О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2005 года N 369
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2007 года N 979
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2005 года N 369 "О создании Комиссии по вопросам обеспечения безопасности дорожного движения в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 204).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі N 369 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 қазандағы N 979 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасында жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі N 369  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 17, 204-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі