О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2012 года № 1072. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 44, ст. 401) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3 строк, порядковые номера 17 и 18, слова «и юридические» исключить;
графу 2 строки, порядковый номер 40, изложить в следующей редакции:
«Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы»;
графы 5 и 6 строки, порядковый номер 41, изложить в следующей редакции:
«Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи МЮ»;
графу 3 строки, порядковый номер 53, изложить в следующей редакции:
«Юридические лица»;
графу 2 строки, порядковый номер 60, изложить в следующей редакции:
«Присвоение персонального идентификационного номера (ПИН-код) производителям (импортерам) отдельных видов нефтепродуктов, а также на товары производителей и импортеров некоторых видов подакцизной продукции, авиационного топлива и мазута»;
графу 6 строки, порядковый номер 61, дополнить аббревиатурой «, ЦОН»;
в строке, порядковый номер 63:
графу 2 изложить в следующей редакции:
«Выдача лицензии, переоформление лицензии на деятельность по осуществлению археологических и (или) научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры»;
графу 6 дополнить аббревиатурой «, ЦОН»;
в графе 7 слово «, бумажном» исключить;
в графах 3, 5 и 6 строки, порядковый номер 93, в тексте на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 строк, порядковые номера 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 184 и 185, дополнить аббревиатурой «, ЦОН»;
графу 7 строки, порядковый номер 212, изложить в следующей редакции:
«В бумажном виде (зарегистрированный контракт)»;

"Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 тамыздағы № 1072 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 44, 401-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiнде:
реттік нөмірлері 17 және 18-жолдардың 3-бағанындағы «және заңды» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 40-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспа басылымдарын есепке алу»;
реттік нөмірі 41-жолдың 5 және 6-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
«Әділетминінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті»;
реттік нөмірі 53-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Заңды тұлғалар»;
реттік нөмірі 60-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндірушілерге (импорттаушыларға), сондай-ақ акцизделетін өнімдерді, авиациялық отын мен мазуттың кейбір түрлерін өндірушілер мен импорттаушылардың тауарларына жеке сәйкестендіру нөмірін (ЖСН-код) беру»;
реттік нөмірі 61-жолдың 6-бағаны «, ХҚО» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірі 63-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Тарих және мәдениет ескерткiштерiнде археологиялық және (немесе) ғылыми реставрациялау жұмыстарын жүзеге асыру жөнiндегi қызметке лицензия беру, лицензияны қайта ресiмдеу»;
6-баған «, ХҚО» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
7-бағандағы «, қағаз» деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 93-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Заңды тұлғалар»;
5 және 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
«ИЖТМ Техникалық реттеу және метрология комитеті»;
реттік нөмірлері 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 184 және 185-жолдардың 6-бағаны «, ХҚО» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірі 212-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Қағаз түрінде (тіркелген келісімшарт)»;

графу 6 строк, порядковые номера 215, 216 и 250, дополнить аббревиатурой «, ЦОН»;
в графах 5 и 6 строки, порядковый номер 220, в тексте на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 233:
графу 2 изложить в следующей редакции:
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по проектированию (технологическое) и (или) эксплуатация (разведка, добыча полезных ископаемых) горных, химических производств»;
графу 7 изложить в следующей редакции:
«В электронном, бумажном виде (лицензия)»;
графу 7 строк, порядковые номера 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 и 241, изложить в следующей редакции:
«В электронном, бумажном виде (лицензия)»;
графу 7 строки, порядковый номер 245, изложить в следующей редакции:
«В бумажном виде (зарегистрированный контракт)»;
графу 2 строки, порядковый номер 251, изложить в следующей редакции:
«Выдача разрешения на использование ликвидационного фонда по контрактам на недропользования, за исключением контрактов на углеводородное сырье и общераспространенных полезных ископаемых»;
графу 6 строки, порядковый номер 276, дополнить аббревиатурой «, ЦОН»;
графу 2 строки, порядковый номер 323, изложить в следующей редакции:
«Приостановление (продление, возобновление) представления налоговой отчетности»;
графу 7 строки, порядковый номер 328, изложить в следующей редакции:
«В электронном, бумажном виде (извещение)»;
в строке, порядковые номера 335, 336 и 337:
графу 6 дополнить аббревиатурой «, ЦОН»;
графу 7 изложить в следующей редакции:
«В электронном, бумажном виде (лицензия)»;
графу 7 строки, порядковый номер 338 и 339, изложить в следующей редакции:
«В электронном, бумажном виде (лицензия)»;
в строке, порядковый номер 339:
графу 5 изложить в следующей редакции:
«АДСФК»;
графу 6 изложить в следующей редакции:
«ЦОН, АДСФК»;
графу 7 строки, порядковый номер 340, изложить в следующей редакции:
«В электронном, бумажном виде (разрешение)»;
графу 6 строк, порядковые номера 341, 342 и 347, дополнить аббревиатурой «, ЦОН»;
графу 7 строки, порядковый номер 341 и 342, изложить в следующей редакции:
«В электронном, бумажном виде (лицензия)»;
дополнить строками, порядковые номера 462-1, 462-2 и 462-3, следующего содержания:
«
462-1
Выдача лицензии, переоформление лицензии для занятия деятельностью по распространению теле-, радиоканалов
Физические и юридические лица
МКИ
Комитет информации и архивов МКИ
Комитет информации и архивов МКИ
В электронном виде (лицензия)
462-2
Постановка на учет, переучет отечественных теле-, радиоканалов
Физические и юридические лица
МКИ
Комитет информации и архивов МКИ
Комитет информации и архивов МКИ
В бумажном виде (свидетель-
ство)

реттік нөмірлері 215, 216 және 250-жолдардың 6-бағаны «, ХҚО» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірі 220-жолдың 5 және 6-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
«ИЖТМ Техникалық реттеу және метрология комитетінің аумақтық бөлімшелері»;
реттік нөмірі 233-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Тау-кен, химия өндірістерін жобалау (технологиялық және (немесе) пайдалану (барлау, пайдалы қазбаларды өндіру) жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру»;
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Электронды, қағаз түрінде (лицензия)»;
реттік нөмірлері 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 және 241-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Электронды, қағаз түрінде (лицензия)»;
реттік нөмірі 245-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Қағаз түрінде (тіркелген келісімшарт)»;
реттік нөмірі 251-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Көмірсутегі шикізатына және кең таралған пайдалы қазбаларға арналған келісімшарттарды қоспағанда, жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар бойынша тарату қорын пайдалануға рұқсат беру»;
реттік нөмірі 276-жолдың 6-бағаны «, ХҚО» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірі 323-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Салық есептілігін беруді тоқтата тұру (ұзарту, қалпына келтіру)»;
реттік нөмірі 328-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Электронды, қағаз түрінде (хабарлама)»;
реттік нөмірлері 335, 336 және 337-жолдарда:
6-баған «, ХҚО» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Электронды, қағаз түрінде»;
реттік нөмірлері 338 және 339-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Электронды, қағаз түрінде (лицензия)»;
реттік нөмірі 339-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«СДШІА»;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«ХҚО, СДШІА»;
реттік нөмірі 340-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Электронды, қағаз түрінде (рұқсат)»;
реттік нөмірлері 341, 342 және 347-жолдардың 6-бағаны «, ХҚО» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірлері 341 және 342-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Электронды, қағаз түрінде (лицензия)»;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлері 462-1, 462-2 және 462-3-жолдармен толықтырылсын:
«
462-1
Теле-, радиоарналарды тарату жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, лицензияны қайта ресімдеу
Жеке және заңды тұлғалар
Мәдениетмині
Мәдениетминінің Ақпарат және мұрағаттар комитетi
Мәдениетминінің Ақпарат және мұрағаттар комитетi
Электронды түрiнде (лицензия)
462-2
Отандық теле-, радиоарналарды есепке қою, қайта есепке қою
Жеке және заңды тұлғалар
Мәдениетмині
Мәдениетминінің Ақпарат және мұрағаттар комитетi
Мәдениетминінің Ақпарат және мұрағаттар комитетi
Қағаз түрiнде (куәлiк)

462-3
Постановка на учет, переучет иностранных теле-, радиоканалов, распространяемых на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МКИ
Комитет информации и архивов МКИ
Комитет информации и архивов МКИ
В бумажном виде (свидетель-
ство)
»;
графу 6 строк, порядковые номера 467, 468, 469, 470, 471, 472, 497, 498, 499, 500, 501, 518, 519, 520, 524, 533 и 534, дополнить аббревиатурой «, ЦОН».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

462-3
Қазақстан Республикасыныңаумағында таратылатын шетелдік теле-, радиоарналарды есепке қою, қайта есепке қою
Жеке және заңды тұлғалар
Мәдениетмині
Мәдениетминінің Ақпарат және мұрағаттар комитетi
Мәдениетминінің Ақпарат және мұрағаттар комитетi
Қағаз түрiнде (куәлiк)
»;
реттік нөмірлері 467, 468, 469, 470, 471, 472, 497, 498, 499, 500, 501, 518, 519, 520, 524, 533 және 534-жолдардың 6-бағаны «, ХҚО» деген аббревиатурамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәcімов