Об утверждении лимитов штатной численности административной полиции органов внутренних дел, содержащейся за счет областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2007 года N 182. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 339.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2007 года N 182 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
В соответствии со  статьей 14  Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан",  статьей 6-1  Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые лимиты штатной численности административной полиции органов внутренних дел, содержащейся за счет областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2007 года
N 182
Лимиты штатной численности административной полиции
органов внутренних дел, содержащейся за счет областных
бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы
N
п\
п
Территориальная
принадлежность
административной полиции
органов внутренних дел
Лимит
штатной
численности
1
Департамент внутренних дел
города Астаны

Облыстық бюджеттер мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерi есебiнен ұсталатын iшкi iстер органдарының әкiмшiлiк полициясы штат санының лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 наурыздағы N 182 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының  14-бабына , "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының  6-1-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған облыстық бюджеттер мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерi есебiнен ұсталатын iшкi iстер органдарының әкiмшiлiк полициясы штат санының лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 11 наурыздағы
N 182 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттер мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерi есебiнен ұсталатын iшкi iстер органдарының әкiмшiлiк полициясы штат санының лимиттерi
Р/с
N
Ішкі істер органдары әкімшілік полициясының
аумақтық тиесілігі
Штат
санының
лимиті
1
Астана қаласының Iшкi iстер департаментi