О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 980
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на исполнение обязательств по решениям судов, 9476983,50 тенге (девять миллионов четыреста семьдесят шесть тысяч девятьсот восемьдесят три тенге пятьдесят тиын) для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 2011 года № 980
Перечень судебных актов, подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного органа
и дата решения
Истец
Судебные
расходы с
учетом
госпошлины в
пользу
взыскателя
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Алмалинского районного
суда города Алматы от 14 августа
1997 года, определение
Алмалинского районного суда
города Алматы от 8 марта 2002
года, постановление надзорной
коллегии Алматинского городского
суда от 23 февраля 2004 года,
определение Сарыаркинского
районного суда города Астаны от
14 сентября 2007 года
Пак Е.И.
17280 (за
период с 1 июля
по 30 сентября
2011 года
включительно)
2
Решение Темиртауского городского
суда Карагандинской области от
26 мая 2009 года, постановление
коллегии по гражданским делам
Карагандинского областного суда
от 8 июля 2009 года, Решение
Темиртауского городского суда
Карагандинской области от 9
октября 2009 года,
постановление коллегии по
гражданским делам
Карагандинского областного суда
от 9 декабря 2009 года,
определение Темиртауского
городского суда Карагандинской
области от 28 мая 2010 года
Закиров Г.К.
36951
(за период с 1
июля по 30
сентябрь 2011
года
включительно)
3
Решение Сарыаркинского районного
суда города Астаны от 15
сентября 2003 года,
постановление коллегии по
гражданским делам суда города
Астаны от 9 декабря 2003 года,
постановление надзорной коллегии
суда города Астаны от 30 июня
2005 года
Каримов Ф.М.
93732
(за период с

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 980 Қаулысы
"2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне осы қаулының қосымшасына сәйкес сот актiлерiн орындау үшін соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға 2011 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервінен 9476983,50 теңге (тоғыз миллион төрт жүз жетпіс алты мың тоғыз жүз сексен үш теңге елу тиын) бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 тамыздағы
№ 980 қаулысына
қосымша
Орындалуы тиіс сот актілерінің тізбесі
Р/с
Сот органының атауы және шешім
шығарылған күн
Талапкер
Өндіріп
алушының
пайдасына
мемлекеттік
бажды
ескере
отырғандағы,
сот
шығындары
(теңге)
Мемлекеттің кірісіне төленетін мемлекеттік баж
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 14 тамыздағы шешiмi,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 8 наурыздағы ұйғарымы,
Алматы қалалық соты қадағалау алқасының 2004 жылғы 23 ақпандағы қаулысы,
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2007 жылғы 14 қыркүйектегі ұйғарымы
Е.И. Пак
17280 (2011 жылғы
1 маусымнан
бастап 30
қыркүйекті
қоса алғандағы кезеңге)
2
Қарағанды облысы Теміртау қалалық сотының 2009 жылғы 26 мамырдағы шешімі,
Қарағанды облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы
8 шілдедегі қаулысы,
Қарағанды облысы Теміртау қалалық сотының 2009 жылғы 9 қазандағы шешімі,
Қарағанды облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы
9 желтоқсандағы қаулысы,
Қарағанды облысы Теміртау
қалалық сотының 2010 жылғы 28 мамырдағы ұйғарымы
Г.К. Зәкіров
36951 (2011 жылғы
1 маусымнан бастап 30 қыркүйекті қоса алғандағы кезеңге)
3.
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2003 жылғы 15 қыркүйектегі шешімі,
Астана қаласының соты азаматтық істері жөніндегі алқасының 2003 жылғы 9 желтоқсандағы қаулысы,
Астана қаласының соты қадағалау алқасының 2005 жылғы 30 маусымдағы қаулысы
Ф.М. Кәрімов
93732 (2011 жылғы

1 июля по 30
сентября 2011
года
включительно)
4
Решение Районного суда № 2
Казыбекбийского района города
Караганды Карагандинской области
от 29 октября 2010 года,
постановление апелляционной
судебной коллегии
Карагандинского областного суда
от 14 января 2011 года
Төлеухан О.Е.
20000
5
Краткое решение Костанайского
городского суда Костанайской
области от 31 января 2011 года,
постановление апелляционной
судебной коллегии Костанайского
областного суда от 5 марта 2011
года, постановление кассационной
судебной коллегии Костанайского
областного суда от 27 апреля
2011 года
Михеев А.А.
707
6
Решение Суда № 2 города
Петропавловска
Северо-Казахстанской области от
12 ноября 2010 года,
постановление апелляционной
судебной коллегии Северо-
Казахстанского областного суда
от 27 декабря 2010 года,
постановление кассационной
судебной коллегии Северо-
Казахстанского областного суда
от 23 февраля 2011 года
Наконечный О.А.
200000
20000
7
Решение Сарыаркинского районного
суда города Астаны от 8 октября
2010 года, постановление
апелляционной инстанции суда
города Астаны от 22 декабря 2010
года, постановление кассационной
судебной коллегии суда города
Астаны от 17 февраля 2011 года
Аяганов Т.С.
500000
707
8
Решение Алмалинского районного
суда № 2 города Алматы от 12
февраля 2003 года, постановление
судебной коллегии по гражданским
делам Алматинского городского
суда от 21 марта 2003 года,
определение Сарыаркинского
районного суда города Астаны от
26 марта 2008 года,
определение Сарыаркинского
районного суда города Астаны от
1 марта 2011 года
Мусанов Ж.А.
8321900
9
Краткое решение Суда № 2 города
Петропавловска
Северо-Казахстанкой области от
22 декабря 2010 года,
постановление апелляционной
судебной коллегии
Северо-Казахстанского областного

1 маусымнан бастап 30 қыркүйекті қоса алғандағы кезеңге)
4
Қарағанды облысының
Қарағанды қаласының №2
Қазыбек би аудандық
сотының 2010 жылғы 29
қазандағы шешімі,
Қарағанды облыстық соты апелляциялық сот алқасының 2011 жылғы 14 қаңтардағы қаулысы
О.Е. Төлеухан
20000
5
Қостанай облысының Қостанай қалалық сотының 2011 жылғы 31 қаңтардағы қысқа шешімі,
Қостанай облыстық соты апелляциялық сот алқасының 2011 жылғы 5 наурыздағы қаулысы,
Қостанай облыстық сотының кассациялық сот алқасының
2011 жылғы 27 сәуірдегі қаулысы
А.А.Михеев
707
6
Солтүстiк Қазақстан
облысының Петропавл
қалалық № 2 сотының 2010
жылғы 12 қарашадағы шешiмi,
Солтүстiк Қазақстан облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы қаулысы,
Солтүстiк Қазақстан облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 23 ақпандағы қаулысы
О.А. Наконечный
200000
20000
7
Астана қаласының Сарыарқа
аудандық сотының 2010 жылғы
8 қазандағы шешімі,
Астана қаласы сотының
апелляциялық сот алқасының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы қаулысы,
Астана қаласы сотының кассациялық сот алқасының
2011 жылғы 17 ақпандағы қаулысы
Т.С. Аяғанов
500000
707
8
Алматы қаласы № 2 Алмалы
аудандық сотының 2003 жылғы
12 ақпандағы шешiмi,
Алматы қаласы сотының
азаматтық істер жөніндегі
алқасының 2003 жылғы 21
наурыздағы қаулысы,
Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының 2008 жылғы
26 наурыздағы ұйғарымы,
Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының 2011 жылғы
1 наурыздағы ұйғарымы
Ж.А.Мұсанов
8321900
9
Солтүстiк Қазақстан
облысының Петропавл қаласы
№ 2 сотының 2010 жылғы 22
желтоқсандағы қысқа
шешiмi,
Солтүстiк Қазақстан облыстық
соты азаматтық істер жөніндегі