О Камалдинове А.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года N 313
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
освободить Камалдинова Акылбека Абсатовича от должности заведующего Отделом внешних связей Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.Ә.Камалдинов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 313 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Ақылбек Әбсатұлы Камалдинов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Сыртқы байланыстар бөлімінің меңгерушісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі