О Бекжанове Ж.Л.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года N 312
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
освободить Бекжанова Жамбула Лесбековича от должности заведующего Секретариатом Национальной комиссии по делам семьи и гендерной политике при Президенте Республики Казахстан Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ж.Л.Бекжанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 312 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Жамбыл Лесбекұлы Бекжанов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы істері және гендерлік саясат жөніндегі ұлттық комиссия хатшылығының меңгерушісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі