О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года N 745
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 619. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2012 № 248
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.02.2012 № 248 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года N 745 "Об утверждении Правил гарантирования акционерным обществом "Финансовый центр" кредитов, предоставленных студентам банками второго уровня" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 30, ст. 386) следующие изменения и дополнения:
в Правилах гарантирования акционерным обществом "Финансовый центр" кредитов, предоставленных студентам банками второго уровня, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 8) пункта 3 слова "сроков кредита, а также", "и кредитов, рассчитанная на основе актуарной модели" исключить;
пункт 9 исключить;
пункт 16 дополнить абзацем следующего содержания:
"Гарантийные обязательства предоставляются в пределах объемов гарантирования, утвержденных Советом директоров Финансового центра.";
пункт 17 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) иных случаях, предусмотренных Генеральным соглашением.";
в пункте 23 цифры "80" заменить цифрами "95".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 619 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 248 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.02.21 № 248 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Екінші деңгейдегі банктердің студенттерге берген кредиттеріне "Қаржы орталығы" акционерлік қоғамының кепілдік беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 745  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 30, 386-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Екінші деңгейдегі банктердің студенттерге берген кредиттеріне "Қаржы орталығы" акционерлік қоғамының кепілдік беру ережесінде:
3-тармақтың 8) тармақшасындағы "кредиттер мерзіміне, сондай-ақ,", "мен кредиттер", "актуарлық үлгі негізінде есептелген" деген сөздер алынып тасталсын;
9-тармақ алынып тасталсын;
16-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Кепілдікті міндеттемелер Қаржы орталығының Директорлар кеңесі бекіткен кепілдік беру көлемі шегінде беріледі.";
мемлекеттік тілдегі мәтінде 17-тармақтың 3) тармақшасындағы "қолданылған" деген сөзден кейін ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 4-тармақшамен толықтырылсын:
"4) Бас келісіммен көзделген өзге де";
23-тармақтағы "80" деген сандар "95" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі