О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2011 года № 878 "Об утверждении Плана мероприятий на 2011 - 2013 годы по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1540
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2011 года № 878 «Об утверждении Плана мероприятий на 2011 – 2013 годы по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы» следующие изменения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство культуры и информации Республики Казахстан.»;
в Плане мероприятий на 2011 – 2013 годы по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 3:
в графе 4 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строках, порядковые номера 4 и 5:
в графе 4 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 6:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 7:
в графе 4 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строках, порядковые номера 8, 9, 10 и 11:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 12:
в графе 4 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в графе 5:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
аббревиатуру «МСИ» исключить;
в строке, порядковый номер 13:
в графе 5:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
аббревиатуру «МСИ» исключить;
в строке, порядковый номер 14:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 15:
в графе 4 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в графе 5:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
аббревиатуру «МСИ» исключить;
в строке, порядковый номер 16:
в графе 5:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
аббревиатуру «МСИ» исключить;
в строке, порядковый номер 17:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 18:
в графе 4:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в графе 5:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
аббревиатуру «МСИ» исключить;
в строке, порядковый номер 19:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 20:
в графе 4:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 21:
в графе 5:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
аббревиатуру «МСИ» исключить;
в строке, порядковый номер 22:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;

"Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2011 – 2013 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 шілдедегі № 878 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1540 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2011 – 2013 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 878 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне жүктелсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2011 – 2013 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 1-жолда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
4-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 4 және 5-жолдарда:
4-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолда:
4-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 8, 9, 10 және 11-жолдарда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолда:
4-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
5-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«БАМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 13-жолда:
5-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«БАМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 14-жолда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолда:
4-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
5-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«БАМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 16-жолда:
5-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«БАМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 17-жолда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жолда:
4-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
5-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«БАМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 19-жолда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 20-жолда:
4-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолда:
5-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«БАМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 22-жолда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в строках, порядковые номера 23 и 24:
в графе 4 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строках, порядковые номера 25, 26 и 27:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строках, порядковые номера 28, 29 и 30:
в графе 4 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строках, порядковые номера 31, 32, 33, 34, 35, 36 и 37:
в графе 5 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в строке, порядковый номер 38:
в графе 4 аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в графе 5:
аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
аббревиатуру «МСИ» исключить;
в примечании:
строку:
«МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

реттік нөмірлері 23 және 24-жолдарда:
4-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 25, 26 және 27-жолдарда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 28, 29 және 30-жолдарда:
4-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 31, 32, 33, 34, 35, 36 және 37-жолдарда:
5-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 38-жолда:
4-бағандағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
5-бағанда:
«ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«БАМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
ескертпеде:
мына:
«БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             С. Ахметов