Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна, и о признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1118 "Об утверждении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2011 года № 1496. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2012 года № 1250
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.10.2012 № 1250 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить закупочные цены:
1) для государственных реализационных ресурсов зерна:
на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 3 класса СТ РК 1046-2008 в размере 25000 (двадцать пять тысяч) тенге за одну тонну (для плательщиков НДС);
2) для государственных ресурсов фуражного зерна:
на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 4 класса СТ РК 1046-2008 в размере 23700 (двадцать три тысячи семьсот) тенге за одну тонну;
на ячмень 2 класса ГОСТ 28672-90 в размере 19400 (девятнадцать тысяч четыреста) тенге за одну тонну;
3) для государственных ресурсов семян:
на семена пшеницы мягкой яровой и ячменя по репродукциям и классам посевного стандарта согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1118 "Об утверждении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 58, ст. 561).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2011 года № 1496
Закупочные цены
на сортовые семена мягкой яровой пшеницы и ячменя
тенге за тонну
Наименование
культуры
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
Пшеница

Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын белгілеу туралы және "Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1118 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 1496 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қазандағы № 1250 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.01 № 1250 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
«Астық туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңының 5-бабының 12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сатып алу бағасы:
1) мемлекеттік сатылатын астық ресурстары үшін:
ҚР СТ 1046-2008 3-сыныпты жұмсақ бидайдың (Triticum aestivum L.) бір тоннасына 25000 (жиырма бес мың) теңге мөлшерінде (ҚҚС төлеушілер үшін);
2) мемлекеттік жемдік астық ресурстары үшін:
ҚР СТ 1046-2008 4-сыныпты жұмсақ бидайдың (Triticum aestivum L.) бір тоннасына 23700 (жиырма үш мың жеті жүз) теңге мөлшерінде;
ГОСТ 28672-90 2-сыныпты арпаның бір тоннасына 19400 (он тоғыз мың төрт жүз) теңге мөлшерінде;
3) мемлекеттік тұқым ресурстары үшін:
жаздық жұмсақ бидай және арпа тұқымдарының репродукциялары мен егіс стандартының сыныптары бойынша осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. «Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1118 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 58, 561-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 1496 қаулысына
қосымша
Жаздық жұмсақ бидайдың және арпаның сорттық тұқымдарын сатып алу бағасы
1 тоннаға теңге
Дақылдың атауы
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1-сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
Бидай