О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1670
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1485. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 № 131
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.02.2014 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1670 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих транспортными средствами по доверенности, за исключением регистрации, осуществляемой Министерством сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 45, ст. 430) следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 слово "оказания" исключить;
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и подпунктами 2), 3) статьи 6статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
стандарт оказания государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих транспортными средствами по доверенности, за исключением регистрации, осуществляемой Министерством сельского хозяйства", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1485
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1670
Стандарт
государственной услуги
"Регистрация лиц, управляющих транспортными средствами
по доверенности, за исключением регистрации, осуществляемой
Министерством сельского хозяйства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга предоставляется регистрационно-экзаменационными подразделениями дорожной полиции органов внутренних дел (далее - РЭП), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 1670 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1485 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 131 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 131 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауыл шаруашылығы министрлігі жүзеге асыратын тіркеуді қоспағанда, көлік құралдарын сенімхат бойынша басқаратын адамдарды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 1670 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 45, 430-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мен 1-тармақтағы «көрсету» деген сөз алынып тасталсын;
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 34-бабына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-115-2-баптарына және «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2),  3)тармақшаларына, 29-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Ауыл шаруашылығы министрлігі жүзеге асыратын тіркеуді қоспағанда, көлік құралдарын сенімхат бойынша басқаратын адамдарды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1485 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 1670 қаулысымен
бекітілген
«Ауыл шаруашылығы министрлігі жүзеге асыратын тіркеуді қоспағанда, көлік құралдарын сенімхат бойынша басқаратын адамдарды тіркеу» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген ішкі істер органдары жол полициясының тіркеу-емтихан бөлімшелері (бұдан әрі - ТЕБ) ұсынады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет:
1) «Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 10-бабы;

2) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1996 года "О безопасности дорожного движения";
3) типового стандарта государственной услуги, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558;
4) пункта 65 Реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745.
4. Информация о государственной услуге размещена:
1) на электронном портале Правительства;
2) на портале электронного Правительства;
3) на веб-сайтах Министерства внутренних дел Республики Казахстан (www.mvd.kz) (далее - МВД);
4) в разделе "Законодательство" Комитета дорожной полиции МВД (www. Zholpolice. kz);
5) веб-сайтах департаментов внутренних дел областей, городов Алматы и Астаны (далее - ДВД), в помещениях РЭП, указанных в приложении 1 к настоящему стандарту, на стендах и информационных досках.
5. Видом завершения государственной услуги является регистрация лица, управляющего транспортным средством по доверенности, сведения о котором вносятся в информационную систему МВД, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего Стандарта - не более 1 часа;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 20 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется пять дней в неделю (вторник - пятница с 09.00 час. до 18.00 час, перерыв на обед с 13.00 час. до 14.30 час, суббота с 08.00 час. до 16.00 час, перерыв на обед с 12.00 час. до 13.00 час). Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Место предоставления услуги РЭП располагается на первом этаже здания, имеет отдельный от других подразделений органов внутренних дел вход, зал с местами для ожидания, имеющий стулья, столы (стойки) для оформления документов, оснащенный стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения. Для граждан с ограниченными физическими возможностями услуга оказывается непосредственно по месту нахождения заявителя.

2) «Жол жүрісі қауіпсіздігі туралы» Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шілдедегі Заңының 15-бабы;
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметтің үлгі стандарты;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысымен бекітілген Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімінің 65-тармағы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Үкіметтің электрондық порталында;
2) электрондық Үкіметтің порталында;
3) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің (бұдан әрі - ІІМ) веб-сайттарында (www.mvd.kz);
4) ІІМ Жол полициясы комитетінің «Заңнама» бөлімінде (www.zholpolice.kz);
5) облыстардың, Астана және Алматы қалалары ішкі істер департаменттерінің (бұдан әрі - ІІД) веб-сайттарында, осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген ТЕБ үй-жайларында, стендтерде және ақпараттық тақталарда орналастырылады.
5. Мәліметі ІІМ ақпараттық жүйесіне енгізілетін сенім хат бойынша көлік құралын басқаратын адамды тіркеу не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мемлекеттік қызметтің аяқталу түрі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) тұтынушы осы Стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 1 сағаттан аспайды;
2) өтініш иесі жүгінген күні жергілікті жерде мемлекеттік қызмет көрсетілгенге дейін кезек күтудің ең жоғарғы шекті уақыты 20 минуттан аспайды;
3) өтініш иесі жүгінген күні жергілікті жерде мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең жоғарғы шекті уақыты 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет аптасына бес күн көрсетіледі (сейсенбі - жұма сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, сенбі сағат 08.00-ден 16.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 12.00-ден 13.00-ге дейін). Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. ТЕБ қызмет көрсету орны ғимараттың бірінші қабатында орналасады, ішкі істер органдарының басқа бөлімшелерінен бөлек кіретін есігі, күтуге арналған орындары, құжаттарды рәсімдеу үшін орындықтары, үстелдері (тіректер) бар, қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері ілінген стендтермен жабдықталған залы болады. Дене мүмкіндігі шектеулі азаматтар үшін қызмет тікелей өтініш иесі тұратын жерде көрсетіледі.

2. Порядок оказания государственной услуги
11. Перечень необходимых документов:
1) свидетельство о регистрации транспортного средства;
2) доверенность на право пользования транспортным средством;
3) документ, удостоверяющий личность заявителя.
12. Заполнение заявлений, бланков не предусмотрено.
13. Документы, необходимые для получения государственной услуги, указанные в пункте 11 настоящего стандарта, сдаются в РЭП.
14. После сдачи документов заявителю (представителю заявителя) выдается талон о том, что он сдал все необходимые документы для получения государственной услуги по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
15. Доверенность и документы выдаются заявителю (представителю заявителя) по месту предоставления государственной услуги в РЭП по предъявлению документа, удостоверяющего личность.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае:
1) отмены доверенности собственником транспортного средства;
2) истечения срока действия доверенности.
3. Принципы работы
17. Деятельность РЭП основывается на соблюдении конституционных прав потребителей и осуществляется на принципах вежливости, предоставления исчерпывающей информации, обеспечения сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителю измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа РЭП, оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждается соответствующим приказом МВД.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействия) уполномоченных должностных лиц и содействие в подготовке жалобы можно получить по телефонам доверия, указанным в приложении 4 к настоящему стандарту.
21. Действия (бездействия) сотрудников РЭП могут быть обжалованы в установленном порядке вышестоящему руководству городских, районных управлений (отделов) внутренних дел, ДВД, Комитета дорожной полиции МВД, МВД, указанных в приложении 4 к настоящему стандарту.
22. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается начальнику регистрационно-экзаменационного подразделения управления дорожной полиции ДВД в рабочие дни.
23. В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба адресуется субъекту или должностному лицу, в компетенцию которого входит разрешение поставленных в жалобе вопросов.
В жалобе физического лица указывается его фамилия, имя, отчество, почтовый адрес, юридического лица - его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Жалоба подписывается потребителем. При подаче жалобы указываются наименование субъекта или должность, фамилии и инициалы должностных лиц, чьи действия обжалуются, мотивы обращения и требования.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Қажетті құжаттардың тізбесі:
1) көлік құралын тіркеу туралы куәлік;
2) көлік құралын пайдалану құқығына сенімхат;
3) өтініш иесінің жеке басын куәландыратын құжат.
12. Өтініштер, бланкілер толтыру көзделмеген.
13. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті, осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар ТЕБ-ке тапсырылады.
14. Құжаттарды тапсырғаннан кейін өтініш иесіне (өтініш иесінің өкіліне) осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырғаны туралы талон беріледі.
15. Сенім хат пен құжаттар өтініш иесіне ТЕБ-те мемлекеттік қызмет көрсетілген жері бойынша жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткеннен кейін беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсетуден:
1) көлік құралының меншік иесі сенім хатты жойғанда;
2) сенім хаттың қолданылу мерзімі өткен жағдайда бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. ТЕБ қызметі тұтынушылардың конституциялық құқықтарының сақталуына негізделеді және сыпайылық, толық ақпарат ұсыну, құжаттардың сақталуын, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттық қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарында жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушы мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшейді.
19. Мемлекеттік қызмет көрсететін ТЕБ жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапасы мен тиімділік көрсеткіштерінің мақсатты мәндері ІІМ-нің тиісті бұйрығымен жыл сайын бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілеттік берілген лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіруді және шағым дайындауда жәрдемдесуді осы стандарттың 4-қосымшасында көрсетілген сенім телефондары арқылы алуға болады.
21. ТЕБ қызметкерлерінің әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) осы стандарттың 4-қосымшасында көрсетілген қалалық, аудандық ішкі істер басқармаларының (бөлімдерінің), ІІД-нің, ІІМ Жол полициясы комитетінің, ІІМ-нің жоғары тұрған басшылығына белгіленген тәртіппен шағымдануға болады.
22. Дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда шағым ІІД-нің жол полициясы басқармасы тіркеу-емтихан бөлімшесінің бастығына жұмыс күндері беріледі.
23. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдану құқығы бар.
24. Шағым құзыретіне шағымдағы мәселелерді шешу кіретін субъектіге немесе лауазымды адамның атына берілуі тиіс.
Жеке тұлғаның шағымында оның тегі, аты, әкесінің аты, пошта мекенжайы, заңды тұлғаның - оның атауы, пошта мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Шағымға тұтынушы қол қоюы тиіс. Шағым берген кезде субъектінің немесе іс-әрекетіне шағым берілетін лауазымды адамдардың лауазымы, тегі мен аты-жөндері, жүгіну себептері және талабы көрсетіледі.

25. Поступившая жалоба регистрируется в журнале учета информации органа внутренних дел и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц". Заявителю выдается талон, указанный в приложении 5 к настоящему стандарту, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращении.
О результатах рассмотрения жалобы заявителю сообщается в письменном виде по почте, либо электронной почте.
26. Адрес Комитета дорожной полиции МВД: 010000, г. Астана, улица Ш. Айманова 4, веб-сайт: www.zholpolice.kz, телефон дежурной части: (7172) 71-58-68, телефон доверия: (7172) 71-58-25.
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1485
Приложение 1
к Стандарту государственной услуги,
утвержденному постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1670
web-caйт Правительства Республики Казахстан
http://www.e.gov.kz/ctitzenty/trav/
vehicles.
Регион
РЭП
Адрес
телефон
web-сайт
г.
Астана
РЭП КДП
МВД
г. Астана, ул. Ш. Айманова,
4

25. Келіп түскен шағым ішкі істер органының ақпаратты есепке алу журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Өтініш иесіне күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетіле отырып, осы стандарттың 5-қосымшасында көрсетілген талон беріледі.
Шағымды қарау нәтижелері туралы өтініш иесіне жазбаша түрде пошта не электрондық пошта арқылы хабарланады.
26. ІІМ Жол полициясы комитетінің мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Ш. Айманов көшесі, 4, веб-сайт: www.zholpolice.kz, кезекші бөлімнің телефоны: (7172) 71-58-68, сенім телефоны: (7172) 71-58-25.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1485 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 1670 қаулысымен бекітілген
мемлекеттік қызмет көрсету
стандартына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің web-сайты
http://www.e.gov.kz/ctizentry/trav/vehicles
Аймақ
ТЕҚП
Мекен-жай
телефон
web-сайт
Астана қаласы
ІІМ ЖПК ТЕП
Астана қаласы, Ш. Айманов көшесі 4

2579054
2579374
Акмолин-
ская
область
РЭО УДП
ДВД
г. Кокшетау, ул. Валиханова
179
8(7162)29-98-10,
29-98-21
http://www.akmdvd.
online.kz
МРЭО УДП
ДВД
г. Астана, ул. Акжол 18А
8(7172)54-61-77
МРЭО
Аккольско-
го РОВД
г. Акколь, ул. Парковая 2
8(71638)2-16-38
МРЭО
Атбасарс-
кого РОВД
г. Атбасар, ул. Урицкого 38
8(71643)4-29-43
РП
Жаркаинс-
кого РОВД
г. Державинск, ул. Захарова
33
8(71648)9-21-99
МРЭО
Есильского
РОВД
г. Есиль, ул. Победы 58
8(71647)2-22-77
МРЭО
Степно-
горского
ГОВД
г. Степногорск. мкр 5
8(71645)5-91-22
МРЭО
Бурабай-
ского РОВД
г. Щучинск, ул. Аблай-Хана
8(71636)4-25-22
Алматин-
ская
область
Централь-
ное РЭО
г.Талды-
корган
мкр.7
Здание УДП
ДВД
ГОВД г.Талдыкорган ул.Абая
249
8(7282)27-05-72,
21-18-24
http://www.zhetisu-
police.kz
МРЭО
Талгарско-
го РУВД,
п.
Гульдала,
Трасса
Алматы-
КОКПЕК-
КОКТАП УДП
РУВД Талгарского района
г. Талгар ул.Абылайхана 120
8(7272)257-43-06
, 257-33-80
МРЭО ДП
Капшагай-
ского
ГОВД, г.
Капчагай,
ул.
Сейфуллина
36
ГОВД г.Капшагай ул.Конаева
14
8(72772) 4-24-88
МРЭО
Енбекши-
Казахского
РУВД, г.
Есик, ул.
алея Алтын
Адам 163
РУВД Енбекши-Казахского
района г.Иссык ул.Топатаева
105а
8(7275)4-22-59
РЭП с.
Шелек,
с. Шелек,
ул.
Имамниязо-
ва 1
РУВД Енбекши-Казахского
района с.Шелек ул.Б.Момышулы
97
8 (72776)
2-08-64
МРЭП
«МЕРКУР»,
г. Алматы,
ул.
Майлина 79
РУВД Илийского района
п. Отеген Батыр
ул. Батталханова 14
8(7272)251-25-69
МРЭО г.
Сарканд,
г. Сарканд,
ул.
Тауелсыз-
дык 126
РУВД Саркандского района
г. Сарканд ул.Жамбыла 42
8(7283)92-15-84
МРЭО
Панфилов-
ского
РОВД, г.
Жаркент,
ул.
Кунаева
309
РУВД Жаркентского района
г. Жаркент ул.Жансугурова
102
8(7283) 15-28-27
РЭП
«Шонжа»,
с. Шонжа,
ул.
Исламова 40
РУВД Уйгурского района с.
Шонжы ул.А.Арзиева 51
8(722778)2-36-53
МРЭО
Карасай-
ского РУВД,
г.
Каскелен,
ул.
Наурызбай
батыра 1а
РУВД Карасайского района
г. Каскелен ул.Абылай хана
98
8(7272)298-36-07
РП
«Барыс»,
23 км.
трассы
Алматы-
Бишкек,
«Автомо-
бильный
рынок БН»,
ул.
Кобелекова
РУВД Карасайского района г.
Каскелен ул.Абылай хана 98
8(7272)298-55-04
РП
«Жаксылык»
, ул.
Капчагай-
ская 28
ПРЭП ДП,
Передвиж-
ной ПРЭП,
п.
Гульдала
РУВД Илийского района
п. Отеген Батыр
ул. Батталханова 14
передвижной пункт
8(7272)251-12-65
Атыраус-
кая
область
ОРЭР УДП
ДВД
г.Атырау, СПМ-136,
ул.Гогичашвили, 25
8(7122)
98-17-07,
98-17-15,
98-17-37
http://www.dvd-
atyrau.kz
РЭП УДП
ДВД
г. Атырау, ул.Элеваторная,
7а, здания ТОО «БИПЭК Авто»
8(7122)
30-16-52,
75-51-44
РЭП
Жылыойско-
го РОВД
г. Кульсары, ул.
Бисенкулова, 64
8(71237) 5-19-21
РЭП
Курманга-
зинского
РОВД
С. Ганюшкино, ул. Абая, 37
8(71233) 2-14-79
Актюбин-
ская
область
РЭО УДП
ДВД
Актюбинская область
г. Актобе,
пр. А.Молдагуловой, 56

257-90-54
257-93-74
Ақмола облысы
ІІД ЖПБ ТЭБ
Көкшетау қаласы, Уәлиханов көшесі 179
8(7162) 29-98-10,
29-98-21
http://www.akmdvd.online.kz
ІІД ЖПБ АТЕБ
Астана қаласы, Ақжол көшесі 18/а
8(7172) 54-61-77
Ақкөл АІІб АТЕБ
Ақкөл қаласы, Парк көшесі 2
8(71638) 2-16-38
Атбасар АІІб АТЕБ
Атбасар қаласы, Урицкий көшесі 38
8(71643) 4-29-43
Жарқайың АІІб ТП
Державинск қаласы, Захаров көшесі 33
8(71648) 9-21-99
Есіл АІІб АТЕБ
Есіл қаласы, Жеңіс көшесі 58
8(71647) 2-22-77
Степногорск ҚІІб АТЕБ
Степногор қаласы, 5 шағын аудан
8(71645) 5-91-22
Бурабай АІІб АТЕП
Щучье қаласы, Абылай хан көшесі 1а
8(71636) 4-25-22
Алматы облысы
Орталық ТЕБ, Талдықорған қаласы, 7 шағын аудан, ІІД ЖПБ ғимараты
ҚІІБ, Талдықорған қаласы, Абай көшесі 249
8(7282) 27-05-72,
21-18-24
http://www.zhetisu-police.kz
Талғар АІІБА АТЕБ, Гүлдала кенті, Алматы - Көкпек - Көктап тас жолы, ЖПБ
Талғар ауданының АІІБ, Талғар қаласы, Абылай хан көшесі, 120
8(7272) 57-43-06,
57-33-80
Қапшағай ҚІІБ ЖП АТЕБ, Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі 36
Қапшағай қаласының ҚІІБ, Қонаев көшесі 14
8(72772) 4-24-88
Еңбекшіқазақ АІІБ АТЕБ, Есік қаласы Алтын Адам аллеясы 163
Еңбекшіқазақ ауданының АІІБ, Есік қаласы, Топатаев көшесі, 105а
8(7275) 4-22-59
Шелек селосы ТЭП, Шелек селосы, Имамниязов көшесі 1
Еңбекшіқазақ ауданының АІІБ, Шелек селосы, Б. Момышұлы көшесі 97
8(72776) 2-08-64
«Меркур» АТЕП, Алматы қаласы, Майлин көшесі 79
Іле ауданының АІІБ, Өтеген батыр кенті, Батталханов көшесі, 14
8(727) 251-25-69
Сарқанды қаласының АТЕБ, Сарқанды қаласы Тәуелсіздік көшесі 126
Сарқанд ауданының АІІБ, Сарқанд қаласы, Жамбыл көшесі 42
8(7283) 92-15-84
Панфилов АІІб АТЕБ, Жаркент қаласы, Қонаев көшесі 309
Жаркент ауданының АІІБ, Жаркент қаласы, Жансүгіров көшесі 102
8(7283) 15-28-27
«Шонжы» ТЕП Шонжы селосы, Исламов көшесі 40
Ұйғыр ауданының АІІБ, Шонжы селосы, А. Арзиев көшесі 51
8(7277) 82-36-53
Қарасай АІІБ АТЕБ, Қаскелең қаласы, Наурызбай батыр көшесі 1а
Қарасай ауданының АІІБ, Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі 98
8(7272) 98-36-07
«Барыс» ТП Алматы-Бішкек тас жолының 23 км «БН автомобиль базары», Көбелеков көшесі, 1а
Қарасай ауданының АІІБ, Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі 98
8(7272) 98-55-04
«Жақсылық» ТП, Қапшағай көшесі 28
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті, Батталханов көшесі 14
8(7272) 51-12-65
ЖП ЖТЕП, Жылжымалы ЖТЕП, Гүлдала кенті
Жылжымалы пункт
Атырау облысы
ІІД ЖПБ ТЕЖБ
Атырау қаласы, СПМ-136, Гогичашвили көшесі 25
8(7122) 98-17-07,
98-17-15,
98-17-37
http://www.dvd-atyrau.kz
ІІД ЖПБ ТЕП
Атырау қаласы, Элеваторная көшесі, 7 а, «БИПЕК Авто» ЖШС ғимараты
8(7122) 30-16-52,
75-51-44
Жылыой АІІб ТЕП
Құлсары каласы, Бисенқұлов көшесі, 64
8(7237) 5-19-21
Құрманғазы АІІб ТЕП
Ганюшкино селосы, Абай көшесі 37
8(712233) 2-14-79
Ақтөбе облысы
ІІД ЖПБ ТЕБ
Ақтөбе қаласы, Ақтөбе қаласы, Ә. Молдағұлова даңғылы 56

8(7132)51-84-24,
51-28-26
http://www.
dvdaktobe.kz
МРЭГ
Хромтау-
ского РОВД
г. Хромтау, пр.Абая 11
8(71336)21-6-98
МРЭГ
Мугалжар-
ского РОВД
г. Кандыгаш, ул. Жамбула 74а
8(71333)36-4-48
МРЭП
Шалкарско-
го РОВД
г. Шалкар ул. Есет-батыра 88
8(71335)2-33-80
2-20-90
МРЭР
Темирского
РОВД
п. Шубар-Кудук ул.Желтоксан
6
8(71346)2-23-72
Вос-
точно-
Казах-
станская
область
РЭО УДП
ДВД
ВКО, г. Усть-Каменогорск,
пр. Независимости 73/1
8 (7232)
77-46-86,
42-69-88
http://www.02vko.
kz
РП № 1
ВКО, г. Усть-Каменогорск
Объездное шоссе, 2
8 (7232)-230537
РП № 2
ВКО, г. Усть-Каменогорск,
пр. Независимости 92/1
8(72320)-753744
РП № 3
ВКО, г. Усть-Каменогорск,
пр. Абая 97
8(7232)-753744
РЭО УВД г.
Семей
г. Семей, ул. Морозова 5
8 (7222)
56-67-22
РП № 1 УВД
г. Семей
г. Семей, ул. Каржаубайулы,
249
8(7222)51-53-66
РЭП
Бородули-
хинского
РОВД
с. Бородулиха, пер. Мира, 14
8 (72351)-21287
РЭП
Жарминско-
го РОВД
с. Калбатау, ул. Бабатайулы
34
8 (72347)
6-57-59
РЭП
Аягузского
РОВД
г. Аягоз, ул. Танирбергенова
68
8(872837)3-34-41
РП Катон-
Карагайс-
кого РОВД
с. Большенарым, ул. Абая, 1
8 (72341)-21908
РЭП
Кокпектин-
ского РОВД
с. Кокпекты, ул. Ленина 12
8(72348)2-72-11
РЭП
Зайсанско-
го РОВД
г. Зайсан, ул. Баязи
Сатпаева 12
8(72340) 2-52-50
РЭП
Риддерско-
го ГРОВД
г. Риддер, ул. Безголосова
11
8(72336)2-24-74
РЭП
Зыряновс-
кого ГРОВД
г. Зыряновск, ул.
М. Горького, 97
8(72335)6-04-02
РЭП
Уржарского
РОВД
с.Урджар ул. Абылайхана 237
8(72330)2-19-37
РЭП
Шемонаи-
хинского
РОВД
г. Шемонаиха, ул. М.
Горького, 97
8(72332)3-09-07
Жамбылс-
кая
область
ОРЭР УДП
г. Тараз
г. Тараз. ул., Сулейманова,
дом 98
8 (7262)-
57-64-74
8(7262)-57-65-08
http://www.
tarazpolice.kz
РЭП
Кордайско-
го РОВД
с. Кордай ул.Молдагулова,7
8(726-36)2-18-80
РЭП
Шуйского
РОВД
с. Толе би ул.Сатпаева, 198
8(726-43)
2-20-51
РЭП
Меркенско-
го РОВД
г. Мерке ул.Сарымолдаева,
198
8(726-32)
2-26-32
РЭП
Таласского
РОВД
г. Каратау ул.Жамбыла, 30
8(726-44)
6-12-78
РЭП
Т.Рыску-
ловского
РОВД
с. Кулан ул.Жибек Жолы, 57
8(726-31)
2-12-70
РЭП.
Сарысуско-
го РОВД
г. Жанатас 1-мкр. д.4, 18
8(726-34)
6-10-28
Западно-
Казах-
станская
область
РЭП
Мойынкум-
ского
РОВД
с. Мойынкум ул. Амангельды,
64
8(726-42)
2-49-02
http://www.
zkopolice.kz
МРЭО
Бурлин-
ского РОВД
г. Аксай мкр 2 д 7
8(71133) 30133
МРЭО
Казталов-
ского РОВД
п. Казталовка, ул. Желтоксан
20
8(71144) 31250
Караган-
динская
область
РЭО УДП
ДВД
г. Караганда, ул. Прогресса
1
8(7212)41-53-90
http://www.krgdvd.
creatida.kz
РЭО УВД г.
Темиртау
г. Темиртау, ул. Мичурина 8
8(7213)98-74-57
РЭО УВД
Абайского
района
г. Абай, мкр. 3 дом 42
8(72131)4-37-67
МРЭ УВД г.
Джезказган
г. Джезказган, ул. Сатпаева
80
8(7102)72-44-11
РЭО ОВД г.
Балхаш
г. Балхаш, ул. Язева 13

8(7132) 51-84-24,
51-28-26
http://www.dvdaktobe.kz
Хромтау АІІб АТЕТ
Хромтау қаласы, Абай даңғылы 11
8(71336) 21-6-98
Мұғалжар АІІб АТЕТ
Қандыағаш қаласы, Жамбыл көшесі 74а
8(71333) 3-64-48
Шалқар АІІб АТЕТ
Шалқар қаласы, Есет батыр көшесі 88
8(71335) 2-33-80,
2-20-90
Темір АІІб АТЕТ
Шұбарқұдық кенті, Желтоқсан көшесі 6
8(71346) 2-23-72
Шығыс Қазақстан облысы
ІІД ЖПБ ТЕБ
ШҚО, Өскемен қаласы, Тәуелсіздік даңғылы 73/1
8(7232) 77-46-86,
77-46-88
http://www.02vko.kz
ТП № 1
ШҚО, Өскемен қаласы, Объездное тас жолы, 2
8(7232) 23-05-37
ТП № 2
ШҚО, Өскемен қаласы, Тәуелсіздік даңғылы 92/1
8(7232) 75-37-44
ТП № 3
ШҚО, Өскемен қаласы, Абай даңғылы 97
8(7232) 75-37-44
Семей қаласы ІІБ ТЕБ
Семей қаласы, Морозов көшесі 5
8(7222) 56-67-22
Семей қаласы ІІБ № 1 ТП
Семей қаласы, Қаржаубайұлы, 249
8(7222)
51-53-66
Бородулиха АІІб ТЕП
Бородулиха селосы, Мир қиылысы, 14
8(723) 51-21-287
Жарма ауданы АІІб ТЕП
Қалбатау селосы, Бабатайұлы көшесі 34
8(72347) 6-57-59
Аягөз АІІб ТЕП
Аягөз қаласы, Тәңірбергенов көшесі 68
8(72837) 3-34-41
Қатон-қарағай АІІб ТП
Үлкен Нарын селосы, Абай көшесі, 1
8(723) 41-21-908
Көкпекті АІІб ТЕП
Көкпекті ауылы, Ленин көшесі 33
8(72348) 2-72-11
Зайсан АІІб ТЕП
Зайсан қаласы, Баязи Сәтпаев көшесі 12
8(72340) 2-52-50
Риддер ҚАІІб ТЕП
Риддер қаласы, Безголосов көшесі 11
8(72336) 2-24-74
Зырян ҚАІІб ТЕП
Зырян қаласы, М. Горький көшесі 97
8(72335) 6-04-02
Үржар АІІб ТЕП
Үржар ауылы, Абылай хан көшесі 237
8(72330) 2-19-37
Шемонаиха АІІб ТЕП
Шемонаиха қаласы, М. Горький көшесі 97
8(72332) 3-09-07
Жамбыл облысы
Тараз қаласы ЖПБ ТЕЖБ
Тараз қаласы, Сүлейманов көшесі 98 үй
8 (7262) 57-64-74,
57-65-08
http://www.tarazpolice.kz
Қордай АІІб ТЕП
Қордай ауылы, Молдагулова көшесі 10
8(72636) 2-18-80
Шу АІІб ТЕП
Төле би ауылы, Сәтпаев көшесі 198
8(72643) 2-20-51
Мерке АІІб ТЕП
Мерке қаласы, Сарымолдаев көшесі 198
8(72632) 2-26-32
Талас АІІб ТЕБ
Қаратау қаласы, Жамбыл көшесі, 30
8(72644) 6-12-78
Т. Рысқұлов АІІб ТЕП
Құлан ауылы, Жібек-Жолы көшесі 57
8(72631) 2-12-70
Сарысу АІІб ТЕП
Жаңатас қаласы, 1 шағын аудан, 4 үй, 18
8(72634) 6-10-28
Батыс Қазақстан облысы
Мойынқұм АІІб ТЕП
Мойынқұм ауылы, 64
8(72642) 2-49-02
http://www.zkopolice.kz
Бөрлі АІІб АТЕБ
Ақсай қаласы, 2 шағын аудан 7
8(7113) 33-01-33
Қазталов АПб АТЕБ
Қазталов кенті, Желтоқсан көшесі 20
8(7114) 43-12-50
Қарағанды облысы
ІІД ЖПБ ТЕБ
Қарағанды қаласы, Прогресс көшесі 1
8(7212) 41-53-90
http://www.krgdvd.creatida.kz
Теміртау қаласы ІІБ ТЕБ
Теміртау қаласы, Мичурин көшесі 8
8(7213) 98-74-57
Абай ауданы ІІБ ТЕБ
Абай қаласы, 3 шағын аудан, 42 үй
8(72131) 4-37-67
Жезқазған қаласы ІІБ ТЕБ
Жезқазған қаласы, Сәтпаев көшесі 80
8(7102) 72-44-11
Балқаш қаласы ІІб ТЕБ
Балқаш қаласы, Язев көшесі 13

8(71036)4-03-46
РЭО
Осакаров-
ского РОВД
п. Осакаровка, ул.
Литвиновская 93
8(72149)4-11-00
РЭО
Каркара-
линского
РОВД
г. Каркаралинск, 40 ул.
Ауезова
8(72146)3-25-85
РЭГ
Жанаркин-
ского РОВД
п. Атасу пр. Независимости
10а
8(710-30)-28-442
РП
«АвтоСтар»
г. Караганда, ул.
Университетска 28/3
8(7212)90-91-76
РП
«АвтоМир»
г. Караганда, ул. Таттимбета
10/5
8(7212)33-39-89
РП «Камкор»
г. Караганда, ул. Ермекова
108
8(7212)44-17-55
РП
«Жана-
Арнау»
г. Караганда, пер. Стартовый
61/1
8(7212)42-87-88
Коста-
найская
область
OTH и РЭР
УДП ДВД
г. Костанай ул. Карбышева
45/3
8(7142)280506,
281487, 287787
http://www.kostanay
рolice.kz
РЭО г.
Рудного
г. Рудный р-н Автовокзала
Toyota Центр
8(31431)40664,
46246
РЭО УВД г.
Аркалыка
г. Аркалык ул. Молодежная,
10
8(71430)70818,
70869
РЭП ОДП
Лисаков-
ского ГОВД
г. Лисаковск МКР 1а-6
8(71433)30202,
37757
МРЭП Жити-
карийского
РОВД
г. Житикара мкр. 5В-18
8(71435)20911
РЭП ОДП
Карабалык-
ского РОВД
п. Карабалык ул.
Ничепуренко, 3
8(71441)33291
РЭП ОДП
Федоров-
ского РОВД
п. Федоровка
ул.Красноармейская, 56
8(71442)21187
МРЭП ОДП
Узунколь-
ского РОВД
п. Узунколь
ул. Аблайхана, 34
8(71444)24178,
24696
МРЭП ОДП
Аулиеколь-
ского РОВД
п. Аулиеколь ул. Целинная, 7
8(71453)21041
РЭП
Костанай-
ского РОВД
п. Затобольск ул.
Механизаторов 2а
8(714455)25832
РЭП ОДП
Менды-
каринского
РОВД
п. Боровской ул. Абая, 95
8(71443)21445,
21564
Кызылор-
динская
область
РЭО УДП
ДВД
г.Кызылорда, ул.Жибек жолы
б/н
8(7242)29-77-15
29-77-13
http://www.dvdkzo.
kz
РЭГ
Аральского
РОВД
г. Аральск, ул. Бактыбай
батыра № 27
8(72433)2-31-80
РЭГ
Казалин-
ского РОВД
п. Айтеке-би, ул. Биржан сал
№ 46
8(72438)2-16-40
РЭГ
Кармакшин-
ского РОВД
п. Жосалы, ул. Кошербаева №
36
8(72437)21 1 89
РЭГ
Жалагаш-
ского РОВД
п. Жалагаш, ул. Желтоксан №
1
8(72431)3-25-25
РЭГ
Сырдарьин-
ского РОВД
п. Теренозек, ул. Амангельды
№ 47
8(72436)21-2-48
РЭГ
Шиелийско-
го РОВД
п. Шиели, Ул.М.Шокая № 5
8(72432) 4-22-50
РЭГ
Жанакор-
ганского
РОВД
п. Жанакорган, ул. Кожанова
б/н
8(72435)2-21-40
Мангис-
тауская
область
Центральное
РЭО УДП ДВД
г.Актау, 23 мкр., здание УДП
8 (7292) 60-53-86
http://mdvd.kz
МРЭГ ОДП
ОВД
ОДП ОВД г.Жанаозен
ул. Губкина, 20
8 (72934) 32-8-35
Павло-
дарская
область
ОРЭР УДП
ДВД
Павлодар-
ской
области
г. Павлодар, ул.Торговая, 2
8(7182)-33-37-66
http://www.
dvdpavlodar.kz
Отделение
ОРЭР УДП
ДВД
Павлодар-
ской
области
г. Экибастуз,
ул. Открытый проезд, 9
8(7187)-34-03-85
МРЭГ ОВД
г. Аксу
г.Аксу ул. Вокзальная, 16
8(7183)-76-62-07
МРЭГ ОВД
Иртышского
района
Иртышский район, С. Иртышск
ул. Им. Искакова, 95

8(71036) 4-03-46
Осакаровка ІІБ ТЕБ
Осакаровка кенті, Литвиновская көшесі 93
8(72149) 4-11-00
Қарқаралы АІІБ ТЕБ
Қарқаралы қаласы, Әуезов көшесі 40
8(72146) 3-25-85
Жаңарқа АІІб ТЕТ
Атасау кенті, тәуелсіздік даңғылы 10а
8(71030) 28-4-42
«АвтоСтар» ТП
Қарағанды қаласы, Университет көшесі 28/3
8(7212) 90-91-76
«АвтоМир» ТП
Қарағанды қаласы, Тәттімбет көшесі 10/5
8(7212) 33-39-89
«Қамқор» ТП
Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі 108
8(7212) 44-17-55
«Жаңа-Арнау» ТП
Қарағанды қаласы, Стартовый қиылысы 61/1
8(7212) 42-87-88
Қостанай облысы
ІІД ЖПБ ТҚ және ТЕЖБ
Қостанай қаласы, Карбышев көшесі 45/3
8 (7142) 28-05-06,
28-14-87,
28-77-87
http://www.kostanaypolice.kz
Рудный қаласы ТЭБ
Рудный қаласы, автовокзал ауданы, Тоyота орталығы
8(71431) 40-6-64,
46-2-46
Арқалық қаласы ІІБ ТЕБ
Арқалық қаласы, Молодежная көшесі 10
8(71430) 70-8-18,
70-8-69
Лисаковск қаласы ҚІІб ЖПБ ТЕП
Лисаковск қаласы, 1А-6 шағын ауданы
8(71433) 3-02-02,
3-77-57
Жітіқара АІІб АТЕП
Жітіқара қаласы, 5В-18 шағын ауданы
8(71435) 2-09-11
Қарабалық АІІб ЖПБ ТЕП
Қарабалық кенті, Ничепуренко көшесі 3
8(71441) 3-32-91
Федоров АІІб ЖПб ТЕП
Федоровка кенті, Красноармейская көшесі, 56
8(71442) 2-11-87
Ұзынкөл АІІб ЖПб ТЕП
Ұзынкөл кенті, Абылай хан көшесі 34
8(71444) 2-41-78,
2-46-96
Әулиекөл АІІб ЖПб ТЕП
Әулиекөл кенті, Целинная көшесі 7
8(71453) 2-10-41
Қостанай ІІб ЖПб ТЕП
Затоболск кенті, Механизаторлар көшесі 2а
8(714) 42-58-32
Меңдіқара АІІб ЖПБ ТЕП
Боровской кенті, Абай көшесі 95
8(71443) 2-14-45,
2-15-64
Қызылорда облысы
ІІД ЖПБ ТЕБ
Қызылорда қаласы, Жібек-Жолы көшесі нөмірсіз
8(7242) 29-77-15,
29-77-13
http://www.dvdkzo.kz
Арал ауданы АІІб ТЕТ
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 27
8(72433) 2-31-80
Қазалы ауданы АІІб ТЕТ
Әйтеке би кенті, Біржан сал көшесі № 46
8(72437) 2-16-40
Қармақшы ауданы АІІб ТЕТ
Жосалы кенті, Көшербаев көшесі № 36
8(72437) 21-1-89
Жалағаш АІІб ТЕТ
Жалағаш кенті, желтоқсан көшесі № 1
8(7243) 13-25-25
Сырдария АІІб ТЕТ
Тереңөзек кенті, Амангелді көшесі № 47
8(72436) 21-2-48
Шиелі АІІб ТЕТ
Шиелі кенті, Мұстафа Шоқай көшесі № 5
8(72432) 4-22-50
Жаңақорған ауданы АІІб ТЕТ
Жаңақорған кенті, Қожанов көшесі нөмірсіз
8(72435) 2-21-40
Маңғыстау облысы
ІІД ЖПБ орталық ТЕБ
Ақтау қаласы, 23 шағын аудан, ЖПБ ғимараты
8(7292) 60-53-86
http://www.mdvd.kz
ІІБ ЖПБ АТЕТ
Жаңаөзен қаласы, ІІБ ЖПБ, Губкина көшесі, 20
8(729231) 3-28-35
Павлодар облысы
Павлодар облысының ІІД ЖПБ ТЕЖБ
Павлодар қаласы, Торговая көшесі 2
8(7182) 33-37-66
http://www.dvdpavlodar.kz
Павлодар облысы ІІД ЖПБ ТЕЖБ бөлімшесі
Екібастұз қаласы, Открытый проезд көшесі, 9
8(7187) 34-03-85
Ақсу ІІБ АТЕТ
Ақсу қаласы, Воксальная көшесі, 16
8(7183) 76-62-07
Ертіс ауданы ІІБ АТЕТ
Ертіс ауданы, Ертіс селосы, Ысқақов атындағы көше 95

8(7183)-22-16-29
Северо-
Казах-
станская
область
ОРЭР УДП
г. Петропавловск, ул.
Володарского, 18
8(715-2)-52-51-10
http://police.sko.
kz
РП-1
Петропав-
ловск
г. Петропавловск ул.
Володарского, 18
8(715-2)-61-25-46
РП-2
Петропав-
ловск
г. Петропавловск, ул. Ж.
Жабаева, 294
8(715-20)
47-34-73
РЭГ
Айыртау-
ского РОВД
г. Саумалколь, ул.
Уалиханова, 24
8 71533-2-18-85
МРЭО ДП
Тайыншин-
ского РОВД
г. Тайынша, ул. Куншигис,
102
8(71536)-2-22-55
МРЭГ ДП
Уалиханов-
ского РОВД
с. Кишкенеколь, ул.
Уалиханова, 88
8(71542)-2-11-84
Кызылжар-
ский РЭГ
с. Бишкуль, ул. Гагарина, 8
8(71538)-2-00-75
РЭП ОВД
Мамлютского
района
г. Мамлютка, ул. Ленина, 45
8(71541)-2-19-96
РЭГ ОДП ОВД
района Шал
акына
г. Сергеевка, ул. Шал акына,
14
8(71534)-2-06-76
РЭГ ОВД
р-на им. Г.
Мусрепова
с. Новоишимское, ул.
Аблайхана, 59
8(71535)-2-19-14
РЭГ ДП ОВД
Есильского
района
с. Явленка, ул. Ибраева, 13
8(71543)-2-23-82
Жамбыльский
РЭП
г. Пресновка, ул. Дружбы, 17
8(71544)-2-27-01
РЭГ ОДП ОВД
р-на им. М.
Жумабаева
г. Булаево, ул. Юбилейная,
54
8(71531)-2-11-78
Южно-
Казах-
станская
область
РЭО УДП ДВД
ЮКО
г.Шымкент, ул. Кожанова, б/н
8(7252)-53-52-52
http://www.dvd-uko.
kz
РП № 1
г. Шымкент, ул.Ташкентский
тракт, б/н
8(7252)-50-50-30
РП № 2
г. Шымкент, Тамерлановское
шоссе, № 62
8(7252)-33-02-23
РП № 3
г. Шымкент. ул.Сайрамская, №
190
8(7252)51-92-91
МРЭО Байди-
бекского
РОВД
Байдибекский район.
c.Eкпінді, ул.Абая, б/н
8(72530)-21-358
МРЭО
Мактаараль-
ского РОВД
Мактааральский район,
с. Атакент. ул.Ташкентская,
б/н
8(72541)-32-202
МРЭО
Сайрамского
РОВД
Сайрамский район,
с.Аксукент, Карабулакское
шоссе, б/н
8(72531)-20-004
МРЭО Сары-
агашского
РОВД
г. Сарыагаш, ул.Ташкентская,
б/н
8(72537)-25-301
МРЭО
Туркенско-
го РОВД
г.Кентау, пр.Абая, б/н
8(72536)-31-515
г.
Байконыр
РЭП 1
Кызылординская область,
г.Байконыр, ул.Абая, 37
8(73622)-5-27-84
г.
Курчатов
РЭП
Восточно-Казахстанская
область, г.Курчатов,
ул.Абая, 42
8 (7222)-30-04,
2-29-81
г. При-
озерск
РЭП
Карагандинская область,
г. Приозерск, ул.Достык, 6
8(71039)-5-5-49-89
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1485
Приложение 2
к Стандарту государственной услуги,
утвержденному постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1670
ТАЛОН № _
о принятии документов на оказание государственной услуги
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. заявителя или наименование юридического лица)
Перечень принятых документов:
1. _________________________________________________________________
2. _________________________________________________________________
3. _________________________________________________________________
4. _________________________________________________________________
5. _________________________________________________________________
6. _________________________________________________________________
7. _________________________________________________________________
8. _________________________________________________________________
9. _________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Принял:
____________________________________/________/_________________
(Должность, звание сотрудника РЭП)  (подпись)     (Ф.И.О.)
"___"_______________ ____ г.
Время и дата выдачи: ____ час _____ мин "___"___________ _____ г.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1485
Приложение 3
к Стандарту государственной
услуги, утвержденного постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1670
Показатели качества и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последущем году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4
1. Своевременность

8(7183) 22-16-29
Солтүстік Қазақстан облысы
ІІД ЖПБ ТЕЖБ
Петропавл қаласы, Володарский көшесі 18
8(7152) 61-25-46
http://police.sko.kz
ТП-1 Петропавл
Петропавл қаласы, Володарский көшесі 18
8(7152) 61-25-46
ТП-2 Петропавл
Петропавл қаласы, Ж. Жабаев көшесі, 294
8(7152) 47-34-73
Айыртау АІІб ТЕТ
Саумалкөл қаласы, Уәлиханов көшесі 24
8(71533) 2-18-85
Тайынша АІІб ЖП АТЕБ
Тайынша қаласы, Күншығыс көшесі 102
8(71536) 2-22-55
Уәлиханов АІІб ЖП АТЕТ
Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі 88
8(71542) 2-11-84
Қызылжар ТЕТ
Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 8
8(7153) 82-00-75
Мамлютка ауданы ІІБ ТЕП
Мамлютка қаласы, Ленин көшесі 45
8(7154) 12-19-96
Шал-Ақын ауданы ІІБ ЖПБ ТЕТ
Сергеевка қаласы, Шал-Ақын көшесі 14
8(71534) 2-06-76
Ғ. Мүсірепов ауданы ІІБ ТЕТ
Новоишимское ауылы, Абылайхан көшесі 59
8(71535) 2-19-14
Есіл ауданы ІІБ ЖП ТЕТ
Явленка ауылы, Ыбыраев көшесі 13
8(81543) 2-23-82
Жамбыл ауданы ТЕП
Пресновка қаласы, Достық көшесі 17
8(71544) 2-27-01
М. Жұмабаев атындағы аудан ІІБ ЖПБ ТЕТ
Булаево қаласы, Юбилейная көшесі, 54
8(7153) 12-11-78
ОҚО
ОҚО ІІД ЖПБ ТЕБ
Шымкент қаласы, Қожанов көшесі нөмірсіз
8(7252) 53-52-52
http://www.dvd-uko.kz
ТП №1
Шымкент қаласы, Ташкент көшесі, нөмірсіз
8(7252) 50-50-30
ТП №2
Шымкент қаласы, Темірлан тас жолы № 62
8(7252) 33-02-23
ТП №3
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі 190
8(7252) 51-92-91
Бәйдібек АІІб АТЕБ
Бәйдібек ауданы, Екпінді ауылы, Абай көшесі нөмірсіз
8(7253) 02-13-58
Мақтааралы АІІБ АТЕБ
Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Ташкент көшесі нөмірсіз
8(7254) 13-22-02
Сайрам АІІБ АТЕБ
Ақсукент ауылы, Қарабұлақ тас жолы, нөмірсіз
8(7253) 12-00-04
Сарыағаш АІІБ АТЕБ
Сарыағаш қаласы, Ташкент көшесі нөмірсіз
8(7253) 72-53-01
Түркістан АІІБ АТЕБ
Кентау қаласы, Абай даңғылы нөмірсіз
8(7253) 63-15-15
Байқоңыр қаласы
ТЕП 1
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Абай көшесі 36
8(736-22) 5-27-84
Курчатов қаласы
ТЕП
Шығыс Қазақстан облысы, Курчатов қаласы, Абай көшесі 42
8(7222) 2-29-81
Приозерск қаласы
ТЕП
Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Достық көшесі 6
8(7103) 95-54-989
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1485 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 1670 қаулысымен бекітілген
мемлекеттік қызмет көрсету
стандартына 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды қабылдау туралы
№___ ТАЛОН
________________________________________________________________
(Өтініш иесінің Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
Қабылданған құжаттардың тізбесі:
1._____________________________________________________________
2._____________________________________________________________
3._____________________________________________________________
4._____________________________________________________________
5._____________________________________________________________
6._____________________________________________________________
7._____________________________________________________________
8._____________________________________________________________
9._____________________________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
Қабылдаған:
__________________________________/________/___________
(ТЕб қызметкерінің лауазымы, атақ)  (қолы)     (ТАӘ)
____жылғы «__»______
Берілген күні мен уақыты сағ мин  «__»______  ___жыл
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1485 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 1670 қаулысымен бекітілген
мемлекеттік қызмет көрсету
стандартына 3-қосымша
Сапасы мен қол жетімділігінің көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Алдағы жылы көрсеткіштің мақсатты мәні
Есепті жылдағы көрсеткіштің ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылығы