О лимитах долга местных исполнительных органов на 2008 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 481
В соответствии с пунктом 2 статьи 203 Бюджетного  кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2008 год согласно приложению к настоящему постановлению.

Жергілікті атқарушы органдар борышының 2008 жылға арналған лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 481 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексінің 203-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2008 жылға арналған лимиттері белгіленсін.