О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 1291
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 4 цифры "2005-2008" заменить цифрами "2005-2009";
в графе 5 цифры "2131658" заменить цифрами "1958670";
в графе 7 цифры "438500" заменить цифрами "131550";
в графе 8 цифры "1177658" заменить цифрами "704670";
графу 9 дополнить цифрами "606950";
в строке, порядковый номер 3:
в графе 7 цифры "1000000" заменить цифрами "1491950";
в графе 8 цифры "2806568" заменить цифрами "1806568";
в графе 9 цифры "826405" заменить цифрами "1334455";
в строке, порядковый номер 5:
в графе 4 цифры "2005-2008" заменить цифрами "2005-2009";
в графе 7 цифры "185000" исключить;
в графе 8 цифры "1147885" заменить цифрами "747885";
графу 9 дополнить цифрами "585000";
в строке "Итого по Программе":
в графе 8 цифры "33083374" заменить цифрами "31724238";
в графе 9 цифры "27610337" заменить цифрами "30104493";
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета на 2007-2009 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 66:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1291 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
2007-2009 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1-жолда:
4-бағандағы "2005-2008" деген сандар "2005-2009" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "2131658" деген сандар "1958670" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "438500" деген сандар "131550" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1177658" деген сандар "704670" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "606950" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
7-6ағандағы "1000000" деген сандар "1491950" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2806568" деген сандар "1806568" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "826405" деген сандар "1334455" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда:
4-бағандағы "2005-2008" деген сандар "2005-2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "185000" деген сандар алынып тасталсын;
8-бағандағы "1147885" деген сандар "747885" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "585000" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "33083374" деген сандар "31724238" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "27610337" деген сандар "30104493" деген сандармен ауыстырылсын;
дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2007-2009 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 66-жолда:

в графе 5 цифры "1110153" заменить цифрами "1053015";
в графе 7 цифры "664661" заменить цифрами "607523";
в строке, порядковый номер 67:
в графе 5 цифры "761864" заменить цифрами "756106";
в графе 7 цифры "338571" заменить цифрами "332813";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "14706428" заменить цифрами "14643532";
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 543:
в графе 4 цифры "2004-2008" заменить цифрами "2004-2009";
в графе 7 цифры "200000" заменить цифрами "262896";
в графе 8 цифры "893853" заменить цифрами "724105";
графу 9 дополнить цифрами "106852";
в строке, порядковый номер 544:
в графе 4 цифры "2004-2008" заменить цифрами "2004-2009";
в графе 8 цифры "1350323" заменить цифрами "678622";
графу 9 дополнить цифрами "671701";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "99529462" заменить цифрами "99592358";
в графе 8 цифры "170049106" заменить цифрами "169207657";
в графе 9 цифры "32842402" заменить цифрами "33620955";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 011 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
в строке "Строительство Республиканской школы-интерната для одаренных детей в городе Астане" цифры "438500" заменить цифрами "131550";
в строке "Строительство объектов второй очереди университетского городка Казахского национального университета имени Аль-Фараби в городе Алматы" цифры "1000000" заменить цифрами "1491950";
строку "Строительство школы-интерната для детей с проблемами зрения на 250 мест в городе Есик Енбекшиказахского района Алматинской области 185000" исключить;
в программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования":
в строке "Строительство школы на 1200 мест, левый берег, южнее улицы N 19 в городе Астане" цифры "664661" заменить цифрами "607523";

5-бағандағы "1110153" деген сандар "1053015" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "664661" деген сандар "607523" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 67-жолда:
5-бағандағы "761864" деген сандар "756106" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "338571" деген сандар "332813" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "14706428" деген сандар "14643532" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 543-жолда:
4-бағандағы "2004-2008" деген сандар "2004-2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "200000" деген сандар "262896" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "893853" деген сандар "724105" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "106852" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 544-жолда:
4-бағандағы "2004-2008" деген сандар "2004-2009" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1350323" деген сандар "678622" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "671701" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "99529462" деген сандар "99592358" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "170049106" деген сандар "169207657" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "32842402" деген сандар "33620955" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
04 "Білім беру" функционалдық тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" әкімшісі бойынша:
011 "Білім және ғылым объектілерін салу және қайта жаңарту" бағдарламасында:
"Астана қаласында дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат салу" деген жолдағы "438500" деген сандар "131550" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті университеттік қалашығының екінші кезектегі объектілерін салу" деген жолдағы "1000000" деген сандар "1491950" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласындағы көру кемістігі бар балаларға арналған 250 орындық мектеп-интернатының құрылысы 185000" деген жол алынып тасталсын;
012 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасында:
"Астана қаласы N 19 көшесінің оңтүстігіне қарай 1200 орындық мектеп салу, сол жағалау" деген жолдағы "664661" деген сандар "607523" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Строительство школы на 600 мест в поселке Промышленный в городе Астане" цифры "338571" заменить цифрами "332813";
в строке "Строительство школы на 1200 мест на левом берегу в первом жилом районе микрорайона 3 в городе Астане" цифры "200000" заменить цифрами "262896";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении  249 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "строительство школы-интерната для детей с проблемами зрения на 250 мест в городе Алматы (заключение государственной экспертизы на технико-экономическое обоснование проекта N 2-208/04 от 15.04.2005 года);" исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "14" заменить цифрами "13";
слова "количество вводимых в эксплуатацию объектов образования - 6 объектов; выполнение объема строительно-монтажных работ по - 14 объектам;" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Астана қаласының Промышленный кентінде 600 орынға арналған мектеп құрылысы" деген жолдағы "338571" деген сандар "332813" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында сол жақ жағалауда 3 шағын аудан бірінші тұрғын ауданында 1200 орынға арналған мектеп салу" деген жолдағы "200000" деген сандар "262896" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  249-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "Алматы қаласында көру проблемалары бар балалар үшін 250 орындық мектеп-интернатының құрылысын жалғастыру (технико-экономикалық негіздемесі бойынша 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 2-208/04 мемлекеттік сараптаманың қорытындысы);" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "14" деген сандар "13" деген сандармен ауыстырылсын;
"Пайдалануға берілген білім беру объектілерінің саны - 6 объект; құрылыс-монтаждау жұмыстарының көлемін орындау - 14 объект бойынша;" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі