Об установлении квоты иммиграции оралманов на 2012 - 2014 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года № 1581. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 249
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.03.2014 № 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту иммиграции оралманов на 2012 - 2014 годы в количестве по 10 000 семей на каждый календарный год.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, иным центральным государственным органам и акимам областей, города республиканского значения и столицы в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить предоставление оралманам, включенным в квоту иммиграции оралманов, адаптационных и интеграционных услуг, льгот, компенсаций, единовременных пособий, а также других видов социальной помощи в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012-2014 годы;
2) представлять ежегодно к 1 июля и 1 февраля в Правительство Республики Казахстан отчеты о выполнении настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Оралмандардың 2012 - 2014 жылдарға арналған көшіп келу квотасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 1581 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 249 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.03.2014 № 249 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 22 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оралмандардың 2012-2014 жылдарға арналған көшіп келу квотасы әр күнтізбелік жылға саны 10 000 отбасыдан белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі, өзге де орталық мемлекеттік органдар мен облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың әкімдері заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) оралмандардың көшіп келу квотасына енгізілген оралмандарға 2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде бейімдеу және кіріктіру қызметтерін, жеңілдіктер, өтемақылар, біржолғы жәрдемақылар, сондай-ақ әлеуметтік көмектің басқа түрлерін ұсынуды қамтамасыз етсін;
2) жыл сайын, 1 шілдеге және 1 ақпанға қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне осы қаулының орындалуы туралы есептерді ұсынсын.
3. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов