О некоторых вопросах Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2009 года № 708
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать:
1) государственные учреждения - территориальные органы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан на соответствующих территориях путем выделения из их состава самостоятельных юридических лиц согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) государственные учреждения, осуществляющие санитарно-эпидемиологическую экспертизу на транспорте, находящиеся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, путем слияния и преобразования в республиканские государственные казенные предприятия, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Определить органом государственного управления создаваемыми республиканскими государственными казенными предприятиями Комитет государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Основным предметом деятельности создаваемых республиканских государственных казенных предприятий определить осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области здравоохранения.
4. Передать из ведения Министерства здравоохранения Республики Казахстан в ведение Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан организации согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
5. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан принять меры по реализации настоящего постановления.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 мая 2009 года № 708
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений - территориальных
органов Комитета санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области" путем выделения из его состава государственных учреждений:
1) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аксускому району";

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 мамырдағы N 708 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің тиісті аумақтардағы аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері олардың құрамынан жеке заңды тұлғаларды бөліп шығару жолымен;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманы жүзеге асыратын мемлекеттік мекемелер бірігу және республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар болып қайта құрылу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті құрылатын республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарды басқару органы болып белгіленсін.
3. Денсаулық сақтау саласындағы өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру құрылатын республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар қызметінің негізгі мәні болып белгіленсін.
4. Осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес ұйымдар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қарамағынан Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағына берілсін.
5. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі осы қаулыны іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 14 мамырдағы
N 708 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қайта ұйымдастырылатын аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі оның құрамынан мынадай мемлекеттік мекемелерді бөліп шығару жолымен:
1) "Ақсу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";

2) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алакольскому району";
3) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Балхашскому району";
4) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Енбекшиказахскому району";
5) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ескелдинскому району";
6) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жамбылскому району";
7) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Илийскому району";
8) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Карасайскому району";
9) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каратальскому району";
10) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кербулакскому району";
11) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Коксускому району";
12) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Панфиловскому району";
13) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Райымбекскому району";
14) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Саркандскому району";
15) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Талгарскому району";
16) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уйгурскому району";
17) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Капшагай";
18) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Талдыкорган";
19) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Текели".
2. Государственное учреждение "Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы" путем выделения из его состава государственных учреждений:
1) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алатаускому району города Алматы";
2) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ауэзовскому району города Алматы";
3) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алмалинскому району города Алматы";
4) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бостандыкскому району города Алматы";
5) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жетысускому району города Алматы";
6) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Медеускому району города Алматы";

2) "Алакөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
3) "Балқаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
4) "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
5) "Ескелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
6) "Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
7) "Іле ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
8) "Қарасай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
9) "Қаратал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
10) "Кербұлақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
11) "Көксу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
12) "Панфилов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
13) "Райымбек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
14) "Сарқант ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
15) "Талғар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
16) "Ұйғыр ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
17) "Қапшағай қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
18) "Талдықорған қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
19) "Текелі қаласы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы".
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі оның құрамынан мынадай мемлекеттік мекемелерді бөліп шығару жолымен:
1) "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
2) "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
3) "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
4) "Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
5) "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
6) "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";

7) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Турксибскому району города Алматы".
3. Государственное учреждение "Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем выделения из его состава государственных учреждений:
1) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Усть-Каменогорск";
2) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Семей";
3) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аягозскому району";
4) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району";
5) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бескарагайскому району";
6) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бородулихинскому району";
7) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Глубоковскому району";
8) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жарминскому району";
9) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зайсанскому району";
10) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зыряновскому району";
11) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Катон-Карагайскому району";
12) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кокпектинскому району";
13) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Курчатов";
14) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Курчумскому району";
15) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Риддер";
16) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тарбагатайскому району";
17) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уланскому району";
18) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Урджарскому району";
19) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шемонаихинскому району".
4. Государственное учреждение "Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области" путем выделения из его состава государственных учреждений:
1) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Тараз";
2) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Байзакскому району";

7) "Алматы қаласы Түрксіб ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы".
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі оның құрамынан мынадай мемлекеттік мекемелерді бөліп шығару жолымен:
1) "Өскемен қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
2) "Семей қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
3) "Аягөз ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
4) "Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
5) "Бесқарағай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
6) "Бородулиха ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
7) "Глубокое ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
8) "Жарма ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
9) "Зайсан ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
10) "Зырян ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
11) "Қатонқарағай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
12) "Көкпекті ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
13) "Курчатов қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
14) "Күршім ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
15) "Риддер қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
16) "Тарбағатай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
17) "Ұлан ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
18) "Ұржар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
19) "Шемонаиха ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы".
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі оның құрамынан мынадай мемлекеттік мекемелерді бөліп шығару жолымен:
1) "Тараз қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
2) "Байзақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";

3) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Т. Рыскулова";
4) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жамбылскому району";
5) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жуалынскому району";
6) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кордайскому району";
7) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Меркенскому району";
8) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мойынкумскому району";
9) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сарысускому району";
10) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Таласскому району";
11) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шускому району".
5. Государственное учреждение "Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области" путем выделения из его состава государственных учреждений:
1) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району";
2) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Актогайскому району";
3) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бухаржыраускому району";
4) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жанааркинскому району";
5) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каркаралинскому району";
6) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Казыбек би города Караганда";
7) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Октябрьскому району города Караганда";
8) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Нуринскому району";
9) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Осакаровскому району";
10) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Улытаускому району";
11) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шетскому району";
12) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Балхаш";
13) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Жезказган";
14) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Каражал";
15) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Приозерск";

3) "Т. Рысқұлов атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
4) "Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
5) "Жуалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
6) "Қордай бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
7) "Мерке ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
8) "Мойынқұм ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
9) "Сарысу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
10) "Талас ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
11) "Шу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы".
5. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі оның құрамынан мынадай мемлекеттік мекемелерді бөліп шығару жолымен:
1) "Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
2) "Ақтоғай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
3) "Бұқар жырау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
4) "Жаңаарқа ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
5) "Қарқаралы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
6) "Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
7) "Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
8) "Нұра ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
9) "Осакаров ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
10) "Ұлытау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
11) "Шет ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
12) "Балқаш қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
13) "Жезқазған қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
14) "Қаражал қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
15) "Приозер қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";

16) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Сарань";
17) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Сатпаев";
18) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Темиртау";
19) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Шахтинск".
6. Государственное учреждение "Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области" путем выделения из его состава государственных учреждений:
1) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Актау;
2) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Жанаозен";
3) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мангистаускому району";
4) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тупкараганскому району";
5) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бейнеускому району";
6) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каракиянскому району";
7) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мунайлинскому району".
7. Государственное учреждение "Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" путем выделения из его состава государственных учреждений:
1) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Павлодар";
2) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Аксу";
3) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Экибастуз";
4) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Баянаульскому району";
5) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Актогайскому району";
6) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Железинскому району";
7) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Иртышскому району";
8) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Качирскому району";
9) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Лебяжинскому району";
10) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Майскому району";
11) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Павлодарскому району";

16) "Саран қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
17) "Сәтбаев қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
18) "Теміртау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
19) "Шахтинск қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы".
6. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі оның құрамынан мынадай мемлекеттік мекемелерді бөліп шығару жолымен:
1) "Ақтау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
2) "Жаңаөзен қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
3) "Маңғыстау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
4) "Тұпқараған ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
5) "Бейнеу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
6) "Қарақия ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
7) "Мұнайлы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы".
7. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі оның құрамынан мынадай мемлекеттік мекемелерді бөліп шығару жолымен:
1) "Павлодар қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
2) "Ақсу қаласы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
3) "Екібастұз қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
4) "Баянауыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
5) "Ақтоғай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
6) "Железин ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
7) "Ертіс ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
8) "Қашыр ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
9) "Лебяжі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
10) "Май ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
11) "Павлодар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";

12) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Успенскому району";
13) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Щербактинскому району".
8. Государственное учреждение "Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" путем выделения из его состава государственных учреждений:
1) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Петропавловск;
2) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Айыртаускому району";
3) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Акжарскому району";
4) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аккайынскому району";
5) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Габита Мусрепова";
6) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Есильскому району";
7) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кызылжарскому району";
8) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Магжана Жумабаева";
9) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жамбылскому району";
10) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мамлютскому району";
11) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тайыншинскому району";
12) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тимирязевскому району";
13) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уалихановскому району";
14) "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району Шал акына".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 мая 2009 года № 708
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений, осуществляющих
санитарно-эпидемиологическую экспертизу на транспорте,
находящихся в ведении Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
1. Государственные учреждения "Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Шымкентский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Жамбылский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Семейский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Защитинский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем слияния и преобразования в Республиканское государственное казенное предприятие "Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

12) "Успен ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
13) "Шарбақты ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы".
8. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі оның құрамынан мынадай мемлекеттік мекемелерді бөліп шығару жолымен:
1) "Петропавл қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
2) "Айыртау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
3) "Ақжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
4) "Аққайың ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
5) "Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
6) "Есіл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
7) "Қызылжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
8) "Мағжан Жұмабаев атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
9) "Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
10) "Мамлют ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
11) "Тайынша ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
12) "Тимирязев ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
13) "Уәлиханов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы";
14) "Шал ақын ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы".
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 14 мамырдағы
N 708 қаулысына
2-қосымша
Қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы
көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманы жүзеге
асыратын мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Оңтүстік-Шығыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Шымкент бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Жамбыл бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Семей бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Защита бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттік мекемелері бірігу және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Оңтүстік-Шығыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып қайта құрылу жолымен.

2. Государственные учреждения "Северо-Центральный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Костанайский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Карагандинский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Павлодарский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Жана-Аркинский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Кокшетауский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Атбасарский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем слияния и преобразования в Республиканское государственное казенное предприятие "Северо-Центральный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Государственные учреждения "Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Атырауский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Уральский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Кызылординский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, "Мангистауский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем слияния и преобразования в Республиканское государственное казенное предприятие "Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Солтүстік-Орталық өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Қостанай бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Қарағанды бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Павлодар бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Жаңаарқа бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Көкшетау бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Атбасар бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттік мекемелері бірігу және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Солтүстік-Орталық өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып қайта құрылу жолымен.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Батыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Атырау бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Орал бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Қызылорда бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Маңғыстау бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттік мекемелері бірігу және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Батыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып қайта құрылу жолымен.

4. Государственное учреждение "Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем преобразования в Республиканское государственное казенное предприятие "Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения  Республики Казахстан.
5. Государственное учреждение "Северо-Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем преобразования в Республиканское государственное казенное предприятие "Северо-Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 мая 2009 года № 708
Перечень
организаций, передаваемых в ведение Комитета
государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Государственные учреждения
1. Казахская республиканская санитарно-эпидемиологическая станция
2. Араломорская противочумная станция
3. Актюбинская противочумная станция
4. Атырауская противочумная станция
5. Жамбылская противочумная станция
6. Кызылординская противочумная станция
7. Мангистауская противочумная станция
8. Талдыкорганская противочумная станция
9. Уральская противочумная станция
10. Шалкарская противочумная станция
11. Шымкентская противочумная станция
Государственные предприятия
1. Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева
2. Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 мая 2009 года № 708
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1125 "Вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 42, ст. 534):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Территориальные подразделения":
в пункте 2:
в абзацах шестом и четырнадцатом подпункта 1) слова "Буландинскому" и "Коргалжинскому" заменить словами "Буландынскому" и "Коргалжынскому";
подпункты 3), 5), 6), 8), 11), 12), 13) и 15) изложить в следующей редакции:

4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Оңтүстік-Шығыс өңірлік әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Оңтүстік-Шығыс өңірлік әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып қайта құрылу жолымен.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Солтүстік-Батыс өңірлік әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Солтүстік-Батыс өңірлік әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып қайта құрылу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 14 мамырдағы
N 708 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағына берілетін ұйымдардың тізбесі Мемлекеттік мекемелер
1. Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы
2. Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы
3. Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы
4. Атырау обаға қарсы күрес станциясы
5. Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы
6. Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы
7. Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы
8. Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы
9. Орал обаға қарсы күрес станциясы
10. Шалқар обаға қарсы күрес станциясы
11. Шымкент обаға қарсы күрес станциясы
Мемлекеттік кәсіпорындар
1. Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық жұқпалар ғылыми орталығы.
2. Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 14 мамырдағы
N 708 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикалық Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1125 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 534-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Аумақтық бөлімшелер" деген бөлімде:
2-тармақта:
3), 5), 6), 8), 11), 12), 13) және 15) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

"3) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аксускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алакольскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Балхашскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Енбекшиказахскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ескелдинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жамбылскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Илийскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Карасайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каратальскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кербулакскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Коксускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Панфиловскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Райымбекскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Саркандскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Талгарскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уйгурскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Капшагай;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Талдыкорган;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Текели;";
"5) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Усть-Каменогорск;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Семей;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аягозскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бескарагайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бородулихинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Глубоковскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жарминскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зайсанскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зыряновскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Катон-Карагайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кокпектинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Курчатов;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Курчумскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Риддер;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тарбагатайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уланскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Урджарскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шемонаихинскому району;

"3) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті:
Ақсу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Алакөл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Балқаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Еңбекшіқазақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ескелді ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Іле ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарасай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қаратал ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Кербұлақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Көксу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Панфилов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Райымбек ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сарқант ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Талғар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ұйғыр ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қапшағай қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Талдықорған қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Текелі қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;";
"5) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті:
Өскемен қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Семей қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Аягөз ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Бесқарағай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Бородулиха ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Глубокое ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жарма ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Зайсан ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Зырян ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қатонқарағай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Көкпекті ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Курчатов қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Күршім ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Риддер қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Тарбағатай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ұлан ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ұржар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шемонаиха ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;

6) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Тараз;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Байзакскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Т. Рыскулова;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жамбылскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жуалынскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кордайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Меркенскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мойынкумскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сарысускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Таласскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шускому району;";
"8) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Актогайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бухаржыраускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жанааркинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каркаралинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Казыбек би города Караганда;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Октябрьскому району города Караганда;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Нуринскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Осакаровскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Улытаускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Шетскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Балхаш;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Жезказган;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Каражал;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Приозерск;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Сарань;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Сатпаев;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Темиртау;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Шахтинск;";

6) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті:
Тараз қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Байзақ ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Т. Рысқұлов атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жуалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қордай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мерке ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мойынқұм ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сарысу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Талас ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;";
"8) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті:
Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ақтоғай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Бұқар жырау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жаңаарқа ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарқаралы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Нұра ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Осакаров ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ұлытау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шет ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Балқаш ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жезқазған қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қаражал қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Приозер қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Саран қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Сәтбаев қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Теміртау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шахтинск қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;";

"11) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Актау;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Жанаозен;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мангистаускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тупкараганскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бейнеускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Каракиянскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мунайлинскому району;
12) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Павлодар;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Аксу;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Экибастуз;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Баянаульскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Актогайскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Железинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Иртышскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Качирскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Лебяжинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Майскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Павлодарскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Успенскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Щербактинскому району;
13) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Петропавловск;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Айыртаускому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Акжарскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Аккайынскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району имени Габита Мусрепова;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Есильскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кызылжарскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району Магжана Жумабаева;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жамбылскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Мамлютскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тайыншинскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Тимирязевскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Уалихановскому району;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по району Шал акына;";

"11) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті:
Ақтау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жаңаөзен қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Маңғыстау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Түпқараған ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Бейнеу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қарақия ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мұнайлы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;";
"12) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті:
Павлодар қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ақсу қаласы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Екібастұз қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Баянауыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ақтоғай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Железин ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ертіс ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қашыр ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Лебяжі ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Май ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Павлодар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Успен ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шарбақты ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;";
"13) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті:
Петропавл қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Айыртау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ақжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Аққайың ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Есіл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Қызылжар ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Мамлют ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Тайынша ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Тимирязев ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Уәлиханов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Шал ақын ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;";

"15) Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы с территориальными подразделениями:
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алатаускому району города Алматы;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Ауэзовскому району города Алматы;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Алмалинскому району города Алматы;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бостандыкскому району города Алматы;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жетысускому району города Алматы;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Медеускому району города Алматы;
Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Турксибскому району города Алматы;";
раздел "Государственные учреждения" изложить в следующей редакции:
"Государственные учреждения
1. Казахская республиканская санитарно-эпидемиологическая станция
2. Араломорская противочумная станция
3. Актюбинская противочумная станция
4. Атырауская противочумная станция
5. Жамбылская противочумная станция.
6. Кызылординская противочумная станция
7. Мангистауская противочумная станция
8. Талдыкорганская противочумная станция
9. Уральская противочумная станция
10. Шалкарская противочумная станция
11. Шымкентская противочумная станция";
раздел "Государственные предприятия" дополнить строками, порядковые номера 21, 22, 23, 24, 25, 26 и 27, следующего содержания:
"21. Республиканское государственное казенное предприятие "Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
22. Республиканское государственное казенное предприятие "Северо-Центральный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
23. Республиканское государственное казенное предприятие "Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
24. Республиканское государственное казенное предприятие "Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.

"15) аумақтық бөлімшелері бар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті:
Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Алматы қаласы Түрксіб ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;";
"Мемлекеттік мекемелер" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік мекемелер
1. Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы
2. Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы
3. Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы
4. Атырау обаға қарсы күрес станциясы
5. Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы
6. Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы
7. Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы
8. Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы
9. Орал обаға қарсы күрес станциясы
10. Шалқар обаға қарсы күрес станциясы
11. Шымкент обаға қарсы күрес станциясы";
"Мемлекеттік кәсіпорындар" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21, 22, 23, 24, 25, 26 және 27-жолдармен толықтырылсын:
"21. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Оңтүстік-Шығыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
22. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Солтүстік-Орталық өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
23. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Батыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
24. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Оңтүстік-Шығыс өңірлік әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

25. Республиканское государственное казенное предприятие "Северо-Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
26. Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
27. Республиканское государственное казенное предприятие "Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан.".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 января 2009 года № 23 "О некоторых вопросах санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан":
в приложениях 1, 2 и 5 к указанному постановлению по всему тексту слова "Буландинскому", "Коргалжинскому" заменить словами "Буландынскому", "Коргалжынскому".

25. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Солтүстік-Батыс өңірлік әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
26. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
27. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің "Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зоонозды жұқпалар ғылыми орталығы.".
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.