Об изменении границ городов Караганды, Сарани и Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2007 года N 326
В соответствии со  статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и  статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложениями акимата Карагандинской области и Карагандинского областного маслихата об изменении границ городов Караганды, Сарани и Бухар-Жырауского района, путем включения в административные границы городов Караганды 7627 гектаров и Сарани 2107,2 гектара земель Бухар-Жырауского района, в административные границы города Сарани 4632 гектаров и Бухар-Жырауского района 12444 гектаров земель города Караганды с сохранением правового режима использования земель.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қарағанды облысының Қарағанды, Саран қалаларының және Бұхар жырау ауданының шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 сәуірдегі N 326 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің  13-бабына және»"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"»Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының  11-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қарағанды облысының әкімдігі мен Қарағанды облыстық
мәслихатының жер пайдаланудың құқықтық режимін сақтай отырып, Бұхар
жырау ауданы жерінің 7627 гектарын Қарағанды қаласының және
2107,2 гектарын Саран қаласының әкімшілік шекараларына, Қарағанды қаласы жерінің 4632 гектарын Саран қаласының және 12444 гектарын Бұхар жырау ауданының әкімшілік шекараларына қоса отырып, Қарағанды, Саран қалаларының және Бұхар жырау ауданының шекараларын өзгерту туралы ұсыныстарына келісім берілсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер- Министрі