О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 2060
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1202 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы" следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "6. Бюджетные программы":
в бюджетной программе "Правовое обеспечение деятельности государства":
в графе 2009 год:
строки "Расходы на реализацию программы" цифры "6043216" заменить цифрами "6280325";
в бюджетной программе "Проведение судебных экспертиз":
в графе 2009 год:
строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1127175" заменить цифрами "1325209";
в бюджетной программе "Содержание осужденных и следственно-арестованных лиц":
в графе 2009 год:
строки "Расходы на реализацию программы" цифры "21434778" заменить цифрами "21498945";
в бюджетной программе "Оказание юридической помощи адвокатами":
в графе 2009 год:
строки "Расходы на реализацию программы" цифры "130000" заменить цифрами "241543";
в бюджетной программе "Разработка и экспертиза нормативных правовых актов, проектов международных договоров":
в графе 2009 год:
в показателях количества:
в подпункте "1) прогнозируемое количество разработанных законопроектов" цифры "55" заменить цифрами "37";
в подпункте "2) прогнозируемое количество научных экспертиз проектов нормативных правовых актов, в том числе по видам:" цифры "874" заменить цифрами "1120";
в подпункте в) "научная правовая экспертиза концепций законопроектов" цифры "130" заменить цифрами "60";
в подпункте г) "антикоррупционная экспертиза на проекты подзаконных актов Президента, Правительства, центральных государственных органов" цифры "517" заменить цифрами "836";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "1176232" заменить цифрами "1295658";
в бюджетной программе "Охрана прав интеллектуальной собственности":
в графе 2009 год:
строки "Расходы на реализацию программы" цифры "15991" заменить цифрами "10531";
в бюджетной программе "Изготовление паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан":
в графе 2009 год:
в показателях количества:
в строке "изготовление паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан, удостоверения лица без гражданства, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан действующего и нового образца" цифры "2122814" заменить цифрами "1727113";
в показателях результата:
в строке "количество изготовленных паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан, удостоверения лица без гражданства, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан действующего и нового образца" цифры "2122814" заменить цифрами "1727113";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы N 2060 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1202 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"Бюджеттік бағдарламалар" деген 6-бөлімде:
"Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" жолдағы "6043216" деген сандар "6280325" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сот сараптамаларын жүргізу" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "1127175" деген сандар "1325209" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сотталғандарды және тергеу-қамауға алынған адамдарды ұстау" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "21434778" деген сандар "21498945" деген сандармен ауыстырылсын;
"Адвокаттардың заң көмегін көрсетуі" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "130000" деген сандар "241543" деген сандармен ауыстырылсын;
"Нормативтік құқықтық актілерді, халықаралық шарттардың жобаларын әзірлеу және сараптау" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
сан көрсеткіштерінде:
"әзірленген заң жобаларының болжамды саны" деген 1) тармақшада "55" деген сандар "37" деген сандармен ауыстырылсын;
"нормативтік құқықтық актілердің ғылыми құқықтық сараптамалардың болжамды саны, соның ішінде түрі бойынша" деген 2) тармақшада "874" деген сандар "1120" деген сандармен ауыстырылсын;
"заң жобалары тұжырымдамаларының ғылыми құқықтық сараптамасы" деген в) тармақшасында "130" деген сандар "60" деген сандармен ауыстырылсын;
"Президент, Үкімет, орталық атқарушы органдардың заңға тәуелді актілер жобаларының сыбайлас жемқорлыққа қарсы сараптамасы" деген г) тармақшасында "517" деген сандар "836" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "1176232" деген сандар "1295658" деген сандармен ауыстырылсын;
"Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "15991" деген сандар "10531" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы азаматтарына паспорттар мен жеке куәліктер дайындау" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
сан көрсеткіштерінде:
"Қазақстан Республикасы азаматтарына қолданыстағы және жаңа үлгідегі паспорттар мен жеке куәліктерді, азаматтығы жоқ адамның куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында қоныстану ықтиярхатын дайындау" деген жолдағы "2122814" деген сандар "1727113" деген сандармен ауыстырылсын;
нәтиже көрсеткіштерінде:
"Қазақстан Республикасы азаматтарына қолданыстағы және жаңа үлгідегі паспорттар мен жеке куәліктерді, азаматтығы жоқ адамның куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында қоныстану ықтиярхатын дайындалған саны" деген жолдағы "2122814" деген сандар "1727113" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "4435210" заменить цифрами "2885056";
в бюджетной программе "Организация и осуществление реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания":
в графе 2009 год:
строки "Расходы на реализацию программы" цифры "44060" заменить цифрами "38795";
в бюджетной программе "Материально-техническое оснащение органов юстиции":
в графе 2009 год:
в показателях количества:
в строке "Материально-техническое оснащение органов юстиции" цифры "122819" заменить цифрами "348013";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "122819" заменить цифрами "348013";
в таблице "Свод бюджетных расходов":
в графе 2009 год:
в строке "Действующие программы, из них:" цифры "45843684" заменить цифрами "45238278";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "43925239" заменить цифрами "43319833";
в строке "Всего расходов, из них:" цифры "45880287" заменить цифрами "45274881";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "43961842" заменить цифрами "43356436";
в таблице "Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам":
в графе 2009 год:
в "Цели 1.2 Обеспечение реализации прав граждан на получение квалифицированной юридической помощи":
в бюджетной программе 2. "Оказание юридической помощи адвокатам" цифры "130000" заменить цифрами "241543";
в "Цели 2.1 Повышение качества нормотворческой деятельности":
в бюджетной программе 4. "Разработка и экспертиза нормативных правовых актов, проектов международных договоров" цифры "1176232" заменить цифрами "1295658";
в "Цели 3.1 Повышение эффективности деятельности уголовно-исполнительной системы и приближение ее к международным стандартам, социальная адаптация и ресоциализация лица, полностью или частично отбывшего наказание, в гражданское общество" цифры "23397283" заменить цифрами "23456185";
в бюджетной программе 5. "Содержание осужденных и следственно-арестованных лиц" цифры "21434778" заменить цифрами "21498945";
в бюджетной программе 7. "Организация и осуществление реабилитации лиц, отбывших уголовные наказание" цифры "44060" заменить цифрами "38795";
в "Цели 4.1 Повышение эффективности судебно-экспертной деятельности, приведение судебной экспертизы в соответствие с международными стандартами":

"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "4435210" деген сандар "2885056" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "44060" деген сандар "38795" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әділет органдарын материалдық-техникалық жарақтандыру" деген бюджеттік бағдарламада:
2009 жыл деген бағанда:
сан көрсеткіштерінде:
"Әділет органдарын материалдық-техникалық жарақтандыру" деген жолдағы "122819" деген сандар "348013" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "122819" деген сандар "348013" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бюджет шығыстарының жиынтығы" деген кестеде:
2009 жыл деген бағанда:
"Қолданыстағы бағдарламалар, оның ішінде:" деген жолдағы "45843684" деген сандар "45238278" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдағы бюджет бағдарламалары" деген жолдағы "43925239" деген сандар "43319833" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы шығыстар, соның ішінде:" деген жолдағы "45880287" деген сандар "45274881" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдағы бюджет бағдарламалары" деген жолдағы "43961842" деген сандар "43356436" деген сандармен ауыстырылсын;
"Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер және бюджет бағдарламасы бойынша шығыстарды бөлу" деген кестеде:
2009 жыл деген бағанда:
"Азаматтардың білікті заң көмегін алуға құқықтарын іске асыруды қамтамасыз ету" деген 1.2-мақсатта:
"Адвокаттардың заң көмегін көрсетуі" деген 2-бюджеттік бағдарламада "130000" деген сандар "241543" деген сандармен ауыстырылсын;
"Нормашығармашылығы қызметінің сапасын арттыру" деген 2.1-мақсатта:
"Нормативтік құқықтық актілердің, халықаралық шарттардың жобаларын әзірлеу және сараптау" деген 4-бюджеттік бағдарламада "1176232" деген сандар "1295658" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қылмыстық-атқару жүйесі қызметінің тиімділігін арттыру және оны халықаралық стандарттарға жақындату, азаматтық қоғамда жазаны толық және ішінара өтеп жатқан адамды әлеуметтік бейімдеу және әлеуметтендіру" деген 3.1-мақсатта "23397283" деген сандар "23456185" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сотталғандарды және тергеу-қамауға алынғандарды ұстау" деген 5-бюджеттік бағдарламада "21434778" деген сандар "21498945" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" деген 7-бюджеттік бағдарламада "44060" деген сандар "38795" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сот-сараптама қызметінің тиімділігін арттыру, сот сараптамасын халықаралық стандарттарға сәйкес келтіру деген" деген 4.1-мақсатта:

в бюджетной программе 8. "Проведение судебных экспертиз" цифры "1127175" заменить цифрами "1325209";
в "Цели 5.1 Формирование в Казахстане благоприятных условий для развития интеллектуальной собственности":
в бюджетной программе 9. "Охрана прав интеллектуальной собственности" цифры "15991" заменить цифрами "10531".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Сот сараптамаларын өткізу" деген 8-бюджеттік бағдарламада "1127175" деген сандар "1325209" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстанда зияткерлік меншікті дамыту үшін қолайлы жағдайлар жасауды қалыптастыру" деген 5.1-мақсатта:
"Зияткерлік меншік құқығын қорғау" деген 9-бюджеттік бағдарламада "15991" деген сандар "10531" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов