от 100 до 200
2
не более
3000
***
от 200 до 300
3
не более
3000
***
от 300 до 500
4*
не более
3000
***
от 500 и выше
5
не более
3000
***
19
Транспортное
обслуживание
территориаль-
ных подразде-
лений
центральных
государствен-
ных органов
и их ведомств
в областях,
городах
Астаны и
Алматы** за
исключением
тех, которые
имеют
специальный
транспорт при
численности
работников:
до 100
1
не более
3000
***
от 100 до 200
2
не более
3000
***
20
Транспортное
обслуживание территориаль-
ных подразде-
лений цент-
ральных госу-
дарственных
органов и их
ведомств в
районах
(городах
областного
значения) за
исключением
тех, которые
имеют
специальный
транспорт
1
не более
3000
***
21
Транспортное
обслуживание
местных ис-
полнительных
органов,
финансируемых
из областного
бюджета,
бюджетов
города респуб-
ликанского
значения,
столицы
1
не более
3000
***
22
Транспортное
обслуживание
местных ис-
полнительных
органов,
финансируемых
из районного
бюджета
1
не более
3000
***
Примечания:
* для Министерства иностранных дел Республики Казахстан установить норматив положенности служебных автомобилей в количестве 5 единиц, учитывая специфику внешнеполитического органа; для Администрации Президента Республики Казахстан - 7 единиц
** данный норматив также распространяется на филиалы государственных органов в областях, территориальные подразделения государственных органов в г. Байконуре
*** государственные органы самостоятельно устанавливают лимиты пробега для автомобилей транспортного обслуживания, но не более 2600 км в месяц на 1 единицу транспорта

100-ден 200-ге дейін
2
3000-нан көп емес
***
200-ден 300-ге дейін
3
3000-нан көп емес
***
300-ден 500-ге дейін
4*
3000-нан көп емес
***
500-ден жоғары мемлекеттік органдардың орталық аппаратына, олардың ведомстволарын қоса алғанда, көлік қызметін көрсету
5
3000-нан көп емес
***
19
Арнайы көлігі барларын қоспағанда, қызметкерлерінің саны:
100-ге дейін
1
3000-нан көп емес
***
100-ден 200-ге дейін орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы** ведомстволарына көлік қызметін көрсету
2
3000-нан көп емес
***
20
Арнайы көлігі барларын қоспағанда, орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың аудандардағы (облыстық маңызы бар қалалардағы) ведомстволарына көлік қызметін көрсету
1
3000-нан көп емес
***
21
Облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдарға көлік қызметін көрсету
1
3000-нан көп емес
***
22
Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдарға көлік қызметін көрсету
1
3000-нан көп емес
***
Ескертпе:
* Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі үшін сыртқы саяси органның ерекшелігін ескере отырып, саны 5 бірлік, Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі үшін 7 бірлік қызметтік автомобильдердің тиістілік нормативі белгіленсін
** бұл норматив мемлекеттік органдардың облыстардағы филиалдарына, Байқоңыр қаласындағы мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне де қолданылады
*** мемлекеттік органдар көлік қызметін көрсететін автомобильдер үшін жүру лимиттерін дербес, бірақ бір айда көліктің 1 бірлігіне 2600 км-ден асырмай белгілейді