О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2007 года N 437
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 1289 "О подписании Протокола между Агентством Республики Казахстан по миграции и демографии и Министерством внутренних дел Российской Федерации о порядке реализации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о регулировании процесса переселения и защите прав переселенцев от 6 июля 1998 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1289 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 мамырдағы N 437 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының
Үкіметі арасындағы Қоныс аудару процесін реттеу мен қоныс аударушылардың құқықтарын қорғау туралы 1998 жылғы 6 шілдедегі келісімді іске асыру тәртібі туралы Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі агенттігі мен Ресей Федерациясының Ішкі істер министрлігі арасындағы хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1289 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі