О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан - призерам XXI зимних Олимпийских игр 2010 года в Ванкувере (Канада) и их тренерам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 379
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" и в целях поощрения спортсменов Республики Казахстан за успешное выступление на XXI зимних Олимпийских играх 2010 года в Ванкувере (Канада) и их тренеров Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству туризма и спорта Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год на неотложные затраты, средства в сумме 55822000 (пятьдесят пять миллионов восемьсот двацать две тысячи) тенге для осуществления единовременных выплат призерам XXI зимних Олимпийских игр в городе Ванкувере (Канада) и их тренерам в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2009 года № 1059 "О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных XXI зимних Олимпийских играх 2010 года в Ванкувере (Канада), 16-х Азиатских играх 2010 года в Гуанчжоу (Китайская Народная Республика), 7-х зимних Азиатских играх 2011 года в городах Астане и Алматы (Республика Казахстан) и XXX Олимпийских играх 2012 года в Лондоне (Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии)" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 мая 2010 года № 379
Единовременные выплаты спортсменам Республики Казахстан -
призерам XXI зимних Олимпийских игр 2010 года в Ванкувере
(Канада) и их тренерам
п/п
Место
Вид
спорта
Программа
соревно-
ваний
Ф.И.О.
спорт-
смена
Единовремен-
ные выплаты
для призеров
Республики
Казахстан
на XXI зимних
Олимпийских
играх в
городе
Ванкувере
(Канада)
Ф.И.О.
тренера
Единовременные
выплаты для
тренеров
призеров
Республики
Казахстан
на XXI зимних
Олимпийских
играх в городе
Ванкувере
(Канада)
Всего
в
долла-
рах
Всего
в
тенге
доллар
тенге
доллар
тенге
1
2
место
биат-
лон
15 км.
индиви-
дуальная
гонка
Хрустале-
ва Елена
Владими-
ровна
150000
22035000
Смирнов
Виктор
Борисо-
вич
150000
22035000

Қазақстан Республикасының спортшылары - 2010 жылғы Ванкувердегі (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарының жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына төленетін біржолғы төлемдер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 379 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес және Ванкувердегі (Канада) 2010 жылғы XXI қысқы Олимпиада ойындарында табысты өнер көрсеткені үшін Қазақстан Республикасының спортшыларын көтермелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2010 жылғы Ванкувердегі (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарына, 2010 жылғы Гуанчжоудағы (Қытай Халық Республикасы) 16-шы Азия ойындарына, 2011 жылғы Астана және Алматы қалаларындағы (Қазақстан Республикасы) 7-ші қысқы Азия ойындарына және 2012 жылғы Лондондағы (Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі) XXX Олимпиада ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 1059 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ванкувердегі (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарының жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына біржолғы төлемдерді жүзеге асыру үшін 2010 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 55822000 (елу бес миллион сегіз жүз жиырма екі мың) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 5 мамырдағы
№ 379 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының спортшылары - 2010 жылғы Ванкувер
қаласындағы (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарының
жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына төленетін
біржолғы төлемдер
Р/с
Орын
Спорт түрі
Жарыс бағдарламасы
Спортшының Т.А.Ә.
2010 жылғы Ванкувер қаласындағы (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарындағы  Қазақстан Республикасының жүлдегерлеріне төленетін біржолғы төлемдер
Жаттықтырушының Т.А.Ә.
2010 жылғы Ванкувер қаласындағы (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарындағы Қазақстан Республикасы жүлдегерлерінің жаттықтырушыларына төленетін біржолғы төлемдер
Барлығы доллармен
Барлығы теңгемен
доллар
теңге
доллар
теңге
1
2-орын
биатлон
15 км. жеке сайыс
Хрусталева Елена Владимировна
150000
22035000
Смирнов Виктор Борисович
150000
22035000