 2006
облысының
Бородулиха
ауданы
Бородулиха
ауылының
сумен
жабдықтау
желiлерiн қайта
жаңарту                                                    ";
реттiк нөмiрi 311-жолда:
7-бағандағы "39684" деген сандар "60407" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "20723" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 313-жолда:
4-бағандағы "2005-2006" деген сандар "2005" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "31413" деген сандар "93650" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "62237" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 317-жолда:
4-бағандағы "2005-2006" деген сандар "2005" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "25000" деген сандар "46955" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "21955" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 319-жолда:
7-бағандағы "35000" деген сандар "62077" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "29473" деген сандар "2397" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 322-жолда:
4-бағандағы "2005-2006 " деген сандар "2004-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
6-баған "1194" деген сандармен толықтырылсын;
7-бағандағы "25000" деген сандар "47901" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "22901" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 324-жолда:
4-бағандағы "2005" деген сандар "2004-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
6-баған "1536" деген сандармен толықтырылсын;
7-бағандағы "20000" деген сандар "41064" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 8 цифры "21064" исключить;
дополнить строками, порядковые номера 326-1, 326-2, 326-3, 326-4, 326-5, 326-6, 326-7, следующего содержания:
_____________________________________________________________________
1  |       2                 |   3   |    4    |   5      |    6
---------------------------------------------------------------------
"326-1 Проведение мероприятий,   МСХ      2005       53269
направленных на
улучшение водоснабжения
качественной водой
населенного пункта
Жанама Акжаикского
района Западно-
Казахстанской области
326-2 Водоснабжение              МСХ      2005       28211
поселка Березине
Казталовского района
Западно-Казахстанской
области
326-3 Водоснабжение              МСХ      2005       27060
поселка Коктерек
Казталовского района
Западно-Казахстанской
области
326-4 Строительство              МСХ      2005       17833
водопровода в селе
Узунколь Жанибекского
района Западно-
Казахстанской области
326-5 Реконструкция водопровода  МСХ      2004-2005  13599      599
в поселке Калининское
Зеленовского района
Западно-Казахстанской
области
326-6 Реконструкция              МСХ      2004-2005  19613      5741
водопровода в поселке
Переметное Зеленовского
района Западно-
Казахстанской области
326-7 Реконструкция              МСХ      2004-2005  20200       883
водопровода поселка
Кушум Зеленовского
района Западно-
Казахстанской области
_____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
______________________________________________________________________
1  |     7    |     8      |     9     |    10
----------------------------------------------------------------------
326-1   53269
326-2   28211
326-3   27060
326-4   17833
326-5   13000
326-6   13872
326-7   19317
_____________________________________________________________________";
в строке, порядковый номер 354:
в графе 4 цифры "2006" заменить цифрами "2005-2006";
в графе 5 цифры "60000" заменить цифрами "80298";
графу 7 дополнить цифрами "40000";
в графе 8 цифры "60000" заменить цифрами "40298";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "15400000" заменить цифрами "15818519";
в графе 8 цифры "14300000" заменить цифрами "14204008";
в разделе "Государственная программа развития города Алматы на 2003-2010 годы":
дополнить строкой, порядковый номер 392-1, следующего содержания:
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
"392-1 Обеспечение                МЧС    2005       500000
противолавинной и
противооползневой
безопасности
_____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
______________________________________________________________________
1  |     7    |     8      |     9     |    10
----------------------------------------------------------------------
392-1    500000
______________________________________________________________________";
в графе 7, строки "Итого по Программе", цифры "9353310" заменить цифрами "9853310";
в разделе "Отраслевая программа "Питьевые воды":
дополнить строкой, порядковый номер 395-1, следующего содержания:
_____________________________________________________________________
1  |       2                 |   3   |    4    |   5      |    6
---------------------------------------------------------------------
"395-1 Реконструкция             МСХ     2005-2006   167062
магистрального напорного
водовода районного
центра в городе Алге
и близлежащих сельских
населенных пунктов
Алгинского района
Актюбинской области
_____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
______________________________________________________________________
1  |     7    |     8      |     9     |    10
----------------------------------------------------------------------
395-1    31481      135581
_____________________________________________________________________";
дополнить строкой, порядковый номер 400-1, следующего содержания:
_____________________________________________________________________
1  |       2                 |   3   |    4    |   5      |    6
---------------------------------------------------------------------
"400-1 Реконструкция             МСХ    2005-2007   323605
водопроводных сетей
города Каражал
Карагандинской области
_____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
______________________________________________________________________
1  |     7    |     8      |     9     |    10
----------------------------------------------------------------------
400-1   50000       150000      123605
_____________________________________________________________________";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "1209099" заменить цифрами "1290580";
в графе 8 цифры "2366215" заменить цифрами "2651796";
в графе 9 цифры "952688" заменить цифрами "1076293";
в разделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 424:
в графе 5 цифры "30321684" заменить цифрами "30321685";
в графе 6 цифры "27246569" заменить цифрами "26891970";

8-бағандағы "21064" деген сандар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 326-1, 326-2, 326-3, 326-4, 326-5, 326-6, 326-7-жолдармен толықтырылсын:
"326-1 Батыс          АШМ       2005         53269   53269
Қазақстан
облысы
Ақжайық
ауданының
Жанама елдi
мекенiн сапалы
сумен
жабдықтауды
жақсартуға
бағытталған
iс-шаралар
жүргiзу
326-2  Батыс          АШМ       2005         28211   28211
Қазақстан
облысы
Казталовка
ауданының
Березино
кентiн сумен
жабдықтау
326-3  Батыс          АШМ       2005         27060   27060
Қазақстан
облысы
Казталовка
ауданының
Көктерек
кентiн сумен
жабдықтау
326-4  Батыс          АШМ       2005         17833   17833
Қазақстан
облысы Жәнiбек
ауданының
Ұзынкөл
ауылында су
құбырын салу
326-5  Батыс          АШМ       2004-        13599   599     13000
Қазақстан                2005
облысы Зеленов
ауданының
Калининское
кентiнде су
құбырын қайта
жаңарту
326-5  Батыс          АШМ       2004-        19613   5741    13872
Қазақстан                2005
облысы Зеленов
ауданының
Переметное
кентiнде су
құбырын қайта
жаңарту
326-7  Батыс          АШМ       2004-        20200   883     19317
Қазақстан                2005
облысы Зеленов
ауданының
Көшiм кентiнде
су құбырын
қайта жаңарту                                             ";
реттiк нөмiрi 354-жолда:
4-бағандағы "2006" деген сандар "2005-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "60000" деген сандар "80298" деген сандармен ауыстырылсын;
7-баған "40000" деген сандармен толықтырылсын;
8-бағандағы "60000" деген сандар "40298" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "15400000" деген сандар "15818519" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "14300000" деген сандар "14204008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 392-1-жолмен толықтырылсын:
"392-1 Көшкiнге қарсы   ТЖМ     2005         500000  500000
және тау
көшкiнiне қарсы
қауiпсiздiктi
қамтамасыз ету                                            ";
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолдың 7-бағанындағы "9353310" деген сандар "9853310" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауыз cу" салалық бағдарламасы" деген бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 395-1-жолмен толықтырылсын:
"395-1 Ақтөбе         АШМ       2005 -       167062  31481   135581
облысының                2006
Алға
қаласындағы
аудан
орталығының
және Алға
ауданына
жақын
орналасқан
ауылдық елдi
мекендердiң
магистральды
тегеурiндi
сутартқышын
қайта жаңарту                                             ";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 400-1-жолмен толықтырылсын:
"400-1 Қарағанды      MCX       2005-   323605 50000  150000 123605
облысы                   2007
Қаражал
қаласының су
құбыры
желiлерiн
қайта жаңарту                                             ";
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "1209099" деген сандар "1290580" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2366215" деген сандар "2651796" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "952688" деген сандар "1076293" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 424-жолда:
5-бағандағы "30321684" деген сандар "30321685" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "27246569" деген сандар "26891970" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 7 цифры "600000" заменить цифрами "900000";
графу 8 дополнить цифрами "2529715";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "5928472" заменить цифрами "6228472";
в графе 8 цифры "4117705" заменить цифрами "6647420";
в строке "Всего":
в графе 7 цифры "124580591" заменить цифрами "125880591";
в графе 8 цифры "129034269" заменить цифрами "131753574";
в графе 9 цифры "120946994" заменить цифрами "121070599";
3) в таблице "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":
в разделе "Стратегия индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы":
в графе 4 строки, порядковый номер 11, цифры "9616810" заменить цифрами "7116810";
в графе 4, строки "Итого по программе", цифры "30067343" заменить цифрами "27567343";
в разделе "Государственная программа развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2003-2005 годы":
в графе 5 строки, порядковый номер 15:
цифры "600000" заменить цифрами "4600000";
после цифр и слов "192500 тыс. тенге на развитие инфраструктуры поддержки малого предпринимательства" дополнить следующими цифрами и словами "; 3000000 тыс. тенге - предоставление микрокредитов, финансирование действующих и вновь создаваемых микрокредитных организаций;
3000000 тыс. тенге - кредитование субъектов малого предпринимательства на основе проектного финансирования и финансового лизинга.";
в разделе "Вне программ":
графу 5 строки, порядковый номер 24, после слов "развитие транзитного потенциала в энергетическом секторе Республики Казахстан" дополнить словами "; 1 млрд. тенге - на развитие системы газоснабжения южных регионов Республики Казахстан.";
в строке "Всего" цифры "104628111" заменить цифрами "102228111".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

7-бағандағы "600000" деген сандар "900000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "2529715" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарлама бойынша" деген жолда:
7-бағандағы "5928472" деген сандар "6228472" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "4117705" деген сандар "6647420" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
7-бағандағы "124580591" деген сандар "125880591" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "129034269" деген сандар "131753574" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "120946994" деген сандар "121070599" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттiк инвестициялар" деген кестеде:
"Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясы" деген бөлiмде:
peттік нөмiрi 11-жолдың 4-бағанындағы "9616810" деген сандар "7116810" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолдың 4-бағанындағы "30067343" деген сандар "27567343" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында шағын кәсiпкерлiктi дамытудың және қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттік нөмірi 15-жолдың 5-бағанында:
"600000" деген сандар "4600000" деген сандармен ауыстырылсын;
"шағын кәсiпкерлiктi қолдаудың инфрақұрылымын дамытуға - 192500 мың теңге" деген сандар мен сөздерден кейiн "; микрокредит беруге, жұмыс iстеп тұрған және жаңадан құрылатын микрокредиттік ұйымдарды қаржыландыруға - 3000000 мың теңге;
жобалық қаржыландыру мен қаржы лизингі негізiнде шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне кредит беруге - 3000000 мың теңге." деген сандармен және сөздермен толықтырылсын;
"Бағдарламадан тыс" деген бөлiмде":
реттiк нөмiрi 24-жолдың 5-бағаны "Қазақстан Республикасының энергетикалық секторында транзиттiк әлеуеттi дамытуға" деген сөздерден кейiн "; Қазақстан Республикасының оңтүстiк өңiрлерiн газбен жабдықтау жүйесiн дамытуға - 1 млрд. теңге." деген сөздермен толықтырылсын;
"Барлығы" деген жолдағы "104628111" деген сандар "102228111" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі