О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2011 года № 80
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 "О Карте индустриализации Казахстана на 2010 - 2014 годы" следующие изменения и дополнения:
в Карте индустриализации Казахстана на 2010 - 2014 годы, утвержденной указанным постановлением:
в графе "Наименование проекта":
в строке, порядковый номер 4, слова "на 270 тыс.тонн в год" исключить;
в строке, порядковый номер 5, слова "Производство сельскохозяйственной, дорожно-строительной техники и автобусов" заменить словами "Производство самоходных зерноуборочных комбайнов ESSIL КЗС-740 и другой сельскохозяйственной техники";
в строке, порядковый номер 30, слова "Строительство ГОФ и серно-кислотного цеха" заменить словами "Строительство суспензионно-флотационной фабрики для производства фосфоритного концентрата";
в строке, порядковый номер 50, после слов "в Республике Казахстан" дополнить словами ". Компьютерные томографы на 16 срезов";
в строке, порядковый номер 56, слова "Организация производства по выпуску фосфоритных удобрений на базе Чилисайского месторождения фосфоритов" заменить словами "Производство фосфоритной муки на базе Чилисайского месторождения";
в строке, порядковый номер 69, слова "(турбоблок № 1)" исключить;
в графе "Ответственный государственный орган и национальный холдинг":
в строке, порядковый номер 31, слова "АО "ФНБ "Самрук-Казына" заменить словами "Акимат ЮКО";
в строке, порядковый номер 101, слово "Алматы" заменить словом "Астаны";
в графе "Регион" строки, порядковый номер 101, слова "г.Алматы" заменить словами "г.Астана";
в графе "Заявитель проекта":
в строке, порядковый номер 4, слова "Транспортная национальная" заменить словом "Транснациональная";
в строке, порядковый номер 6, слова "СПК "Жетысу" заменить словами "АО "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
в строке, порядковый номер 29, слова "АО Байтерек А" заменить словами "АО "НК "Қазақстан Teмip жолы";
в строке, порядковый номер 56, слова "ЛТД" исключить;
в графе "Срок реализации*":
в строках, порядковые номера 4, 79 слова "2012 г.г." заменить словами "2013 г.г.";
в строке, порядковый номер 7, слова "2014 г.г." заменить словами "2015 г.г.";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 80 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстанды индустрияландырудың 2010 - 2014 жылдарға арналған картасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстанды индустрияландырудың 2010 - 2014 жылдарға арналған картасында:
«Жобаның атауы» деген бағанда:
реттік нөмірі 4-жолдағы «жылына 270 мың тонна» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы «Ауыл шаруашылығы, жол құрылысы техникасы мен автобустар жасау» деген сөздер «Өздігінен жүретін ESSIL KЗC-740 астық жинау комбайндарын және басқа ауыл шаруашылығы техникасын шығару» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 30-жолдағы «КБФ және күкірт қышқылы цехын салу» деген сөздер «Фосфоритті концентрат шығару үшін суспензиялық-флотациялық фабрика салу» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 50-жол «оқшауландыру» деген сөзден кейін «. 16 кесіндіге арналған компьютерлік томографтар» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 56-жолдағы «Шилісай фосфоритті кен орнының базасында фосфоритті тыңайтқыштар шығару өндірісін ұйымдастыру» деген сөздер «Шилісай кен орнының базасында фосфоритті ұн өндірісі» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 69-жолдағы «(№ 1 турбоблогы)» деген сөздер алынып тасталсын;
«Жауапты мемлекеттік орган немесе ұлттық холдинг» деген бағанда:
реттік нөмірі 31-жолдағы «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ» деген сөздер «ОҚО әкімдігі» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 101-жолдағы «Алматы» деген сөз «Астана» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 101-жолдың «Өңір» деген бағанындағы «Алматы қаласы» деген сөздер «Астана қаласы» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жобаға өтініш беруші» деген бағанда:
реттік нөмірі 4-жолдағы «ұлттық көлік» деген сөздер «трансұлттық» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы «Жетісу» ӘКК» деген сөздер «Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 29-жолдағы «Бәйтерек-А» АҚ» деген сөздер «Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 56-жолдағы «ЛТД» деген аббревиатура алынып тасталсын;
«Іске асыру мерзімі*» деген бағанда:
реттік нөмірлері 4, 79-жолдардағы «2012 жылдар» деген сөздер «2013 жылдар» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «2014 жылдар» деген сөздер «2015 жылдар» деген сөздермен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 14, слова "2013 г.г." заменить словами "2015 г.г.";
в строке, порядковый номер 29, слова "2008 - 2011 г.г." заменить словами "2011-2012 г.г.";
в строках, порядковые номера 36, 47, 61, 65, 72, 95, 100 слова "2010 г.г." заменить словами "2011 г.г.";
в строке, порядковый номер 60, слова "2011 г.г." заменить словами "2012 г.г.";
в строке, порядковый номер 66, слова "2010 г.г." заменить словами "2012 г.г.";
строку, порядковый номер 46, исключить;
после строки, порядковый номер 6, дополнить строками, порядковые номера 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, следующего содержания:
«
6-1.
Реконструкция и
модернизация
Акбакайской
золотоизвлека-
тельной фабрики
МИНТ
Жамбылская
область
АО «АК
«Алтыналмас»
2010-2011 г.г.
6-2.
Диверсификация и
расширение
ферросплавного
производства и
его сырьевой базы
с доведением
мощности до 300
тыс. тонн
ферросплавов в
год
МИНТ
Жамбылская
область
АО
«Таразский
металлургический
завод»
2011-2012 г.г.
6-3.
Увеличение
мощности
производства
золота до 1 тонны
МИНТ
Павлодарская
область
АО «ГОК
Торт Кудык»
2007-2010 г.г.
6-4.
Развитие и
модернизация АО
«Арселор Миттал
Темиртау» с
увеличением
производства
стали до 6 млн.
тонн в год
МИНТ
Карагандинская
область
АО «Арселор
Миттал
Темиртау»
2010-2015 г.г.
6-5.
Строительство
электросталепла-
вильного комплекса
МИНТ
Мангистауская
область
ТОО
«Актауский
литейный
завод»
2011-2013 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 11, дополнить строкой, порядковый номер 11-1, следующего содержания:
«
11-1.
Развитие
курортной зоны
отдыха «Кендерли»
МТС
Мангистауская
область
Акимат
Мангистауской
области
2010-2015 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 43, дополнить строкой, порядковый номер 43-1, следующего содержания:
«
43-1.
Строительство
откормочной
площадки до 5000
голов КРС с двумя
племенными
хозяйствами
-репродукторами
до 1 010 голов
КРС каждая
АО «НУХ
«КазАгро»
Акмолинская
область
ТОО
«KazBeef Ltd»
2010-2011 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 49, дополнить строками, порядковые номера 49-1, 49-2, 49-3, следующего содержания:
«
49-1.
Откормочная
площадка и
мясокомбинат
Акимат
Акмолинской
области
Акмолинская
область
ТОО «SC Food»
2009-2011 г.г.
49-2.
Откормочная
площадка
Акимат
Акмолинской
области
Акмолинская
область
ТОО
«Щучинский
гормолзавод»
2010-2011 г.г.
49-3.
Строительство
молочного
завода
Акимат
Акмолинской
области
Акмолинская
область
ТОО
Агрофирма
«Родина»
2010-2011 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 56, дополнить строками, порядковые номера 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, следующего содержания:
«
56-1.
Строительство химического
комбината по производству
сложных минеральных
удобрений из
фосфоритовой РУДЫ
Акимат
Актюбинской
области
Актюбинская
область
ТОО
«Chilisai
Chemicals»
2011-
2014 г.г.

реттік нөмірі 14-жолдағы «2013 жылдар» деген сөздер «2015 жылдар» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 29-жолдағы «2008 - 2011 жылдар» деген сөздер «2011 - 2012 жылдар» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 36, 47, 61, 65, 72, 95, 100-жолдардағы «2010 жылдар» деген сөздер «2011 жылдар» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 60-жолдағы «2011 жылдар» деген сөздер «2012 жылдар» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 66-жолдағы «2010 жылдар» деген сөздер «2012 жылдар» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 46-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 6-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5-жолдармен толықтырылсын:
«
6-1.
Ақбақай алтын шығару фабрикасын қайта жаңарту және жаңғырту
ИЖТМ
Жамбыл облысы
«АК Алтыналмас» АҚ
2010 - 2011 жылдар
6-2.
Ферроқорытпалар өндірісін және оның шикізаттық базасын, қуаттылығын жылына 300 мың тонна ферроқорытпаға жеткізе отырып, әртараптандыру және кеңейту
ИЖТМ
Жамбыл облысы
«Тараз металлургия зауыты» АҚ
2011 - 2012 жылдар
6-3.
Алтын өндіру қуатын 1 тоннаға дейін ұлғайту
ИЖТМ
Павлодар облысы
«Төрт Құдық» КБК» АҚ
2007 - 2010 жылдар
6-4.
Болат өндірісін жылына 6 млн. тоннаға дейін өсіре отырып, «Арселор Миттал Теміртау» АҚ-ны дамыту және жаңғырту
ИЖТМ
Қарағанды облысы
«Арселор Миттал Теміртау» АҚ
2010 - 2015 жылдар
6-5.
Электрмен болат балқытатын кешен салу
ИЖТМ
Маңғыстау облысы
«Ақтау құйма зауыты» ЖШС
2011 - 2013 жылдар
»;
реттік нөмірі 11-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 11-1-жолмен толықтырылсын:
«
11-1.
«Кендірлі» курорттық демалыс аймағын дамыту
ТСМ
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысының әкімдігі
2010 - 2015 жылдар
»;
реттік нөмірі 43-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 43-1-жолмен толықтырылсын:
«
43-1.
Әрқайсысында 1010 басқа дейін ірі қара мал репродукторлары болатын екі асыл тұқымды шаруашылығы бар 5000 басқа дейін ірі қара малды бордақылау алаңын салу
«ҚазАгро» ҰБХ» АҚ
Ақмола облысы
«KazBeef Ltd» ЖШС
2010 - 2011 жылдар
»;
реттік нөмірі 49-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 49-1, 49-2, 49-3-жолдармен толықтырылсын:
«
49-1.
Бордақылау алаңы және ет комбинаты
Ақмола облысының әкімдігі
Ақмола облысы
«SC Food» ЖШС
2009 - 2011 жылдар
49-2.
Бордақылау алаңы
Ақмола облысының әкімдігі
Ақмола облысы
«Щучинский қалалық сүт зауыты» ЖШС
2010 - 2011 жылдар
49-3.
Сүт зауытын салу
Ақмола облысының әкімдігі
Ақмола облысы
«Родина» агрофирмасы ЖШС
2010 - 2011 жылдар
»;
реттік нөмірі 56-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 56-1, 56-2, 56-3, 56-4-жолдармен толықтырылсын:
«
56-1.
Фосфорит кенінен күрделі минералдық тыңайтқыштар шығаратын химия комбинатын салу
Ақтөбе облысының әкімдігі
Ақтөбе облысы
«Chilisai Chemicals» ЖШС
2011 - 2014 жылдар

56-2.
Строительство комплекса
по переработке руды и
производству катодной
меди
Акимат
Актюбинской
области
Актюбинская
область
ТОО
«KazCopper»
2010-
2014 г.г.
56-3.
Завод по производству
инфузионных систем
Акимат
Актюбинской
области
Актюбинская
область
ТОО «Велес
Актобе»
2010-
2011 г.г.
56-4.
Тепличный комплекс
Акимат
Актюбинской
области
Актюбинская
область
ТОО «Izet
Greenhouse»
2009-
2010 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 58, дополнить строками, порядковые номера 58-1, 58-2, 58-3, следующего содержания:
«
58-1.
Строительство завода по
производству одноразовых
систем для инфузионных
растворов
Енбекшиказахский район с.
Кырбалтабай
Акимат
Алматинской
области
Алматинская
область
ТОО
«Алтомед»
2008-
2010 г.г.
58-2.
Строительство
фармацевтического завода
по производству
инфузионных растворов и
других лекарственных
средств
Акимат
Алматинской
области
Алматинская
область
«Парентерал
Драгз
Казахстан»
2010-
2011 г.г.
58-3.
Строительство теплицы в г. Капшагай промзона «Арна»
Аким
Алматинской
области
Алматинская область
ТОО «Green
Land Alatau»
2009-
2011 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 59, дополнить строкой, порядковый номер 59-1, следующего содержания:
«
59-1.
Завод по производству одноразовых шприцов
Акимат
Атырауской
области
Атырауская
область
ТОО
«Брандо»
2009-2010
г.г.
»;
после строки, порядковый номер 68, дополнить строкой, порядковый номер 68-1, следующего содержания:
«
68-1.
Производство изделий
медицинского назначения
одноразового
использования
Акимат
Жамбылской
области
Жамбылская
область
ТОО
«Super
Pharm»
2010-
2011 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 74, дополнить строками, порядковые номера 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 74-5, следующего содержания:
«
74-1.
Строительство третьей
очереди Карагандинского
фармацевтического
комплекса
Акимат
Карагандинской
области
Караган-
динская
область
ТОО «Караган-
динский
фармацевтический
комплекс»
2010-
2012 г.г.
74-2.
Расширение горнорудного
комплекса на базе
месторождения
«Коктасжал»
Акимат
Карагандинской
области
Караган-
динская
область
ТОО «Алтай
полиметаллы»
2011-
2014 г.г.
74-3.
Строительство завода по
производству
рафинированной меди
Акимат
Карагандинской
области
Караган-
динская
область
ТОО
«Сары Казна»
2010-
2012 г.г.
74-4
Создание репродуктора и
откормочной площадки
Акимат
Карагандинской
области
Караган-
динская область
ТОО
«Астро-АГРО»
2010-
2011 г.г.
74-5.
Организация производства
по глубокой переработке
зерна
Акимат
Карагандинской
области
Караган-
динская
область
ТОО
«Номад»
2010-
2011 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 86, дополнить строкой, порядковый номер 86-1, следующего содержания:
«
86-1.
Фармацевтический
комплекс по выпуску
жидких лекарственных форм
и изделий медицинского
назначения
Акимат
Мангыстауской
области
Мангис-
тауская
область
ТОО
«Медикал
фарм Ча-Кур»
2008-
2011 г.г.
»;

56-2.
Катодты мыс шағаратын және кен өңдеу кешенін салу
Ақтөбе облысының әкімдігі
Ақтөбе облысы
«KazCopper» ЖШС
2010 - 2014 жылдар
56-3.
Инфузиялық системалар шығару зауыты
Ақтөбе облысының әкімдігі
Ақтөбе облысы
«Велес Ақтөбе» ЖШС
2010 - 2011 жылдар
56-4.
Жылыжай кешені
Ақтөбе облысының әкімдігі
Ақтөбе облысы
«Izet Greenhouse» ЖШС
2009 - 2010 жылдар
»;
реттік нөмірі 58-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 58-1, 58-2, 58-3-жолдармен толықтырылсын:
«
58-1.
Инфузиялық ерітінділер үшін бір реттік системаларды өндіру зауытын салу, Енбекшіқазақ ауданы Қырбалтабай ауылы
Алматы облысының әкімдігі
Алматы облысы
«Алтомед» ЖШС
2008 - 2010 жылдар
58-2.
Инфузиялық ерітінділер және басқа дәрілік заттар шығаратын фармацевтикалық зауыт салу
Алматы облысының әкімдігі
Алматы облысы
«Парентерал Драгз Қазақстан»
2010 - 2011 жылдар
58-3.
Қапшағай қаласының «Арна» өндірістік аймағында жылыжай салу
Алматы облысының әкімдігі
Алматы облысы
«Green Land Alatau» ЖШС
2009 - 2011 жылдар
»;
реттік нөмірі 59-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 59-1-жолмен толықтырылсын:
«
59-1
Бір рет қолданылатын шприцтер шығару зауыты
Атырау облысының әкімдігі
Атырау облысы
«Брандо» ЖШС
2009 - 2010 жылдар
»;
реттік нөмірі 68-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 68-1-жолмен толықтырылсын:
«
68-1.
Бір рет пайдаланылатын медициналық мақсаттағы бұйымдар шығару
Жамбыл облысының әкімдігі
Жамбыл облысы
«Super Pharm» ЖШС
2010 - 2011 жылдар
»;
реттік нөмірі 74-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 74-5-жолдармен толықтырылсын:
«
74-1.
Қарағанды фармацевтикалық кешенінің үшінші кезегін салу
Қарағанды облысының әкімдігі
Қарағанды облысы
«Қарағанды фармацевтикалық кешені» ЖШС
2010 - 2012 жылдар
74-2.
«Көктасжал» кен орны базасындағы тау-кен кешенін кеңейту
Қарағанды облысының әкімдігі
Қарағанды облысы
«Алтай полиметалдар» ЖШС
2011 - 2014 жылдар
74-3.
Тазартылған мыс өндіретін зауыт салу
Қарағанды облысының әкімдігі
Қарағанды облысы
«Сары Қазына» ЖШС
2010 - 2012 жылдар
74-4.
Репродуктор және бордақылау алаңын құру
Қарағанды облысының әкімдігі
Қарағанды облысы
«Астро-АГРО» ЖШС
2010 - 2011 жылдар
74-5.
Астықты терең қайта өңдеу өндірісін ұйымдастыру
Қарағанды облысының әкімдігі
Қарағанды облысы
«Номад» ЖШС
2010 - 2011 жылдар
»;.
реттік нөмірі 86-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 86-1-жолмен толықтырылсын:
«
86-1.
Сұйық дәрілік нысандарды және медициналық мақсаттағы бұйымдарды шығаратын фармацевтикалық кешен
Маңғыстау облысының әкімдігі
Маңғыстау облысы
«Медикал фарм Ча-Кур» ЖШС
2008 - 2011 жылдар
»;

после строки, порядковый номер 93, дополнить строкой, порядковый номер 93-1, следующего содержания:
«
93-1.
Производство обожженных
анодов
Акимат
Павлодарской
области
Павлодарская
область
АО «Казах-
станский
электролизный
завод»
2008-
2012 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 100, дополнить строками, порядковые номера 100-1, 100-2, 100-3, 100-4, следующего содержания:
«
100-1.
Производство
концентрированных
растворов для гемодиализа
Акимат
города
Алматы
г. Алматы
ТОО
«BIRUNIF
ARM»
2009-
2010 г.г.
100-2.
Модернизация
действующего
производства
лекарственных
средств ТОО «DOSFARM»
Акимат
города
Алматы
г. Алматы
ТОО
«DOSFARМ»
2010-
2012 г.г.
100-3.
Создание производства
средств радиосвязи
тактического звена (УКВ
и KB диапазонов)
Акимат
города
Алматы
г. Алматы
ТОО «СП
«Талес
Казахстан
Инжиниринг»
2010 г.
100-4.
Строительство
медицинского завода по
производству
одноразовых медицинских
изделий из полимеров
Акимат
города
Алматы
г. Алматы
ТОО
"Жулдыз
Кенан"
2010-
2012 г.г.
»;
после строки, порядковый номер 101, дополнить строкой, порядковый номер 102, следующего содержания:
«
102.
Завод по производству
бетонных, железобетонных
изделий и конструкций
Акимат
города
Астаны
г. Астана
ТОО «АБК
Максат»
2005-
2010 г.г.
";
в Примечании: расшифровке аббревиатур:
строку "ГОФ - горно-обогатительная фабрика" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"АО "НК "Қазақстан темір жолы" - акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы".
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
в недельный срок согласовать с Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан перечень новых проектов включаемых в региональные Карты индустриализации;
в двухнедельный срок внести соответствующие изменения и дополнения в региональные Карты индустриализации.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

реттік нөмірі 93-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 93-1-жолмен толықтырылсын:
«
93-1.
Күйдірілген анод өндірісі
Павлодар облысының әкімдігі
Павлодар облысы
«Қазақстан электролиз зауыты» АҚ
2008 - 2012 жылдар
»;
реттік нөмірі 100-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 100-1, 100-2, 100-3, 100-4-жолдармен толықтырылсын:
«
100-1.
Гемодиализ үшін қоюлатылған ерітінді шығару
Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласы
«BIRUNIFARM» ЖШС
2009 - 2010 жылдар
100-2.
«DOSFARM» ЖШС-нің жұмыс істеп тұрған дәрілік заттар өндірісін жаңғырту
Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласы
«DOSFARM» ЖШС
2010 - 2012 жылдар
100-3.
Тактикалық буынның (УҚТ және ҚТ белдеулерінің) радиобайланыс құралдарының өндірісін құру
Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласы
«Талес Қазақстан Инжиниринг» БК» ЖШС
2010 жыл
100-4.
Полимерлерден бір реттік медициналық бұйымдар шығаратын медициналық зауыт салу
Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласы
«Жұлдыз Кенан» ЖШС
2010 - 2012 жылдар
»;
реттік нөмірі 101-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 102-жолмен толықтырылсын:
«
102.
Бетон, темір-бетон бұйымдары мен құрастырмаларын шығаратын зауыт
Астана қаласының әкімдігі
Астана қаласы
«АБК Мақсат» ЖШС
2005 - 2010 жылдар
»;
Ескертпеде: аббревиатураларды толық ашуда:
«КБФ - кен байыту фабрикасы» деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ - «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы».
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
бір апта мерзімде өңірлік Индустрияландыру карталарына енгізілетін жаңа жобалар тізбесін Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігімен келіссін;
екі апта мерзімде өңірлік Индустрияландыру карталарына тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           K. Мәсімов