О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1671
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1489. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 № 131
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.02.2014 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1671 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача гражданам водительских удостоверений, за исключением выдаваемых Министерством сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 45, ст. 431) следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 слово "оказания" исключить;
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и подпунктами 2), 3) статьи 6статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
стандарт оказания государственной услуги "Выдача гражданам водительских удостоверений, за исключением выдаваемых Министерством сельского хозяйства", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1489
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1671
Стандарт государственной услуги
"Выдача гражданам водительских удостоверений, за исключением
выдаваемых Министерством сельского хозяйства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга предоставляется регистрационно-экзаменационными подразделениями дорожной полиции органов внутренних дел (далее - РЭП), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан";
2) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1996 года "О безопасности дорожного движения";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 1671 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1489 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 131 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 131 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауыл шаруашылығы министрлігі беретін куәліктерді қоспағанда, азаматтарға жүргізуші куәліктерін беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 1671 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 45, 431-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мен 1-тармақтағы «көрсету» деген сөз алынып тасталсын:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 34-бабына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1, 15-2-баптарына және «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2), 3) тармақшаларына, 29-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Ауыл шаруашылығы министрлігі беретін куәліктерді қоспағанда, азаматтарға жүргізуші куәліктерін беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1489 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 1671 қаулысымен
бекітілген
«Ауыл шаруашылығы министрлігі беретін куәліктерді қоспағанда, азаматтарға жүргізуші куәліктерін беру» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген ішкі істер органдары жол полициясының тіркеу-емтихан бөлімшелері (бұдан әрі - ТЕБ) ұсынады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет:
1) «Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 10-бабы;
2) «Жол жүрісі қауіпсіздігі туралы» Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шілдедегі Заңының 15-бабы;

3) типового стандарта государственной услуги, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558;
4) пункта 65 Реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745.
4. Информация о государственной услуге размещена:
1) на электронном портале Правительства;
2) на портале электронного Правительства;
3) на веб-сайтах Министерства внутренних дел Республики Казахстан (www.mvd.kz) (далее - МВД);
4) в разделе "Законодательство" Комитета дорожной полиции МВД (www. Zholpolice. kz);
5) веб-сайтах департаментов внутренних дел областей, городов Алматы и Астаны (далее - ДВД), в помещениях РЭП, указанных в приложении 1 к настоящему стандарту, на стендах и информационных досках.
5. Видом завершения государственной услуги является выдача водительского удостоверения (далее - ВУ), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего Стандарта - не более 6 часов;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 40 минут.
8. За оказание государственной услуги взимается государственная пошлина, которая в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" составляет 125 процентов от минимального расчетного показателя, установленного на день уплаты государственной пошлины.
Государственная пошлина оплачивается через банковские учреждения Республики Казахстан, которыми выдается платежный документ, подтверждающий размер и дату оплаты.
9. Государственная услуга предоставляется пять дней в неделю (вторник - пятница с 09.00 час. до 18.00 час, перерыв на обед с 13.00 час. до 14.30 час, суббота с 08.00 час. до 16.00 час, перерыв на обед с 12.00 час. до 13.00 час). Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Место предоставления услуги РЭП располагается на первом этаже здания, имеет отдельный от других подразделений органов внутренних дел вход, зал с местами для ожидания, имеющий стулья, столы (стойки) для оформления документов, оснащенный стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения. Для граждан с ограниченными физическими возможностями услуга оказывается непосредственно по месту нахождения заявителя.

3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметтің үлгі стандарты;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысымен бекітілген Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімінің 65-тармағы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Үкіметтің электрондық порталында;
2) электрондық Үкіметтің порталында;
3) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің (бұдан әрі - ІІМ) веб-сайттарында (www.mvd.kz);
4) ІІМ Жол полициясы комитетінің «Заңнама» бөлімінде
(www. Zholpolice. kz);
5) облыстардың, Астана және Алматы қалалары ішкі істер департаменттерінің (бұдан әрі - ІІД) веб-сайттарында, осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген ТЕБ үй-жайларында, стендтерде және ақпараттық тақталарда орналастырылады.
5. Жүргізуші куәлігін (бұдан әрі - ЖК) беру не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мемлекеттік қызметтің аяқталу түрі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) тұтынушы осы Стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 6 сағаттан аспайды;
2) өтініш иесі жүгінген күні жергілікті жерде мемлекеттік қызмет көрсетілгенге дейін кезек күтудің ең жоғарғы шекті уақыты 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесі жүгінген күні жергілікті жерде мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең жоғарғы шекті уақыты 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетілгені үшін мемлекеттік баж алынады, ол «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес мемлекеттік баж төленген күнге белгіленген ең төменгі есептік көрсеткіштің 125 пайызын құрайды.
Мемлекеттік баж Қазақстан Республикасының банк мекемелері арқылы төленеді, олар баждың мөлшері мен төленген күнін растайтын төлем құжатын береді.
9. Мемлекеттік қызмет аптасына бес күн көрсетіледі (сейсенбі - жұма сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, сенбі сағат 08.00-ден 16.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 12.00-ден 13.00-ге дейін). Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. ТЕБ қызмет көрсету орны ғимараттың бірінші қабатында орналасады, ішкі істер органдарының басқа бөлімшелерінен бөлек кіретін есігі, күтуге арналған орындары, құжаттарды рәсімдеу үшін орындықтары, үстелдері (тіректер) бар, қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері ілінген стендтермен жабдықталған залы болады. Дене мүмкіндігі шектеулі азаматтар үшін қызмет тікелей өтініш иесі тұратын жерде көрсетіледі.

2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги заявителю необходимо предъявить сотруднику РЭП следующие документы:
1) заполненное заявление на бланке на выдачу водительского удостоверения;
2) документ, удостоверяющий личность лица, обратившегося за совершением регистрационных действий; при отсутствии адреса места жительства в удостоверении личности - дополнительно документ, подтверждающий регистрацию постоянного места жительства (Книгу регистрации граждан, либо справку с адресного бюро);
3) свидетельство об окончании курсов и его копия;
4) медицинскую справку;
5) водительскую карточку, выдаваемую организациями по подготовке, переподготовке водителей транспортных средств;
6) документ, подтверждающий оплату государственной пошлины, установленной Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)";
12. Бланк заявления выдается сотрудником РЭП, который также размещен на веб-сайтах МВД и ДВД, указанных в приложении 1 к настоящему стандарту.
13. Документы, необходимые для получения государственной услуги, указанные в пункте 11 настоящего стандарта, сдаются в РЭП.
14. После сдачи документов заявителю (представителю заявителя) выдается талон о том, что он сдал все необходимые документы для получения государственной услуги по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
15. Водительское удостоверение выдается заявителю под роспись в реестре выдачи ВУ по предъявлению документа, удостоверяющего личность.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае:
1) непредоставления заявителем (представителем заявителя) документов указанных в пункте 11 настоящего стандарта;
2) ухудшения здоровья водителя, препятствующего безопасному управлению транспортными средствами, подтвержденное медицинским заключением.
3) лишение права на управление транспортными средствами по решению суда в порядке, предусмотренного гражданским процессуальным законодательством, по иску уполномоченного органа (должностного лица);
4) если заявитель:
5) не достиг 16-летнего возраста при предоставлении права на управление транспортными средствами категории "А";
6) не достиг 18-летнего возраста при предоставлении права на управление транспортными средствами категории "В", "С";
7) не достиг 21-летнего возраста при предоставлении права на управление транспортными средствами категории "Д";
8) не предоставил документы, подтверждающие наличие стажа управления транспортными средствами не менее двенадцати месяцев, при предоставлении права на управление транспортными средствами категории "Е".

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті тұтыну үшін өтініш иесі ТЕБ қызметкеріне мынадай құжаттарды ұсыну қажет:
1) жүргізуші куәлігін беруге арналған бланкіге толтырылған өтініш;
2) тіркеу әрекеттерін жасауға жүгінген адамның жеке басын куәландыратын құжат; жеке куәлігінде тұрғылықты жерінің мекен-жайы болмаған жағдайда - қосымша тұрақты тұратын жерінде тіркелгенін растайтын құжат (Азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай бюросының анықтамасы);
3) курстарды аяқтағаны туралы куәлік және оның көшірмесі;
4) медициналық анықтама;
5) көлік құралдарының жүргізушілерін даярлау, қайта даярлау ұйымдары беретін жүргізуші карточкасы;
6) «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген мемлекеттік баждың төленгенін растайтын құжат.
12. Өтініштің бланкісін ТЕБ қызметкері береді, ол осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген ІІМ-нің және ІІД-нің веб-сайттарында да орналастырылған.
13. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті, осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар ТЕБ-ке тапсырылады.
14. Құжаттарды тапсырғаннан кейін өтініш иесіне (өтініш иесінің өкіліне) осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырғаны туралы талон беріледі.
15. Жүргізуші куәлігі өтініш иесіне жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткеннен кейін ЖК беру тізіліміне қолын қойғызып беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсетуден:
1) көлік құралының өтініш иесі (өтініш иесінің өкілі) осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынбаған;
2) медициналық қорытындымен расталған, көлік құралдарын қауіпсіз басқаруға кедергі келтіретін жүргізушінің денсаулығы нашарлаған;
3) уәкілетті органның (лауазымды адамның) талабы бойынша азаматтық іс жүргізу заңнамасында көзделген тәртіппен сот шешімі бойынша көлік құралдарын басқару құқығынан айырылған жағдайда;
4) егер өтініш иесі:
5) «А» санатындағы көлік құралдарын басқару құқығын беру кезінде 16 жасқа толмаса;
6) «В», «С» санатындағы көлік құралдарын басқару құқығын беру кезінде 18 жасқа толмаса;
7) «Д» санатындағы көлік құралдарын басқару құқығын беру кезінде 21 жасқа толмаса;
8) «Е» санатындағы көлік құралдарын басқару құқығын беру кезінде кемінде он екі ай көлік құралдарын басқару өтілінің болуын растайтын құжаттарды тапсырмаса, бас тартылады.

3. Принципы работы
17. Деятельность РЭП основывается на соблюдении конституционных прав потребителей и осуществляется на принципах вежливости, предоставления исчерпывающей информации, обеспечения сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителю измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа РЭП, оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждается соответствующим приказом МВД.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействия) уполномоченных должностных лиц и содействие в подготовке жалобы можно получить по телефонам доверия, указанным в приложении 4 к настоящему стандарту.
21. Действия (бездействия) сотрудников РЭП могут быть обжалованы в установленном порядке вышестоящему руководству городских, районных управлений (отделов) внутренних дел, ДВД, Комитета дорожной полиции МВД, МВД, указанных в приложении 4 к настоящему стандарту.
22. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается начальнику регистрационно-экзаменационного подразделения управления дорожной полиции ДВД в рабочие дни.
23. В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба адресуется субъекту или должностному лицу, в компетенцию которого входит разрешение поставленных в жалобе вопросов.
В жалобе физического лица указывается его фамилия, имя, отчество, почтовый адрес, юридического лица - его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Жалоба подписывается потребителем. При подаче жалобы указываются наименование субъекта или должность, фамилии и инициалы должностных лиц, чьи действия обжалуются, мотивы обращения и требования.
25. Поступившая жалоба регистрируется в журнале учета информации органа внутренних дел и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц". Заявителю выдается талон, указанный в приложении 5 к настоящему стандарту, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращении.
О результатах рассмотрения жалобы заявителю сообщается в письменном виде по почте, либо электронной почте.
26. Адрес Комитета дорожной полиции МВД: 010000, г. Астана, улица Ш. Айманова 4, веб-сайт: www.zholpolice.kz, телефон дежурной части: (7172) 71-58-68, телефон доверия: (7172) 71-58-25.
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1489
Приложение 1
к Стандарту государственной услуги,
утвержденному постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1671
web-caйт Правительства Республики Казахстан
http://www.e.gov.kz/ctitzenty/trav/
vehicles.
Регион
РЭП
Адрес
телефон
web-сайт
г.
Астана
РЭП КДП
МВД
г. Астана, ул. Ш. Айманова,
4

3. Жұмыс қағидаттары
17. ТЕБ қызметі тұтынушылардың конституциялық құқықтарының сақталуына негізделеді және сыпайылық, толық ақпарат ұсыну, құжаттардың сақталуын, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттық қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарында жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушы мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшейді.
19. Мемлекеттік қызмет көрсететін ТЕБ жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапасы мен тиімділік көрсеткіштерінің мақсатты мәндері ІІМ-нің тиісті бұйрығымен жыл сайын бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілеттік берілген лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіруді және шағым дайындауда жәрдемдесуді осы стандарттың 4-қосымшасында көрсетілген сенім телефондары арқылы алуға болады.
21. ТЕБ қызметкерлерінің әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) осы стандарттың 4- қосымшасында көрсетілген қалалық, аудандық ішкі істер басқармаларының (бөлімдерінің), ІІД-нің, ІІМ Жол полициясы комитетінің, ІІМ-нің жоғары тұрған басшылығына белгіленген тәртіппен шағымдануға болады.
22. Дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда шағым ІІД-нің жол полициясы басқармасы тіркеу-емтихан бөлімшесінің бастығына жұмыс күндері беріледі.
23. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдану құқығы бар.
24. Шағым құзыретіне шағымдағы мәселелерді шешу кіретін субъектіге немесе лауазымды адамның атына берілуі тиіс.
Жеке тұлғаның шағымында оның тегі, аты, әкесінің аты, пошта мекенжайы, заңды тұлғаның - оның атауы, пошта мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Шағымға тұтынушы қол қоюы тиіс. Шағым берген кезде субъектінің немесе іс-әрекетіне шағым берілетін лауазымды адамдардың лауазымы, тегі мен аты-жөндері, жүгіну себептері және талабы көрсетіледі.
25. Келіп түскен шағым ішкі істер органының ақпаратты есепке алу журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген мерзімде қаралады. Өтініш иесіне күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетіле отырып, осы стандартқа 5-қосымшада көрсетілген талон беріледі.
Шағымды қарау нәтижелері туралы өтініш иесіне жазбаша түрде пошта не электрондық пошта арқылы хабарланады.
26. ІІМ Жол полициясы комитетінің мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Ш. Айманов көшесі, 4, веб-сайт: www.zholpolice.kz, кезекші бөлімнің телефоны: (7172) 71-58-68, сенім телефоны: (7172) 71-58-25.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1489 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 1671 қаулысымен бекітілген
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің web-caйты
http://www.e.gov.kz/ctitzenty/trav/
vehicles.
Аймақ
ТЕҚП
Мекен-жай
телефон
web-сайт
Астана қаласы
ІІМ ЖПК ТЕП
Астана қаласы, Ш. Айманов көшесі 4.

2579054
2579374
Акмолин-
ская
область
РЭО УДП
ДВД
г. Кокшетау, ул. Валиханова
179
8(7162)29-98-10,
29-98-21
http://www.akmdvd.
online.kz
МРЭО УДП
ДВД
г. Астана, ул. Акжол 18А
8(7172)54-61-77
МРЭО
Аккольско-
го РОВД
г. Акколь, ул. Парковая 2
8(71638)2-16-38
МРЭО
Атбасарс-
кого РОВД
г. Атбасар, ул. Урицкого 38
8(71643)4-29-43
РП
Жаркаинс-
кого РОВД
г. Державинск, ул. Захарова
33
8(71648)9-21-99
МРЭО
Есильского
РОВД
г. Есиль, ул. Победы 58
8(71647)2-22-77
МРЭО
Степно-
горского
ГОВД
г. Степногорск. мкр 5
8(71645)5-91-22
МРЭО
Бурабайс-
кого РОВД
г. Щучинск, ул. Аблай-Хана
8(71636)4-25-22
Алматин-
ская
область
Централь-
ное РЭО
г.Талды-
корган
мкр.7
Здание УДП
ДВД
ГОВД г.Талдыкорган ул.Абая
249
8(7282)27-05-72,
21-18-24
http://www.
zhetisu-police.kz
МРЭО
Талгарско-
го РУВД,
п.
Гульдала,
Трасса
Алматы-
КОКПЕК-
КОКТАП УДП
РУВД Талгарского района
г. Талгар ул.Абылайхана 120
8(7272)257-43-06
, 257-33-80
МРЭО ДП
Капшагай-
ского
ГОВД, г.
Капчагай,
ул. Ул.
Сейфуллина
36
ГОВД г.Капшагай ул.Конаева
14
8(72772) 4-24-88
МРЭО
Енбекши-
Казахского
РУВД, г.
Есик, ул.
алея Алтын
Адам 163
РУВД Енбекши-Казахского
района г.Иссык ул.Топатаева
105а
8(7275)4-22-59
РЭП с.
Шелек,
с. Шелек,
ул.
Имамниязо-
ва 1
РУВД Енбекши-Казахского
района с.Шелек ул.Б.Момышулы
97
8 (72776)
2-08-64
МРЭП
«МЕРКУР»,
г. Алматы,
ул.
Майлина 79
РУВД Илийского района
п. Отеген Батыр
ул. Батталханова 14
8(7272)251-25-69
МРЭО г.
Сарканд,
г. Сарканд,
ул.
Тауелсыз-
дык 126
РУВД Саркандского района
г. Сарканд ул.Жамбыла 42
8(7283)92-15-84
МРЭО
Панфилов-
ского
РОВД, г.
Жаркент,
ул.
Кунаева
309
РУВД Жаркентского района
г. Жаркент ул.Жансугурова
102
8(7283) 15-28-27
РЭП
«Шонжа»,
с. Шонжа,
ул.
Исламова
40
РУВД Уйгурского района с.
Шонжы ул.А.Арзиева 51
8(722778)2-36-53
МРЭО
Карасайс-
кого РУВД,
г.
Каскелен,
ул.
Наурызбай
батыра 1а
РУВД Карасайского района
г. Каскелен ул.Абылай хана
98
8(7272)298-36-07
РП
«Барыс»,
23 км.
трассы
Алматы-
Бишкек,
«Автомо-
бильный
рынок БН»,
ул.
Кобелекова
РУВД Карасайского района г.
Каскелен ул.Абылай хана 98
8(7272)298-55-04
РП
«Жаксылык»
, ул.
Капчагай-
ская 28
ПРЭП ДП,
Передвиж-
ной ПРЭП,
п.
Гульдала
РУВД Илийского района
п. Отеген Батыр
ул. Батталханова 14
передвижной пункт
8(7272)251-12-65
Атыраус-
кая
область
ОРЭР УДП
ДВД
г.Атырау, СПМ-136,
ул.Гогичашвили, 25
8(7122)
98-17-07,
98-17-15,
98-17-37
http://www.dvd-
atyrau.kz
РЭП УДП
ДВД
г. Атырау, ул.Элеваторная, 7
а, здания ТОО «БИПЭК Авто»
8(7122)
30-16-52,
75-51-44
РЭП
Жылыойско-
го РОВД
г. Кульсары, ул.
Бисенкулова, 64

2579054
2579374
Ақмола облысы
ІІД ЖПБ ТЭБ
Көкшетау қаласы, Уәлиханов көшесі 179
8(7162)29-98-10,
29-98-21
http://www.akmdvd.
online.kz
ІІД ЖПБ АТЕБ
Астана қаласы, Ақжол көшесі 18/а
8(7172)54-61-77
Ақкөл АІІб АТЕБ
Ақкөл қаласы, Парк көшесі 2
8(71638)2-16-38
Атбасар АІІб АТЕБ
Атбасар қаласы, Урицкий көшесі 38
8(71643)4-29-43
Жарқайың АІІб ТП
Державинск қаласы, Захаров көшесі 33
8(71648)9-21-99
Есіл АІІб АТЕБ
Есіл қаласы, Жеңіс көшесі 58
8(71647)2-22-77
Степногорск ҚІІб АТЕБ
Степногор қаласы, 5 шағын аудан
8(71645)5-91-22
Бурабай АІІб АТЕП
Шучье қаласы, Абылай хан көшесі 1а
8(71636)4-25-22
Алматы облысы
Орталық ТЕБ, Талдықорған қаласы, 7 шағын аудан, ІІД ЖПБ ғимараты
ҚІІБ, Талдықорған қаласы, Абай көшесі 249
8(7282)27-05-72,
21-18-24
http://www.zhetisu-
police.kz
Талғар АІІБА АТЕБ, Гүлдала кенті, Алматы-Кокпек-Көктап тас жолы, ЖПБ
Талғар ауданының АІІБ, Талғар қаласы, Абылай хан көшесі, 120
8(7272)57-43-06
, 57-33-80
Қапшағай ҚІІБ ЖП АТЕБ, Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі 36
Қапшағай қаласының ҚІІБ, Қонаев көшесі 14
8(72772) 4-24-88
Еңбекшіқазақ АІІБ АТЕБ, Есік қаласы Алтын Адам аллеясы 163
Еңбекшіқазақ ауданының АІІБ, Есік қаласы, Топатаев көшесі, 105а
8(7275)4-22-59
Шелек селосы ТЭП, Шелек селосы, Имамниязов көшесі 1
Еңбекшіқазақ ауданының АІІБ, Шелек селосы, Б.Момышұлы көшесі 97
8 (72776)
2-08-64
«Меркур» АТЕП, Алматы қаласы, Майлин көшесі 79
Іле ауданының АІІБ, Өтеген батыр кенті, Батталханов көшесі, 14
8(7272)251-25-69
Сарқанды қаласының АТЕБ, Сарқанды қаласы Тәуелсіздік көшесі 126
Сарқанд ауданының АІІБ, Сарқанд қаласы, Жамбыл көшесі 42
8(7283)92-15-84
Панфилов АІІб АТЕБ, Жаркент қаласы, Қонаев көшесі 309
Жаркент ауданының АІІБ, Жаркент қаласы, Жансүгіров көшесі 102
8(7283) 15-28-27
«Шонжы» ТЕП Шонжы селосы, Исламов көшесі 40
Ұйғыр ауданының АІІБ, Шонжы селосы, А. Арзиев көшесі 51
8(722778)2-36-53
Қарасай АІІБ АТЕБ, Қаскелең қаласы, Наурызбай батыр көшесі 1а
Қарасай ауданының АІІБ, Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі 98
8(7272)98-36-07
«Барыс» ТП Алматы-Бішкек тас жолының 23 км «БН автомобиль базары», Көбелеков көшесі, 1а
Қарасай ауданының АІІБ, Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі 98
8(7272)98-55-04
«Жаксылық» ТП, Қапшағай көшесі 28
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті, Батталханов көшесі 14
8(7272)51-12-65
ЖП ЖТЕП, Жылжымалы ЖТЕП, Гүлдала кенті
Жылжымалы пункт
Атырау облысы
ІІД ЖПБ ТЕЖБ
Атырау қаласы, СПМ-136, Гогичашвили көшесі 25
8(7122)
98-17-07,
98-17-15,
98-17-37
http://www.dvd-
atyrau.kz
ІІД ЖПБ ТЕП
Атырау қаласы, Элеваторная көшесі, 7 а, «БИПЕК Авто» ЖШС ғимараты
8(7122)
30-16-52,
75-51-44
Жылыой АІІб ТЕП
Құлсары каласы, Бисенқұлов көшесі, 64

8(71237) 5-19-21
РЭП
Курманга-
зинского
РОВД
С. Ганюшкино, ул. Абая, 37
8(71233) 2-14-79
Актюбин-
ская
область
РЭО УДП
ДВД
Актюбинская область
г. Актобе,
пр. А.Молдагуловой, 56
8(7132)51-84-24,
51-28-26
http://
www.dvdaktobe.kz
МРЭГ
Хромтаус-
кого РОВД
г. Хромтау, пр.Абая 11
8(71336)21-6-98
МРЭГ
Мугалжарс-
кого РОВД
г. Кандыгаш, ул. Жамбула 74а
8(71333)36-4-48
МРЭП
Шалкарско-
го РОВД
г. Шалкар ул. Есет-батыра 88
8(71335)2-33-80
2-20-90
МРЭР
Темирского
РОВД
п. Шубар-Кудук ул.Желтоксан
6
8(71346)2-23-72
Восточ-
но-
Казахс-
танская
область
РЭО УДП
ДВД
ВКО, г. Усть-Каменогорск,
пр. Независимости 73/1
8 (7232)
77-46-86,
42-69-88
http://www.02vko.
kz/
РП № 1
ВКО, г. Усть-Каменогорск
Объездное шоссе, 2
8 (7232)-230537
РП № 2
ВКО, г. Усть-Каменогорск,
пр. Независимости 92/1
8(72320)-753744
РП № 3
ВКО, г. Усть-Каменогорск,
пр. Абая 97
8(7232)-753744
РЭО УВД г.
Семей
г. Семей, ул. Морозова 5
8 (7222)
56-67-22
РП № 1 УВД
г. Семей
г. Семей, ул. Каржаубайулы,
249
8(7222)51-53-66
РЭП
Бородули-
хинского
РОВД
с. Бородулиха, пер. Мира, 14
8 (72351)-21287
РЭП
Жарминско-
го РОВД
с. Калбатау, ул. Бабатайулы
34
8 (72347)
6-57-59
РЭП
Аягузского
РОВД
г. Аягоз, ул. Танирбергенова
68
8(872837)3-34-41
РП Катон-
Карагайс-
кого РОВД
с. Большенарым, ул. Абая, 1
8 (72341)-21908
РЭП
Кокпектин-
ского РОВД
с. Кокпекты, ул. Ленина 12
8(72348)2-72-11
РЭП
Зайсанско-
го РОВД
г. Зайсан, ул. Баязи
Сатпаева 12
8(72340) 2-52-50
РЭП
Риддерско-
го ГРОВД
г. Риддер, ул. Безголосова
11
8(72336)2-24-74
РЭП
Зыряновс-
кого ГРОВД
г. Зыряновск, ул.
М. Горького, 97
8(72335)6-04-02
РЭП
Уржарского
РОВД
с.Урджар ул. Абылайхана 237
8(72330)2-19-37
РЭП
Шемонаи-
хинского
РОВД
г. Шемонаиха, ул. М.
Горького, 97
8(72332)3-09-07
Жамбылс-
кая
область
ОРЭР УДП
г. Тараз
г. Тараз. ул., Сулейманова,
дом 98
8 (7262)-
57-64-74
8(7262)-57-65-08
http://www.
tarazpolice.kz
РЭП
Кордайско-
го РОВД
с. Кордай ул.Молдагулова,7
8(726-36)2-18-80
РЭП
Шуйского
РОВД
с. Толе би ул.Сатпаева, 198
8(726-43)
2-20-51
РЭП
Меркенско-
го РОВД
г. Мерке ул.Сарымолдаева,
198
8(726-32)
2-26-32
РЭП
Таласского
РОВД
г. Карату ул.Жамбыла, 30
8(726-44)
6-12-78
РЭП
Т.Рыску-
ловского
РОВД
с. Кулан ул.Жибек Жолы, 57
8(726-31)
2-12-70
РЭП.
Сарысуско-
го РОВД
г. Жанатас 1-мкр. д.4, 18
8(726-34)
6-10-28
Западно-
Казахс-
танская
область
РЭП
Мойынкум-
ского
РОВД
с. Мойынкум ул. Амангельды,
64
8(726-42)
2-49-02
http://www.
zkopolice.kz
МРЭО
Бурлинско-
го РОВД
г. Аксай мкр 2 д 7
8(71133) 30133
МРЭО
Казталовс-
кого РОВД
п. Казталовка, ул. Желтоксан
20
8(71144) 31250
Караган-
динская
область
РЭО УДП
ДВД
г. Караганда, ул. Прогресса
1
8(7212)41-53-90
http://www.krgdvd.
creatida.kz
РЭО УВД г.
Темиртау
г. Темиртау, ул. Мичурина 8
8(7213)98-74-57
РЭО УВД
Абайского
района

8(71237) 5-19-21
Құрманғазы АІІб ТЕП
Ганюшкино селосы, Абай көшесі 37
8(71233) 2-14-79
Ақтөбе облысы
ІІД ЖПБ ТЕБ
Ақтөбе қаласы, Ақтөбе қаласы, Ә.Молдағұлова даңғылы 56
8(7132)51-84-24,
51-28-26
http://www.
dvdaktobe.kz
Хромтау АІІб АТЕТ
Хромтау қаласы, Абай даңғылы 11
8(71336)21-6-98
Мұғалжар АІІб АТЕТ
Қандыағаш қаласы, Жамбыл көшесі 74а
8(71333)36-4-48
Шалқар АІІб АТЕТ
Шалқар қаласы, Есет батыр көшесі 88
8(71335)2-33-80
2-20-90
Темір АІІб АТЕТ
Шұбарқұдык кенті, Желтоқсан көшесі 6
8(71346)2-23-72
Шығыс Қазақстан облысы
ІІД ЖПБ ТЕБ
ШҚО, Өскемен қаласы, Тәуелсіздік даңғылы 73/1
8 (7232)
77-46-86,
77-69-88
http://www.02vko.
kz
ТП № 1
ШҚО, Өскемен каласы, Объездное тас жолы, 2
8 (7232)-230537
ТП № 2
ШҚО, Өскемен каласы, Тәуелсіздік даңғылы 92/1
8(7232)-753744
ТП № 3
ШҚО, Өскемен каласы, Абай даңғылы 97
8(7232)-753744
Семей қаласы ІІБ ТЕБ
Семей қаласы, Морозов көшесі 5
8 (7222)
56-67-22
Семей қаласы ІІБ № 1 ТП
Семей қаласы, Қаржаубайұлы, 249
8(7222)51-53-66
Бородулиха АІІб ТЕП
Бородулиха селосы, Мир қиылысы, 14
8 (72351)-21287
Жарма ауданы АІІб ТЕП
Қалбатау селосы, Бабатайұлы көшесі 34
8 (72347)
6-57-59
Аягөз АІІб ТЕП
Аягөз қаласы, Тәңірбергенов көшесі 68
8(72837)3-34-41
Қатон-карағай АІІб ТП
Үлкен Нарын селосы, Абай көшесі, 1
8 (723)41-21908
Көкпекті АІІб ТЕП
Көкпекті ауылы, Ленин көшесі 33
8(72348)2-72-11
Зайсан АІІб ТЕП
Зайсан қаласы, Баязи Сәтпаев көшесі 12
8(72340) 2-52-50
Риддер ҚАІІб ТЕП
Риддер қаласы, Безголосов көшесі 11
8(72336)2-24-74
Зырян ҚАІІб ТЕП
Зырян қаласы, М. Горький көшесі 97
8(72335)6-04-02
Үржар АІІб ТЕП
Үржар ауылы Абылай хан көшесі 237
8(72330)2-19-37
Шемонаиха АІІб ТЕП
Шемонаиха қаласы, М.Горький көшесі 97
8(72332)3-09-07
Жамбыл облысы
Тараз қаласы ЖПБ ТЕЖБ
Тараз қаласы, Сүлейманов көшесі 98 үй
8 (7262)-
57-64-74
57-65-08
http://www.
tarazpolice.kz
Қордай АІІб ТЕП
Қордай ауылы, Молдағұлова көшесі 10
8(72636)2-18-80
Шу АІІб ТЕП
Төле би ауылы, Сәтпаев көшесі 198
8(726-43)
2-20-51
Мерке АІІб ТЕП
Мерке қаласы, Сарымолдаев көшесі 198
8(726-32)
2-26-32
Талас АІІб, ТЕБ
Қаратау қаласы, Жамбыл көшесі, 30
8(726-44)
6-12-78
Т. Рысқұлов АІІб ТЕП
Қулан ауылы, Жібек-Жолы көшесі 57
8(726-31)
2-12-70
Сарысу АІІб ТЕП
Жаңатас қаласы, 1 шағын аудан, 4 үй, 18
8(726-34)
6-10-28
Батыс Қазақстан облысы
Мойынкұм АІІб ТЕП
Мойынқұм ауылы, 64
8(726-42)
2-49-02
http://www.
zkopolice.kz
Бөрлі АІІб АТЕБ
Ақсай қаласы, 2 шағын аудан 7
8(7113) 330133
Қазталов АІІб АТЕБ
Қазталов кенті, Желтоқсан көшесі 20
8(7114) 431250
Қарағанды облысы
ІІД ЖПБ ТЕБ
Қарағанды қаласы, Прогресс көшесі 1
8(7212)41-53-90
http://www.krgdvd.
creatida.kz
Теміртау қаласы ІІБ ТЕБ
Теміртау қаласы, Мичурин көшесі 8
8(7213)98-74-57
Абай ауданы ІІБ ТЕБ

г. Абай, мкр. 3 дом 42
8(72131)4-37-67
МРЭ УВД г.
Джезказган
г. Джезказган, ул. Сатпаева
80
8(7102)72-44-11
РЭО ОВД г.
Балхаш
г. Балхаш, ул. Язева 13
8(71036)4-03-46
РЭО
Осакаровс-
кого РОВД
п. Осакаровка, ул.
Литвиновская 93
8(72149)4-11-00
РЭО
Каркара-
линского
РОВД
г. Каркаралинск, 40 ул.
Ауезова
8(72146)3-25-85
РЭГ
Жанаркинс-
кого РОВД
п. Атасу пр. Независимости
10а
8(710-30)-28-442
РП
«АвтоСтар»
г. Караганда, ул.
Университетска 28/3
8(7212)90-91-76
РП
«АвтоМир»
г. Караганда, ул. Таттимбета
10/5
8(7212)33-39-89
РП «Камкор»
г. Караганда, ул. Ермекова
108
8(7212)44-17-55
РП «Жана-Арнау»
г. Караганда, пер. Стартовый
61/1
8(7212)42-87-88
Коста-
найская
область
OTH и РЭР
УДП ДВД
г. Костанай ул. Карбышева
45/3
8(7142)280506,
281487, 287787
http://www.kostanay
рolice.kz
РЭО г.
Рудного
г. Рудный р-н Автовокзала
Toyota Центр
8(31431)40664,
46246
РЭО УВД г.
Аркалыка
г. Аркалык ул. Молодежная,
10
8(71430)70818,
70869
РЭП ОДП
Лисаковс-
кого ГОВД
г. Лисаковск МКР 1а-6
8(71433)30202,
37757
МРЭП Жити-
карийского
РОВД
г. Житикара мкр. 5В-18
8(71435)20911
РЭП ОДП
Карабалык-
ского РОВД
п. Карабалык ул.
Ничепуренко, 3
8(71441)33291
РЭП ОДП
Федоровс-
кого РОВД
п. Федоровка
ул.Красноармейская, 56
8(71442)21187
МРЭП ОДП
Узункольс-
кого РОВД
п. Узунколь
ул. Аблайхана, 34
8(71444)24178,
24696
МРЭП ОДП
Аулиеколь-
ского РОВД
п. Аулиеколь ул. Целинная, 7
8(71453)21041
РЭП
Костанайс-
кого РОВД
п. Затобольск ул.
Механизаторов 2а
8(714455)25832
РЭП ОДП
Мендыка-
ринского
РОВД
п. Боровской ул. Абая, 95
8(71443)21445,
21564
Кызылор-
динская
область
РЭО УДП
ДВД
г.Кызылорда, ул.Жибек жолы
б/н
8(7242)29-77-15
29-77-13
http://www.dvdkzo.
kz
РЭГ
Аральского
РОВД
г. Аральск, ул. Бактыбай
батыра № 27
8(72433)2-31-80
РЭГ
Казалинс-
кого РОВД
п. Айтеке-би, ул. Биржан сал
№ 46
8(72438)2-16-40
РЭГ
Кармакшин-
ского РОВД
п. Жосалы, ул. Кошербаева №
36
8(72437)21 1 89
РЭГ
Жалагашс-
кого РОВД
п. Жалагаш, ул. Желтоксан №
1
8(72431)3-25-25
РЭГ
Сырдарьин-
ского РОВД
п. Теренозек, ул. Амангельды
№ 47
8(72436)21-2-48
РЭГ
Шиелийско-
го РОВД
п. Шиели, Ул.М.Шокая № 5
8(72432) 4-22-50
РЭГ
Жанакор-
ганского
РОВД
п. Жанакорган, ул. Кожанова
б/н
8(72435)2-21-40
Мангис-
тауская
область
Центральное
РЭО УДП ДВД
г.Актау, 23 мкр., здание УДП
8 (7292) 60-53-86
http://mdvd.kz
МРЭГ ОДП
ОВД
ОДП ОВД г.Жанаозен
ул. Губкина, 20
8 (72934) 32-8-35
Павло-
дарская
область
ОРЭР УДП
ДВД
Павлодарс-
кой области
г. Павлодар, ул.Торговая, 2
8(7182)-33-37-66
http://www.
dvdpavlodar.kz
Отделение
ОРЭР УДП
ДВД
Павлодар-
ской
области
г. Экибастуз,
ул. Открытый проезд, 9

Абай қаласы, 3 шағын аудан, 42 үй
8(72131)4-37-67
Жезказған қаласы ІІБ ТЕБ
Жезказған қаласы, Сәтпаев көшесі 80
8(7102)72-44-11
Балқаш қаласы ІІб ТЕБ
Балқаш қаласы, Язев көшесі 13
8(71036)4-03-46
Осакаровка АІІБ ТЕБ
Осакаровка кенті, Литвиновская көшесі 93
8(72149)4-11-00
Қарқаралы АІІБ ТЕБ
Қарқаралы қаласы, Әуезов көшесі 40
8(72146)3-25-85
Жаңарка АІІб ТЕТ
Атасау кенті, тәуелсіздік даңғылы 10а
8(710-30)-28-442
«АвтоСтар» ТП
Қарағанды қаласы, Университет көшесі 28/3
8(7212)90-91-76
«АвтоМир» ТП
Қарағанды каласы, Тәттімбет  көшесі 10/5
8(7212)33-39-89
«Қамқор» ТП
Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі 108
8(7212)44-17-55
«Жаңа-Арнау» ТП
Қарағанды қаласы, Стартовый киылысы 61/1
8(7212)42-87-88
Қостанай облысы
ІІД ЖПБ ТҚ және ТЕЖБ
Қостанай қаласы, Карбышев көшесі 45/3
8(7142)280506,
281487, 287787
http://www.kostanay
рolice.kz
Рудный қаласы ТЭБ
Рудный қаласы, автовокзал ауданы, Тоуоtа орталығы
8(31431)40664,
46246
Арқалық қаласы ІІБ ТЕБ
Арқалық қаласы, Молодежная көшесі 10
8(71430)70818,
70869
Лисаковск қаласы ҚІІб ЖПБ ТЕП
Лисаковск қаласы, 1А-6 шағын ауданы
8(71433)30202,
37757
Жітіқара АІІб АТЕП
Жітіқара қаласы, 5В-18 шағын ауданы
8(71435)20911
Қарабалык АІІб ЖПБ ТЕП
Қарабалық кенті, Ничепуренко көшесі 3
8(71441)33291
Федоров АІІб ЖПб ТЕП
Федоровка кенті, Красноармейская көшесі, 56
8(71442)21187
Ұзынкөл АІІб ЖПб ТЕП
Ұзынкөл кенті, Абылай хан көшесі 34
8(71444)24178,
24696
Әулиекөл АІІб ЖПб ТЕП
Әулиекөл кенті, Целинная көшесі 7
8(71453)21041
Қостанай АІІб ЖПб ТЕП
Затоболск кенті, Механизаторлар көшесі 2а
8(714)425832
Меңдіқара АІІб ЖПБ ТЕП
Боровской кенті, Абай көшесі 95
8(71443)21445,
21564
Қызылорда облысы
ІІД ЖПБ ТЕБ
Қызылорда қаласы, Жібек-Жолы көшесі нөмірсіз
8(7242)29-77-15
29-77-13
http://www.dvdkzo.
kz
Арал ауданы АІІб ТЕТ
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 27
8(72433)2-31-80
Қазалы ауданы АІІб ТЕТ
Әйтеке би кенті, Біржан сал көшесі № 46
8(72438)2-16-40
Қармақшы ауданы АІІб ТЕТ
Жосалы кенті, Көшербаев көшесі № 36
8(72437)21 1 89
Жалағаш АІІб ТЕТ
Жалағаш кенті, желтоқсан көшесі № 1
8(7243)13-25-25
Сырдария АІІб ТЕТ
Тереңөзек кенті, Амангелді көшесі № 47
8(72436)21-2-48
Шиелі АІІб ТЕТ
Шиелі кенті, Мұстафа Шоқай көшесі № 5
8(72432) 4-22-50
Жаңакорған ауданы АІІб ТЕТ
Жаңақорған кенті, Қожанов көшесі нөмірсіз
8(72435)2-21-40
Маңғыстау облысы
ІІД ЖПБ орталық ТЕБ
Ақтау қаласы, 23 шағын аудан, ЖПБ ғимараты
8 (7292) 60-53-86
http://mdvd.kz
ІІБ ЖПБ АТЕТ
Жаңаөзен қаласы, ІІБ ЖПБ, Губкина көшесі, 20
8 (72931) 32-8-35
Павлодар облысы
Павлодар облысының ІІД ЖПБ ТЕЖБ
Павлодар қаласы, Торговая көшесі 2
8(7182)-33-37-66
http://www.
dvdpavlodar.kz
Павлодар облысы ІІД ЖПБ ТЕЖБ бөлімшесі
Екібастұз қаласы, Открытый проезд көшесі, 9

8(7187)-34-03-85
МРЭГ ОВД
г. Аксу
г.Аксу ул. Вокзальная, 16
8(7183)-76-62-07
МРЭГ ОВД
Иртышского
района
Иртышский район, С. Иртышск
ул. Им. Искакова, 95
8(7183)-22-16-29
Северо-
Казахс-
танская
область
ОРЭР УДП
г. Петропавловск, ул.
Володарского, 18
8(715-2)-52-51-10
http://police.sko.
kz
РП-1
Петропав-
ловск
г. Петропавловск ул.
Володарского, 18
8(715-2)-61-25-46
РП-2
Петропав-
ловск
г. Петропавловск, ул. Ж.
Жабаева, 294
8(715-20)
47-34-73
РЭГ
Айыртауско-
го РОВД
г. Саумалколь, ул.
Уалиханова, 24
8 71533-2-18-85
МРЭО ДП
Тайыншинс-
кого РОВД
г. Тайынша, ул. Куншигис,
102
8(71536)-2-22-55
МРЭГ ДП
Уалиханов-
ского РОВД
с. Кишкенеколь, ул.
Уалиханова, 88
8(71542)-2-11-84
Кызылжар-
ский РЭГ
с. Бишкуль, ул. Гагарина, 8
8(71538)-2-00-75
РЭП ОВД
Мамлютского
района
г. Мамлютка, ул. Ленина, 45
8(71541)-2-19-96
РЭГ ОДП ОВД
района Шал
акына
г. Сергеевка, ул. Шал акына,
14
8(71534)-2-06-76
РЭГ ОВД
р-на им. Г.
Мусрепова
с. Новоишимское, ул.
Аблайхана, 59
8(71535)-2-19-14
РЭГ ДП ОВД
Есильского
района
с. Явленка, ул. Ибраева, 13
8(71543)-2-23-82
Жамбыльский
РЭП
г. Пресновка, ул. Дружбы, 17
8(71544)-2-27-01
РЭГ ОДП ОВД
р-на им. М.
Жумабаева
г. Булаево, ул. Юбилейная,
54
8(71531)-2-11-78
Южно-
Казахс-
танская
область
РЭО УДП ДВД
ЮКО
г.Шымкент, ул. Кожанова, б/н
8 (7252)-53-52-52
http://www.dvd-uko.
kz
РП № 1
г. Шымкент, ул.Ташкентский
тракт, б/н
8 (7252)-50-50-30
РП № 2
г. Шымкент, Тамерлановское
шоссе, № 62
8 (7252)-33-02-23
РП № 3
г. Шымкент. ул.Сайрамская, №
190
8 (7252)
51-92-91
МРЭО Байди-
бекского
РОВД
Байдибекский район.
c.Eкпінді, ул.Абая, б/н
8(72530)-21-358
МРЭО
Мактаараль-
ского РОВД
Мактааральский район,
с. Атакент. ул.Ташкентская,
б/н
8(72541)-32-202
МРЭО
Сайрамского
РОВД
Сайрамский район,
с.Аксукент, Карабулакское
шоссе, б/н
8(72531)-20-004
МРЭО Сары-
агашского
РОВД
г. Сарыагаш, ул.Ташкентская.
б/н
8(72537)-25-301
МРЭО
Туркенско-
го РОВД
г.Кентау, пр.Абая, б/н
8(72536)-31-515
г.
Байконыр
РЭП 1
Кызылординская область,
г.Байконыр, ул.Абая, 37
8 (73622)-5-27-84
г.
Курчатов
РЭП
Восточно-Казахстанская
область, г.Курчатов,
ул.Абая, 42
8 (7222)-30-04,
2-29-81
г. При-
озерск
РЭП
Карагандинская область,
г. Приозерск, ул.Достык, 6
8(71039)-5-5-49-89
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1489
Приложение 2
к Стандарту государственной услуги,
утвержденному постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1671
ТАЛОН № _
о принятии документов на оказание государственной услуги
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. заявителя или наименование юридического лица)
Перечень принятых документов:
1. _________________________________________________________________
2. _________________________________________________________________
3. _________________________________________________________________
4. _________________________________________________________________
5. _________________________________________________________________
6. _________________________________________________________________
7. _________________________________________________________________
8. _________________________________________________________________
9. _________________________________________________________________
Принял:
____________________________________/________/_________________
(Должность, звание сотрудника РЭП)   (подпись)     (Ф.И.О.)
"___"_______________ ____ г.
Время и дата выдачи: ____ час _____ мин "___"___________ _____ г.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1489
Приложение 3
к Стандарту государственной
услуги, утвержденного постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1671
Показатели качества и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последущем году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4
1. Своевременность

8(7187)-34-03-85
Ақсу ІІБ АТЕТ
Аксу қаласы, Воксальная көшесі, 16
8(7183)-76-62-07
Ертіс ауданы ІІБ АТЕТ
Ертіс ауданы, Ертіс селосы, Ыскақов атындағы көше 95
8(7183)-22-16-29
Солтүстік Қазақстан облысы
ІІД ЖПБ ТЕЖБ
Петропавл қаласы, Володарский көшесі 18
8(7152)-61-25-46
http://police.sko.
kz
ТП-1 Петропавл
Петропавл қаласы, Володарский көшесі 18
8(7152)-61-25-46
ТП-2 Петропавл
Петропавл қаласы. Ж. Жабаев көшесі, 294
8(71520)
47-34-73
Айыртау АІІб ТЕТ
Саумалкөл қаласы, Уәлиханов көшесі 24
8 71533-2-18-85
Тайынша АІІб ЖП АТЕБ
Тайынша қаласы, Күншығыс көшесі 102
8(71536)-2-22-55
Уәлиханов АІІб ЖП АТЕТ
Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі 88
8(71542)-2-11-84
Қызылжар ТЕТ
Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 8
8(7153)82-00-75
Мамлютка ауданы ІІБ ТЕП
Мамлютка каласы, Ленин көшесі 45
8(7154)12-19-96
Шал-Ақын ауданы ІІБ ЖПБ ТЕТ
Сергеевка қаласы, Шал-Ақын көшесі 14
8(71534)-2-06-76
Ғ. Мүсірепов ауданы ІІБ ТЕТ
Новоишимское ауылы. Абылайхан көшесі 59
8(71535)-2-19-14
Есіл ауданы ІІБ ЖП ТЕТ
Явленка ауылы, Ыбыраев көшесі 13
8(71543)-2-23-82
Жамбыл ауданы ТЕП
Пресновка каласы, Достық көшесі 17
8(71544)-2-27-01
М.Жұмабаев атындағы аудан ІІБ ЖПБ ТЕТ
Булаево қаласы, Юбилейная көшесі, 54
8(7153)12-11-78
ОҚО
ОҚО ІІД ЖПБ ТЕБ
Шымкент қаласы Қожанов көшесі нөмірсіз
8(7252)-53-52-52
http://www.dvd-uko.
kz
ТП № 1
Шымкент қаласы, Ташкент көшесі, нөмірсіз
8(7252)-50-50-30
ТП № 2
Шымкент қаласы, Темірлан тас жолы № 62
8(7252)-33-02-23
ТП № 3
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі 190
8(7252)51-92-91
Бәйдібек АІІб АТЕБ
Бәйдібек ауданы, Екпінді ауылы, абай көшесі нөмірсіз
8(7253)02-13-58
Мақтааралы АІІБ АТЕБ
Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Ташкент көшесі нөмірсіз
8(7254)13-22-02
Сайрам АІІБ АТЕБ
Аксукент ауылы, Қарабұлақ тас жолы, нөмірсіз
8(7253)12-00-04
Сарыағаш АІІБ АТЕБ
Сарыағаш қаласы, Ташкент көшесі нөмірсіз
8(7253)72-53-01
Түркістан АІІБ АТЕБ
Кентау қаласы, Абай даңғылы нөмірсіз
8(7253)631515
Байқоңыр қаласы
ТЕП 1
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Абай көшесі 36
8(736-22)-5-27-84
Курчатов қаласы
ТЕП
Шығыс Қазақстан облысы, Курчатов қаласы, Абай көшесі 42
8 (7222)2-29-81
Приозерск қаласы
ТЕП
Қарағанды облысы, Приозерск қаласы Достық көшесі 6
8(7103)955-49-89
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1489 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 1671 қаулысымен бекітілген
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды қабылдау туралы
№_____ ТАЛОН
__________________________________________________________________
(Өтініш иесінің Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
Қабылданған құжаттардың тізбесі:
1.__________________________________________________________
2.__________________________________________________________
3.__________________________________________________________
4.__________________________________________________________
5.__________________________________________________________
6.__________________________________________________________
7.__________________________________________________________
8.__________________________________________________________
9.__________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Қабылдаған:
__________________________/____________________/______________
(ТЕб қызметкерінің лауазымы, атақ) (қолы)             (ТАӘ )
_________ жылғы «_______»________________
Берілген күні мен уақыты___сағ_______мин «____»_______ _____жыл
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1489 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 1671 қаулысымен бекітілген
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
3-қосымша
Сапасы мен қол жетімділігінің көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Алдағы жылы көрсеткіштің мақсатты мәні
Есепті жылдағы көрсеткіштің ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылығы