О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2010 года № 550. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2012 № 1119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» следующие изменения:
в стандарте оказания государственной услуги «Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации Республики Казахстан», утвержденном указанным постановлением:
в пункте 3 слова «подпункта 4 пункта 4» заменить словами «подпункта 4) пункта 4 и подпункта 1) пункта 5»;
в приложении 1 к указанному стандарту:
строку, порядковый номер 1, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 маусымдағы № 550 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.08.31 N 1119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 140 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Қазақстан Республикасының мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына дейінгі (7 жасқа дейінгі) балаларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартында:
3-тармақта «4-тармағының 4) тармақшасының» деген сөздер «4-тармағының 4) тармақшасының және 5-тармағының 1) тармақшасының» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген стандарттың 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 1-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов