О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2005 года N 1063. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 387.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2005 года N 1063 утратило силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008   N 387 (порядок введения в действие см.  п.10 ).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 октября 2005 года N 1063
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1114 "Вопросы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 40, ст. 525):
в Положении о Комитете государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 цифры "33" заменить цифрами "11".
2. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1115 "Некоторые вопросы Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 40, ст. 526):
в Положении о Комитете по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 цифры "48" заменить цифрами "20".
3.  (Исключен -   постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п.10 ).
4. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1127 "Некоторые вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 536):
в Положении о Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 цифры "33" заменить цифрами "11".
5. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1129 "Некоторые вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 537):
в Положении о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешімдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қазандағы N 1063 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387  (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 22 қазандағы
N 1063 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1114  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 40, 525-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi туралы ережеде:
7-тармақтағы "33" деген сандар "11" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1115  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 40, 526-құжат):
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетi туралы ережеде:
5-тармақтағы "48" деген сандар "20" деген сандармен ауыстырылсын.
3.  Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387  Қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1127  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 42, 536-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi туралы ережеде:
7-тармақтағы "33" деген сандар "11" деген сандармен ауыстырылсын.
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1129  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 42, 537-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi туралы ережеде:

в пункте 6 слова "33/проспект Абая, 52" заменить цифрами "11".
6. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1133 "Вопросы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 43, ст. 541):
в Положении о Комитете таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 слова "Ауэзова, 116" заменить словами "Бейбитшилик, 10".
7. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1134 "Некоторые вопросы Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 43, ст. 542):
в Положении о Комитете финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 слова "33, проспект Абая, 52" заменить цифрами "11".

6-тармақтағы "33/Абай даңғылы, 52" деген сөздер "11" деген сандармен ауыстырылсын.
6. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1133  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 43, 541-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Кедендiк бақылау комитетi туралы ережеде:
7-тармақтағы "Әуезов көшесi, 116" деген сөздер "Бейбiтшiлiк көшесi, 10" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 43, 542-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетi туралы ережеде:
7-тармақтағы "33, Абай даңғылы, 52" деген сөздер "11" деген сандармен ауыстырылсын.