О назначении Кулибаева Т.А. председателем правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2011 года № 409
В соответствии с подпунктом 9) пункта 3 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года "О Фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кулибаева Тимура Аскаровича председателем правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук- Казына".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Т.А. Құлыбаевты "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 409 Қаулысы
«Ұлттық әл-ауқат қоры туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 13 ақпандағы Заңының 9-бабы 3-тармағының 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Тимур Асқарұлы Құлыбаев «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов