О реорганизации дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2012 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике» путем присоединения к нему дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике» согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Агентству Республики Казахстан по статистике в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 апреля 2012 года № 416
Перечень
реорганизуемых дочерних государственных предприятий путем
присоединения к Республиканскому государственному предприятию
на праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный
центр Агентства Республики Казахстан по статистике»
1. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Акмолинской области»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Кокшетау
2. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Актюбинской области»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Актобе
3. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике г. Алматы»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Алматы
4. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Алматинской области"
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Алматы
5. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике г. Астаны»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Астана
6. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Атырауской области»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Атырау
7. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Восточно-Казахстанской
области» Республиканского государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный
центр Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Усть-Каменогорск
8. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Жамбылской области»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Тараз
9. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Западно-Казахстанской
области» Республиканского государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный
центр Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Уральск
10. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Карагандинской
области» Республиканского государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный
центр Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Караганда
11. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Костанайской области»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Костанай
12. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Кызылординской
области» Республиканского государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный
центр Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Кызылорда
13. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Мангистауской области»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Актау
14. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Павлодарской области»
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Павлодар
15. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Северо-Казахстанской
области» Республиканского государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный
центр Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Петропавловск
16. Дочернее государственное предприятие
«Вычислительный центр по статистике Южно-Казахстанской
области» Республиканского государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный
центр Агентства Республики Казахстан по статистике»
город Шымкент

"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 416 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны осы қаулының қосымшасына сәйкес оған "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 сәуірдегі
№ 416 қаулысына
қосымша
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қосу жолымен қайта ұйымдастырылатын еншілес мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі
1.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Ақмола облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Көкшетау қаласы
2.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Ақтөбе облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Ақтөбе қаласы
3.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Алматы қаласының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Алматы қаласы
4.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Алматы облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Алматы қаласы
5.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің
Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Астана қаласының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
6.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Атырау облысының Статистика есептеу орталығы еншілес мемлекеттік кәсіпорны"
Атырау қаласы
7.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Шығыс Қазақстан облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Өскемен қаласы
8.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Жамбыл облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Тараз қаласы
9.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Батыс Қазақстан облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Орал қаласы
10.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Қарағанды облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Қарағанды қаласы
11.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Қостанай облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Қостанай қаласы
12.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Қызылорда облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Қызылорда қаласы
13.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Маңғыстау облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Ақтау қаласы
14.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Павлодар облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Павлодар қаласы
15.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Солтүстік Қазақстан облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Петропавл қаласы
16.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Оңтүстік Қазақстан облысының Статистика есептеу орталығы" еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Шымкент қаласы